Jump to content

τι κινητο προτεινετε μεχρι 220


alexotic90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σε ολους ειμαι στην αναζητηση ενός κινητου μεχρι 220 ευρω . Το κινητο ειναι για την ανιψια μου (20 ετων ) και θελει καλη καμερα μεγαλη οθονη καλη αναλυση οθονης και φυσικα να μη κολαει .Στην αρχη ειδα Huawei 5X (16GB) και Motorola Moto G4 Dual (16GB) κ τωρα βλεπω καποια xiaomi που μας αρεσαν παραπανω οποτε τα βαζω ολα παρακατω με τη σειρα και μου προτεινετε πιο ειναι καλυτερο .

 

1.Motorola Moto G4 Dual (16GB)

2. Huawei 5X (16GB)

3.Xiaomi Redmi Note 4 (32GB)

4.Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition (16GB)

5.Xiaomi Redmi Note 3 Pro (32GB)

 

επισης θελω να κανω και μια ερωτηση γιατι το xiaomi πχ το Xiaomi Redmi Note 4 (32GB) εχει 3gb ram και το Xiaomi Redmi Note 4 (16gb) εχει 2gb ram?

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ειδα και το Xiaomi Redmi Pro (32GB) στα 247 :p αλλα αν αξιζει πειτε μου

Link to comment
Share on other sites

διαβασα οτι το καλυτερο απο τα xiaomi που ανεφερα ειναι το Xiaomi Redmi Pro .. απλα ειναι στα 247 . αλλα αν αξιζει ισως παρω αυτο

απο εξωτερικο σιγουρα καλυτερες τιμες αλλα δε μπαινω στη διαδικασια

Link to comment
Share on other sites

διαβασα οτι το καλυτερο απο τα xiaomi που ανεφερα ειναι το Xiaomi Redmi Pro .. απλα ειναι στα 247 . αλλα αν αξιζει ισως παρω αυτο

απο εξωτερικο σιγουρα καλυτερες τιμες αλλα δε μπαινω στη διαδικασια

 

δεν ειμαι σιγουρος αν καταλαβα αυτα που εγραψες.

δεν εχεις αναφερει το redmi pro. το ανεφερα εγω.

απο αυτα που ανεφερες προτιμω το RN4 (εχει tap to wake

και ειναι πιο ομορφο απο το RN3P)

Link to comment
Share on other sites

το ανεφερα απλα σαν απαντηση στο πρωτο ποστ που εκανα :) λεω ( ειδα και το Xiaomi Redmi Pro (32GB) στα 247 αλλα αν αξιζει πειτε μου )
Link to comment
Share on other sites

το redmi pro ειναι καλυτερο απο το rn4 αλλα εφοσον θα το παρεις απο ελλαδα

και ειναι υψηλοτερες οι τιμες, πηγαινε για το rn4. αν ομως σε ενδιαφερει

η συχνοτητα 800mhz, τοτε ψαξε το rn3p στην εκδοση international.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την βοηθεια θα δω θα το σκευτω πολυ και ισως πεσουν οι τιμες τωρα μεσα στο δεκεμβριο ετσι δν ειναι? γιατι σκευτομαι να παρω και για μενα ενα nexus 6p το xiaomi ειναι για την ανιψια μου :p
Link to comment
Share on other sites

Το Huawei p9 lite το έχεις δει? Θα το δουλέψει out of the box, υποστηρίζει όλες τις μπάντες, δεν θα μπλέκεις με ρομ κλπ, και με επίσημη εγγύηση από την ελληνική αντιπροσωπία.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα ναι απλα η ανιψια μου ειπε οσο μεγαλυτερο τοσο καλυτερα και γιαυτο προτεινα απο 5.5 ιτνζες ...αυτο που καταλαβα ειναι οτι αυτο που θελει ειναι μεγαλη οθονη καλης αναλυσης και καλη καμερα γιατι βγαινει σελφι ανα 4 δευτερολεπτα...
Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη που παρεμβαινω απλα για να μην ανοιγω τζαμπα καινουργιο θεμα ,ποιο απο τα δυο ειναι καλυτερο το redmi note 3 pro

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371104.html

ή το redmi pro http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Pro-5-5inch-OLED-3GB-32GB-Smartphone---Gold-370487.html

δεν με ενδιαφερει η καμερα,

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...