Jump to content

Συνάντηση μελών myphone.gr @ Θεσσαλονίκη [5/11/2016]


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 113
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καθίστε φρονιμα γιατί θα ξανά σβήσω τον προβολέα..... από το Redmi ΝΟΤΕ 4!!!!! Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη συνάντηση παλι Σάββατο παιδια,ωραία ήταν σημερα που ήρθα μετα απο καιρό. Δεν κεριδισαμε τίποτα αυτή τη φορά αλλα δεν πειράζει. Η παρέα είχε πολλα να πει.
Link to comment
Share on other sites

bill_thess που είσαι; δεν θα κάνουμε το συγκριτικό;

 

καθόμασταν μακριά ο ένας απο τον άλλο γι αυτό δεν με είδες:lol:

Link to comment
Share on other sites

καθόμασταν μακριά ο ένας απο τον άλλο γι αυτό δεν με είδες:lol:

Ε, ναι! Αφού δεν ήσουν στο ίδιο τραπέζι, μακριά ήσουν!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν προλαβαίνω να σας δω όλους, αλλά έκανα ότι μπορούσα για να σας πω έστω ένα γεια.

Έχουμε και μερικές πρώτες φωτογραφίες από την σημερινή συνάντηση, μπείτε στο επίσημο νέο thread εδώ-> Το καφεδάκι των Βορείων είχε πολύ κους-κους και σχολιάστηκαν όλα τα tech news

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήταν ωραία αλλά έπρεπε κάτι να γίνει...μια παρουσίαση (γνωριμία) των μελών,ανταλλαγή απόψεων κάτι τέλος πάντων.δεν ξέραμε ποιος καθόταν στο διπλανό τραπέζι,ηταν απλα σαν να βγήκαμε για καφέ ανάμεσα σε αγνώστους.Την επόμενη φορά να το έχετε στο μυαλό σας παιδιά. (Δεν είναι επιθετική η παρατήρηση μου παιδιά, απλά μια επισήμανση).
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήταν ωραία αλλά έπρεπε κάτι να γίνει...μια παρουσίαση (γνωριμία) των μελών,ανταλλαγή απόψεων κάτι τέλος πάντων.δεν ξέραμε ποιος καθόταν στο διπλανό τραπέζι,ηταν απλα σαν να βγήκαμε για καφέ ανάμεσα σε αγνώστους.Την επόμενη φορά να το έχετε στο μυαλό σας παιδιά. (Δεν είναι επιθετική η παρατήρηση μου παιδιά, απλά μια επισήμανση).

Πάντα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης!

Όλες οι επισημάνσεις και προτάσεις είναι καλοδεχούμενες.:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήταν ωραία αλλά έπρεπε κάτι να γίνει...μια παρουσίαση (γνωριμία) των μελών,ανταλλαγή απόψεων κάτι τέλος πάντων.δεν ξέραμε ποιος καθόταν στο διπλανό τραπέζι,ηταν απλα σαν να βγήκαμε για καφέ ανάμεσα σε αγνώστους.Την επόμενη φορά να το έχετε στο μυαλό σας παιδιά. (Δεν είναι επιθετική η παρατήρηση μου παιδιά, απλά μια επισήμανση).

 

 

 

Φίλε μου εγώ γνώρισα ένα σωρό νέα άτομα. Πρέπει να κινείσαι και να έχεις διάθεση να γνωριστείς με κάποιους. Αν κάθεσαι στο τραπέζι περιμένοντας δεν γίνεται δουλειά. Φιλικά το λέω μια και είμασταν πάρα πολλοί χτες. Λογικά εσύ θα εννοείς να Μαζευόμασταν και να υπήρχε εκφώνηση ποιος ειναι στο φορούν κλπ. Σε καφέ όμως δεν μπορούν να γίνουν αυτά.

My point, μην ντρέπεστε, μιλήστε με τους διπλανούς σας :) ακόμα και αν έχουν windows phone.

Btw ποτέ θα πάρω το 935 colosse?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ γνώρισα ένα σωρό νέα άτομα. Πρέπει να κινείσαι και να έχεις διάθεση να γνωριστείς με κάποιους. Αν κάθεσαι στο τραπέζι περιμένοντας δεν γίνεται δουλειά. Φιλικά το λέω μια και είμασταν πάρα πολλοί χτες. Λογικά εσύ θα εννοείς να Μαζευόμασταν και να υπήρχε εκφώνηση ποιος ειναι στο φορούν κλπ. Σε καφέ όμως δεν μπορούν να γίνουν αυτά.

My point, μην ντρέπεστε, μιλήστε με τους διπλανούς σας :) ακόμα και αν έχουν windows phone.

Btw ποτέ θα πάρω το 935 colosse?

 

Εσύ δηλαδή γύριζες από τραπέζι σε τραπέζι?αν ναι γιατί δεν ήρθες και στο δικό μας?μπορεί να υπήρχε μέλος στο τραπέζι μου που να σε ήξερε ως aliengoa αλλά να μην σε ξέρει προσωπικά.σκοπός της κοινότητας είναι να είμαστε όλοι ενεργοί γύρω από το ίδιο θέμα και οχι να γυρνάμε απο τραπέζι σε τραπέζι,σκέψου 30 απο τα 60 άτομα που ήμασταν εκεί να σηκωνόμασταν.τόσο περίεργο το βλέπεις δηλαδή το να γίνει μια ομαδική-γνωριμία?έχεις πάει σε συναντήσεις άλλων θεμάτων και group?Το λιγότερο που έπρεπε να γίνει ειναι γνωριμία και ανταλλαγή απόψεων-ιδεων,ακόμα και χωρίς δώρα. :) φιλικά παντα

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δηλαδή γύριζες από τραπέζι σε τραπέζι?αν ναι γιατί δεν ήρθες και στο δικό μας?μπορεί να υπήρχε μέλος στο τραπέζι μου που να σε ήξερε ως aliengoa αλλά να μην σε ξέρει προσωπικά.σκοπός της κοινότητας είναι να είμαστε όλοι ενεργοί γύρω από το ίδιο θέμα και οχι να γυρνάμε απο τραπέζι σε τραπέζι,σκέψου 30 απο τα 60 άτομα που ήμασταν εκεί να σηκωνόμασταν.τόσο περίεργο το βλέπεις δηλαδή το να γίνει μια ομαδική-γνωριμία?έχεις πάει σε συναντήσεις άλλων θεμάτων και group?Το λιγότερο που έπρεπε να γίνει ειναι γνωριμία και ανταλλαγή απόψεων-ιδεων,ακόμα και χωρίς δώρα. :) φιλικά παντα

 

 

 

Όχι φίλε μου δεν γίνεται αυτό που λες. Δεν ήταν εκδήλωση αλλα καφές. Και αυτή η απάντηση σπυ αποδεικνύει πως δεν το έλεγες και τόσο φιλικά.

Ναι γύριζα και πάντα γυρίζω. Ήσασταν όμως 70 άτομα. Μακάρι να είχα τον χρόνο να σας γνώριζα όλους. Ήμουνα πάνω απο 4 ώρες εκεί.

Θα σου κάνω τώρα και εγώ την ιδια ερώτηση, εσύ γιατί εςυ δεν γύρισες; γιατί δεν ήρθες σε μένα; ;-)

Αλήθεια, εσύ που καθοσουνα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου δεν γίνεται αυτό που λες. Δεν ήταν εκδήλωση αλλα καφές. Και αυτή η απάντηση σπυ αποδεικνύει πως δεν το έλεγες και τόσο φιλικά.

Ναι γύριζα και πάντα γυρίζω. Ήσασταν όμως 70 άτομα. Μακάρι να είχα τον χρόνο να σας γνώριζα όλους. Ήμουνα πάνω απο 4 ώρες εκεί.

Θα σου κάνω τώρα και εγώ την ιδια ερώτηση, εσύ γιατί εςυ δεν γύρισες; γιατί δεν ήρθες σε μένα; ;-)

Αλήθεια, εσύ που καθοσουνα;

 

εγώ όπως και αρκετά μελοι ήρθα πρώτη φορά.καθόμουνα στην γωνία αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

Σαν οικοδεσπότης έκανα την συνηθισμένη μου γύρα όσο μπορούσα να σας γνωρίσω όλους και να πω ένα γεια, από εκεί και πέρα είναι καφεδάκι και οι περισσότεροι γυρίζουν από τραπέζι σε τραπέζι και ξεκινούν κάπως έτσι οι γνωριμίες, πάνα γίνεται αυτό, είναι λίγο παράλογο το να καθίσουμε όλοι μας σε ένα τραπέζι και να περιμένουμε να περάσουν οι υπόλοιποι για να μας συστηθούν ;)

 

Φαντάσου ermak86 να είχαμε ένα κυκλικό τραπέζι και να καθόμασταν γύρω γύρω 50-60 άτομα, μόνο έτσι θα ήταν εφικτό να μιλάμε ο ένας στον άλλον και να γνωριζόμαστε.

 

μην νιώθεις άβολα, θα δεις την επόμενη φορά θα είσαι πιο άνετος θα ξες κανα δυο άτομα και σε κάθε συνάντηση θα γνωρίζεις ολοένα και περισσότερα άτομα. :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...