Jump to content

Ulefone Metal


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχω το Ulefone Be touch 3 και το wifi του είναι πολύ προβληματικό. Αν πέσει κάτω από το 50% απλά δε λειτουργεί. Στo Ulefone Metal πως είναι τα πράγματα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 59
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά δώστε μου λίγες μέρες και θα σας πω. Δεν το χρησιμοποιώ οπότε ότι ποσταρα ήταν εμπειρία λίγων ωρών.

 

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που το έχει γιατί θέλω να αγοράσω άμεσα τηλέφωνο και είμαι ανάμεσα σε αυτό και το xaiomi redmi 3s

 

Ποιο έχει πιο καλό wifi ? Γιατί ulefone που είχα παλιά όταν το wifi έπεφτε στις 2 γραμμές δε λειτουργούσε το wifi του

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που το έχει γιατί θέλω να αγοράσω άμεσα τηλέφωνο και είμαι ανάμεσα σε αυτό και το xaiomi redmi 3s

 

Ποιο έχει πιο καλό wifi ? Γιατί ulefone που είχα παλιά όταν το wifi έπεφτε στις 2 γραμμές δε λειτουργούσε το wifi του

Εγω που το ειχα στα χερια μου κανα δυο ωρες και το ελεγχα πριν το πουλησω μια χαρα wifi ειχε. Τωρα να σου απαντησει και καποιος αλλος που το δουλευει κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω καμιά βδομάδα στα χέρια μου όλα καλά δείχνουν... Ένα αρνητικό δεν φωτίζουν τα κουμπιά κάτω της οθόνης
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά όσοι είστε κάτοχοι, είστε ευχαριστημένοι?

 

Σε γενικά πλαίσια είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Προσωπικά όμως θα ήθελα η μπαταρία του (λαμβάνοντας υπόψη τα specs του) να διαρκεί λίγο περισσότερο. Επίσης έχω παρατηρήσει κατά την πληκτρολόγηση ή την επαφή με την οθόνη ότι δεν είναι τόσο ευαίσθητο όσο άλλες συσκευές αλλά αυτό το συνηθίζεις με τον καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Για τα χρήματά του νομίζω αξίζει και με το παραπάνω... Έχω πάρει κατά καιρούς και άλλα κινέζικα, αυτο έχω την αίσθηση από ακριβότερα τηλέφωνα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!εδω και λίγε ώρες ειμαι και εγω κάτοχος του Ulefon metal!πρωτη εντύπωση καλή!για τα χρήματα του πολλή καλή !!!απορια αυτο το μπουτονακι μέσα στην οθόνη που ειναι για τις συντομεύσεις πως απενεργοποίητε!!μπορει να μου πει κάποιος!ευχαρηστω!!
Link to comment
Share on other sites

Όντος η μπαταρία έχει τα θεματάκια τις 1 μέρα το πολλή με δεδομένα ανοιχτά βαιπερ και χωρίς παιχνίδια ετσι ειναι σε όλους!!;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!εδω και λίγε ώρες ειμαι και εγω κάτοχος του Ulefon metal!πρωτη εντύπωση καλή!για τα χρήματα του πολλή καλή !!!απορια αυτο το μπουτονακι μέσα στην οθόνη που ειναι για τις συντομεύσεις πως απενεργοποίητε!!μπορει να μου πει κάποιος!ευχαρηστω!!

 

Βρήκες πως απενεργοποιείτε το στρογγυλό μπουτόν??

Αν ναι, ενημέρωσε..

 

παιδια δεν εχω το κινητο αλλα ψαξτε στις ρυθμισεις για

smartwake, floating multitasker (ή καπως ετσι) ισως ειναι αυτο

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το βρήκα και να πω την αληθια δεν ασχολήθηκα γιατι το έχει η γυναίκα μου!!θα το κοιτάξω!!με την μπαταρία έχει κάνει λαός "πρόβλημα"!!σε εισαγωγικά γιατι έλεγε για παραπάνω!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη βοήθεια φίλε ...:) Εγώ το βρήκα ..

Απλά κι εγώ δεν έχω τη συσκευή τώρα να σου πώ ακριβώς. floating tasker, κάπως έτσι λέγεται.

Σε ένα ροζ εικονίδιο αν θυμάμαι καλά με το adroid ανθρωπάκι.

Edited by Lnk
Link to comment
Share on other sites

Θελω ξανά την βοήθεια σας!!!κατι πάτησε η γυναίκα μου και δεν μπαίνει στο google!!οταν παω να μπω μου δείχνει ένα μήνυμα που λέει"απορρίψει αδειών"πηγαινεται στις ρύθμισης<εφαρρμογες πήγα αλα δεν βρησκω κάτι για το διορθώσω!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κανε καμια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι έχει απλά είναι το πρώτο που κάνεις

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...