Jump to content

HomTom HT17 pro


johnstef
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καποια σχολια και απο εμενα για την συσκευη μετα απο ενα μηνα χρησης.

Δεν κανει κιχ στα πλαστικα του μερη,και δεν το πολυσεβομαστε ειναι η αληθεια.

Καμια σχεση με τα πρωτα μοντελα της εταιριας σε οτι εχει να κανει με software,rom πεντακαθαρες,τρενο παει,δεν κολαει δεν λογκαρει,σε βαρια 3d games και μονο θα καταλαβετε διαφορες απο αλλα πιο δυνατα hardware,αλλα η οικονομικη διαφορα ειναι σεβαστη,οθονιτσα οκ,με καλα χρωματα και ευκρινια,παρα το μεγεθος της.Στον κοντρα ηλιο θελει τερμα την φωτεινιτητα.

Πολυ καλο και το gps,οπως σε ολα τα μοντελα της εταιριας.

Δυστηχως μετα απο καλη τουμπιτσα ειχαμε και ραγισμα στην οθονη,η οποια πιανει δαχτυλιες,βεβαια δεν περιμενα και κατι καλυτερο.

Μπαταπια θα βγαλει ανετα μερα με κανονικη χρηση,δλδ 40-50 κλησεις,50++ sms-mail,αρκετο σερφαρισμα,αλλα ελαχιστο gaming.

Μου αρεσει το πολυ γρηγορο ξεκλειδωμα με το δαχτυλικο,ακομα και με ιδρωμενα χερια τα παρι μια χαρα.Ηχος-κλησεις-ομιλια οκ,δεν ειδα κατι το μεμτο.

Γενικα αξιζει τα λεφτα του,ειδικα εαν το βρειτε σε προσφορες το τσιμπατε αφοβα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 378
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το μεγαλύτερο ελάττωμα του είναι το πολύ κακό μεγάφωνο ειδικά όταν πας να ακούσεις κάποιο βίντεο από YouTube. Ότι και να εχω δοκιμάσει στο engineering mode δεν έπιασε
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο ελάττωμα του είναι το πολύ κακό μεγάφωνο ειδικά όταν πας να ακούσεις κάποιο βίντεο από YouTube. Ότι και να εχω δοκιμάσει στο engineering mode δεν έπιασε

Τωρα μην αρχισω να γραφω για πολυ ακριβοτερα κντ με παρομοια ελλατωματα,παντα να εχεις σαν 1η σκεψη το κοστος της συσκευης,οποτε και με αυτο το σκεπτικο ειναι στον μεσο ορο για εμενα το μεγαφωνο,δυνατο ναι,ποιοτικο οχι.Δεν διεκδικει δαφνες.Ενα ειναι σιγουρο δεν θα χασεις κληση απο αυτο.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μην αρχισω να γραφω για πολυ ακριβοτερα κντ με παρομοια ελλατωματα,παντα να εχεις σαν 1η σκεψη το κοστος της συσκευης,οποτε και με αυτο το σκεπτικο ειναι στον μεσο ορο για εμενα το μεγαφωνο,δυνατο ναι,ποιοτικο οχι.Δεν διεκδικει δαφνες.Ενα ειναι σιγουρο δεν θα χασεις κληση απο αυτο.:)

Δεν αντιλέγω για όσο αφορά το χαμηλό κόστος αγοράς απλά λέω την αδυναμία του. Έχω και το doogee x5 που είναι και αυτό φτηνό όμως η ένταση του ηχείου είναι μεγαλύτερη κατά τα άλλα μια χαρά τηλέφωνο είναι

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

απο θερμοκρασιες πως τα πατε ; εγω εχω 35-36 χωρις να κανω τιποτα

 

kαι είναι πολύ;Πόση εξωτερική θερμοκρασία έχει ο χωρος;Το κρατάς στο χέρι ;

Link to comment
Share on other sites

απο θερμοκρασιες πως τα πατε ; εγω εχω 35-36 χωρις να κανω τιποτα

Απολυτα λογικον το νουμερο.

Μετα τους 70-80 εχουμε θεματα,ειδικα στα παιχνιδια,εκει θα δεις θερμοκρασιες.......για ολα τα κντ αυτο.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

kαι είναι πολύ;Πόση εξωτερική θερμοκρασία έχει ο χωρος;Το κρατάς στο χέρι ;

το κραταω με το χερι και το εχω στη σιλικονατη θηκη , η θερμοκρασια δωματιου ειναι 25 βαθμοι , ειδα και ενα βιντεο που μετραει τις θερμοκρασιες και εχει παρομοιες οποτε κομπλε (για το απλο ειναι οχι για το προ αλλα το ιδιο chip εχουν) https://www.youtube.com/watch?v=7RjAY4F9Hw4

Link to comment
Share on other sites

το κραταω με το χερι και το εχω στη σιλικονατη θηκη , η θερμοκρασια δωματιου ειναι 25 βαθμοι , ειδα και ενα βιντεο που μετραει τις θερμοκρασιες και εχει παρομοιες οποτε κομπλε (για το απλο ειναι οχι για το προ αλλα το ιδιο chip εχουν) https://www.youtube.com/watch?v=7RjAY4F9Hw4

 

αν το κρατάς στο χέρι φυσικό δεν είναι να έχει θερμοκρασίες κοντινές με την δικιά σου;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,μολις το παρηγγειλα,πειτε μου δυο λογακια για το τηλεφωνο.

70 ευρω το πηρα απο gearbest,δουλευει out of the box???η θελει να φλασαρεις ρομ κτλ?

η καμερα του πως ειναι?το πακετο μεσα εχει θηκη??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,μολις το παρηγγειλα,πειτε μου δυο λογακια για το τηλεφωνο.

70 ευρω το πηρα απο gearbest,δουλευει out of the box???η θελει να φλασαρεις ρομ κτλ?

η καμερα του πως ειναι?το πακετο μεσα εχει θηκη??

Kελεπουρι...δεν το ακουμπας......70 ευρο εδωσες,κανεις παρτυ..και με θηκη θα ερθει....τελος.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

η καμερα του?

Πολυ καλη για τα λεφτα του.Κλασσικες καμερες ειναι αυτες.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΑ ερχονται συχνα η οχι?μεχρι τωρα ποσες εχουν ερθει?

Κανενα ακομα.Δεν βλεπω καποιο προφανη λογο για κατι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: ωραιος ο bill ....λες και παιρνει συνεντευξη!!!

 

:lol: αφου με το τσιγκελη σας τα βγαζω :lol: :lol: :lol:

 

τωρα πριν λιγο σε ενα βιντεακι ειδα οτι εχει και notification led...:w00t:

Link to comment
Share on other sites

:lol: αφου με το τσιγκελη σας τα βγαζω :lol: :lol: :lol:

 

τωρα πριν λιγο σε ενα βιντεακι ειδα οτι εχει και notification led...:w00t:

Ναι μόνο πράσινο και κόκκινο, αλλά δεν έχει πουθενά ρύθμιση να διαλέξεις ποιο χρώμα να αντιστοιχεί στις ειδοποίησεις που θέλεις. Εκτός αν γίνεται με κάποια εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πηρε μια OTA που διορθωσε το προβλημα με το wifi που ανοιγε μονο του και μια δευτερη μικρη.

Επειδη το αρχειο της αναβαθμισης δεν ειναι διαθεσιμο ακομη στο site της homtom υποψιαζομαι οτι ερχεται νεο update

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

Πηρε μια OTA που διορθωσε το προβλημα με το wifi που ανοιγε μονο του και μια δευτερη μικρη.

Επειδη το αρχειο της αναβαθμισης δεν ειναι διαθεσιμο ακομη στο site της homtom υποψιαζομαι οτι ερχεται νεο update

Σε 2 που μου ηρθαν προχθες (απο το ever,ναι τελικα παιζει ρολο και το καταστημα αγορας.....) ειναι ολα οκ με το wifi,και φυσικα με το τελευταιο update απο την εταιρια.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχει βρει κανενας για αγορα ελλαδα?βρηκα ενα μαγαζι αλλα το δινει 118.ευχαριστω εκ το προτερων:wacko:
Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχει βρει κανενας για αγορα ελλαδα?βρηκα ενα μαγαζι αλλα το δινει 118.ευχαριστω εκ το προτερων:wacko:

 

Τοσο το δινουν, μη περιμενεις να βρεις φτηνοτερα. Αντε 110 το πολυ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...