Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω προβλημα με το pc suite οταν συνδεω το τηλ. με το pc με καλωδιο ενω εμφανιζεται κανονικα η συνδεση μου ανοιγει ο explorer και βλεπω το τηλ. και την καρτα του τηλ. δεν μπορω να κανω καμια ενεργεια οθτε copy paste υτε και εγκατασταση εφαρμογων.Να σημειωσω οτι το τηλ. ειναι vodafone live ,το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος αυτο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για τα μυνηματα υπαρχει ενα προγραμα που τα κατεβαζεισ στο pc σαν text και τα διαβαζεισ δεν θυμαμε πωσ λεγετε αν το βρω θα στο στειλο πμ

 

2 προγραμματα υπαρχουν για αυτο το σκοπο το message storer και το message saver.

Δεν μου ερχεται τωρα στο μυαλο αν εχει βγει και κανεναν αλλα που να κανει αυτη τη δουλεια.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους

 

εχω αγορασει το 6680 εδω και 2 περιπου μηνες και έχω πρόβλημα, με το bluetooth και ποιο συγκεκριμένα με τη λειτουργία του ακουστικου bluetooth . :X

στην αρχή είχα αγοράσει ένα jabra ακουστικο το οποίο αποσυνδέονταν συνεχεια από το τηλέφωνο και πιστεψα ότι έφταιγε το ακουστικό, το αλλάζω και παίρνω ένα νέο ιδιο , πάλι τα ίδια . :(

στη συνέχεια αλλάζω το jabra με ένα ακουστικό nokia σκεπτόμενος μήπως δέν υπάρχει συμβατότητα μεταξύ τηλεφώνου (nokia) και ακουστικού (jabra).

με το νεο ακουστικό πάλι η ίδια κατάσταση, απόσυνδέεται μόνο του και επίπλέον τώρα το τηλέφωνο κάνει reset όταν τερματίζω την κλήση απο το ακουστικό ,

επίσης το τηλέφωνο μπλοκάρει έαν προσπαθήσω να κλείσω το bluetooth όταν το ακουστικό έχει αποσυνδεθεί. :mad:

εκανα πρόσφατα update στο firmware του τηλ σε V 3.04.37

01-06-05 RM-36 το ακουστικό εναι το nokia hdw -3

θα ήθελα τη βοηθεια σας ,αν γωρίζεται κάτι που μπορεί να βοηθησει στην επίλυση του προβλήματος. :D

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Τα 6680 και 6681 παίζουν NGage παιχνίδια;
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κι εγώ το είχα πάθει εγώ..μια φορα που το δοκίμαζα την μια μέρα τα διάβαζε όλα κανονικότατα κτλ,ενώ την επομενη μου έβγαζε συνεχώς το ίδιο μήνυμα με εσένα.. :confused: :worry:

 

και τι εκανες γι'αυτο?? κανας αλλος ρε παιδια να βοηθησει!!

Link to comment
Share on other sites

δεν έκανα τίποτα,δεν μου χρειαζόταν και πολύ ούτος η άλλως και δεν έδωσα πολύ σημασία..

εγώ απλά ήθελα να αποθηκεύσω τα μηνύματα έτσι ώστε μετά να μπορώ να τα μεταφέρω στο καινούργιο μου κινητό αργότερα,κάτι το οποιο το έκανα με card reader..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Muretto τα μαυρα καλυματα απο που τα πηρες και ποσο περιπου ?

Από ένα Αγγλικό σαιτ 45 ευρώ με το πληκτρολόγιο.

Είναι τέλεια αλλά το πληκτρολόγιο είναι χάλια γιατί δεν ταιριάζει ακριβώς με αποτέλεσμα να μην πατάνε όλα τα πλήκτρα

Link to comment
Share on other sites

καλισπερα μπορειτε να μου λυσετε τιν εκσεισ απορια

γιατι στιν καρτα μνημησ 512 δεν μου κανει εγκαταστασει τα sis αρχεια ενω ολα τ αλλα τα κανει κανονικα jar mp3 foto video κλπ ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω μια μικρή ερωτησούλα.. Έβαλα τον mp3 player 3.50 και όταν μου στέλνουν τραγούδια μέσω bt δεν μπορώ να τα αποθηκεύσω επειδή μου τα ανοιγει mp3 player 3.50 και όχι με τον real player. Καμιά λύση???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω μια μικρή ερωτησούλα.. Έβαλα τον mp3 player 3.50 και όταν μου στέλνουν τραγούδια μέσω bt δεν μπορώ να τα αποθηκεύσω επειδή μου τα ανοιγει mp3 player 3.50 και όχι με τον real player. Καμιά λύση???

copy/paste μεσω file manager...;

Link to comment
Share on other sites

copy/paste μεσω file manager...;

Έψαξα με τον FExplorer αλλα δεν τα βρήκα.Αν μπορούσες να με διευκολύνεις λέγοντας που θα τα βρώ?

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα με τον FExplorer αλλα δεν τα βρήκα.Αν μπορούσες να με διευκολύνεις λέγοντας που θα τα βρώ?

μα που αλλου..φυσικά στο irc.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα με τον FExplorer αλλα δεν τα βρήκα.Αν μπορούσες να με διευκολύνεις λέγοντας που θα τα βρώ?
Θα το βρεις αν εχεις την τελευταια εκδοση του FExplorer που ειναι η 1,14 στην αρχικη οθονη που ειναι το indox αλλιως θα πας αναλογα που αποθηκευονται τα μηνυματα σου C: ή E: και απο το system στο mail και θα το βρεις μεσα σε ενα απο τους φακελους που υπαρχουν,οταν το βρεις copy και μετα paste εκει που θες :)
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

paidia p mporoume na vroume ena mp3 palyer gia to 6680 p na exei k equalizer ?
Εδω: http://www.aivanet.com/viewtopic.php?t=2371&start=225 ;) MP3 Player 3.50 by Viking
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα με τον FExplorer αλλα δεν τα βρήκα.Αν μπορούσες να με διευκολύνεις λέγοντας που θα τα βρώ?
...
Θα το βρεις αν εχεις την τελευταια εκδοση του FExplorer που ειναι η 1,14 στην αρχικη οθονη που ειναι το indox αλλιως θα πας αναλογα που αποθηκευονται τα μηνυματα σου C: ή E: και απο το system στο mail και θα το βρεις μεσα σε ενα απο τους φακελους που υπαρχουν,οταν το βρεις copy και μετα paste εκει που θες
ακριβως. ή αν δε βγαζει τιποτα στο inbox, πας πανω στο φακελο στο system\mail\00001001_S και πατας επιλογες>file>find>*.mp3 αναλογα με το FExplorer που εχεις οπως ειπε ο Παναγιωτης.;)
Link to comment
Share on other sites

...ακριβως. ή αν δε βγαζει τιποτα στο inbox, πας πανω στο φακελο στο system\mail\00001001_S και πατας επιλογες>file>find>*.mp3 αναλογα με το FExplorer που εχεις οπως ειπε ο Παναγιωτης.;)

Thanks και τους δύο για την βοήθεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Help me! Paidia an mporite boi8iste me giati exw provlima me to kinito m, prin ligo kairo otan ebaza to usb kalwdio to kinito to evlepe kanonika twra to bazw k dn to blepei to pc.. to dokimasa me to kinito tou kolitou mou k to evlepe kanonika,ekana format sto kinito k pali tpt ekana anaba8misi k pali tpt to piga sto club nokia k mou lene dn exei tpt mipws kserete ti ginetai giati prepei opws dipote na sto sindesw me to pc!
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ημέρες μου παρουσίασε το εξής. Να έχω κανονικά σήμα αλλά, όποιον πέρνει να τον πετάει στο τηλεφωνητή. Μια φορά δοκίμασα restart και μετά ήταν ο.κ. Επίσης μια άλλη φορά δοκίμασα στο καπάκι και με πήρα ξανά και δεν είχε πρόβλημα.

Έχει παρουσιαστεί και σε άλλον αυτό; :worry:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!να σας πω ρε παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα με χαρτες Αθηνας ή Θεσσαλονικης ή οποιασδιποτε αλλης περιοχης για το κινητακι?αν ναι ποιο ειναι και που μπορω να το βρω?free version βεβαια.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!να σας πω ρε παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα με χαρτες Αθηνας ή Θεσσαλονικης ή οποιασδιποτε αλλης περιοχης για το κινητακι?αν ναι ποιο ειναι και που μπορω να το βρω?free version βεβαια.

 

Route66 - Athens Map :O :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

paidia to daylight-saving sto menu clock (sta settings tou rologiou ) ti simainei ?
Οταν είναι στο ΟΝ μπαίνει σε θερινή ώρα και στο OFF το αντίστροφο
Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει πως μπορώ να απεγκαταστήσω πλήρως κάποιο πρόγραμμα από το 6680?Εχω εγκατεστημένο και το fexplorer αν αυτό βοηθάει
Link to comment
Share on other sites

Help me! Paidia an mporite boi8iste me giati exw provlima me to kinito m, prin ligo kairo otan ebaza to usb kalwdio to kinito to evlepe kanonika twra to bazw k dn to blepei to pc.. to dokimasa me to kinito tou kolitou mou k to evlepe kanonika,ekana format sto kinito k pali tpt ekana anaba8misi k pali tpt to piga sto club nokia k mou lene dn exei tpt mipws kserete ti ginetai giati prepei opws dipote na sto sindesw me to pc!

Αυτό το πρόβλημα τοείχα και εγώ και απλά ξαναεγκατέστησα το pc suite και ήταν εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...