Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να βάζεις κωδικό στην έκθεση και όπου αλλού θες?

Not that I know of. Βασικά όμως για παρόμοια δουλειά, υπάρχει ένα πρόγραμμα της Epocware, το Handy Photosafe, που μπορείς να επιλέξεις ποιές θέλεις να κλειδώσεις. Εμένα προσωπικά μου φαίνεται τρομερά δύσχρηστο.

Αναζητούσα κι εγώ κάποιο πακέτο προγραμμάτων που θα μπορούσαν να κλειδώνουν το

"τρίο" μηνύματα-επαφές-έκθεση. Έτσι, θα μπορούσα να δίνω το κινητό μου όταν το ζητάνε για να παίξουν κάποιο παιχνίδι, ή να "ψάξουν" το μενού, χωρίς κίνδυνο.

Η μόνη ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ λύση, είναι για τα μηνύματα. Το MumSMS Plus. Κατά τη γνώμη μου, είναι από τα MUST που πρέπει να έχει ένα κινητό.

Link to comment
Share on other sites

@camoranesi

 

http://f5.grp.yahoofs.com/v1/sO6lQp1Dl5IX81EHrIfaF-3lHU4sgYCFld8818d1D-bHFUol7hRMXFYgpQRtBmD9isZqb75Q-Yc__dr5r6BFN4vFO8njmz-mCRgccbsamPA/Apps/Handyphotosafe_Full_MMC_Fixed.sis

Link to comment
Share on other sites

το εικονιδιο του Μητρωου μπορουμε να το "βγαλουμε" εξω στα εικονιδια της....επιφανειας εργασιας ???? (Μηνυματα ω, Εκθεση κλπ κλπ ):D :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

το εικονιδιο του Μητρωου μπορουμε να το "βγαλουμε" εξω στα εικονιδια της....επιφανειας εργασιας ???? (Μηνυματα ω, Εκθεση κλπ κλπ ):D :D :D :D

Φυσικά, πηγαίνεις πάνω του, Επιλογές - Μετακίνηση σε Φάκελο - Μενού.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, πηγαίνεις πάνω του, Επιλογές - Μετακίνηση σε Φάκελο - Μενού.

 

 

Ευχαριστω. :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

mumSMS olokliro pou tha broume??? tha mou to steileis kai se mena to mumSMS agapite mage axnioti??? steile an mporeis!!! vafeiadis@hotmail.com se euxaristw best frient!!!!!!!!!!!

 

paidia mipws gnorizei kaneis to kodiko gia to system tools? einai kalo programmataki gia 6600 kai gia 6680/6681. an mporeite kai to exete h to breite pouthena kante tin palikaria na mou to steilete sto e-mail vafeiadis@hotmail.com

Steilte ton kwdiko an mporeite!!!!!!!!!!!!!!

 

sas euxaristw olous prokatavolika...

 

EDIT by asymvivastos: Αν θες να προσθεσεις κατι στο μηνυμα σου πατα το κουμπι http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif .

:shoot: :cry: :rocket: REAL MADRID FC FOREVER
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρίσκω!

Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιος file manager για το 6680,που να τον εγκαθιστάς στο PC και να βλέπεις όλους τους φάκελους και όχι μόνο τους βασικούς που εμφανίζει αυτός του PC Suite;Π.χ. δεν βλέπω τον φάκελο system,apps,κ.τ.λ.Ενα τέτοιο της Epocware χρησιμοποιούσα για το 7650,αλλά δεν αναγνωρίζει το 6680.Επίσης αν μπορείτε να μου πείτε που θα μπορέσω να τον βρω.

 

Έχω τον FExplorer ο οποίος είναι ότι ζητάς. Δεν θυμάμαι από που τον κατέβασα. Μπορώ όμως να σου τον στείλω. Στείλε μου επιβεβαίωση και το E-mail σου στο spyrospatras@yahoo.gr και σου το στέλνω άμεσα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Έχω τον FExplorer ο οποίος είναι ότι ζητάς. Δεν θυμάμαι από που τον κατέβασα. Μπορώ όμως να σου τον στείλω. Στείλε μου επιβεβαίωση και το E-mail σου στο spyrospatras@yahoo.gr και σου το στέλνω άμεσα.

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου.Τον βρηκα στο dc++ και τον κατεβασα .Νασαι καλα... :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το full screen caller ή αλλο παρομοιο προγραμμα εχει δουλεψει σε καποιο 6680 ρε παιδια ???? Στο δικο μου τιποτα.... :alien: :alien: :alien:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το full screen caller ή αλλο παρομοιο προγραμμα εχει δουλεψει σε καποιο 6680 ρε παιδια ???? Στο δικο μου τιποτα.... :alien: :alien: :alien:

στο δικό μου ναι......3,02 έκδοση

Link to comment
Share on other sites

το εικονιδιο του Μητρωου μπορουμε να το "βγαλουμε" εξω στα εικονιδια της....επιφανειας εργασιας ???? (Μηνυματα ω, Εκθεση κλπ κλπ ):D :D :D :D

 

Σχετικά μ' αυτό, σε περίπτωση που δεν το είχες προσέξει μπορείς να έχεις και αλλιώς πρόσβαση στο μητρώο, αντί να το έχεις στο root του menu, να σου πιάνει χώρο. Σε standby πατάς το πράσινο κουμπάκι για να ανοίξει τις πρόσφατες κλήσεις. Κανονικά θα σου γράφει "έξοδος" για το δεξί μπλε πλήκτρο. Αν όμως κρατήσεις πατημένο το menu και επιλέξεις την ανοιχτή εφαρμογή μητρώο, το exit γίνεται back και μπορείς να μπεις σε όλες τις επιλογές του μητρώου. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, αλλά όταν το χρειάζομαι το κάνω έτσι για να έχω λίγα εικονίδια στο μενού. Το εικονίδιο του μητρώου το έχω παραχώσει κάπου... ούτε θυμάμαι που. :p :p :D

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το full screen caller ή αλλο παρομοιο προγραμμα εχει δουλεψει σε καποιο 6680 ρε παιδια ???? Στο δικο μου τιποτα.... :alien: :alien: :alien:

Εγω εχω το SmartCom_v1[1].01 που εμφανιζει φωτογραφια ακομα και στα μηνυματα,λειτουργει πολυ καλα!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα να βλέπω email με ελληνικούς χαρακτήρες? Αλλάζει το encoding στο email?

 

Δοκιμασε την εφαρμογη "Profilmail" :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιο παιδί να μου στήλει το smartcom και να μου εξηγήσει πως δουλεύει ? Εχω το full screen caller μου δουλεύει καλά αλλά απότι καταλαβα το smartcom ειναι καλυτερο το mail μου ειναι mpekatsa61@yahoo.gr Σας ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

kalhmera se olous.....edw kai kapoies meres parolo pou to kinhto leitourgei se dual mode den emfanizei pou8ena 3g shma....akoma kai se perioxes pou palaiotera eixa.pws einai auto dunaton?kai auto sumbainei edw kai kapoies meres.....

any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...