Jump to content

Redmi Note 4 (Nikel)


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαίρεται παίδες... Θα ήθελα βοήθεια. Εχω το redmi note 3 pro και θα ήθελα να πάρω το redmi note 4 για την γυναίκα μου. Μιας και θα το κόψω τιμολόγιο θα το πάρω απο κάποιο skroutzμαγαζο. Θα ήθελα το 64gb.

Ποιο μαγαζί προτείνετε? Τι να προσέξω? Εχω Vodafone οπότε χρειάζομαι την 800 μπάντα? Έκδοση ρομ?

Ευχαριστώ...

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χαίρεται παίδες... Θα ήθελα βοήθεια. Εχω το redmi note 3 pro και θα ήθελα να πάρω το redmi note 4 για την γυναίκα μου. Μιας και θα το κόψω τιμολόγιο θα το πάρω απο κάποιο skroutzμαγαζο. Θα ήθελα το 64gb.

Ποιο μαγαζί προτείνετε? Τι να προσέξω? Εχω Vodafone οπότε χρειάζομαι την 800 μπάντα? Έκδοση ρομ?

Ευχαριστώ...

 

Την international έκδοση του κινητου να βρεις που έχει την 800αρα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Η 800 δεν είναι για wind? Τέλος πάντων δεν με ενδιαφέρει τόσο το 4g. Στο note 3 εχω κάνει την πατέντα για κάρτα και σιμ μαζί. Θα ήθελα να το αποφύγω παίρνοντας το 64 απο την αρχή. Στο note 3 pro έχω global dev και είμαι οκ. Εδω στο note 4 τι ισχύει? Σίγουρα υπάρχουν άτομα που κάνατε την αλλαγή και γνωρίζετε μα με βοηθήσετε....

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Η 800 δεν είναι για wind? Τέλος πάντων δεν με ενδιαφέρει τόσο το 4g. Στο note 3 εχω κάνει την πατέντα για κάρτα και σιμ μαζί. Θα ήθελα να το αποφύγω παίρνοντας το 64 απο την αρχή. Στο note 3 pro έχω global dev και είμαι οκ. Εδω στο note 4 τι ισχύει? Σίγουρα υπάρχουν άτομα που κάνατε την αλλαγή και γνωρίζετε μα με βοηθήσετε....

 

αν δεν σε ενδιαφέρει το σκάλισμα με την gloabal dev θα είσαι μια χαρά.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για ριξτε καμια βοηθεια κατοχοι redmi note 4 και πρωην rn3pro ...Λεω να δωσω το redmi note 3 pro και θελω τα φωτα σας...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7157821#

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά...Και του χρόνου...Έχω μία ερώτηση...Ποια είναι η τελευταία global stable γιατί έχω ξεμείνει με την 8.0.4.0 και δεν μου βγάζει κανένα update...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έκανα την παραγγελεία για το note 4 http://www.e-shop.gr/kinit...k-p-TEL.090743

και θέλω να του βάλω ένα καλό γυαλί έχετε κάτι να μου προτείνετε ;

Οπως και μια σκληρή αλλά λεπτή θήκη.

 

Ευχαριστώ.

Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έκανα την παραγγελεία για το note 4 http://www.e-shop.gr/kinit...k-p-TEL.090743

και θέλω να του βάλω ένα καλό γυαλί έχετε κάτι να μου προτείνετε ;

Οπως και μια σκληρή αλλά λεπτή θήκη.

 

Ευχαριστώ.

 

Είναι Global Version?

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά...Και του χρόνου...Έχω μία ερώτηση...Ποια είναι η τελευταία global stable γιατί έχω ξεμείνει με την 8.0.4.0 και δεν μου βγάζει κανένα update...

 

8.1.6 έχω στο δικό μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.ενδιαφερομαι για αγορα δευτερου κινητου xiaomi redmi note 4 αλλα να υποστηριζει την μπαντα των 800.ποιο κινητο ειναι;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,συγνώμη για το ενοχλητικό μήνυμα αλλά λόγω ελλειψης χρόνου και βιασύνης δε μπορώ να διαβάσω όλο το νήμα.

Η ερώτηση είναι η εξής : απο vickmall πια εκδοσή παραγγέλνω για απροβλημάτιστη λειτουργία με ελληνικά;το εμπιστευόμαστε η φλασάρουμε απο miui hellas?

φαντάζομαι ειτε 3-32 είτε 3-64 δεν αλλάζει κάτι στην απάντηση.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Επίσης υπάρχει κάποιος οδηγος οπως είχε βγεί για το Redmi Note 3 pro?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.ενδιαφερομαι για αγορα δευτερου κινητου xiaomi redmi note 4 αλλα να υποστηριζει την μπαντα των 800.ποιο κινητο ειναι;

 

Note 4X απο infoquest (κωτσοβολος, πλαισιο, γερμανος, mediamarkt κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν συμβάλλει στα ταμεία του Τσίπρα!!!

Ντροπή και αίσχος!

 

Υ.γ.: Δεν υποστηρίζει τα 800mhz, συνήθως προτιμάμε τον snapdragon και να έχει global rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.στο xiaomi redmi note 4 εχω τοποθετησει καρτα sd 32 giga στην οποια εχω χρησιμοποιησει την μιση μνημη.υπαρχει ενα θεμα με την προβολη φωτογραφιων οταν τις γυρναω με το χερι κολλανε και γενικα κολλαει ολη η συσκευη μετα.προβλημα δεν αντιμετωπιζω με την αυτοματη προβολη φωτογραφιων ομως.το θεμα ειναι της καρτας εννοω εχει καποιο θεμα με την ταχυτητα της η με την συσκευη;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα update στην 8.1.7.0 από την 8.1.2.0 απλα αλλάζοντας το region σε hong kong και μετά την αναβάθμιση το ξαναέκανα Ελλάδα
Link to comment
Share on other sites

Έκανα update στην 8.1.7.0 από την 8.1.2.0 απλα αλλάζοντας το region σε hong kong και μετά την αναβάθμιση το ξαναέκανα Ελλάδα

 

Το έκανα και εγώ μόλις και μου έβγαλε το update σε 8.1.7.0...Τι παίζει???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συσκευή έχει κολλήσει με τέσσερα πολύχρωμα εικονίδια που περιστρέφονται και δεν ανοίγει,είχα πατήσει επαναφορά εδώ και κάνα μισάωρο κάνει αυτό,έπεσε σε bootloop;
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε σε εμένα,κολλημένο ή καμένο πίξελ μετά την αναβάθμιση :mad:

 

Το πρόσεξα και εγώ...Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν σκόνη κάτω από την μεμβράνη αλλά μάλλον έχεις δίκιο...Πως γυρνάμε πάλι πίσω στην 8.0.4.0???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...