Jump to content

LeEco Cool1


nio83
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει service για το τηλεφωνο ατην Ελλαδα?

Εσπασε η οθονη καποιου γνωστου μου και στον Γερμανο της ζητησαν 80€. Υπαρχει καποιο αλλο service που ξερετε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Δεν στο εστειλε με multilanguage?Με αγγλοκινεζικη το εστειλε?Ειχε και playstore? σε τι χρωμα το πηρες? το χρυσο το εχει κανεις?Πως ειναι?ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Το χρυσό έχω. Είναι πολύ ωραίο. Έχει και ελληνικά και play store, η 17s stable. Όχι πλήρως, αλλά είναι OK. Antutu 82300 Edited by BILL1756
Link to comment
Share on other sites

Το χρυσό έχω. Είναι πολύ ωραίο. Έχει και ελληνικά και play store, η 17s stable. Όχι πλήρως, αλλά είναι OK. Antutu 82300

 

Δεν εχει τπτ bugs,κανενα θεμα? απο φωτο πως σου φαινεται?Αυτονομια,κολληματα,σημα,gps? Σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

όλα δουλεύουν στην εντέλεια. Το κινητό αξίζει τα τριπλά. Έχω πάθει πλάκα, είναι απίστευτο.

 

Σε ευχαριστω..Αυτο περιμενα!Αυριο το χτυπαω! Οποιος ενδιαφερεται σε καλη τιμη το βρηκα και εδω:http://www.to2c.com/letv-cool-1-dual-leeco-coolpad-cool1-3-32gb-4-32gb-4-64gb-gold-silver.html

Link to comment
Share on other sites

 

Το πήρες με δώρο θήκη και tempered glass? Αξίζουν αυτά που στέλνει δωρεάν το μαγαζί ή να παραγγείλω άλλα να έρχονται?

Edited by bak2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα με flip case ,και είχε δώρο tempered glass, και θήκη σιλικόνης. Η flip θήκη ήταν στο χρώμα του κινητού. (χρυσομπεζ). Όλα είναι πολύ καλής ποιότητας. Αξίζουν. Edited by BILL1756
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Επειδή τελικά μάλλον είναι ασύμβατο με Toyota built in Bluetooth, με μεγάλη μου λύπη θα αναγκαστώ να το αποχωριστώ :(

Κατά τα άλλα παιδιά, επιβεβαιώνω ότι είναι άψογο, ο ορισμός του VFM.

Μου στοίχισε 160€ συνολικά (μαζί με 2 θήκες εξαιρετικής ποιότητας της IMAK)

 

Όποιος λοιπόν ενδιαφέρεται, και για να μην περιμένει 1 μήνα, ας μου στείλει PM

Mένω στην Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

Καποιος δεν ειναι φυνατον να βαλει καποιες φωτο dυγκριτικα πριν κ. Μετα το update?

Exω την 14s κ η κσμερα ειναι οκ ειδικα σε hdr.

Ποσο κσλυτεροαποτελεσμα εχουμε μετα το uograte?

 

Tiποτα αλλο δεν μ ενδιαφερει, το κινητο φυσαει

Link to comment
Share on other sites

έλεγα να το παραγγείλω σήμερα-αύριο.

Εσείς που το έχετε, ποιο είναι το καλύτερο πακέτο αυτή τη στιγμή και από ποιο μαγαζί. Να το πάρω σκέτο δηλ, ή αξίζει κάποιο πακέτο με θήκες κτλ;

Ali δεν θα ήθελα, θέλω να χρησιμοποιήσω paypal.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

έλεγα να το παραγγείλω σήμερα-αύριο.

Εσείς που το έχετε, ποιο είναι το καλύτερο πακέτο αυτή τη στιγμή και από ποιο μαγαζί. Να το πάρω σκέτο δηλ, ή αξίζει κάποιο πακέτο με θήκες κτλ;

Ali δεν θα ήθελα, θέλω να χρησιμοποιήσω paypal.

 

Εγω το παρηγγειλα χθες απο to2c στα 160δολαρια το 3/32 με δωρο θηκη και τζαμι.επισης ειχε και την επιλογη αν το θελω με την εργοστασιακη ρομ ..σκεψου το.

Link to comment
Share on other sites

ποια rom είναι η πιο καλή ας πούμε για να μην ασχοληθώ και πολύ, English-Chinese;

 

Εγω το παρηγγειλα με την αγγλοκινεζικη official ωστε να χρειαστει να κανω εγκατασταση το playstore και τελος..θεωρω οτι ειναι η πιο απροβληματιστη απο αυτες που στελνουν τα καταστηματα..

Link to comment
Share on other sites

Κσποια παιδια εδω λενε οτι με την 17s ειναι βελτιωμενη η καμερα

Αλλα κανεις ως τωρα δεν μας κανει ενα συγκριτικο πριν κ μετα

Edited by Michael22
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι η ινδιάνικη ρομ του ιταλού BB72 είναι η καλυτερη. Ο μάγκας επίσης έβαλε και ραδιόφωνο που κανονικά δεν είχε !!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι η ινδιάνικη ρομ του ιταλού BB72 είναι η καλυτερη. Ο μάγκας επίσης έβαλε και ραδιόφωνο που κανονικά δεν είχε !!!!

Ξέρουμε διαδικασία για να τη περασουμε;

 

Στάλθηκε από το Coolpad 8675-W00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε διαδικασία για να τη περασουμε;

 

Στάλθηκε από το Coolpad 8675-W00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δες εδω:

http://www.leeco.re/topic/2170-bb72c106-cool1-rom-multilanguage-based-on-c103-india/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι η ινδιάνικη ρομ του ιταλού BB72 είναι η καλυτερη. Ο μάγκας επίσης έβαλε και ραδιόφωνο που κανονικά δεν είχε !!!!

 

και βλέπω ότι έχει Ελληνικά..... να μπορούσε να ΄΄άνοιγε΄΄ και την b20 .......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείτε να δείτε από το ιταλικό φόρουμ ένα τρανσλειτ και θα καταλαβεται τα πάντα πως γίνονται

 

http://www.androidiani.com/forum/modding-leeco-cool-1-dual-c106/529542-rom-mm-6-0-x-stock-modded-bb72-per-leeco-cool1-basata-su-c103-indiana-c106.html

 

Επίσης η μπαταρία του είναι απίστευτη

Link to comment
Share on other sites

Για οσους το σκεφτονται μακρια απο to2c που προτεινα πριν..δεν εχουν στοκ..θα περιμενω μεχρι δευτερα κ θα ακυρωσω αλλιως
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...