Jump to content

Samsung Galaxy J7 2016


alexgiak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα.

ηρθε η αναβαθμιση nougat, τη περασα αλλα τωρα δεν ανοιγει το playstore, εξαφανιστηκε ο λογαριασμος google και δεν φαινονται οι επαφες :(

 

Επισης στους λογαριασμους δεν εχει επιλογη για προσθηκη λογαριασμου google!

Τι κανω; Ειναι αλλου η συσκευη και κρεμεται απο τα χειλη μου !

 

Αν δεν βοηθησει η εργοστασιακη επαναφορα τηλεφωνο στην Samsung την Δευτερα.Με εχουν βοηθησει στο παρελθον.Μπορουν με συναινεση σου να "μπουν" στο κινητο σου να ελεγξου τυχον προβλημα λογισμικου.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 493
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστω, ηθελα να το αποφυγω αλλα δεν βλεπω να γινεται :(

 

σε πρωτη φαση ηθελα να περασω μονο τις επαφες, ανοιγω το gmail σε Η/Υ, τις αποθηκευω σε vcf/csv αλλα η εφαρμογη επαφες δεν δεχεται το αρχειο :(

κάτι γι'αυτο ;

Edited by myst77
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω, ηθελα να το αποφυγω αλλα δεν βλεπω να γινεται :(

 

σε πρωτη φαση ηθελα να περασω μονο τις επαφες, ανοιγω το gmail σε Η/Υ, τις αποθηκευω σε vcf/csv αλλα η εφαρμογη επαφες δεν δεχεται το αρχειο :(

κάτι γι'αυτο ;

 

Αν στον υπολογιστη ειναι ενταξει δεν χρειαζετe να κανεις τιποτα αλλο .Μετα την επαναφορα με συγχρονiσμο του λογαρισμου google (gmail) θα περαστουν και στο κινητο .Απαραιτητη η υπαρξη internet.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχω μια απορία, το δικο μου J7 (2016) στο πισω μερος εχει μια θηκη για σιμ και μια για καρτα μικρο, εχει επισης και μια δευτερη θηκη για σιμ αλλα ειναι κλειστη, αν την ανοιξω μπορω να βαλω μια δευτετη καρτα σιμ??? θα λειτουργίσει?? ή ειναι κενη αυτη η θήκη???
Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να παιξει εκτος και αν το λειτουργικο το εχει ενεργοποιημενο..κοινως αν η ρομ μπορει να ´´δεί´´ τη 2ερη σιμ δεν ειναι ομως και βεβαιο...κοινως αν το αγορασες απο μεγαλο Ελληνικο μαγαζι μονο με ρουτ ισως παιξει και οχι σιγουρα

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Σημερα μου ηρθε στο κινητο ενημερωση γυρω στα 280 mb την εκανα πριν λιγο και εχει τις ενημερωσεις ασφαλειας μεχρι και 1 Δεκεμβριου....καθολου ασχημα....
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν μετά την τελευταία ενημέρωση μπήκε η εφαρμογή ασφαλής φάκελος;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν μετά την τελευταία ενημέρωση μπήκε η εφαρμογή ασφαλής φάκελος;

 

δεν βλεπω καποια εφαρμογη με αυτο το ονομα...σιγουραειναι εφαρμογη;μπορεις να βαλεις εικονα; και θα σου ελεγα να μην την ανοιξεις την εφαρμογη..ΑΝ δεν την εβαλες εσυ.

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπερα, ξέρει κανείς αν μπορώ να βλεπω απο το κινητο kodi και αν ναι με τι καλώδιο; ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Samsung Galaxy J7 (2016) is first in its family to get Oreo!

https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7_2016_is_first_in_its_family_to_get_oreo-news-33074.php

 

40897065_1986159361440153_3102063266524823552_n.jpg?_nc_cat=0&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=c3083bbfc75b82fccb70d5cfc883919c&oe=5C3A62DC

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

 

Αν καταλαβα καλα θα την παρει πριν το J7 2017?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα θα την παρει πριν το J7 2017?

 

Χμμμ Γιαννη δεν ξερω δεν διευκρινιζεται αυτο ...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Το θεωρω λιγο απιθανο αλλα ...ποτε δεν ξερεις .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημέρα παιδιά. Χθες το βράδυ μου ήρθε η ενημέρωση για το oreo. Δεν το περίμενα καθόλου να πω την αλήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε εντυπωσεις απο που αγορασες το κινητο; Εννοω ειναι επισημα απο Ελλαδα;

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Ναι από το media markt το είχα πάρει. Μια χαρά δεν εχω κάποιο πρόβλημα. Ίσως η μπαταρία να τελειώνει ελαφρώς πιο γρήγορα με την ίδια χρήση που κάνω (μπορεί να έχει θέμα και η δικιά μου μπαταρία).
Link to comment
Share on other sites

τελεια.. το εβαλα και στο δικο μου...οντως μαλλον τελειωνει λιιιιγο πιο γρηγορα η μπαταρια…!αλλα και παλι είναι πολύ καλο και ετσι! Αν μπορουσα να το εχω σε 2καρτο θα ηταν τελειο!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...