Jump to content

s6 edge+ ή καποιο αλλο μεχρι 500 ευρω;;


rio0013
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια λιγο βοηθεια...θα το επιλεγατε το s6 edge+ ή θα πηγαινατε σε καποιο αλλο επειδη ειναι παλιο;;του 2015 μοντελο νομιζω..
Link to comment
Share on other sites

Παλιό δεν είναι αλλά αφού έφτασες εκεί χρηματικά, πάρε το S7 Edge να είσαι άρχοντας.

Διαφορετικά Οneplus 3,

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η βάλε λίγα ακόμα και πάρε το s7 edge καινούργιο ή στα 500 και φθηνότερα το βρίσκεις σε άψογη κατάσταση στις αγγελίες.

Αλλιώς κοίτα το one+ 3 ή το Zte axon 7

Link to comment
Share on other sites

Η βάλε λίγα ακόμα και πάρε το s7 edge καινούργιο ή στα 500 και φθηνότερα το βρίσκεις σε άψογη κατάσταση στις αγγελίες.

Αλλιώς κοίτα το one+ 3 ή το Zte axon 7

 

Έτσι ακριβώς. Συμφωνω.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς. Συμφωνω.

 

τελικα κλεινω προς το zte που εχει και 100 ευρω φτηνοτερα και δειχνει πραγματικο τερας...ξερετε απο που μπορω να το αγορασω;;

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θες με τίποτα να πάρεις το edge ( με περισσότερα ή στα ίδια μεταχειρισμένο ) για μένα το zte axon είναι η αμέσως καλύτερη επιλογή εκτός κι αν θες να πειράζεις το κινητό σου με roms κτλπ οπότε πας στο one+.

Δες στο amazon.de για το zte.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θες με τίποτα να πάρεις το edge ( με περισσότερα ή στα ίδια μεταχειρισμένο ) για μένα το zte axon είναι η αμέσως καλύτερη επιλογή εκτός κι αν θες να πειράζεις το κινητό σου με roms κτλπ οπότε πας στο one+.

Δες στο amazon.de για το zte.

 

ειναι εμπιστο;;θα μου ερθει το κιν;;

Link to comment
Share on other sites

Μονο παλιο δεν το λες το s6 edge plus τωρα εκλεισε σχεδον χρονο με το note 5.θα σου ελεγα να βαλεις λιγα ακομα να παρεις το s7 edge αλλιως παρε το s6 edge plus
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Μονο παλιο δεν το λες το s6 edge plus τωρα εκλεισε σχεδον χρονο με το note 5.θα σου ελεγα να βαλεις λιγα ακομα να παρεις το s7 edge αλλιως παρε το s6 edge plus

 

και γω για το s6 edge plus πηγαινα στην αρχη αλλα με μπερδεψαν και αρχισα να κοιταω και το zte...τωρα για το s7 edge τα 80 παραπανω δε τα χω...και επισης δε μαρεσει σε μαυρο το edge+ που υπαρχει στο skroutz

Edited by rio0013
Link to comment
Share on other sites

και γω για το s6 edge plus πηγαινα στην αρχη αλλα με μπερδεψαν και αρχισα να κοιταω και το zte...τωρα για το s7 edge τα 80 παραπανω δε τα χω...και επισης δε μαρεσει σε μαυρο το edge+ που υπαρχει στο skroutz

 

Δες κι εδώ..http://www.bestprice.gr/item/2154651715/samsung-galaxy-s6-edge-32gb.html

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το S6 τι κάνει καλύτερα από το Nexus 6P που είναι 100Ε φθηνότερο; Σε αυτή την τιμή το θεωρώ κακή αγορά όταν υπάρχουν εφάμιλλα ή και καλύτερα τηλέφωνα φθηνότερα
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το S6 τι κάνει καλύτερα από το Nexus 6P που είναι 100Ε φθηνότερο; Σε αυτή την τιμή το θεωρώ κακή αγορά όταν υπάρχουν εφάμιλλα ή και καλύτερα τηλέφωνα φθηνότερα

 

Συμφωνω!! Πολυ καλυτερη αγορα το nexus και εχει και 100 ευρω στην τσεπη!!

Link to comment
Share on other sites

εχω αρχισει να το ξεκαθαριζω το τοπιο..ειμαι αναμεσα σε nexus 6p και s6 edge+..σκεφτηκα και τα κινεζικα αλλα διαβαζω θεματακια σε καμερες κτλ..απτα κινεζικα εχω καταληξει στο zte axon 7 Edited by rio0013
Link to comment
Share on other sites

εχω αρχισει να το ξεκαθαριζω το τοπιο..ειμαι αναμεσα σε nexus 6p και s6 edge+..σκεφτηκα και τα κινεζικα αλλα διαβαζω θεματακια σε καμερες κτλ..απτα κινεζικα εχω καταληξει στο zte axon 7

 

τελικα αναμεσα σε nexus 6p και edge+ ποιο λετε;;αν εξαιρεσεται τα περιπου 100 ευρω στην τιμη..μεενδιαφερει πολυ να ειναι τελεια η καμερα...αλλα και να κρατησει 2-3 χρονια...

Link to comment
Share on other sites

τελικα αναμεσα σε nexus 6p και edge+ ποιο λετε;;αν εξαιρεσεται τα περιπου 100 ευρω στην τιμη..μεενδιαφερει πολυ να ειναι τελεια η καμερα...αλλα και να κρατησει 2-3 χρονια...

 

nexus 6p....

Link to comment
Share on other sites

Το nexus, αν είναι να δώσεις περισσότερα λεφτά δεν θα πας σε περσινό samsung αφου θες 2-3 ακόμα χρόνια χρήσης του ( εκτός κι αν δεν σε ενδιαφέρουν οι αναβαθμίσεις κτλπ )
Link to comment
Share on other sites

τελικα αναμεσα σε nexus 6p και edge+ ποιο λετε;;αν εξαιρεσεται τα περιπου 100 ευρω στην τιμη..μεενδιαφερει πολυ να ειναι τελεια η καμερα...αλλα και να κρατησει 2-3 χρονια...

nexus και απο εμενα!! Αξιζει τα 370 που ζηταει,τα 470 που ζηταει τι s6+ ειναι πολλααα

Και την ιδια τιμη να ειχαν και παλι το νεξους θα σου ελεγα να παρεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...