Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Ρε παιδιά, Αυτός που έσκασε στο τέλος στο σπίτι της Ράνιας και της Λίλας ποιός ήταν? Που τον έχουμε ξαναδεί?

 

htan o oresths apo ton prwto kyklo ths seiras...o gynaikas ths pareas...mallon den katelh3e me th marw

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περιστερόπουλος-Ορέστης,

θηλυκό δε θα μείνει.

πράγματι!!!:lol::D:rolleyes:

Πάντως είχε πολύ φάση ο Περιστερόπουλος με τις τουρίστριες!!:lol::!:

Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω την απορια να δω πως ειναι ο ηθοποιος (Γιωργος Σειταριδης) στην πραγματικοτητα.. Γιατι και στους δυο ρολους που τον εχω δει (σινγκλες, ΛκΠ) ειναι το ιδιο και το αυτο!!! (σχεδον...)
Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω την απορια να δω πως ειναι ο ηθοποιος (Γιωργος Σειταριδης) στην πραγματικοτητα.. Γιατι και στους δυο ρολους που τον εχω δει (σινγκλες, ΛκΠ) ειναι το ιδιο και το αυτο!!! (σχεδον...)

Καμιά σχέση με αυτό που δείχνει στις σειρές!

Τον είχα δεί σε ένα πρωινάδικο.

Ένας καθημερινός ήσυχος χαρακτήρας.

...
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε τι θα γίνει απόψε. Προβλέπεται να είναι πολύ καλό επεισόδιο.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια εναξενο τραγουδι που επαιζε στη σειρα την ωρα που εδειχνε σκηνες που περνουσαν τα κοριτσια μαζι με τον ορεστη μηπως ξερει καποιος ποιο ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Γαμάτω επεισόδιο, επιτέλους επειδή είχα απογοητευτεί από τα πρώτα επεισόδια…Βέβαια αυτή η εμμονή της Ράνιας με το Λουκά (όταν σταμάτησε εκείνο το παππού στο δρόμο)δεν μου αρέσει καθόλου. Αλλά το τέλος ήταν ικανοποιητικό. Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω όταν η Λίλα είπε στον ορέστη «Αυτό δεν θα το ξανασυζητήσουμε», τι εννοούσε;:worry:
Link to comment
Share on other sites

Μια μπαλαντα με στιχους "λενε πως στη χωρα που ναυγησες ταξιδεουν οι μαγισσες" που επαιξε στο σημερινο επεισοδιο ξερει κανεις τιτλο;

Μου θυμιζει μια διαφορετικη εκτελεση γνωστου τραγουδιου, δεν μπορω ομως να θυμηθω αυτη τη στιγμη.

 

Για βοηθηστε...

Link to comment
Share on other sites

Μια μπαλαντα με στιχους "λενε πως στη χωρα που ναυγησες ταξιδεουν οι μαγισσες" που επαιξε στο σημερινο επεισοδιο ξερει κανεις τιτλο;

Μου θυμιζει μια διαφορετικη εκτελεση γνωστου τραγουδιου, δεν μπορω ομως να θυμηθω αυτη τη στιγμη.

 

Για βοηθηστε...

 

Σιωπή-Ξύλινα Σπαθιά:)

Link to comment
Share on other sites

Μια μπαλαντα με στιχους "λενε πως στη χωρα που ναυγησες ταξιδεουν οι μαγισσες" που επαιξε στο σημερινο επεισοδιο ξερει κανεις τιτλο;

Μου θυμιζει μια διαφορετικη εκτελεση γνωστου τραγουδιου, δεν μπορω ομως να θυμηθω αυτη τη στιγμη.

 

Για βοηθηστε...

Ξύλινα Σπαθιά - Ξεσσαλονίκη - Σιωπή.mp3

 

Με πρόλαβαν :O

Link to comment
Share on other sites

Γαμάτω επεισόδιο, επιτέλους επειδή είχα απογοητευτεί από τα πρώτα επεισόδια…Βέβαια αυτή η εμμονή της Ράνιας με το Λουκά (όταν σταμάτησε εκείνο το παππού στο δρόμο)δεν μου αρέσει καθόλου. Αλλά το τέλος ήταν ικανοποιητικό. Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω όταν η Λίλα είπε στον ορέστη «Αυτό δεν θα το ξανασυζητήσουμε», τι εννοούσε;:worry:

 

αν θυμαμαι καλα ειχανε κανει κατι....

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

«Αυτό δεν θα το ξανασυζητήσουμε», τι εννοούσε;:worry:

 

Εγω πιστευω πως μιλαγε για τη σχεση που ειχε η Λιλα με τον Αρθουρο...

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα ειχανε κανει κατι....

 

δεν ειχαν κανει τπτ...τουλαχιστον δεν εδειξαν ποτε αν ειχαν κανει κατι...

βεβαια εχουν περασει 5-6 χρονια που ειχε χωριστει η παρεα,ισως μετα το χωρισμο με τη μαρω να εκαναν κατι...

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

hallo kai apo emena ton neo!!!kai gamo tis seires.kserei kaneis pos legetai to kommati pou paizei stin arxh?

 

Ψάξε λίγο στις σελίδες του θέματος και θα το βρεις. Έχει ήδη ειπωθεί. Καλώς ήρθες κιόλας! :)

 

δεν ειχαν κανει τπτ...τουλαχιστον δεν εδειξαν ποτε αν ειχαν κανει κατι...

βεβαια εχουν περασει 5-6 χρονια που ειχε χωριστει η παρεα,ισως μετα το χωρισμο με τη μαρω να εκαναν κατι...

 

Έχω σπάσει το κεφάλι μου να θυμηθώ αν είχαν κάνει κάτι αλλά τώρα σιγουρεύτηκα. Κάτι άλλο εννοούσαν. Θα δείξει στην πορεία.

 

Πάντως ο Γιάννης δεν ξέρει ότι η Ράνια ήταν κοπέλα του αδερφού του. Λίγο κουλό μου φαίνεται αλλά το ότι πλησίαζει την Ράνια μοιάζει να είναι ανιδιοτελές και δεν τον έχει βάλει η μάνα του.

 

Προβλέπω να εναντιώνεται στη μάνα του και η Ράνια να κερδίζει έναν σύμμαχο για να μεγαλώσουν τα πιτσιρίκια μαζί.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

σημερα εχει καινουριο επεισοδιο??

δεν ειδα καποιο trailer.:rolleyes:

 

oxi deixnei ton agwna tou pana8hnaikou sto parisi shmera..thn allh ebdomada to teleytaio epeisdoio tou xronou.

Link to comment
Share on other sites

oxi deixnei ton agwna tou pana8hnaikou sto parisi shmera..thn allh ebdomada to teleytaio epeisdoio tou xronou.

Ευτυχώς γιατί έχω προπόνηση σήμερα και δεν θα το έβλεπα! Υπομονή μέχρι την επόμενη εβδομάδα λοιπόν.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...