Jump to content

Huawei P9 η LG G5 η HTC 10 η MOTO Z


fourtwo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο απο τα παραπανω προτεινετε? Κλεινω προς το G5 και το moto z αλλα ειμαι ανοιχτος σε καθε προταση. Edited by fourtwo
Link to comment
Share on other sites

HTC 10απο εμένα.το lg δεν μου αρέσει Και επίσης μετα τα θέματα σε όλα τα τηλέφωνα της με το bootloop και με της οθόνες δεν πλησιάζω..το 09 Επίσης δεν με ενθουσίασε αν και το περίμενα πως και πώς..το 10αρακι είναι αστέρι και με εξαιρετική κάμερα

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

HTC 10απο εμένα.το lg δεν μου αρέσει Και επίσης μετα τα θέματα σε όλα τα τηλέφωνα της με το bootloop και με της οθόνες δεν πλησιάζω..το 09 Επίσης δεν με ενθουσίασε αν και το περίμενα πως και πώς..το 10αρακι είναι αστέρι και με εξαιρετική κάμερα

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το bootloop φιλε δεν το καλυπτει κανονικα η εταιρεια στο service;:rolleyes: To htc δεν το χω δει απο κοντα ισως για αυτο και να ειμαι καπως διστακτικος αν και τα reviews του ειναι εξαιρετικα. Tη huawei γιατι δε θα μου τη προτεινες;

Link to comment
Share on other sites

κανεις αλλος καμια προταση;

 

s7 edge που ειναι λιγο πιο ακριβο η s7 το απλο στα ιδια λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω μονο εμπειρια χρησης απο το s7 και θεωρω πως στην τωρινη του τιμη ειναι η ν.1 προταση. Αξιζει ας πουμε να ανεβασεις λιγο ακομη το budget σε σχεση με το lg.

HTC10 απο τα παιδια εδω μεσα ακουω τα καλυτερα και αν μου το επετρεπαν τα οικονομικα μου ισως το αγοραζα ( με κυριο αντιπαλο το s7)

Στο μοτορολα θεωρω πως χανεις αρκετα απο την μεταπωλητικη του αξια.Το P9 δεν μου αρεσει σαν συσκευη και δεν θα πηγαινα προς τα εκει.

Link to comment
Share on other sites

Εχω μονο εμπειρια χρησης απο το s7 και θεωρω πως στην τωρινη του τιμη ειναι η ν.1 προταση. Αξιζει ας πουμε να ανεβασεις λιγο ακομη το budget σε σχεση με το lg.

HTC10 απο τα παιδια εδω μεσα ακουω τα καλυτερα και αν μου το επετρεπαν τα οικονομικα μου ισως το αγοραζα ( με κυριο αντιπαλο το s7)

Στο μοτορολα θεωρω πως χανεις αρκετα απο την μεταπωλητικη του αξια.Το P9 δεν μου αρεσει σαν συσκευη και δεν θα πηγαινα προς τα εκει.

 

Το g5 δεν μου το προτεινεις λογω των προβληματων που εχει η εταιρεια; To s7 ειναι πιο ακριβο για αυτο και διαλεξα τα παραπανω. Προς το παρον ειμαι αναμεσα στo p9 και το htc 10 χωρις να εχω αποκλεισει το g5 λογω των χαρακτηριστικων του.

Link to comment
Share on other sites

Οχι.Το G5 ειναι καλη συσκευη και δεν νομιζω οτι εχει παρουσιασει θεμα με bootloops.

Αν θες να μην ξεφυγεις σε χρηματα τοτε πας εκει μιας και τα 360 ηδη πιστευω ειναι αρκετα στις εποχες μας.

To huawei εχει 3gb ram. Αρνητικο και κανει και 410.

Οσο για το μοτορολα ειναι στην τιμη s7/htc οποτε γιατι να μην τα προτιμησεις?

 

Συνεπως αν ημουν στην θεση σου θα πηγαινα σε g5 για να μην ξεφυγω σε χρημα αλλιως σε s7/htc.

 

ΑΝ βεβαια σε βολευουν οι ιντσες.Ειναι και αυτος ενας παραγοντας γιατι αυτα που σου αναφερω ειναι "μικρα".

 

Αν θες 5.5 δες το oneplus 3T στα 440.

 

Ελπιζω να βοηθησα και να συμπληρωσω πως ΔΕΝ εχω χρησιμοποιησει τα κινητα αρα η αποψη μου κατα κυριο λογο ειναι απο αυτα που εχω διαβασει.

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει το G5 εδω και μια εβδομαδα. Το τηλεφωνο ειναι παρα πολυ καλο , η καμερα βγαζει καταπληκτικες φωτο κα ολα τα λεφτα η δευτερη καμερα πισω , η μπαταρια αν και μικρη τα παει πολυ καλα βγαζω γυρω στις 4 ωρες οθονης και εχω φτασει χωρις χρηση 4G να βγαλω 40 ωρες χρησης με 4.30 ωρες οθονη. Φορτιζει πολυ γρηγορα και για μενα νομιζω στη τιμη που εχει τωρα ειναι οτι καλυτερο μπορεις να παρεις.
Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει το G5 εδω και μια εβδομαδα. Το τηλεφωνο ειναι παρα πολυ καλο , η καμερα βγαζει καταπληκτικες φωτο κα ολα τα λεφτα η δευτερη καμερα πισω , η μπαταρια αν και μικρη τα παει πολυ καλα βγαζω γυρω στις 4 ωρες οθονης και εχω φτασει χωρις χρηση 4G να βγαλω 40 ωρες χρησης με 4.30 ωρες οθονη. Φορτιζει πολυ γρηγορα και για μενα νομιζω στη τιμη που εχει τωρα ειναι οτι καλυτερο μπορεις να παρεις.

 

Οχι.Το G5 ειναι καλη συσκευη και δεν νομιζω οτι εχει παρουσιασει θεμα με bootloops.

Αν θες να μην ξεφυγεις σε χρηματα τοτε πας εκει μιας και τα 360 ηδη πιστευω ειναι αρκετα στις εποχες μας.

To huawei εχει 3gb ram. Αρνητικο και κανει και 410.

Οσο για το μοτορολα ειναι στην τιμη s7/htc οποτε γιατι να μην τα προτιμησεις?

 

Συνεπως αν ημουν στην θεση σου θα πηγαινα σε g5 για να μην ξεφυγω σε χρημα αλλιως σε s7/htc.

 

ΑΝ βεβαια σε βολευουν οι ιντσες.Ειναι και αυτος ενας παραγοντας γιατι αυτα που σου αναφερω ειναι "μικρα".

 

Αν θες 5.5 δες το oneplus 3T στα 440.

 

Ελπιζω να βοηθησα και να συμπληρωσω πως ΔΕΝ εχω χρησιμοποιησει τα κινητα αρα η αποψη μου κατα κυριο λογο ειναι απο αυτα που εχω διαβασει.

 

Htc 10 ποιότητα ,κάμερα ,ήχος,γρήγορο και χωρίς προβλήματα .

 

Ευχαριστω για τις προτασεις σας. Το G5 μου αρεσει εκτος απο τη διαρκεια της μπαταρια που αναφερατε, ενω το htc 10 ειναι εξαιρετικο, αλλα δεν το εχω δει απο κοντα. Ειμαι αναμεσα σε ενα απο τα 2 το moto απορριφθηκε, ενω πολυ δυσκολα θα αγορασω το P9.

Edited by fourtwo
Link to comment
Share on other sites

Αν το οικονομικο δεν ειναι προβλημα θα πηγαινα στο 10αρι. Με το καλο να γινει η αγορα και οτι και να παρεις θα ειναι ναυαρχιδα με τα ολα της!
Link to comment
Share on other sites

S7 ή HTC 10 να πάρεις .Αν δεν σε νοιάζει το ois στην κάμερα ,τότε άνετα και το p9 ,αν τα θες όλα πακέτο και δεν σε ενδιαφέρει το ράδιο τότε s7 ,πληρώνεις κάτι παραπάνω τα χεις όλα όμως και σχετικά μεταπωλήσιμος.

Αν δεν φοβάσαι το ρίσκο του I.R. στις οθόνες της Lg και δίνεις βάση στον υπέρ ευρυγώνιο φάκο τότε Οκ σκέψου το...τα "σοβαρά" χρώματα silver & titanium όμως ξεκινάνε από 405 ευρώ πλην του χρυσού στα 380 κάτι ,το pink αν δεν σε ενοχλεί τότε το επιλέγεις στα 360...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις προτασεις σας, τελικα αγορασα το G5 λογω καμερας και τιμης σε σχεση με το htc 10.

 

άψογη επιλογή, καλομίλητο λοιπόν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...