Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο Νο2


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 461
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω ενα προβληματακι με το PC Suite του Ρ900.Αφου το απεγκατεστησα απ'τον υπολογιστη,το εικονιδιο που υπαρχει στο desktop δε φευγει με τιποτα!Δεν υπαρχει επιλογη delete οταν του κανω δεξι κλικ & μενει εκει.Καμια ιδεα?:worry:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Re pedia mhpos xerete ehw ftiaxi enan fakelo sta mhnymata mou neo kai ola ta iserhomena pou thelw na filaxw ta stelnw ekei.prospathisa me to message store na aniksw to fakelo kai den ton vlepei apo ta mhnymata mesa anigo ton fakelo ta kano epilogi ola ala den mou anavi h epilogi metakinish se... to kano ena ena pali to idio thelw na ta paw pali sta iserhomena gia na ta soso sto pc yparhi kapios tropos na ta xanavalw sta iserhomena h kapio programa pou na diavazi kai tous fakelous pou dimiourgisame mesa sta mhnymata

eyharhstw

Link to comment
Share on other sites

Mhpws kserei kaneis pws pername to tom tom sto kinhto?

Exw brei kati odhgies sta agglika alla den bgazw akrh...

PLEASE....An to exei perasei kapoios as mou pei thn diadikasia.

 

Epishs an exei kaneis tis rithmiseis gprs ths vodafone...mpika sto site kai mou steilane se mhnyma tis ruthmiseis alla den douleuoun(exw sundesi)

 

Eyxaristw.

 

:blink:

CHEAP ADSL NOW!!!!!

 

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολλές φορές ενώ εχω το τηλ. ανοιχτό και εχω σήμα με παίρνουν τηλ. και λεει οτι ειμαι απενεργοποιημένος, αν προσπαθήσω να πάρω τηλ. η συσκευή δείχνει οτι παίρνει κανονικά αλλά το μεγάφωνο ειναι νεκρό. Πρέπει να κανω restart στο τηλ. για να δουλέψει κανονικά. Επίσης κάποιες φορές εντλώς τυχαία την ώρα που πάω να πάρω τηλ. ή να μπώ στο μενού η οθόνη ασπρίζει. Πρέπει και πάλι να κάνω restart στο τηλ. για να δουλέψει κανονικά. Ξέρει κάποιος κάτι για αυτά τα προβλήματα. Εχω το P900.

Ευχαριστώ.

SARGYRIO
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη για την ενόχληση, διάβασα στο FAQ ότι το P900 παίρνει μέχρι 128MB κάρτα μνήμης. Είναι αλήθεια αυτό; Υπάρχει κάποιο αναβαθμισμένο firmware που να επιτρέπει την παραπάνω ποσότητα μνήμης; Η έστω κάποιο κόλπο;
Link to comment
Share on other sites

βοηθείστε κι εμενα ρε παιδια.

ειμαι νεος στο P910i Που μολις πηρα και θελω λιγο τα φωτα σας.

1. Πως βάζω screensaver ρολοι?

2. Αναφορά στα μυνήματα μπορω να έχω και πως?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος να αποθηκευσω τα sms μου στο pc?
Η λογική του αύριο οδηγεί στη χώρα του ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Re paidia yparxei tropos na sunde8w sto Msn me to p910i..?? exw agile messenger, IM+ kai ena QUI IM kapws etsi..me gprs den ginete na sunde8w..?To kin mou einai Vodafone an auto boh8aei kapou.

Sto agile otan prospa8w na sunde8w bazw user kai pass, prospa8ei na sunde8ei me MSN alla tpt mou bgazei 1 kokkino X dipla sto eikonidio tou MSN.Ti mporei na ftaiei?

Link to comment
Share on other sites

Re paidia yparxei tropos na sunde8w sto Msn me to p910i..?? exw agile messenger, IM+ kai ena QUI IM kapws etsi..me gprs den ginete na sunde8w..?To kin mou einai Vodafone an auto boh8aei kapou.

Sto agile otan prospa8w na sunde8w bazw user kai pass, prospa8ei na sunde8ei me MSN alla tpt mou bgazei 1 kokkino X dipla sto eikonidio tou MSN.Ti mporei na ftaiei?

 

Θέλαι καθαρό Gprs!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γνωρίζει κανείς ποιος είναι ο default κωδικός ασφαλείας για το P900?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη για το ασχετο,αλλα εχετε να μου προτεινετε κανενα προγραμμα για να μεταφερω τα sms και τις επαφες μου στο pc;:worry:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχεται να προτείνετε φθηνο card reader usb 2.0 gia Sony memory stick duo pro high speed 2gb?Αν θα μπορούσε να μου απαντήσει κάποιος που να έχει την ίδια κάρτα (και συμβατό card reader) θα με έσωζε!Δυστυχώς πολλά card reader είναι

για καρτες μέχρι 1GΒ και άλλα δεν είναι για καρτες της sony.

THANX ANYWAY!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη για το ασχετο,αλλα εχετε να μου προτεινετε κανενα προγραμμα για να μεταφερω τα sms και τις επαφες μου στο pc;:worry:

contacts manager

και

message storer.

 

κανεις export σε txt αρχειο και το στελνεις στο pc.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πως μπορώ να αλλάξω γραμματοσειρά στα μενου του Ρ900;

Χτες ανακάλυψα ότι το sman μπορει να το κανει αυτό και εχει 3 γραμματοσειρες. μπορω να βάλω κι άλλες; πως;

υπαρχει αλλος τρόπος εκτός απ'το sman για αλλαγή γραμματοσειρας;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

εδω και δυο μερες δεν λειτουργει το πληκτρο "1".Επι μια εβδομαδα,οποτε το πατουσα εβγαζε ποτε 1,ποτε 2,ποτε 5 και τελικα σταματησε να λειτουργει τελειως.

 

Θελω να ρωτησω αν υπαρχει η δυνατοτητα αντικαταστασης στην αντιπροσωπεια με καινουριο P900 και αν γνωριζετε το κοστος.

 

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Να σου αλλάξουν το κινητό; Χλωμό το κόβω...

 

Αλλά μπορείς να κάνεις αλλαγή πληκτρολογίου. Άμα είσαι μέσα σε εγγύηση πρέπει να είναι δωρεάν εκτός κι αν το προκάλεσες εσύ το πρόβλημα. Αλλιώς πληρώνεις...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Να σου αλλάξουν το κινητό; Χλωμό το κόβω...

 

Αλλά μπορείς να κάνεις αλλαγή πληκτρολογίου. Άμα είσαι μέσα σε εγγύηση πρέπει να είναι δωρεάν εκτός κι αν το προκάλεσες εσύ το πρόβλημα. Αλλιώς πληρώνεις...

 

Δεν μιλω για δωρεαν αντικατασταση.

Θυμαμαι οτι οταν ειχα το R380s,με αφορμη μια βλαβη στην οθονη,μου ειχαν προτεινει να το αλλαξω με καινουριο ιδιο μοντελο με 150 ευρω.Αναρωτιεμαι αν υπαρχει ακομη τετοια δυνατοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλω για δωρεαν αντικατασταση.

Θυμαμαι οτι οταν ειχα το R380s,με αφορμη μια βλαβη στην οθονη,μου ειχαν προτεινει να το αλλαξω με καινουριο ιδιο μοντελο με 150 ευρω.Αναρωτιεμαι αν υπαρχει ακομη τετοια δυνατοτητα.

δεν νομιζω να σου αλλαξουν το κινητο αλλα πολυ πιθανο να σου αλλαξουν το πληκτρολογιο. αν και τον προηγουμενο μαιο ειχα και εγω προβλημα με το πληκτρολογιο και δεν το καλυψε η εγγηση αλλα το πληρωσα....... 60 ευρω

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μήπως υπάρχει κάτι παρόμοιο με αυτό http://www.66.com/route66/products.php?cid=UK&prodid=1027 για P900 με χάρτες της ελλάδας; κι όταν λέω παρόμοιο εννοω παρόμοιο στο full :lol:

to route 66 δουλευει και στο 900 αλλα δεν εχει χαρτες.μονο αθηνα(με τρομερες λεπτομερειες βεβαια¨).το εβαλα και ειναι φοβερο.υπαρχει και

το nhgps (θα το παρεις trial απο http://www.nhgps.com αφου δωσεις ιμει ) το

οποιο ειναι μονο gps ενω το ρουτε 66 ειναι και navigation

Link to comment
Share on other sites

λιγο καθυστερημενα αλλα ....

επαυτου του θεματος νομιζω οτι πρεπει να ειναι μεγαλο το μπακαπ σου

,και δεν περειμενεισ αρκετα .ημεταφορα των δεδομενων ειναι πολυ αργη.αν βρηκες λυση ,πια ειναι γιατι δεν διαβασα αλλη εκδοχη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...