Jump to content

[OnePlus 3] Αναβαθμίσεις - Τροποποιήσεις - ROM - Tweaks


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όχι δεν λειτουργεί σε στοκ.το σήμα μια βδομάδα που την έχω μια χαρά είναι, δεν έχω χάσει κλήση σε καμία από τις 2 κάρτες.

 

το substratum δεν αλλάζει την statusbar, τουλάχιστον στα θέματα που δοκίμασα.το άλλο θα το δοκιμάσω, ευχαριστώ.

 

πάντως τώρα που υπάρχει κάμερα για aosp η στοκ δεν έχει κανένα λόγο ύπαρξης.έχουν τρελά κολλήματα οι εταιρίες με κάτι ανούσιες βλακείες που δεν μπορώ να τις καταλάβω.πόσο δύσκολο είναι να βάλουν επιλογή για αυξανόμενη ένταση στο κουδούνισμα και μια επιλογή να μην παντρεύουν το ringtone με το notification?Δεν τα αντέχω αυτά τα 2, είναι ότι πιο βλακώδες υπάρχει και δυστυχώς το βάζουν πολλές εταιρίες.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ απλά το μόνο πρόβλημα που με αναγκάζει να γυρίσω στη freedom είναι το σημα του τηλ.μόλις βρουν τρόπο να το διορθώσουν Η Rremix είναι ότι καλύτερο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να μου πει για ποιο λόγο όταν κάνω αναζήτηση στα settings δε βγάζει κανένα αποτέλεσμα?

Είμαι με στοκ ROM και ξεκλειδωτο bootloader χωρίς root

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για σας που έχετε την resurrection Remix, σαν dialer έχει από την cyanogen αυτόν που αναγνωρίζει αυτόματα τους αριθμούς;

Επίσης με το port της κάμερας τι παίζει; Δουλεύουν όλα κομπλέ;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

τι έχει το σήμα?ποτέ δεν είχα θέμα με το σήμα με καμία ρομ.

Αν παρατηρήσεις, όλες οι ρομς που είναι βασισμένες πάνω σε cm έχουν αδύνατο σημα και data,προς το παρών δεν έχουν καταφέρει να το φτιάξουν.Υπάρχει σαν πρόβλημα και στους xda απλά επειδή εργάζομαι σε έναν χώρο που οριακά πιάνω σημα αναγκαστικά πάω σε freedom. ;)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

7.1.1 με h2os !!

 

Tην περασα απλα οτι καλυτερο εχω δει αλλο τηλεφωνο πραγματικα!!Βεβαια την εβγαλα λογω οτι δεν συγχρονιζε τις επαφες παρολο που περασα gapps κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Tην περασα απλα οτι καλυτερο εχω δει αλλο τηλεφωνο πραγματικα!!Βεβαια την εβγαλα λογω οτι δεν συγχρονιζε τις επαφες παρολο που περασα gapps κτλ.

 

γιατι οτι καλύτερο;; τι διαφορές έχει;;

Link to comment
Share on other sites

γιατι οτι καλύτερο;; τι διαφορές έχει;;

 

Tην ξαναπερασα δεν εχει καμμια σχεση με 4.0.3 εβαλα και το morelocale απο playstore και ολα κομπλε,οι διαφορες ειναι παντου κλησεις με δυνατοτητα ηχογραφησης νεα gallery αρκετα account cloud,oneplus πολυ καλυτερη σταθεροποιηση καμερας και δεν θυμαμαι και τι αλλο ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Tην ξαναπερασα δεν εχει καμμια σχεση με 4.0.3 εβαλα και το morelocale απο playstore και ολα κομπλε,οι διαφορες ειναι παντου κλησεις με δυνατοτητα ηχογραφησης νεα gallery αρκετα account cloud,oneplus πολυ καλυτερη σταθεροποιηση καμερας και δεν θυμαμαι και τι αλλο ακομα.

 

οι επαφές συγχρονισαν;

Link to comment
Share on other sites

οι επαφές συγχρονισαν;

 

οχι κατεβασα το google syncadapters.contacts 7.1.2 απο apkmirror

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες !! Ενεργοποιειστε το laboratory της 1+ και σας περιμένει ένα δωράκι !

P.s you are welcome !

 

Tι δωρακι?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες !! Ενεργοποιειστε το laboratory της 1+ και σας περιμένει ένα δωράκι !

P.s you are welcome !

 

 

πως το ενεργοποιούμε ;;

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει η κάμερα! Τι βλέπεις καλύτερη;;;;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Επίσης το hydrogen ποιανού είναι;Η μαμά το βγάζει;

Edited by skatzivas
Link to comment
Share on other sites

Παίδες !! Ενεργοποιειστε το laboratory της 1+ και σας περιμένει ένα δωράκι !

 

P.s you are welcome !

 

 

 

Ενεργοποιημενο το χω... Ποιο είναι το δωράκι;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tην ξαναπερασα δεν εχει καμμια σχεση με 4.0.3 εβαλα και το morelocale απο playstore και ολα κομπλε,οι διαφορες ειναι παντου κλησεις με δυνατοτητα ηχογραφησης νεα gallery αρκετα account cloud,oneplus πολυ καλυτερη σταθεροποιηση καμερας και δεν θυμαμαι και τι αλλο ακομα.

Η νεα Gallery τι διαφορά έχει;

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει η κάμερα! Τι βλέπεις καλύτερη;;;;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Επίσης το hydrogen ποιανού είναι;Η μαμά το βγάζει;

 

Πες για κάμερα

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Η νεα Gallery τι διαφορά έχει;

 

Μην με βομβαρδιζεται με ερωτησεις ρε παιδια παρτε ενα nandroid backup περαστε την Η2OS και δειτε τις διαφορες μονοι σας Σας λεω ειναι παντου καλυτερη σε ολα.

 

Οριστε οι αλλαγες:

 

Shot on OnePlus works can be set to wallpaper, you can also try to automatically replace every day.

 

Cloud sync

· Support for note synchronization, no longer worry about the security of the contents of the note.

 

Gallery

· Supports collection of pictures by year and month.

· Support the location of the show when shooting, do you remember that time, that land, that person.

· Some sweet moments of photos or atlas can be hidden, the beautiful moment to steal their own (after selecting the upper right corner click "more - hidden").

· Photo details increase the display of geographical location information and color chart, to the photographer for more data reference.

Newly saved or newly transferred photos, for the first time into the gallery to add "new photos" quick entrance, do not have to find you just received the photos.

Optimize some of the low resolution images do not support double click to enlarge the problem.

 

Picture editor

· Increased color temperature, bright / dark adjustment, processing can be more delicate.

· Increase the level of correction, shoot crooked photos are also powerful back to heaven.

· Graffiti can choose the brush thickness, and quickly for your work poem a song.

· Support to add a custom watermark, beautiful photos of course need to have a special mark.

· Optimize editing long screenshots, the picture shows the size of the screen is always not fit the size of the problem.

Edited by giogio
Link to comment
Share on other sites

Αν παρατηρήσεις, όλες οι ρομς που είναι βασισμένες πάνω σε cm έχουν αδύνατο σημα και data,προς το παρών δεν έχουν καταφέρει να το φτιάξουν.Υπάρχει σαν πρόβλημα και στους xda απλά επειδή εργάζομαι σε έναν χώρο που οριακά πιάνω σημα αναγκαστικά πάω σε freedom. ;)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

στα data δεν έχω δει διαφορά, και τώρα 4G+ εχω. στο σήμα μπορεί να χάνει λίγο δεν ξέρω σίγουρα γιατί δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

 

Sent from Winterfell using crow

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η OxygenOS beta 3 7.1.1 :D

 

http://downloads.oneplus.net/oneplus-3t/oneplus_3t_oxygenos_openbeta_3/

 

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-open-beta-3-7-1-1-for-oneplus-3t.502286/

 

μπορούμε να την περάσουμε dirty flash από stock 4.0.3 ;;;;; ή ειναι καλό να γινει factory reset μετα;;;

Edited by lefteriz
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η OxygenOS beta 3 7.1.1 :D

 

http://downloads.oneplus.net/oneplus-3t/oneplus_3t_oxygenos_openbeta_3/

 

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-open-beta-3-7-1-1-for-oneplus-3t.502286/

 

μπορούμε να την περάσουμε dirty flash από stock 4.0.3 ;;;;; ή ειναι καλό να γινει factory reset μετα;;;

 

Όχι dirty συμβουλή μου ! Clean install ! Wipe όλα εκτός από internal !

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έβαλα από πάνω όπως όλες και να δω πως θα πάει.. Πάντως δεν βλέπω καμμια αλλαγή σε κάτι.. Εκτός από τα στοιχεία ελέγχου ειδοποίησης.

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3] Αναβαθμίσεις - Τροποποιήσεις - ROM - Tweaks

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...