Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Απλά ο χαρακτήρας της Ράνιας αντιπροσωπεύει κατά κάποιο τρόπο όλες τι εργαζόμενες μητέρες με καριέρα που τις τρώνς οι τύψεις ότι δεν βλέπουν τα παιδιά τους κτλ κτλ...

 

Αντίθετα η Λίλα δείχνει στο πιο ξεχειλωμένο βέβαια πως είναι οι περισσότερες ανύπαντρες κοπέλες στην εποχή μας...

 

Ακριβως αυτο!!!Για μενα ολοι παιζουν καλα,εκτος απο τη Κατερινα.Μου τι δινει.....Δεν ξερω ισως να ειναι και ο ρολος της τετοιος....Παντως με ψιλοεκνευριζει......;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακριβως αυτο!!!Για μενα ολοι παιζουν καλα,εκτος απο τη Κατερινα.Μου τι δινει.....Δεν ξερω ισως να ειναι και ο ρολος της τετοιος....Παντως με ψιλοεκνευριζει......;)

 

Και η Κατερίνα έχει τον λόγο υπάρξής της..Αντιπροσωπεύει το καλό κορίτσι που περιμένει τον πρίγκηπα πάνω στο άσπρο άλογο και ολίγον τι πάει με το σταυρό στο χέρι..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Για μένα η Σάντυ είναι θέα!

Η Ράνια νευρόσπαστο όπως και στην πραγματικότητα, δεν απέχει πολύ ο ρόλος της. Και η Κατερίνα ένα χάλι μαύρο!

Ο Περιστερόπουλος είναι όλα τα λεφτά!! :D

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Η Ράνια νευρόσπαστο όπως και στην πραγματικότητα, δεν απέχει πολύ ο ρόλος της.

Ο Περιστερόπουλος είναι όλα τα λεφτά!! :D

Η αληθεια ειναι οτι η Σολωμου ειναι λιγο bitch(με την καλη εννοια) και στην πραγματικοτητα...

Ο "Περιστεροπουλος" στην πραγματικοτητα καμια σχεση, αλλος ανθρωπος τελειως.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι η Σολωμου ειναι λιγο bitch(με την καλη εννοια) και στην πραγματικοτητα...

Ο "Περιστεροπουλος" στην πραγματικοτητα καμια σχεση, αλλος ανθρωπος τελειως.:)

 

Για τη Σολωμού δεν ξέρω, αλλά ο Σεϊταρίδης όντως δεν έχει καμία σχέση με το ρόλο του (Περιστερόπουλος). Κατάλαβα πόσο ταλαντούχος είναι, από μία συνέντευξη του που είχα δει πριν λίγο καιρό και ήταν εντελώς σοβαρός, καμία σχέση μ'αυτό που δείχνει στη σειρά. Μιλάμε για εντελώς κόντρα ρόλο όμως! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

... και παρα τον κοντρα ρολο ειναι πειστικοτατος!!!!!:p

Παντως πραγματικα εχει ταλεντο....!!!

 

Παντως Ρανια και Λιλα ειναι θεες!!! Καθεμια με το δικο της τροπο....

(Πιο πολυ η Ρανια....;) :D )

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

για μενα η καλυτερη ως ρολος ειναι η λιλα!:up: τη θεωρω απαιχτη.τι ειναι ονως αυτο το cd που λετε της ηθοποιου?:confused:

ο ρολος της ρανιας μ'αρεσει επισης,ομως αντιπαθω τη σολωμου.εχει σιγουρα ταλεντο ομως μου φαινεται ψωνισμενη κ ψευτικη.

ο σερβετάλης ειναι πολυ καλος ηθοποιος.

ο περιστεροπουλος ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

ο μπιλης εχει γελιο

με το ρολο της κατερινας ποτε δεν θα ταυτιζομουν αλλα ειναι οκ.(βασικα με κανεναν ρολο δεν μπορω να ταυτιστω γιατι παρα ειναι ακραιοι:p )ομως πιστευω οτι απο την αρχη της χρονιας η κατερινα εχει βελτιωθει τοσο υποκριτικα οσο κ εμφανισιακα.

 

Go Lila!!

Link to comment
Share on other sites

tha sumfoniso

Nευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει κάστρα στον αέρα. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.

http://i17.photobucket.com/albums/b63/votris/tttt.jpg

Link to comment
Share on other sites

για μενα η καλυτερη ως ρολος ειναι η λιλα!:up: τη θεωρω απαιχτη.τι ειναι ονως αυτο το cd που λετε της ηθοποιου?:confused:

ο ρολος της ρανιας μ'αρεσει επισης,ομως αντιπαθω τη σολωμου.εχει σιγουρα ταλεντο ομως μου φαινεται ψωνισμενη κ ψευτικη.

ο σερβετάλης ειναι πολυ καλος ηθοποιος.

ο περιστεροπουλος ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

ο μπιλης εχει γελιο

με το ρολο της κατερινας ποτε δεν θα ταυτιζομουν αλλα ειναι οκ.(βασικα με κανεναν ρολο δεν μπορω να ταυτιστω γιατι παρα ειναι ακραιοι:p )ομως πιστευω οτι απο την αρχη της χρονιας η κατερινα εχει βελτιωθει τοσο υποκριτικα οσο κ εμφανισιακα.

 

Go Lila!!

Εγω γουσταρω και Μακη τελευταια.:p

Οσο για την Σολωμου δεν θα το ελεγα, απλα ο ρολος της σε πιο φυσιολογικα πλαισια εννοειται ειναι λιγο απο αυτο που ειναι στην πραγματικοτητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι η Σολωμου ειναι λιγο bitch(με την καλη εννοια) και στην πραγματικοτητα...

 

Για αυτό την πάω με χίλια! :love:

 

FREAK_OF_NATURE έλεγες ότι έχεις κάτι μέσα. Για να σε δω!!!! :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγω γουσταρω και Μακη τελευταια.:p

Οσο για την Σολωμου δεν θα το ελεγα, απλα ο ρολος της σε πιο φυσιολογικα πλαισια εννοειται ειναι λιγο απο αυτο που ειναι στην πραγματικοτητα.

 

αρχικα ο μακης δν μου αρεσε(οπως εχω ξαναπει).τελευταια με κανει κ γελαω.:p ειναι ΤΟ βλημα!

 

απλα η σολωμου μου φαινεται πως το παιζει σκληρη κλπ.μπορει να'ναι κ ιδεα μου,παντως μου τη σπανε τετοιοι ανθρωποι.σαν ρανια μ'αρεσει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

αρχικα ο μακης δν μου αρεσε(οπως εχω ξαναπει).τελευταια με κανει κ γελαω.:p ειναι ΤΟ βλημα!

 

απλα η σολωμου μου φαινεται πως το παιζει σκληρη κλπ.μπορει να'ναι κ ιδεα μου,παντως μου τη σπανε τετοιοι ανθρωποι.σαν ρανια μ'αρεσει πολυ.

 

Ο Μακης δεν σας θυμιζει κατι απο Joey στα Φιλαρακια με την αφελεια του???Ή κανω ατυχη συγκριση???

Link to comment
Share on other sites

+1

 

O Σερβετάλης τα σπάει πάντως! Πετάει θεϊκές ατάκες!

Η καλυτερη που θυμαμαι ηταν στο προηγουμενο που τον πυροβολησαν.

Με απαθες υφος: "Ρε παιδια βλεπω αιμα, εχει κανεις κανα τραυμαπλαστ;":respect:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ο Φώτης τι μάρκα κινητό τηλέφωνο έχει; και τι ήχος χτυπάει όταν τον καλούνε;

αυτό το παιδί, είναι ακριβώς... εγώ :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω γουσταρω και Μακη τελευταια.:p

Οσο για την Σολωμου δεν θα το ελεγα, απλα ο ρολος της σε πιο φυσιολογικα πλαισια εννοειται ειναι λιγο απο αυτο που ειναι στην πραγματικοτητα.

Πάντως της βγαίνεις αρκετά natural τολμώ να πω...

Και όσο για τον Μάκη οι ατάκες είναι ώρες ώρες όλα τα λεφτά...

 

ο Φώτης τι μάρκα κινητό τηλέφωνο έχει; και τι ήχος χτυπάει όταν τον καλούνε;

αυτό το παιδί, είναι ακριβώς... εγώ :)

 

Αν θυμάμαι στα πρώτα επεισόδια είχε ένα motorola v3 ή αυτής της οικογένειας..Αν τώρα έχει αλλάξει δεν ξέρω..Πάντως μπορείς να δεις με προσοχή τους τίτλους του τέλους όπου λένε τα ευχαριστώ..Εκεί λογικά θα λένε ποια εταιρία κινητών τηλεφώνων έχουν..Νομίζω ότι είναι η motorola αν κρίνω και από κάτι stands του motorola pebl που υπήρχαν κάποια εποχή στο γραφείο της Ράνιας..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δύο είναι οι αγαπημένες μου ατάκες του Φώτη. Η μία ήταν εκεί που δούλευε τη Ράνια και τη φώναζε κυρία Περιστερόπουλου κι η άλλη ήταν εκεί που τη λέει στον Περιστερό "αν σε πυροβολήσουν οι μαφιόζοι, να σε χτυπήσουν σε κάνα άχρηστο όργανο... όπως τον εγκέφαλο!" Απαντάει ο Π. " και τότε εσένα γιατί δεν σε πυροβολήσαν στα *******" κι απαντάει ο Φώτης "γιατί έχω να γ:X ένα φίλο μου!" :lol:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δύο είναι οι αγαπημένες μου ατάκες του Φώτη. Η μία ήταν εκεί που δούλευε τη Ράνια και τη φώναζε κυρία Περιστερόπουλου κι η άλλη ήταν εκεί που τη λέει στον Περιστερό "αν σε πυροβολήσουν οι μαφιόζοι, να σε χτυπήσουν σε κάνα άχρηστο όργανο... όπως τον εγκέφαλο!" Απαντάει ο Π. " και τότε εσένα γιατί δεν σε πυροβολήσαν στα *******" κι απαντάει ο Φώτης "γιατί έχω να γ:X ένα φίλο μου!" :lol:

Ξεχνάς και τον ήχο κλήσης του κινητού του!! :lol: Γιααα δε μ'αφήνετεεεε ήσυχοοοο άστε με ήσυχοοοοοο.. :D :D

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

egw thimamai entoni omilia ranias peristeropoulou.

 

kai leei i rania, "tha m'afiseis re peristeropoule na teleiwsw pote???"

kai apantaei o peristeropoulos

"oses fores theleis mwro mou...." :shifty:

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για αυτό την πάω με χίλια! :love:

 

FREAK_OF_NATURE έλεγες ότι έχεις κάτι μέσα. Για να σε δω!!!! :p

 

τα εβαλα μπρος και σου κανονισα μακι χαζης-φωτη

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τα εβαλα μπρος και σου κανονισα μακι χαζης-φωτη

Κανένα μάκι zxr-Ράνιας δεν μπορείς να κανονίσεις;;; Ας είναι και στο μάγουλο!!! :lol: :lol: :lol: :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα

εμποδιζει η μυτη της σολωμου μωρε :p

 

 

Τς τς τς κακίες..άκου εμποδίζει η μύτη της..εγώ φαντάστηκα ότι την εμποδίζει το μαλλί της τόσο φουντωτό που είναι...:)

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα

εμποδιζει η μυτη της σολωμου μωρε :p

 

Τς τς τς κακίες..άκου εμποδίζει η μύτη της..εγώ φαντάστηκα ότι την εμποδίζει το μαλλί της τόσο φουντωτό που είναι...:)

 

Δυο καλοσυνατες τηλεθεατριες της σειρας σχολιαζουν την πρωταγωνιστρια...:p :p :p

 

Παντως Freak κανονισε και ενα για μενα μετα τον zxr....;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...