Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπαρχει περιπτωση τα πρωτα k750i που θα κυκλοφορησουν να εχουν καποια προβληματα που δε θα εχουν τα απομενα?

Αν ναι, τι προβληματα υπαρχει περιπτωση να εχει το κινητο?

:shoot:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση τα πρωτα k750i που θα κυκλοφορησουν να εχουν καποια προβληματα που δε θα εχουν τα απομενα?

Αν ναι, τι προβληματα υπαρχει περιπτωση να εχει το κινητο?

:shoot:

φιλε μου αυτο δεν ειναι κατι σιγουρο πολλα μπορει να ειναι τα προβληματα απ το να κολλαει το joystick μεχρι και να μην μπορει να βγαλει φωτο η ακομα χειροτερα να παθει κανενα black out και να μην ανοιγει καθολου,αλλα μπορει και να μην παρουσιασει και τιποτα οποτε μην το ψαχνεις,ειναι τελειος αοριστο το μπορει να βγαλει ενα κινητο.

 

παντως ελπιζω να ερθει στην ωρα του διχως προβληματα στο software

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λιγες οι πιθανοτητες να το δουμε αυτο το μηνα ε?και δεν μιλαω για 29-30..λεω για τις 20 του μηνα.Καθε χρονο ετσι ελπιζω αλλα μου φαινεται ιουνιο θα το εχω στα χερια μου.. :cry:
Link to comment
Share on other sites

Άς το πάρουμε απόφαση , το κινητάκι θα το έχουμε στα χέρια μας Ιούνιο

και μάλλον μετά τις 15-20 του μήνα .... :( :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Stin Souidia exe dothei apo diaforetika katastimata alla kai po tin SE episimi mera kikloforias : 23 Maiou

εννοεις απο se ελλαδας?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θέλει να πάρει τα κινητά μπαούλα της Νοκια ας περιμένει.

Γιατί κινητά με μέγεθος μεγαλύτερα από το Sharp 902 αλλά και βάρος 180 γραμμάρια τα χαρακτηρίζω κινητά μπαούλα.

 

Μην πω για τιμή που θα είναι 700 Ευρώ περίπου.

Οπότε συγκεντρωνόμαστε στο Κ750 που μια χαρά κινητό είναι, δεν θα είναι 3 μοντέλλα παλιότερο 1 μηνά αφού το αγοράσεις και έχει τις σωστές διαστάσεις και βάρος.

 

Αν βγει 23 Μαι είναι τέλειο μιας και θα το κάνω δώρο στον εαυτό μου για τα γενέθλια μου :p

Link to comment
Share on other sites

εννοεις απο se ελλαδας?

 

mesa maioy eixame pei tha evgaine.telika dwsane 23 gia soyhdia,

logika mesa ioynioy an oxi to prwto dekahmenro tha einai edw ...mallon prwta apo th voda.

 

Me kathe epifylaxh :rolleyes: panta...

Link to comment
Share on other sites

για να το φερει πρωτα η voda δεν το πιστευω συνηθως τελευταια τα φερνει,παντως αν το φερει και ειναι vf live δεν το παιρνω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ε συνηθως vflive ειναι.

Φυσικα vflive ουτε εγω θα το παρω εννοειτε.

Απο κει και επειτα..."κοντος ψαλμος...." θα δειξει.

Link to comment
Share on other sites

iounio pios zei pios pethenei.... telika pote tha erthi zalistika 30/6 opos lei stin pixmania? mesa iouniou pou eipes o alos oti tha exei problima sto software? stis 15-20 iouniou eipe enas alos h telika stis 23 maiou...kai ti lete tha erthoune prota vlive ekdosis? h kanoniki ekdosi tha argisi diladi tis SE k alo na erthi; prota tha skasei miti vlive ? as dothi mia apadisi :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

iounio pios zei pios pethenei.... telika pote tha erthi zalistika 30/6 opos lei stin pixmania? mesa iouniou pou eipes o alos oti tha exei problima sto software? stis 15-20 iouniou eipe enas alos h telika stis 23 maiou...kai ti lete tha erthoune prota vlive ekdosis? h kanoniki ekdosi tha argisi diladi tis SE k alo na erthi; prota tha skasei miti vlive ? as dothi mia apadisi :)

Μάλλον κανείς δεν μπορεί να δώσει απάντηση στις ερωτήσεις. Οτι διαβάζουμε στο internet δημοσιεύουμε κι εδώ. Θυμάμαι επι εποχής unwired, στο thread της Panasonic έδεινε απαντήσεις σε τέτοια ερωτήματα κάποιος εκπρόσωπος της εταιρίας. Θα ήταν πολύ χρήσιμο να υπήρχε κάποιος της se εδώ. Οσο για την ημερομηνία κυκλοφορίας, ένας φίλος μου εχει service center της se. Αυτοί ενημερώνονται λίγο πιο γρήγορα. Οταν μάθω κάτι θα το δημοσιεύσω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις απο μεσα μαιου μεχρι μεσα ιουνιου λογικα θα ναι εδω ΠΟΣΕΣ φορες πρεπει να γραφει? Αναλογα με την χωρα ..αλλου θα βγει νωριτερα αλλου αργοτερα ...

Ολα αυτα αν δεν παρουσιαστει καποιο σοβαρο προβλημα ...ΚΑΘΕ χρονο ετσι γινεται .Αυτο ειναι χονδρικα το χρονοδιαγραμμα.ΧΟΝΔΡΙΚΑ!!

 

Και εδω υπηρχε εκπροσωπος της ΣΕ πριν χρονια αλλα τον ειχανε αρχισει στα βρησιδια κατι εξυπνοι και την εκανε με ελαφρα πηδηματακια...πολυ απλα γιατι και ο ιδιος δεν μπορουσε να πει ακριβως ποτε θα εβγαινε το π800 τοτε( ειχε πεσει και σε δυσκολη περιπτωση).

 

Αλλα και παλι λογω πολιτικης που ακολουθει καθε εταιρια(κατασκευης) δεν μπορει να σου πει απο το ιντερνετ αυριο 12 το μεσημερι πηγαινε και παρε το κ750...παιζονται μεχρι την τελευταια στιγμη διαφορα .

Τωρα 1-2 μερες πριν καποιος που δουλευει σε καποια εταιρια(καταστημα) που θα το φερει θα πει οτι "ξερετε μαγκες σε μια δυο μερες θα ερθει το ταδε μοντελο..."οποτε μην φοβαστε.

Τωρα ΕΝΑ μηνα πριν πως ειναι δυνατον να περιμενετε μερικοι ακριβη μερα και (ωρα??) :wacko: κυκλοφοριας στην Ελλαδα ?

Προσεγγυστικα μιλαμε ...δεν γινεται διαφορετικα .

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ολα αυτα !

Σε περιπτωση που κυκλοφορησει σε ξενα online shops (βλεπε Σουηδια) θα μπορουμε να το παραγγειλουμε απο εκει online σωστα ?

Οποιος λοιπον παρει χαμπαρι κατι τετοιο ας κανει ενα post !

Link to comment
Share on other sites

παιδια τοσο καιρο περιμεναμε στον 1 με 1,5 μηνα θα κολλησουμε τωρα?τα καλα πραγματα αργουν να ερθουν,αν και μεχρι τωρα ειναι ακομα ενταξει για την προθεσμια που ειναι για να κυκλοφορησει :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να το παρακανουν,δε τους παιρνει φιλε μου γιατι υπαρχει τεραστιος ανταγωνισμος

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω δύο posts απο το forum του esato.

---------------------------------------------------------------------------

" I just sold my Samsung D500 to my little brother and preordered a K750i

just 322,- euro in The Netherlands "

---------------------------------------------------------------------------

" Today I got an ad from Sony Ericsson, on the front page it says:

PRE-ORDER THE NEW SONY ERICSSON K750i AND GET ACCESS TO UNIQUE OFFERS

 

IN YOUR STORE 23.05.2005

 

SonyEricsson.com/limited"

----------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...