Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα στο forum,αν εχετε παρατηρησει το 6680 imode στην πισω πλευρα στην καμερα εχει τα νουμερα 3.8 1:2.8 αντι για 4.5 1:3.2 ξερει κανεις κατι για αυτο?
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο forum,αν εχετε παρατηρησει το 6680 imode στην πισω πλευρα στην καμερα εχει τα νουμερα 3.8 1:2.8 αντι για 4.5 1:3.2 ξερει κανεις κατι για αυτο?

δεν το εχω παρατηρησει αλλα αυτο υπαρχει κυριως σε μοντελα προπαραγωγης :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

exo to 6680 kai prospatho na valo to c2doom app gia na paizo quake kai den apodexetai tin efarmogi voithia kanis

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

@6680_mark: an ontws isxyei ayto pou grafei, to 6680 trabaei mikroteou mege8ous (pragmatikou) fwtografies, ka8ws h diametros tou fakou einai mikroterh!

 

@Me_And_Myself: yparxei kai ena sxetiko thread gia gprs kai 3g.. kai ennoeitai pes kia ti provides xrhsimopoieis :)

Link to comment
Share on other sites

Ας πούμε οτι δεν με ενδιαφέρουν ΚΑΘΟΛΟΥ οι 3G δυνατότητες του 6680 και οτι μου φαίνεται κακάσχημη η μπροστά κάμερα.

Πιστεύω όμως οτι για τα λεφτά του (τώρα πλέον) είναι άριστο.

Αντί λοιπόν για το 6680 να πάρω το 6681? (Δεν είχα ποτέ ΝΟΚΙΑ και ποτέ Symbian. Ρωτάω εσάς που ξέρετε πολύ καλύτερα):O

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ας πούμε οτι δεν με ενδιαφέρουν ΚΑΘΟΛΟΥ οι 3G δυνατότητες του 6680 και οτι μου φαίνεται κακάσχημη η μπροστά κάμερα.

Πιστεύω όμως οτι για τα λεφτά του (τώρα πλέον) είναι άριστο.

Αντί λοιπόν για το 6680 να πάρω το 6681? (Δεν είχα ποτέ ΝΟΚΙΑ και ποτέ Symbian. Ρωτάω εσάς που ξέρετε πολύ καλύτερα):O

Παρε το 6681,δεν εχει αλλη καμια διαφορα απο το 6680 εκτος απο το 3g!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Ας πούμε οτι δεν με ενδιαφέρουν ΚΑΘΟΛΟΥ οι 3G δυνατότητες του 6680 και οτι μου φαίνεται κακάσχημη η μπροστά κάμερα.

Πιστεύω όμως οτι για τα λεφτά του (τώρα πλέον) είναι άριστο.

Αντί λοιπόν για το 6680 να πάρω το 6681? (Δεν είχα ποτέ ΝΟΚΙΑ και ποτέ Symbian. Ρωτάω εσάς που ξέρετε πολύ καλύτερα):O

Ασφαλώς και να το αγοράσεις.

Το 6680 είναι ακριβότερο αποκλειστικά επειδή είναι 3G.Δεν υπερέχει σε κάποιον άλλον τομέα.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω την κάρτα sim μου 3G θα τρέχει καλύτερα το κινητό γιατί τώρα αυτή που έχω είναι απλή???

Επίσης,καλύτερα από άποψη ταχύτητας στο κινητό είναι να βάλω 512MB κάρτα μνήμης ή 1G ή δεν υπάρχει κάποια ουσιαστική διαφορά???

Please βοηθήστε όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί το Σάββατο θα πάω να τα πάρω...

----------------------------------------------------

Ωραίος καιρός...

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω την κάρτα sim μου 3G θα τρέχει καλύτερα το κινητό γιατί τώρα αυτή που έχω είναι απλή???

Επίσης,καλύτερα από άποψη ταχύτητας στο κινητό είναι να βάλω 512MB κάρτα μνήμης ή 1G ή δεν υπάρχει κάποια ουσιαστική διαφορά???

Please βοηθήστε όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί το Σάββατο θα πάω να τα πάρω...

Μία 3G-SIM βελτιώνει αισθητά τη σταθερότητα της συσκευής,τουλάχιστον στο δίκτυο της Cosmote.

Πιθανότατα δεν θα υπάρξει ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στις κάρτες μνήμης που αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

paidia epatha to eksis otan paw epeksergasia video me petai eksw apo to menou. den katalavainw poli periergo provlima kai nomizw oti mou tio ekane meta apo to perasma merikwn video arxeiwn . eyxaristw
Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Μία 3G-SIM βελτιώνει αισθητά τη σταθερότητα της συσκευής,τουλάχιστον στο δίκτυο της Cosmote.

Πιθανότατα δεν θα υπάρξει ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στις κάρτες μνήμης που αναφέρεις.

 

 

egw dn exw parathrhsei kamia diafora oute se sta8erothta oute se taxythta... exw parathrhsh mono mia diafora otan paw apo to "offline" se opoio online profil, briskei grhgorotera to net.. alliws tpt shmantiko :)

 

oso gia tis kartes mnhmhs, an einai ths idias taxythtas, dn yparxei kamia diafora. :)

Link to comment
Share on other sites

Me_And_Myself

 

aythn thn stigmh dn 3erw kati pou na se boh8aei.. oti eipa kai parapanw.. an perimeneis mexri to telos tou mhna pou 8a mai kypro 8a dokimasw ton provider sou san roaming kai me 3g sim kai me aplh kai 8a sou pw :p

 

alla edw sthn ellada dn parathrhsa tpt sobaro, opote dn vriskw kai logo giati ekei na yparxei kapoia shmantikh beltiwsh :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω μεγάλο πρόβλημα με τις "Φράσεις".

 

Δεν δουλέυει η φωνητική κλήση (Φράσεις) με το handsfree. Εγω ηχογραφήσει κάποιες φράσεις με το handsfree για να καλώ αυτούς που θέλω πατώντας το κουμπάκι στο handsfree και δεν γίνεται τίποτα.

 

Aπο οτι βλέπω τώρα δεν δουλέυει ούτε χωρίς handsfree, τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά. Με πείσατε!

Το θέμα είναι που θα το βρώ μεταχειρισμένο. Οι περισσότεροι στο forum δίνουν 6680. Θέλω να τ αλλάξω με το V3 black που έχω. Άν ακούσετε τίποτα... Ευχαριστώ.:O

Υ.Γ Το Ν70 πολύ καλό αλλα... 3G.:(

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά. Με πείσατε!

Το θέμα είναι που θα το βρώ μεταχειρισμένο. Οι περισσότεροι στο forum δίνουν 6680. Θέλω να τ αλλάξω με το V3 black που έχω. Άν ακούσετε τίποτα... Ευχαριστώ.:O

Υ.Γ Το Ν70 πολύ καλό αλλα... 3G.:(

γιατι το λες ετσι το 3G; :)

σε μαγαζια εψαξες; ισως το βρεις, δε μπορει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το βρήκα!:lol:

ΝΟΚΙΑ 6681 καινούργιο!:D

Πολύ καλό τηλέφωνο. Το πρώτο symbian NOKIA που έχω. Το ξαψαχνίζω και τα ξαναλέμε.:shifty:

Υ.Γ Λίγο απο την οθόνη απογοητεύτηκα (το V3 είχε πολύ καλύτερη) αλλα... μπροστά στα κάλη...:rolleyes:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

να δω τι θα λες για την οθονη αμα βαλεις κανα θεματακι :p

εχω δει και το V3 αλλα ενταξει...τελος παντων, off topic.

μεγεια σου :)

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα κάποιες φωτογραφίες τώρα τις απόκριες με το 6680, τις έστειλα απο BTooth σε μια φίλη που έχει ένα Samsung SGH-E635 και δεν μπορεί να τις δεί, βγάζει ένα μηνυμα οτι το περιεχόμενο δεν υποστηρίζεται (κάτι τέτοιο) πως μπορώ να τις κάνω να παίζουν σε Samsung;
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος που μπορει να γινει(εδω στην Ελλαδα) ξεκλειδωμα δικτυου σε nokia 6680 αγορασμενο απο Αγγλια(3);

Καλησπέρα chgalacher. Το κατάφερες να ξεκλειδώσεις το 6680? Αν ναι πως? Πήγες στη ΝΟΚΙΑ? Εγώ έχω το ιδιο μοντέλο αλλά είναι της Orange. Αν έμαθες κάτι please let me know.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα kostakiss. Εστειλα mail και μου απαντησε πως κανεις μεχρι στιγμης στον πλανητη! δεν εχει βρει τροπο για να το ξεκλειδωσει. Μονο η Orange μπορει να το κάνει γιατι εχει τον κωδικο. Εστειλα mail στην Orange, ελπιζω να μου απαντησει συντομα κ να μην υπαρχει κανενα προβλημα. Αλλιως τζαμπα το φεσωθηκα. :-(( Αν παρεπιμπτωντος κανεις ξερει κατι ασ με ενημερωσει στο mail μου (swaron_r@yahoo.com)
Link to comment
Share on other sites

Και ο Dejan στη Γιουγκοσλαβια μπορεί να το ξεκλειδώσει αλλα πρέπει να πάς εσυ εκεί ο ίδιος.

Και στην Orange θα σου ζητήσουν χρήματα απ ότι θυμάμαι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...