Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υποθετω πως μιλαες για Note 4X και οχι Note 4. Φυσικα και εχει 800αρα μπαντα το Redmi Note 4X απο infoquest (Πλαισιο/Κωτσοβολο/you κλπ). Των σκρουτζομαγαζων οντως δεν εχει.

 

Απο εκει και περα το τι θα παρεις εσυ ξερεις. Τι αλλο να συζητησουμε αφου τα ειπαμε ολα :) Βλεπεις και αποφασιζεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, ποτε αναμενεται λετε να μειωθει η τιμη του s7 edge στα επίσημα καταστηματα (cosmote, germanos, plaisio, κ. λ. π. ) καθως θελω να αξιοποιησω την επιδοτηση μου.... Ποσο πιστεύετε θα ειναι η μειωαη καθως τωρα ειναι στα 699€.Η επιδοτηση μου ειναι 220 € αρα ειμαι στην τιμή skroutz
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να περιμένεις να μειωθεί η τιμή;

Πάρε ένα τηλέφωνο στα 220 της επιδότησης από τον Γερμανό, πούλα το (χωρίς να ανοίξεις την συσκευασία) στα 180 και βάλε την διαφορά για να πάρεις το s7 από skroutz.

Link to comment
Share on other sites

Ή μπορείς πολύ απλά να βάλεις την επιδότηση στο πάγιο και να αγοράσεις το S7 Edge από το skroutz στα 480 ευρώ. Έτσι είναι σαν να έχεις βάλει την επιδότηση για τη συσκευή και ταυτόχρονα να έχεις πολύ μειωμένο πάγιο! Διπλά κερδισμένος!
Link to comment
Share on other sites

Οτι λεει ο τιτλος. Εχει να μου προτινει καποιος κανενα μοντελο flip top; Παρωχημενο ισως αλλα το θελω για συγκεκριμενο λογο. Οσο πιο συγχρονο γινεται και απο Ελλαδα. Ευχαριστω
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ποιο απο αυτα που αναφερω θα προτιμουσατε; ποιο εχει καλυτερη καμερα; απλα μερικες μερες προβληματιζομαι και δεν ξερω που να καταληξω
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με την αγορά του 4Χ. Όσο δοκιμάστηκε, δεν έβγαλε θέματα και πήγαινε σφαίρα. Έγινε και η 1η φόρτιση (κρατάει τουλάχιστον 2 μέρες, με ήπια χρήση)

Κάποιο κακό μάτι όμως μας μάτιασε, και το κινητό πήγε στο service για αλλαγή οθόνης. Μια μικρή πτώση και πάει η οθόνη. Υπομονή και σε 2/3 μέρες θα είναι στα χέρια μας, ελπίζω χωρίς πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με την αγορά του 4Χ. Όσο δοκιμάστηκε, δεν έβγαλε θέματα και πήγαινε σφαίρα. Έγινε και η 1η φόρτιση (κρατάει τουλάχιστον 2 μέρες, με ήπια χρήση)

Κάποιο κακό μάτι όμως μας μάτιασε, και το κινητό πήγε στο service για αλλαγή οθόνης. Μια μικρή πτώση και πάει η οθόνη. Υπομονή και σε 2/3 μέρες θα είναι στα χέρια μας, ελπίζω χωρίς πρόβλημα

 

Αουτς. Τι να κανουμε, εσυ να σαι καλα. Ενημερωσε μας ποσο πηγε η αντικατασταση.

 

Στην infoquest το πηγες;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω λίγο τα φώτα σας. Είμαι στην διαδικασία να αλλάξω το note 4 με το Huawei honor note 8 . Θες ότι βαρέθηκα, θες το κάτι διαφορετικό, μου μπήκε. Να την κάνω την αλλαγή ή βλακεία;

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και αν ναι κάποιο sait για παραγγελία; είτε ελληνικό είτε ξένο.

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πονεσε :wacko:

 

Βεβαια εχω ακουσει και χειροτερα. Στη lenovo την αλλαγη οθονης την χρεωνουν 160 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Κράτα το τελευταίο πραγματικό NOTE και άσε τα Huawei. Δεν συγκρίνεται με κανένα το NOTE 4. Τα καινούργια είναι κυρίως φρου φρου και αρώματα. Το NOTE 4 με το 3 είναι διαχρονικά κινητα και όσοι τα έδωσαν το μετάνιωσαν.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνουμε συσκευή μέχρι 250 ευρώ με dual SIM δυνατότητα και επέκταση κάρτας SD, χωρίς να καταλαμβάνει τη θέση της δεύτερης sim. Θα μας ενδιέφερε και αξιοπρεπής κάμερα. Τι επιλογές υπάρχουν σε αυτό το μπάτζετ

 

Ευχαριστώ

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ από το vickmall. Είχα αγοράσει πέρυσι τρία κινητά redmi xiaomi 3 και ήταν κομπλέ οπότε πίστευα μέχρι και σήμερα ότι είναι αξιόπιστο και πολύ καλό κατάστημα. Έτσι είπα φέτος να αγοράσω ένα redmi xiaomi 4 για την κοπέλα μου αφού έμεινα ευχαριστημένος λόγω των χαμηλών τιμών του. Το κινητό όμως ήταν προβληματικό. Απ' όταν το άνοιξα, από τα πρώτα 10 λεπτά λειτουργίας του, έκανε reboot μόνο του χωρίς λόγο. Εκτός από αυτό έλειπε και το tempered glass που είχα αγοράσει από το κουτί. Φυσικά δεν θα κρατούσα ένα κινητό που κάνει reboot χωρίς λόγο σε άτακτα χρονικά διαστήματα και τους είπα ότι θέλω να μου το αντικαταστήσουνε (αφού πρώτα δοκίμασα να το φτιάξω έτσι όπως μου είπανε αλλά δεν φτιαχνόταν). Το έστειλα πίσω (δεν πλήρωσα μεταφορικά γιατί τους καλύπτει η paypal) και μου είπανε ότι θα το αντικαταστήσουνε με άλλο. Τώρα μου λένε ότι δεν θα το κάνουνε και ότι μπορούν μόνο να το επισκευάσουν γιατί λέει έχει μια γρατζουνιά (injury at the frame μου είπαν οπότε αυτό εννοούσαν)!!! Αποκλείεται να είναι από εμένα γιατί το κράτησα 2 ώρες στα χέρια μου και το είχα μέσα σε προστατευτική θήκη (γι αυτό κι όλας δεν πρόσεξα αν είχε κανα χτύπημα όταν το παρέλαβα, που να το φανταζόμουνα). Πράγμα που σημαίνει ότι πιθανότατα μου πουλήσανε second hand κινητό για καινούριο.

 

Το εμπιστευόμουνα τυφλά μέχρι σήμερα και το χω προτείνει σε πάρα πολύ κόσμο γιατί δεν είχα πρόβλημα ως τώρα ούτε εγώ ούτε οι φίλοι μου. Μετά από αυτό όμως δεν πρόκειται να ξαναγοράσω ποτέ απ το συγκεκριμένο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Moto g4 plus με εξαιρετικη καμερα και stock android. Για να βρεις καλυτερη πρεπει να σκασεις πανω απο 270 (πχ nexus 5x που δεν ειναι καν δικαρτο).
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρήγγειλα το 1+3T

 

Kαλή κίνηση αφού ανέβηκες στα χρήματα... Πολύ ανώτερο από τα κινητά του τίτλου και από τις καλύτερες και πιο ολοκληρωμένες προτάσεις που κυκλοφορούν... Με το καλό να το λάβεις και να το χαρείς. :)

Link to comment
Share on other sites

Kαλή κίνηση αφού ανέβηκες στα χρήματα... Πολύ ανώτερο από τα κινητά του τίτλου και από τις καλύτερες και πιο ολοκληρωμένες προτάσεις που κυκλοφορούν... Με το καλό να το λάβεις και να το χαρείς. :)

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε, έτσι πιστεύω και εγώ, ίδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...