Jump to content

[Επίσημο] Qtek 2020i


fnwokke
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικά μετά από προσπάθεια στις συνδέσεις εμφανίστηκε Hollux gpslim236:SPP slave

λειτούργησε και το destinator και όλα καλά πρός το παρόν εκτός από την σύνδεση wifi που δεν μπορώ να βρώ τρόπο να παρκάμψω την σύνδεση με την κάρτα της κινητής τηλεφωνίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
το wifi sto 2020i θελει κολπο.το ανοιγεις μια φορα και μετα κανεις reset,την επομενη φορα δουλευει,γενικα σε αυτον τον τομεα δεν τα παει πολυ καλα δυστυχως:O
Link to comment
Share on other sites

πό πο που το ξέθαψα αυτό το θέμα, λοιπόν μιας και το 9000 μου χάλασε άρχισα να χρησιμοποιώ το παλιό μου 2020ι το θέμα είνια οτι δεν έχω πενάκι μήπως έχει κάποιος κανένα πενάκι για το 2020ι?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

γεια σας παιδια !!!!

Μου χαρισαν ενα τετοιο 2020ι πριν λιγες μερες....

μεχρι ποσα giga καρτα παιρνει ?

εχω μια 4ghc και δεν την βλεπει..... παιρνει καποιο αλλο συνδιασμο ?? minisd η microsd ???? παντως 8giga microsd δεν την ειδε....

Link to comment
Share on other sites

Κανονικές SD παίρνει τις απλές και λογικά μέχρι 2GB.

 

ναι μαλλον..... εχω τωρα μεσα μια 2giga και παει καλα.....

θα δοκιμασω αυριο μια μινι sd kai θα δουμε...

ευχαριστω για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εκτος αν θελει να πει ο φιλος minisd σε ανταπτορα sd,αλλιως οπως ειπες δεν μπαινει,ετσι εχω κανει στο 9000 μου γιατι ειχα κρατησει την καρτα με το igo που ειχε το 3650 μου
Link to comment
Share on other sites

4gb δεν τρέχει με τίποτα, Το είχα δοκιμάσει πριν κανένα μήνα να το δουλέψω αλλά δεν έτρεχε την 4gb Που είχα. Δεν μπορούσα να περάσω και τα patch για να αναγνωρίσει την SDHC γιατί έχει Win 03.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Nai... alla etsi den blepw logo na exei allo apotelesma.
ναι σωστα,δεν προσεξα οτι την αλλαγη θελει να την κανει για να παει στα 4g:Oνομιζα οτι απλα θελει να δοκιμασει minisd,οποτε σιγουρα δεν θα δει 4g
Link to comment
Share on other sites

4gb δεν τρέχει με τίποτα, Το είχα δοκιμάσει πριν κανένα μήνα να το δουλέψω αλλά δεν έτρεχε την 4gb Που είχα. Δεν μπορούσα να περάσω και τα patch για να αναγνωρίσει την SDHC γιατί έχει Win 03.

 

 

Γεια παλι....

Οντως 4g δεν παιζει με τιποτα ουτε με ανταπτορες οπως σωστα αναφερατε στην κουβεντουλα ....(μονο 2G)

Και ειναι καθαρα θεμα λειτουργικου:mad:

Πατς για τα WM3 δεν υπαρχει δυστυχως !!!!!

Οποτε μερικα ευρουλια χαμενα στην αναζητηση και στους πειραματισμους ακομα.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οποτε μερικα ευρουλια χαμενα στην αναζητηση και στους πειραματισμους ακομα.:lol:

 

Den paei xameni... eksallou de fantazomai na dyskolefteis na ti pouliseis. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξέρει κανείς πώς μπορώ να ενεργοποιήσω το wifi? Έβαλα wireless modem σπίτι μου και θέλω να μπώ στο internet μέσω του qtek 2020i και του wireless
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...