Jump to content

Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F)


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το apk του παλιου snote

 

https://drive.google.com/file/d/0B38DazAKThlQbjRPZS1FS0Q2NlU/view

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά έστειλα κι εγώ το δικό μου πίσω στο from.ae. Η σαμμυ Αγγλίας μετά από -πάρα- πολύ κυνηγητό θα μου έκανε την αντικατάσταση μεν, με single sim δε.
Link to comment
Share on other sites

Να δουμε αν σε οσους το αλλαξαν και σε οσους το περιμενουμε θα κατσει η "καλη"...και δεν μπλεχτει το θεμα για 2η φορα....,? Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

το apk του παλιου snote

 

Εδω

Ρε Ανεργε13 το λινκ δεν ανοιγει. για ξανα δες το.

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και ναι μόλις πέρασε το τελωνείο και πάει προς κεντρικό Αττικής...το πρωί έχει στήσιμο....ΣΟΎΠΕΡ...Vasilakis13 υπομονή φίλε θα έρθει και η σειρά σου...0

Μωρε μακαρι να ρθη ΕΥΡΩΠΗ επισημα Ελλαδα και Κυπρο και τοτε θα ρθη και η δικη μ η σειρα και θα σας πω εντυπωσεις θα ανεβασω φωτο κλπ.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το περιμένω Samsung Galaxy Note 7 N9300FD αλλά δεν ξέρω πότε θα μου το φέρει ο άνθρωπος μου άπο Dubai το Έχει πάρει μόλις έρθει ρε τι πάθαμε
Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πρόλαβε να το πάρει κανεις από το Κωτσόβολο όσο ήταν διαθεσιμο σε γαλάζιο;

 

Sent from mTalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πρόλαβε να το πάρει κανεις από το Κωτσόβολο όσο ήταν διαθεσιμο σε γαλάζιο;

 

Sent from mTalk

 

Ηταν λαθος προφανως ,την επομενη μερα εβγαζε μνμ λαθους το link....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Lol... Ναι και εγώ αυτό σκεφτόμουν. Δεν ξέρω τι να σου πω - η αλήθεια είναι ότι πειραματίζομαι αρκετά με διάφορες εφαρμογές μέχρι να δω πως μου αρέσει. Ίσως κάποιες Τελικά να μη του αρέσουν!

 

Είναι αρχή ακόμα αλλά νομίζω ότι βγάζει καλύτερες ώρες.

 

500-700MB free περίπου.

 

Sent from my Note 7

 

ΕΡΩΤΗΣΗ? Δλδ αφήνει 400-500mb ελεύθερα απο τα 4gb της Ram?

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ? Δλδ αφήνει 400-500mb ελεύθερα απο τα 4gb της Ram?

Αυτή τη στιγμή περίπου 600MB free με 20 εφαρμογές(+ ότι εφαρμογές τρέχει η Samsung από πισω) να τρέχουν από πισω.

 

Sent from my Note 7

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή περίπου 600MB free με 20 εφαρμογές(+ ότι εφαρμογές τρέχει η Samsung από πισω) να τρέχουν από πισω.

 

Sent from my Note 7

Καμια φωτια υπερθερμαση ειδες Γεο ή ακομα ειναι νωρις ; :lol:

Επειδη ολο για αμερικη ακουμε.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

http://techmaniacs.gr/second-recall-for-samsung-galaxy-note7-could-happen/

 

Τα πράγματα δεν μας τα λένε καθόλου καλά.....

Σε άλλα νέα, το νερό είναι υγρό.

 

Προφανώς κι αν οι θεωρητικά σωστές συσκευές έχουν προβλήματα τότε μπορεί να χρειαστεί ξανά επισκευή/αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή περίπου 600MB free με 20 εφαρμογές(+ ότι εφαρμογές τρέχει η Samsung από πισω) να τρέχουν από πισω.

 

Sent from my Note 7

 

Εμενα παλι Γιωργο εχει 1,3 gb free με οτι τρεχει η samsung και 17 εφαρμογες δικες μου....

Και μαλιστα το θεωρω λιγο γιατι το δικαρτο που ειχα πριν αλλα οχι με τις τελευταιες αναβαθμισεις ειχε παντα σχεδον πανω απο 1,6 ελευθερα.

Με την τελευταια αναβαθμιση το χειροτερο που εχω δει ειναι 1 giga ελευθερο μετα απο 6 μερες συνεχους λειτουργειας και χωρις να κλεινω καμια εφαρμογη ποτε......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Συο ερωτησεις που εχω για το δικαρτο μιας και χρονια χρητης ios εδω

 

Εαν το παρω απο αγγλια η εγγυηση ισχυει κανονικα;

 

Μπορω στο δικαρτο μοντελο να χρησιμοποιω 2 σιμ και sd ταυτοχρονα; σχετικα με τις σιμ εχω παντα μια καρτα μονο για ιντερνετ, μπορω απο τη μια να δεχομαι κλησεις και απο την αλλη data? Εαν εζω κληση στην 2η καρτα θα μπορω να τη δεχτω; παει καιρο που ειχα δει δικαρτη υλοποιηση (νοκια :) )

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι Γιωργο εχει 1,3 gb free με οτι τρεχει η samsung και 17 εφαρμογες δικες μου....

Και μαλιστα το θεωρω λιγο γιατι το δικαρτο που ειχα πριν αλλα οχι με τις τελευταιες αναβαθμισεις ειχε παντα σχεδον πανω απο 1,6 ελευθερα.

Με την τελευταια αναβαθμιση το χειροτερο που εχω δει ειναι 1 giga ελευθερο μετα απο 6 μερες συνεχους λειτουργειας και χωρις να κλεινω καμια εφαρμογη ποτε......

Καλα είσαι. Εγώ μέσα στις εφαρμογές μου έχω και παιχνίδια (!) που του πίνουν το αίμα!

 

Sent from my Note 7

Link to comment
Share on other sites

Καλα είσαι. Εγώ μέσα στις εφαρμογές μου έχω και παιχνίδια (!) που του πίνουν το αίμα!

 

Sent from my Note 7

 

 

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω καθολου παιχνιδια......

 

Συο ερωτησεις που εχω για το δικαρτο μιας και χρονια χρητης ios εδω

 

Εαν το παρω απο αγγλια η εγγυηση ισχυει κανονικα;

 

Μπορω στο δικαρτο μοντελο να χρησιμοποιω 2 σιμ και sd ταυτοχρονα; σχετικα με τις σιμ εχω παντα μια καρτα μονο για ιντερνετ, μπορω απο τη μια να δεχομαι κλησεις και απο την αλλη data? Εαν εζω κληση στην 2η καρτα θα μπορω να τη δεχτω; παει καιρο που ειχα δει δικαρτη υλοποιηση (νοκια :) )

 

 

Υπαρχει στην Αγγλια δικαρτο επισημο απο την Sammy?

Θεωρητικα θα ειναι παραεισαγωγης και οχι προορισμενο για την ΕΕ.

Απο εκει και περα αν το καταστημα σου δινει εγγυηση αλλαζει το πραγμα.

Αλλα προσεξε γιατι μπορει να σου δινει εγγυηση με την προυποθεση οτι αν παθει κατι θα πρεπει να το στειλεις Αγγλια στο καταστημα και αυτοι να το στειλουν στο σερβις της χωρας που το εχουν προμηθευτει και να στο επιστρεψουν.... λιγο χρονοβορα διαδικασια. Ρωτησε το καταστημα που θες να το αγορασεις αν σου δινει εγγυηση της Ευρωπαικης Samsung και αν μπορει να ισχυσει πχ στην Ελλαδα.

Οσο αφορα τωρα το δικαρτο ναι μπορεις να κανεις τα παντα ΕΚΤΟΣ απο ενα πραγμα οταν εισαι σε κληση με την sim 1 δεν μπορεις ταυτοχρονα να δεχτεις κληση στην 2 και αντιστροφα.... αλλα ΜΟΝΟ οταν εισαι σε κληση σε μια απο τις 2 καρτες.

Κατα τα αλλα μπορεις να κανεις οτι θες 1 σιμ για data 1 για κλησεις, και οι 2 για κλησεις και οι 2 για data.... οτι θες οπως το θες....

Επισης δεν μπορεις να εχεις 2 σιμ και sd ταυτοχρονα μπορεις η 2 sim ταυτοχρονα , η 1sim+1sd ταυτοχρονα.

Edited by gnkgr

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

So sorry...μείνε στο θέμα λογικά αύριο παραλαμβανω και εγώ από Dubai...θα ενημερώνουμε...

 

Έχουμε νέα?

Σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε...:)
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα...το έστησα....εκανα και την πρώτη φόρτιση...ολα τέλεια...

Η συσκευη ειναι στο ιδια επιπεδα με την πρώτη που ειχα...δηλαδη απροβλημάτιστη...τα παντα τρέχουν ρολόι...

Απο θερμοκρασιες με 4 ωρες στήσιμο δεν ειδα ουτε μια φορα να ανεβάζει ουτε και κατα την φορτιση με fast charge κλειστο...

Δεν ειχε νεο update και ηρθε με την πρασινη μπαταρια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Geovas μου εκανρ εντύπωση οτι η συσκευη ήρθε σφραγισμένη με ναυλον απο μηχάνημα και δεν ειχε ταινια ασφαλείας οπως το πρωτο που ειχα παρει απο FROM.AE...παρολαυτα η συσκευή φαίνεται καινούρια οπως τα αξεσουαρ και η το κουτι με το τετραγωνο με ημερομηνια παραγωγής 17/9/16.... εσενα πως ηρθε?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα...το έστησα....εκανα και την πρώτη φόρτιση...ολα τέλεια...

Η συσκευη ειναι στο ιδια επιπεδα με την πρώτη που ειχα...δηλαδη απροβλημάτιστη...τα παντα τρέχουν ρολόι...

Απο θερμοκρασιες με 4 ωρες στήσιμο δεν ειδα ουτε μια φορα να ανεβάζει ουτε και κατα την φορτιση με fast charge κλειστο...

Δεν ειχε νεο update και ηρθε με την πρασινη μπαταρια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Geovas μου εκανρ εντύπωση οτι η συσκευη ήρθε σφραγισμένη με ναυλον απο μηχάνημα και δεν ειχε ταινια ασφαλείας οπως το πρωτο που ειχα παρει απο FROM.AE...παρολαυτα η συσκευή φαίνεται καινούρια οπως τα αξεσουαρ και η το κουτι με το τετραγωνο με ημερομηνια παραγωγής 17/9/16.... εσενα πως ηρθε?

Εμένα είχε δηλωθεί ως επισκευασμενη και ως εκ τούτου είχε "ανοιχθεί".

 

Sent from my Note 7

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα...το έστησα....εκανα και την πρώτη φόρτιση...ολα τέλεια...

Η συσκευη ειναι στο ιδια επιπεδα με την πρώτη που ειχα...δηλαδη απροβλημάτιστη...τα παντα τρέχουν ρολόι...

Απο θερμοκρασιες με 4 ωρες στήσιμο δεν ειδα ουτε μια φορα να ανεβάζει ουτε και κατα την φορτιση με fast charge κλειστο...

Δεν ειχε νεο update και ηρθε με την πρασινη μπαταρια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Geovas μου εκανρ εντύπωση οτι η συσκευη ήρθε σφραγισμένη με ναυλον απο μηχάνημα και δεν ειχε ταινια ασφαλείας οπως το πρωτο που ειχα παρει απο FROM.AE...παρολαυτα η συσκευή φαίνεται καινούρια οπως τα αξεσουαρ και η το κουτι με το τετραγωνο με ημερομηνια παραγωγής 17/9/16.... εσενα πως ηρθε?

 

Καλορίζικο....Πολύ άσχημο να παίρνεις καινούργια συσκευή χωρίς ταινία ασφαλείας....αυτό σημαίνει ότι είχε ανοιχτεί το κουτί, αλλά γιατί όμως?

κάνε ερώτηση ή/και παράπονα στο mygsm.me, αν και σιγά μην σου απαντήσουν την αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα...το έστησα....εκανα και την πρώτη φόρτιση...ολα τέλεια...

Η συσκευη ειναι στο ιδια επιπεδα με την πρώτη που ειχα...δηλαδη απροβλημάτιστη...τα παντα τρέχουν ρολόι...

Απο θερμοκρασιες με 4 ωρες στήσιμο δεν ειδα ουτε μια φορα να ανεβάζει ουτε και κατα την φορτιση με fast charge κλειστο...

Δεν ειχε νεο update και ηρθε με την πρασινη μπαταρια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Geovas μου εκανρ εντύπωση οτι η συσκευη ήρθε σφραγισμένη με ναυλον απο μηχάνημα και δεν ειχε ταινια ασφαλείας οπως το πρωτο που ειχα παρει απο FROM.AE...παρολαυτα η συσκευή φαίνεται καινούρια οπως τα αξεσουαρ και η το κουτι με το τετραγωνο με ημερομηνια παραγωγής 17/9/16.... εσενα πως ηρθε?

Καλο δουλευτω και απροβληματιστο ευχομαι απ τα βαθυ της ψυχης μου να σου ειναι φιλε μου :) Ανεβασε και καποιες φωτο να το δουμε και εμεις αν θες αν θες φυσικα σαν λειτουργει αλλα και εξωτερικα. Στην Κυπρο ενα καταστημα κινητης τηλεφωνιας μ ειπε οτι θα το φερει στις 20/10/2016 αλλο μου ειπε οτι θα το φερει αρχες του Νοεμβρη αλλοι δεν ξερουν καν ποτε θα τους ερθη. Αλλα με εκανε εντυπωση ενα αλλο καταστημα που μ ειπε οτι δεν φερνουμε απο ευρωπη αλλα απο μεση ανατολη τι συμενει αυτο ; Οτι δεν θα ναι ευρωπαικα ; Αλλοι μου ειπαν περιμενουμεν απο την σαμσυνγ Κυπρου ποτε θα το φερει κλπ δεν ξερω τι να πιστευω.

Ολοι το διαφημιζουν:

http://www.electroline.com.cy/index.php/product/samsung-sm-n930f-note-7-5-7-%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B5/

Με δωρο καρτας μνημης microsd 64GB Electroline

http://www.stephanis.com.cy/nqcontent.cfm?a_id=6180&p_id=336078 Stephanis τιποτα.

http://www.public-cyprus.com.cy/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-samsung-galaxy-note-7-64gb-mple/prod8221384pp/ Public τιποτα ασε που μ ειπαν αυτοι οτι δεν θα το φερουν ΚΑΝ.

ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ για προπαραγγελεια ειναι την οποια και εκανα απο την electroline !!!!!!!!!!!!!!

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο....Πολύ άσχημο να παίρνεις καινούργια συσκευή χωρίς ταινία ασφαλείας....αυτό σημαίνει ότι είχε ανοιχτεί το κουτί, αλλά γιατί όμως?

κάνε ερώτηση ή/και παράπονα στο mygsm.me, αν και σιγά μην σου απαντήσουν την αλήθεια.

Απλά τα ανοίγουν - για να φαίνονται χρησιμοποιημένα. Οι συσκευές είναι καινούργιες από εργοστάσιο.

 

Sent from my Note 7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F)
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...