Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά,πως πάει?βλέπω οτι όσο έλειπα ειπώθηκαν πολλά...αγόρασα το κινητό απο γερμανία που ήμουν ταξίδι unbraded στην τιμή των 320 ευρώ.Είναι super αλλά δεν έχει ελληνικά.εμένα δεν με πειράζει,αλλά όλοι οι φίλοι και γνωστοί εκνευρίζονται με τα greeklish στα μηνύματα...ξέρει κανείς αν μπορώ να περάσω ελληνικά απο την SE επίσημα?κι αν όχι,ξέρει κανείς κάποιον μη επίσημο τρόπο?:-)

thanks

Link to comment
Share on other sites

Α και κατι που ξεχασα να σας πω.Χθες γυρισα απο Βελιγραδι.Το κινητο εχει κυκλοφορισει κανονικα Unbranded σε Σκοπια,Σερβια και Κροατια.Τιμή 460 Ευρω.Και εμεις εδω στην Ελλαδα ακομα περιμενουμε.

Συγνωμη..ελειπα το τριημερο,αλλα βλεπω απιστευτα πραγματα...Δηλαδη τοσες μερες που εχει κυκλοφορησει διαφημιστικο εντυπο του cosmote με τελικη τιμη 382,51 για το Κ750,δεν το εχει δει κανεις; Στο 120 ή στο 240 εχει περιπου 180 ευρω.Αν θελετε να το σκαναρω να το δειτε.Η τιμη για πρωτοεμφανιζομενο ειναι αρκετα καλη,αλλα μη βιαζεστε..τον Σεπτεμβριο θα πεσει αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

Στον κατάλογο υπάρχει, στην πράξη όμως είναι ο φαντομάς...φίλε μου ακόμα δεν έχει διατεθεί...αν ήταν να πιστεύουμε τα φυλλάδια...
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,πως πάει?βλέπω οτι όσο έλειπα ειπώθηκαν πολλά...αγόρασα το κινητό απο γερμανία που ήμουν ταξίδι unbraded στην τιμή των 320 ευρώ.Είναι super αλλά δεν έχει ελληνικά.εμένα δεν με πειράζει,αλλά όλοι οι φίλοι και γνωστοί εκνευρίζονται με τα greeklish στα μηνύματα...ξέρει κανείς αν μπορώ να περάσω ελληνικά απο την SE επίσημα?κι αν όχι,ξέρει κανείς κάποιον μη επίσημο τρόπο?:-)

thanks

distixos meta apo epikinonia me s,e ipan oxi

SAN TIN KOYTRA TIPOTA STON KOSMO...... :wink:
Link to comment
Share on other sites

για ελληνικα ΕΜΕΑ3 (συντομα)

 

http://www.flashkappa.com/LUNGUAGE.html

Το σύντομα σημαίνει ημέρες ή μήνες; :)

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οταν το βαζεις στο USB, στο Device Manager σαν τι στο αναγνωριζει ?

USB Mass storage device?

Το ιδιο και οταν τα κουμπωνεις κλειστο με πατημενο το C ?

φιλε μου δεν το εχω συνδεσει ακομα με το usb καλωδιο :)

 

θα παρω σημερα τηλ στο 9volto να δω αν εχουν φερει την Non vf live αναβαθμιση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν το εχω συνδεσει ακομα με το usb καλωδιο :)

 

θα παρω σημερα τηλ στο 9volto να δω αν εχουν φερει την Non vf live αναβαθμιση.

 

κανε το απο το net με το davinci ! ;)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν εχω πιστωτικη φιλε μου.

 

παιδια εχω ανεβασει κατι φωτος απο το k-750 που πραγματικα θα ξεφυγετε απο την ποιοτητα τους,το βραδυ θα φαινοντε πιστευω.οι καινουριες που εχω βαλει ειναι με ενα suzuki gsx-r και καποιες απο μια εκδρομουλα στη θαλασσα,περιμενω εντυπωσεις το βραδυ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Mάλιστα... :confused: ...επειδή γνωρίζω σου απαντώ!

Εφόσον δεν γνωρίζεις και ρωτάς γιατι αμφισβητείς μετά την άποψη αυτών που σου απαντούν...; :X :confused: :blink:

ma poli apla giati den to exw piasei sta xeria mou gia na bgalw ta DIKA mou simberasmata...ti apola den katalabes???

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς από πάνω υπάρχουν 3 φωτό...

emena me endiaferei kata kirio logo pws fainontai stin othoni tou kinitou i fotos kai ta binteo.den me endiaferei na tis pernaw sto pc kai na tis epexergazomai.auti tin douleia tin kanei kai me to parapanw i olympus pou exw!!!! ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Να ρωτήσω κάτι αυτούς που έβγαλαν το vodafone live. Έχουν βγάλει μόνο το μενού? Και έχουν καταφέρει να περάσουν τα παιχνίδια και τις εφαρμογές που δίνει η ΣΕ η έχουν αυτό που δίνει το vodafone live. Κατάφερα να βγάλω το μενού αλλά δεν ξέρω πώς να βάλω τα θέματα και τα παιχνίδια που δίνει η ΣΕ στις κανονικές συσκευές. Αν κάποιος ξέρει ας βοηθήσει. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Οταν φαίνονται στο pc έτσι εσύ τι λες δεν θα φαίνονται καλά στην οθόνη των 262k χρωμάτων...;;;;;

 

Ξέρω ότι υπάρχουν και οι ψηφιακές (έχω μία Cybershot 7,2 mpix) αλλά την ψηφιακή δεν την κουβαλάς συνέχεια μαζί σου...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Να ρωτήσω κάτι αυτούς που έβγαλαν το vodafone live. Έχουν βγάλει μόνο το μενού? Και έχουν καταφέρει να περάσουν τα παιχνίδια και τις εφαρμογές που δίνει η ΣΕ η έχουν αυτό που δίνει το vodafone live. Κατάφερα να βγάλω το μενού αλλά δεν ξέρω πώς να βάλω τα θέματα και τα παιχνίδια που δίνει η ΣΕ στις κανονικές συσκευές. Αν κάποιος ξέρει ας βοηθήσει. Ευχαριστώ.

 

Αυτο που καναμε εμεις, ειναι να flashαρουμε το τηλεφωνο σαν να ηταν SE Unbranded.

Εχει μεσα τους ηχους της SE, παιχνιδια (3), themes, 2 προγραμματα και Video! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που καναμε εμεις, ειναι να flashαρουμε το τηλεφωνο σαν να ηταν SE Unbranded.

Εχει μεσα τους ηχους της SE, παιχνιδια (3), themes, 2 προγραμματα και Video! :cool:

Και εγώ flashαρα το τηλέφωνο και αυτό που άλλαξε ήταν ότι το μενού έγινε κανονικό. Αλλά έχω ακόμα ελληνικά και Τ9 Ελληνικό. Όταν κατέβασα EU2 επέλεξα μόνο το download main firmware και όχι το download file system flask. Λες να φταίει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

 

Φοβερη ποιοτητα οι φωτογραφιες!!:w00t:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ flashαρα το τηλέφωνο και αυτό που άλλαξε ήταν ότι το μενού έγινε κανονικό. Αλλά έχω ακόμα ελληνικά και Τ9 Ελληνικό. Όταν κατέβασα EU2 επέλεξα μόνο το download main firmware και όχι το download file system flask. Λες να φταίει αυτό?

 

Ακριβως! Εχεις Ελληνικο Τ9 αλλα δεν εχεις τα full προγραμματα/Themes/ringtones/videos/pictures που εχει η SE εκδοση!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως! Εχεις Ελληνικο Τ9 αλλα δεν εχεις τα full προγραμματα/Themes/ringtones/videos/pictures που εχει η SE εκδοση!

Τα οποία όμως είναι ευρέως διαθέσιμα στο web...και από sites σχετικά με το Κ750, αλλά και από τον τόπο "Fun & Downloads", στο site της SonyEricsson... Οπότε...no problem with them my friends. Enjoy!

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

geovass εχεις ελληνικο Τ9 ?

Τι γίνεται βρε παιδιά.Δηλαδή τώρα αν το ξαναφλασάρουμε θα έχουμε ελληνικά;Και γιατί ενώ κατεβάσαμε πακέτο που δεν έχει ελληνικά, έστω και στο stantard abc βγάζει ελληνικούς χαρακτήρες;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

geovass εχεις ελληνικο Τ9 ?
Καμιά πληροφορία για το πότε θα ανέβει το ελληνικό πακέτο;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...