Jump to content

Redmi Note 3 Pro (International edition)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ισχύει ότι ένα tempered glass nilkin για xiaomi redmi note 2 είναι μια χαρά και για το 3 pro SE?

 

πως καταλαβαίνουμε ότι είναι το SE ?

 

υπάρχει κάπου ένας οδηγός του τι κάνουμε όταν παραλάβουμε κινητό για ρομς κλπ;

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

πως καταλαβαίνουμε ότι είναι το SE ?

 

 

από το αυτοκόλλητο στο πίσω μέρος: Kate: 2015161

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Νταξ η αυτονομία είναι φανταστική, το σήμα εξίσου, γενικά είμαι ευχαριστημένος εκτός από..... την κάμερα :cry: Δεν συμβαδίζει καθόλου με το υπόλοιπο κινητό. Και βέβαια δεν είναι κάμερα για κινητό 220 ευρώ που έκανε μέχρι πρότινος.

 

Ας δούμε τι θα βγει από βδομάδα για να ξέρω τι να αγοράσω στην γυναίκα :lol::lol:

 

Η θήκη τελικά που έβαλα είναι καλή, δεν κλαίω τα 10 ευρώπουλα που έδωσα. Πέρασα και από 2 τρυπούλες κάτω αριστερά ένα παλιό περικάρπιο που είχα και το μόνο που μένει πλέον είναι ένα σωστό γυαλάκι :!:

Link to comment
Share on other sites

Νταξ η αυτονομία είναι φανταστική, το σήμα εξίσου, γενικά είμαι ευχαριστημένος εκτός από..... την κάμερα :cry: Δεν συμβαδίζει καθόλου με το υπόλοιπο κινητό. Και βέβαια δεν είναι κάμερα για κινητό 220 ευρώ που έκανε μέχρι πρότινος.

 

Ας δούμε τι θα βγει από βδομάδα για να ξέρω τι να αγοράσω στην γυναίκα :lol::lol:

 

Η θήκη τελικά που έβαλα είναι καλή, δεν κλαίω τα 10 ευρώπουλα που έδωσα. Πέρασα και από 2 τρυπούλες κάτω αριστερά ένα παλιό περικάρπιο που είχα και το μόνο που μένει πλέον είναι ένα σωστό γυαλάκι :!:

Kι εγώ το πήρα σήμερα το απόγευμα και με ψιλοαπογοήτευσε η κάμερα. Θα το δω και το πρωί και θα δούμε. Το έλεγαν όλοι αλλά δεν το πίστευα - δεν έχω και μεγάλες απαιτήσεις οπότε ελπίζω με το φως της ημέρας να αναθαρρήσω. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο πρόβλημα ξαφνικά ενώ πατάω το δαχτυλικο και ακούγεται ο ήχος ενεργοποίησης ή οθόνη μένει μαύρη - τα κάτω πλήκτρα όμως φωτίζονται. Πως κάνω επανεκκίνηση;
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα όντως είναι το αδύνατο του σημείο. Δοκιμάστε παρόλα αυτά την bacon camera . Νομίζω ότι τραβάει τις καλύτερες συγκριτικά με την μαμά εφαρμογή αλλά και ότι άλλη εφαρμογή έχω δοκιμάσει (Lenovo snap it camera , open camera , google camera , cameringo , footez , camera fv-5 )
Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

ισχύει ότι ένα tempered glass nilkin για xiaomi redmi note 2 είναι μια χαρά και για το 3 pro SE?

 

το έψαξε κανείς;

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Πρώτο πρόβλημα ξαφνικά ενώ πατάω το δαχτυλικο και ακούγεται ο ήχος ενεργοποίησης ή οθόνη μένει μαύρη - τα κάτω πλήκτρα όμως φωτίζονται. Πως κάνω επανεκκίνηση;

 

Έκανα επανεκκίνηση με power και volume up η οθόνη δουλεύει κανονικά, αλλά όταν το κλείνω, με μικρό πάτημα του power, ξανά τα ίδια. Το επανεκκίνησα 3 φορές και έχουμε τα ίδια συμπτώματα.:mad::mad::mad:

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

βρήκα θήκη σιλικόνης στα 3,90 ευρώ στο e-matrix http://www.e-matrix.gr/ , πέρναγα απο κεί προχτές και μπήκα μέσα και ρώτησα.
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα εχθές από κοτσωβολο. Έχω όμως ένα θέμα πηγαίνω στην προσβασιμοτητα και δίνω πρόσβαση στο noled, στο flash alert και cm security μετά όμως από περίπου μια ώρα μου ξανά κλείνει από μόνο του της επιλογές μου. Τι μπορώ να κάνω για αυτό;;
Link to comment
Share on other sites

Παραγγείλετε τζαμακι από gearbest.Ειχα πάρει 1,είναι κομπλέ,αρκετά καλή ποιότητα,και αύριο περιμένω άλλα δύο!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,σκεφτομαι να το παραγγειλω για αλλαγη του P9 lite ( αρχισε να με κουραζει παει σαν σαλιγγαρι).

 

Ερωτησεις :

 

1 . Αυτη η εκδοση PRO ειναι που πουλαει ο κωτσοβολος ; ( δεν γραφει για PRO στο Site)

2. Σε χρυσο χρωμα ειναι ομορφο αξιζει ; ( μου αρεσει το μαυρο αλλα δεν εχει)

3. Τζαμι προστασιας και θηκη σιλικονης θα βρω ευκολα σε κανενα click.gr η θα φαω ταλαιπωρια ;

4. Tο πιασιμο της συσκευης ειναι ευκολο η κουραζει ; Κυριως στα πλαγια .

5. Nougat θα παρει ; ( εχει ανακοινωθει για ποτε ; )

6. Στο site του κωτσοβολου γραφει Το Xiaomi Redmi Note 3, είναι για πολλούς λόγους ξεχωριστό. Είναι το πρώτο τηλέφωνο στον κόσμο που κυκλοφόρησε με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Snapdragon 650.

Τελικα τι φοραει ;

7. usb on the go εχει ; ( το P9 lite ΔΕΝ εχει ,σπασιμο νευρων)

8 . Αυτη τη στιγμη τι λειτουργικο φοραει ;

 

Γενικα αξιζει σαν αγορα ;;;

 

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/169786-xiaomi-redmi-note-3-gold-dual-sim

Edited by Modeling
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Ποια εχει παρομοια; Την διαφανη tpu? Μηπως ειναι για το kenzo που απλα τεντωνει και μπαινει το kate? Απο οτι ειδα το stoucky εχει και αυτο θηκες για το kate αλλα τις lenuo.

 

Τι ειναι τι kate κα το kenzo ρε παιδια ; Ο κωτσοβολος πιο εχει ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι τι kate κα το kenzo ρε παιδια ; Ο κωτσοβολος πιο εχει ;

 

Ο Κωτσος εχει το kate. Η διαφορα ειναι οτι το kate εχει αλλη κεραια για να υποστηριζει την 800αρα μπαντα στο 4G με αποτελεσμα να ειναι 2 χιλιοστα πιο μακρυ σαν συσκευη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα,σκεφτομαι να το παραγγειλω για αλλαγη του P9 lite ( αρχισε να με κουραζει παει σαν σαλιγγαρι).

 

Ερωτησεις :

 

1 . Αυτη η εκδοση PRO ειναι που πουλαει ο κωτσοβολος ; ( δεν γραφει για PRO στο Site)

2. Σε χρυσο χρωμα ειναι ομορφο αξιζει ; ( μου αρεσει το μαυρο αλλα δεν εχει)

3. Τζαμι προστασιας και θηκη σιλικονης θα βρω ευκολα σε κανενα click.gr η θα φαω ταλαιπωρια ;

4. Tο πιασιμο της συσκευης ειναι ευκολο η κουραζει ; Κυριως στα πλαγια .

5. Nougat θα παρει ; ( εχει ανακοινωθει για ποτε ; )

6. Στο site του κωτσοβολου γραφει Το Xiaomi Redmi Note 3, είναι για πολλούς λόγους ξεχωριστό. Είναι το πρώτο τηλέφωνο στον κόσμο που κυκλοφόρησε με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Snapdragon 650.

Τελικα τι φοραει ;

7. usb on the go εχει ; ( το P9 lite ΔΕΝ εχει ,σπασιμο νευρων)

8 . Αυτη τη στιγμη τι λειτουργικο φοραει ;

 

Γενικα αξιζει σαν αγορα ;;;

 

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/169786-xiaomi-redmi-note-3-gold-dual-sim

 

1. Εχεις δικιο κ εγω στην αρχη κ εγω ψαχτηκα. Το pro special edition ειναι (internation version)

2. Υποκειμενικο αυτο που ρωτας. Εμενα δεν μου αρεσει. Παρε τηλ στην InfoQuest κ ρωτα διαθεσιμοτητα. Νομιζω οτι το εχει διαθεσιμο το you.gr

http://www.you.gr/telephony-networking/kinita-tilefona-axesouar/kinita-tilefona/smartphone-xiaomi-redmi-note-3-(3gb-32gb)-dual-(1)

3. Βρισκεις απλα δεν υπαρχει ποικιλια

4. Ειναι θεμα συνηθειας πιστευω

5 Θα παρει

6. Τον 650 φοραει

7...

8 MIUI 8 βασισμενο σε Marshmallow

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Ο Κωτσος εχει το kate. Η διαφορα ειναι οτι το kate εχει αλλη κεραια για να υποστηριζει την 800αρα μπαντα στο 4G με αποτελεσμα να ειναι 2 χιλιοστα πιο μακρυ σαν συσκευη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

1. Εχεις δικιο κ εγω στην αρχη κ εγω ψαχτηκα. Το pro special edition ειναι (internation version)

2. Υποκειμενικο αυτο που ρωτας. Εμενα δεν μου αρεσει. Παρε τηλ στην InfoQuest κ ρωτα διαθεσιμοτητα. Νομιζω οτι το εχει διαθεσιμο το you.gr

http://www.you.gr/telephony-networking/kinita-tilefona-axesouar/kinita-tilefona/smartphone-xiaomi-redmi-note-3-(3gb-32gb)-dual-(1)

3. Βρισκεις απλα δεν υπαρχει ποικιλια

4. Ειναι θεμα συνηθειας πιστευω

5 Θα παρει

6. Τον 650 φοραει

7...

8 MIUI 8 βασισμενο σε Marshmallow

 

 

σε ευχαριστω για την βοηθεια ,Ο κωτσοβολος το εχει σε προσφορα 199 γιαυτο ρωτησα..

Ειναι πιο μεγαλο ακομα ; Δεν τα παω καλα με τα τεραστια γιατι πεφτουν ευκολα.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την βοηθεια ,Ο κωτσοβολος το εχει σε προσφορα 199 γιαυτο ρωτησα..

Ειναι πιο μεγαλο ακομα ; Δεν τα παω καλα με τα τεραστια γιατι πεφτουν ευκολα.

 

Στα 199 ειναι κ στο you

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφυγε η παραγγελία για την κινηταρα.... μετά το optimus 3D είπα να πάρω αυτό.

 

Στάλθηκε από το LG-P920 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να εμφανίζονται μόνο οι επαφές Google και όχι αυτές που είναι και στη Sim. Γίνεται;

 

Ναι γίνεται.

Ρυθμίσεις

Εφαρμογές συστήματος

Επαφές

Προβολή προτιμήσεων

Και κλείνεις το προβολή επαφών sim

Link to comment
Share on other sites

Στα 199 ειναι κ στο you

 

 

για κατσε να το δω...απλα το θελω αμεσα το you ποιος ξερει ποσο θα κανει.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...