Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Καλά, φαίνεται πως από δω και πέρα θα έχουμε γενικά ραγδαίες εξελίξεις στο στόρυ. Πάντως κάτι μου λέει πως στο τέλος της σεζόν η Ράνια θα καταλήξει με τον Περιστερώ. :whistle:

 

Έτσι δείχνει το πράγμα αλλά από την άλλη είναι αρκετά προβλέψιμο. Κάτι άλλο θα συμβεί πιστεύω...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτσι δείχνει το πράγμα αλλά από την άλλη είναι αρκετά προβλέψιμο. Κάτι άλλο θα συμβεί πιστεύω...

 

Θα συμφωνησω αν και οπως λεει και ο φιλος θα γινει αρκετα προβλεψιμο.Παντως ο Περιστεροπουλος στο τελευταιο επεισοδιο παρουσιασε και καποια αγνωστα κατα καποιο τροπο στοιχεια του χαρακτηρα του.Εδειξε οτι και αυτος μπορει να ερωτευτει,και αυτος μπορει να βοηθησει σε στιγμη που καποιος τον χρειαζεται.Οπως στη περιπτωση της Ρανιας με το παιδι της.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πως σας φανηκε το σημερινο???Εμενα αρκετα καλο.Ειδικα εκει που μιλαει ο Γιαννης με το τυπο με τα μαυρα και του λεει το μυστικο με τη μυστικη διαθηκη του Λουκα.Κατι το οποιο η Ρανια αγνοει.Επισης,μηπως θυμαται κανεις το επιθετο του Λουκα απο το α κυκλο των Σινγκλς???Ρωταω γιατι στο σημερινο ο Γιαννης συστηθηκε ως Μεταξας.Και επειδη αποκλειεται να ειπε το αληθινο του επωνυμο.Μηπως θυμαται κανεις????
Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικο ήταν το σημερινό. Δεν ξέρω, μου φάνηκε κάπως περίεργα δομημένο. Anyway, το επίθετο του Λουκά δε το θυμάμαι, αλλά αποκλείεται να είπε το πραγματικό ο Γιάννης σήμερα, γιατί πολύ απλά αν το είχε πει, η Ράνια θα τον καταλάβαινε αμέσως.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

ο Γιαννης και ο Λουκας πρεπει να ητανε αδερφια απο διαφορετικους γονεις π.χ μαναα, εξ ου και η αντιπαθεια αυτης προς το ατομο του..:confused:

εγω ειμαι Λιλα φαν και τα μυαλα σστα καγκελα!!!δεν καταφερα να το δω εχθες αλλα θα τα δω ολα μαζι..:ninja: :lol: συντομα..

και εγω λεω πως Ρανια-περιστεροπ θα καταληξουνε μαζι και ειναι ο τυπος τζαμι οταν αγαπησει...(εχω κονε και ξερω:ninja:) οπως επισης και ο Μπιλυ με την Λιλα και ο Φωτης με την Κατερινουλα...λεω εγω τωρα...

Link to comment
Share on other sites

ο Γιαννης και ο Λουκας πρεπει να ητανε αδερφια απο διαφορετικους γονεις π.χ μαναα, εξ ου και η αντιπαθεια αυτης προς το ατομο του..:confused:

εγω ειμαι Λιλα φαν και τα μυαλα σστα καγκελα!!!δεν καταφερα να το δω εχθες αλλα θα τα δω ολα μαζι..:ninja: :lol: συντομα..

και εγω λεω πως Ρανια-περιστεροπ θα καταληξουνε μαζι και ειναι ο τυπος τζαμι οταν αγαπησει...(εχω κονε και ξερω:ninja:) οπως επισης και ο Μπιλυ με την Λιλα και ο Φωτης με την Κατερινουλα...λεω εγω τωρα...

 

Μπα,δεν νομιζω να καταληξουν μαζι Περιστεροπ και Λιλα.Επισης η κατερινα με ψιλοεκνευριζει ετσι οπως παιζει.Πιστευω οτι τον ιδιο ρολο μπορουσε να παιξει η Βλαντη οπως επαιξε τον α κυκλο.

Link to comment
Share on other sites

Μια αλλη παρατηρηση.Αν δεν κανω λαθος τον γιο της Ρανιας δεν το ειχαν απαγαγει ο αντρας με τα μαυρα που τον ειχε βαλει ο Γιαννης??Πως εγινε ξαφνικα και μπηκε σε 1 περιπολικο,και τον εφερε η αστυνομια??Αυτο δεν ειναι λιγο κουφο σεναριακα???:confused:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι έγινε στο τέλος γιατί με πήρε ο ύπνος :( :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμπαθώ τον Περιστερόπουλο.Είναι τρελός ο τύπος μιλάμε.Έχει αφήσει τις ατάκες.Τι έγινε στο χθεσινό γιατί με πήρε ο ύπνος σχεδόν απο την αρχή?

Link to comment
Share on other sites

Μια αλλη παρατηρηση.Αν δεν κανω λαθος τον γιο της Ρανιας δεν το ειχαν απαγαγει ο αντρας με τα μαυρα που τον ειχε βαλει ο Γιαννης??Πως εγινε ξαφνικα και μπηκε σε 1 περιπολικο,και τον εφερε η αστυνομια??Αυτο δεν ειναι λιγο κουφο σεναριακα???:confused:

 

Htan na ton apagagoun alla ton mazeye to peripoliko.

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Μια αλλη παρατηρηση.Αν δεν κανω λαθος τον γιο της Ρανιας δεν το ειχαν απαγαγει ο αντρας με τα μαυρα που τον ειχε βαλει ο Γιαννης??Πως εγινε ξαφνικα και μπηκε σε 1 περιπολικο,και τον εφερε η αστυνομια??Αυτο δεν ειναι λιγο κουφο σεναριακα???:confused:

 

Aπ' ότι κατάλαβα οι αστυνόμοι ήταν τσιράκια του άντρα με τα μαύρα. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Aπ' ότι κατάλαβα οι αστυνόμοι ήταν τσιράκια του άντρα με τα μαύρα. ;)

 

Λες να παιζει κατι τετοιο??Πραγματικα,δεν το ειχα σκεφτει...:confused: :confused: Παντως αυτο που ηθελε ο Γιαννης το πετυχε,εννοω να βαλει Ρανια και Λιλα να τσακωθουν,και η πρωτη να αμφισβητησει τη δευτερη.

Link to comment
Share on other sites

Λες να παιζει κατι τετοιο??Πραγματικα,δεν το ειχα σκεφτει...:confused: :confused: Παντως αυτο που ηθελε ο Γιαννης το πετυχε,εννοω να βαλει Ρανια και Λιλα να τσακωθουν,και η πρωτη να αμφισβητησει τη δευτερη.

 

Ομως αυτη κατασταση δεν κρατησε πολυ... ηταν πολυ προσωρινο....

Φανταζομουν οτι στο επομενο επεισοδιο θα τα βρουν αλλα μια χαρα τελικα!!

 

Ωραιο γενικα το επεισοδιο αν και νομιζω πως ελειπαν οι πολλες ατακες...:!:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Aπ' ότι κατάλαβα οι αστυνόμοι ήταν τσιράκια του άντρα με τα μαύρα. ;)

Προσωπικά πιστεύω ότι τον απήγαγαν τσιράκια του τύπου με τα μαύρα (όχι αστυνομικοί), κράτησαν τον Λουκά για κάμποση ώρα μέχρι να δημιουργηθεί φασαρία και κατόπιν τον άφησαν κάπου προκειμένου να τον βρούν οι αστυνομικοί.

 

Άλλωστε το αυτοκίνητο που παίρνει τον Λουκά δεν είναι περιπολικό αλλά ένα άσπρο Polo (αν θυμάμαι καλά)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα το ερωτημα της δημοσκοπησης->ρανια με τρελαααααααααα
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήφισα Φώτη! Πολύ μ' αρέσει το στυλάκι του και γενικά ο χαρακτήρας του στη σειρά! :up:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι τον απήγαγαν τσιράκια του τύπου με τα μαύρα (όχι αστυνομικοί), κράτησαν τον Λουκά για κάμποση ώρα μέχρι να δημιουργηθεί φασαρία και κατόπιν τον άφησαν κάπου προκειμένου να τον βρούν οι αστυνομικοί.

 

Άλλωστε το αυτοκίνητο που παίρνει τον Λουκά δεν είναι περιπολικό αλλά ένα άσπρο Polo (αν θυμάμαι καλά)

 

Παίζει κι αυτό, αλλά ο Λουκάς είπε ότι τον πήρε μόνο ένα αυτοκίνητο (το περιπολικό δηλαδή) κι όχι δύο. Δε θα έλεγε ότι τον πήραν πρώτα κάποιοι κ μετά τον ξανάφησαν εκεί απ' όπου τον πήραν;

Γι' αυτό τείνω προς το ότι οι αστυνομικοί είναι τσιράκια του άντρα με τα μαύρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κι αυτό, αλλά ο Λουκάς είπε ότι τον πήρε μόνο ένα αυτοκίνητο (το περιπολικό δηλαδή) κι όχι δύο. Δε θα έλεγε ότι τον πήραν πρώτα κάποιοι κ μετά τον ξανάφησαν εκεί απ' όπου τον πήραν;

Γι' αυτό τείνω προς το ότι οι αστυνομικοί είναι τσιράκια του άντρα με τα μαύρα.

Θα συμφωνήσω και με αυτό το σενάριο. Θα ξανά δω πάντως το επεισόδιο, να θυμηθώ τι είπε ο μικρός.

 

Όσον αφορά τους χαρακτήρες Ράνια κι από μένα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΛΙΛΑ με χιλια εννοειται!!!!!!!

βεβαια κ τον :love: περιστεροπουλο:love: τον παω τρομερα!!

κ ο φωτης καλος.

η ρανια εχει ωραιο στιλ,αλλα πρεπει να'ναι ψωνισμενο ατομο γενικα.

κατερινα κ μπιλης οκ.

κ τον ορεστη τον πηγαινα...

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κι αυτό, αλλά ο Λουκάς είπε ότι τον πήρε μόνο ένα αυτοκίνητο (το περιπολικό δηλαδή) κι όχι δύο. Δε θα έλεγε ότι τον πήραν πρώτα κάποιοι κ μετά τον ξανάφησαν εκεί απ' όπου τον πήραν;

Γι' αυτό τείνω προς το ότι οι αστυνομικοί είναι τσιράκια του άντρα με τα μαύρα.

 

Εγω πιστευω οτι απλα αλλαξαν την ωρα στην Λιλα κανοντας την να τσακωθει με τη Ρανια.Μετα θα ειδοποιησαν την αστυνομια,για να μαζεψει τον μικρο.Αρα,αυτος αρχιζει απο μαλακα και σιγα σιγα θελει να πετυχει να κανει τη Ρανια να αμφιβαλλει ολο και περισσοτερο γι αυτην.

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο: ψάχνω ένα τραγούδι που έπαιζε παρα πολύ στον 1ο κύκλο του Singles και φετος έπαιζε πάρα πολύ στο "πάλι απο την αρχή", εκείνο που ακούγεται ένα σφύριγμα...

τον 2ο κύκλο δεν τον βλέπω γιατί γενικά δε μ αρέσει, αλλά είδα το τελευταίο επεισόδιο και μου άρεσαν πολύ τα κομμάτια από το "γυάλινο κόσμο", ειδικά τα δύο πρώτα

από τους καινούριους ψηφίζω κατερίνα κ μπίλι και από τους παλιούς ορέστη κ αρθούρο

Link to comment
Share on other sites

Οι λίστες με τα τραγούδια που ακούγονται σε κάθε επεισόδιο υπάρχουν στο site της σειράς :)
Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...