Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πηγα σημερα ρωτησα στον Γερμανο και μου ειπαν σε κανενα μηνα,η vodafone το εφερε στα 380ε!!!!Απο καταστημα Tim το κιν θα εινα ξεκλειδοτο ετσι?
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα ρωτησα στον Γερμανο και μου ειπαν σε κανενα μηνα,η vodafone το εφερε στα 380ε!!!!Απο καταστημα Tim το κιν θα εινα ξεκλειδοτο ετσι?

 

Η Voda δεν το εχει φερει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα ρωτησα στον Γερμανο και μου ειπαν σε κανενα μηνα,η vodafone το εφερε στα 380ε!!!!Απο καταστημα Tim το κιν θα εινα ξεκλειδοτο ετσι?

Γιατι, το εχει φερει η vodafone?

Link to comment
Share on other sites

και ενα κομματι να φερανε ανα καταστημα λογικα πρεπει να ειναι διαθεσιμο.Θυμαμαι το Τ68 τοτε που ειχαν και τοτε πρωτοφερει 1 κινητο ανα καταστημα και πωλουνταν κανονικα.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Malon kai gia ta 2 enoeei!!! afou poulaei 2 syskeyes

Όχι. 450€ το ένα! Φοβερή ευκαιρία!!!

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

i vodafone kai i SonyEricsson i i mia ek ton duo theloun na mas trelanoun.Akomi den kykloforise kala kala to kinito kai anebike i timi tou.i timi tou mexri prosfata se vodafone-shop eixe anakoinothei sta 359 euro kai simera pou rotisa anebike sta 382 euro.milame panta gia tin vodafone live ekdosi tou kinitou.me tetoia zitisi kai anamoni apo para pollous na min ksafniastoume an ksananebei i timi tou prin kala kala kykloforisei (elpizo oxi).
Link to comment
Share on other sites

Kala e ti blakeies einai autes olo oi times anebenoun sto expancys kai sto pixmania omws katebhke pali h timh sto k750i----->http://www.pixmania.com/gr/gr/95660/art/sony-ericsson/k750i.html ,,,,,,,,,,, ------>http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=K750I_BLACK !!!!!!!!

Eleos pia os pote???

Link to comment
Share on other sites

Kala e ti blakeies einai autes olo oi times anebenoun sto expancys kai sto pixmania omws katebhke pali h timh sto k750i----->http://www.pixmania.com/gr/gr/95660/art/sony-ericsson/k750i.html ,,,,,,,,,,, ------>http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=K750I_BLACK !!!!!!!!

Eleos pia os pote???

 

Ετσι ετσι !

Καλα πανε!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Παντως φαινεται χλωμο και για την εβδομαδα που μας ερχετε...:mad:

 

Ειπαμε μετα τις 17 του μηνα VF live! ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Παρακολουθω εδω κ καιρο αυτες τις αστειες εξελιξεις της τιμης για το κινητο... :mad:

Βρηκα αυτη τη διευθυνση:

http://mobile-parts.gr/catalog/index.php?cPath=33

 

310 ευρω :w00t:

Να μια φυσιολογικη τιμη, αν βεβαια δεν παιζεται κατι περιεργο απο πισω :worry:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Παρακολουθω εδω κ καιρο αυτες τις αστειες εξελιξεις της τιμης για το κινητο... :mad:

Βρηκα αυτη τη διευθυνση:

http://mobile-parts.gr/catalog/index.php?cPath=33

 

310 ευρω :w00t:

Να μια φυσιολογικη τιμη, αν βεβαια δεν παιζεται κατι περιεργο απο πισω :worry:

δεν παιζει τιποτα περιεργο το κινητο ερχεται απο γερμανια χωρς ελληνικα,θα το παραγγειλω γιατι η τιμη του ειναι αριστη και μου εδωσε την εγγυηση του ο ανθρωπος οτι θα μου περασει αυτος τα ελληνικα αφου απο την se δεν μπορουν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει τιποτα περιεργο το κινητο ερχεται απο γερμανια χωρς ελληνικα,θα το παραγγειλω γιατι η τιμη του ειναι αριστη και μου εδωσε την εγγυηση του ο ανθρωπος οτι θα μου περασει αυτος τα ελληνικα αφου απο την se δεν μπορουν.

 

Του μιλησες ?

Εγω παιρνω και δεν το σηκωνουν!

Εαν παραγγηλεις τωρα ποτε θα στο φερουν ?

Link to comment
Share on other sites

Του μιλησες ?

Εγω παιρνω και δεν το σηκωνουν!

Εαν παραγγηλεις τωρα ποτε θα στο φερουν ?

ναι φιλε μου μιλησα πριν λιγο ουτε 10 λεπτα δεν εχουν περασει.

σε 6-7 μερες θα ειναι εδω απο τη στιγμη που θα το παραγγειλεις,οπως και να το κανουμε η τιμουλα ειναι κορυφη παντως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου μιλησα πριν λιγο ουτε 10 λεπτα δεν εχουν περασει.

σε 6-7 μερες θα ειναι εδω απο τη στιγμη που θα το παραγγειλεις,οπως και να το κανουμε η τιμουλα ειναι κορυφη παντως.

 

Ναι ειναι φοβερη !

Μπραβο του !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

7 μερες δεν ειναι πολλες?μπορει καποιος να μου πει το τηλ. η σε ΠΜ η εδω?

Ευχαριστω:)

210-2790900 ειναι φιλε μου :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι φοβερη !

Μπραβο του !!! ;)

μα τι να λεμε τωρα η τιμη ειναι φοβερη σιγουρα θα το παραγγειλω απο κει.

μιλαμε περιπου για καπου στα 120 ευρα διαφορα απο εδω. :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Που και που όταν πέφτω πάνω στο αρχείο με τα διάφορα UserID και Passwords, θυμάμαι να ρίχνω και εδώ μια ματιά.

Λοιπόν δεν έχω πιάσει και πολλά από αυτά που λέτε απλά θέλω να σας πληροφορίσω:

 

Τα πρώτα Κ750 που έφθασαν στην Ελλάδα, ήταν για λογαριασμό της Vodafone και δεν ξεπέρασαν τα 350 κομάτια.

 

Την επόμενη εβδομάδα φθάνει η πρώτη μεγάλη ποσότητα για κάλυψη αναγκών στα σημεία πώλησης της Vodafone και στην αμέσως επόμενη θα έλθει το generic kit για το υπόλοιπο της Ελληνικής αγοράς.

 

Η ιστοσελίδα στο Web Site μας έχει ενημερωθείεδώ και καιρό και περιλαμβάνει όλες τις πληροφορίες για το super Κ750i.

 

Καλές αγορές στους πιστούς φίλους της SE και περαστικά στους καθόλα σεβαστούς ανταγωνιστές τους.

 

Θυμηθήτε κανόνες καλή συμπεριφοράς μπαίνοντας στα καταστήματα για το Κ750: "...δεν επιτρέπονται κλωτσιές, μπουνιές, τσιμπιές, σπρωξιές... "

 

:-)

A success of our past, a challenge for their future.

 

JF

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δε γινεται επισημασμενο το thread;

μαλλον θα φτιαξουμε σε λιγες μερες νεο thread για το 750 μας αφου πρωτα κυκλοφορησει επιτελους

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Που και που όταν πέφτω πάνω στο αρχείο με τα διάφορα UserID και Passwords, θυμάμαι να ρίχνω και εδώ μια ματιά.

Λοιπόν δεν έχω πιάσει και πολλά από αυτά που λέτε απλά θέλω να σας πληροφορίσω:

 

Τα πρώτα Κ750 που έφθασαν στην Ελλάδα, ήταν για λογαριασμό της Vodafone και δεν ξεπέρασαν τα 350 κομάτια.

 

Την επόμενη εβδομάδα φθάνει η πρώτη μεγάλη ποσότητα για κάλυψη αναγκών στα σημεία πώλησης της Vodafone και στην αμέσως επόμενη θα έλθει το generic kit για το υπόλοιπο της Ελληνικής αγοράς.

 

Η ιστοσελίδα στο Web Site μας έχει ενημερωθείεδώ και καιρό και περιλαμβάνει όλες τις πληροφορίες για το super Κ750i.

 

Καλές αγορές στους πιστούς φίλους της SE και περαστικά στους καθόλα σεβαστούς ανταγωνιστές τους.

 

Θυμηθήτε κανόνες καλή συμπεριφοράς μπαίνοντας στα καταστήματα για το Κ750: "...δεν επιτρέπονται κλωτσιές, μπουνιές, τσιμπιές, σπρωξιές... "

 

:-)

 

Για καποια ελλατωματικα κομματια που κυκλοφορισαν στο εξωτερικο (Αγγλια) και αναγκαστικαν να τα επιστρεψουν πισω γνωριζεις φανταζομαι.

Η νεα εισαγωγη δεν θα ειναι με ελατωματικα s/w ετσι ? ;)

Link to comment
Share on other sites

H καθόλα σεβαστή κοινότητα των ανά τον κόσμο forums δεν πρέπει σε καμμία περίπτωση να εκλαμβάνεται ως επίσημη πηγή ενημέρωσης.

 

Πραγματικά δεν γνωρίζουμε για εντός ή εκτός εισαγωγικών, ελλατωματικά τηλέφωνα που κυκλοφόρισαν σε άλλες αγορές. Επίσημο δελτίο τύπου δεν υπάρχει και η όποια κίνηση μεμονομένου ή συντονισμένου καναλιού πώλησης μπορεί από κάποιους να ερμηνεύτήκε ως 'απόσυρση ελλατωματικών'.

 

Πάντως στη αγορά μας θα έλθουν συσκευές με πολύ νεώτερο hardware και software από τις συσκευές που κυκλοφόρισαν σε άλλες αγορές του 1ου κύματος λανσαρίσματος.

 

Πιο φρέσκα που λέμε. ;-)

A success of our past, a challenge for their future.

 

JF

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...