Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελοσπαντων θα δουμε οταν με το καλο ερθει το κινητο. Ευχαριστω φιλε

Βάλε φωτιά σ' ότι σε καίει σ' ότι σου τρώει τη ψυχή

Εξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι ανοιχτοί

Είν' η αγάπη ένα ταξίδι από γιορτή σε γιορτή!

ΤΡΥΠΕΣ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια δυστυχως μετα μεγαλης μου λυπης διαπιστωσα οτι πραγματικα το κινητο δεν μπορει να αλλακει γλωσσα αν ειναι αγγλικο,τηλεφωνησα στην se κι εγινε η καρδια μου περιβολι,οποτε θα προτιμησω το vf live δυστυχως απο το acorn.

 

 

Ρε φιλε δεν ειναι αμαρτια να παρεις ενα τοσο καλο κινητο σε Κολοfone live γιατι δεν μπορεις να περιμενεις 2 εβδομαδες παραπανω για την κανονικη του εκδοση? :confused:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου με ενα προγραμμα,δεν θυμαμαι πιο,μπορεις να βαλεις τα αρχεια σου σαν ηχους κλησης κανονικα.

δεν θυμαμαι πιο ομως αλλα θα το βρω οταν ερθει η ωρα.

Ε τότε, προς τι η άρνηση στο V.L.; Επειδή ειναι κόκκινο το σήμα; Ε βάλτε το τρυφίλι, εγώ θα βάλω εναν δικέφαλο απο πάνω του. :p

Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως μετα μεγαλης μου λυπης διαπιστωσα οτι πραγματικα το κινητο δεν μπορει να αλλακει γλωσσα αν ειναι αγγλικο,τηλεφωνησα στην se κι εγινε η καρδια μου περιβολι,οποτε θα προτιμησω το vf live δυστυχως απο το acorn.

 

Φυσικά και έχεις καταλάβει γιατί στο είπανε αυτό ε?

Για να μην χάσουν σε πωλήσεις από κόσμο που θα πάρει κινητό απο το εξωτερικό.

 

Πάγια τακτική των φοβερών αντιπροσώπων μας στην Ελλάδα :angry:

Οχι δηλαδή δεν γίνεται να στο βάλουν το κινητό στο μηχάνημα του flashing και να σου περάσουν το software το Ελληνικό....

Θέλει καταγγελία αυτή η τακτική να πέσουν και κάτι πρόστιμα δεκάδων χιλίαδων Ευρώ και μετά να δούμε τι θα κάνουν και τι θα λένε οι αντιπροσωπείες....

 

Βλέπεις τα κινητά εντός Ευρώζόνης έχουν πλέον Πανευρωπαϊκή εγγύηση, που σημαίνει ότι και δωρεάν αναβάθμιση κανονικά πρέπει να σου κάνουν.

 

Αν θες πάντως κάνε έναν κόπο και ξαναπάρε τηλέφωνο και πες ότι έχεις ένα Κ750 απο Αγγλία και θες να του κάνεις αναβάθμιση το λογισμικό γιατί κολλάει.

Αν σου πουν οτι δεν γίνεται, πες τους οτι θα πας από εκεί και να στο δώσουν αυτό γραπτώς με την σφραγίδα της Εταιρείας και του υπεύθυνου τεχνικού του service και να δούμε μετά τι θα σου πούν.... :nuke:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου με ενα προγραμμα,δεν θυμαμαι πιο,μπορεις να βαλεις τα αρχεια σου σαν ηχους κλησης κανονικα.

δεν θυμαμαι πιο ομως αλλα θα το βρω οταν ερθει η ωρα.

Φίλε ταξιδιώτης το πρόγραμμα είναι της Sony-Ericsson το drmpachager και έχω την έκδοση 1.21.Δουλεύει κανονικά στο v800, στο Κ750 ποιος ξέρει; μόνο που τα αρχεία που δημιουργεί είναι προστατευμένα και δεν μπορείς να τα στείλεις(mms,bt,irda).

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

egw pados siga mi perimeno gia to pote tha baloun ton ccd sensor siga ti diafora pou tha exei d pisteyo na exei k tin treli diafora..an k d me endiaferi k toso h camera k aytes oi fotos poy vgazei mia xara einai alos an goustari na exei ccd as perimenei ala pezei k na argisei diladi meta apo kana 2mino afotou vgei stin agora etsi to kobo :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας βρηκα τη καλυτερη προσφορα και μαλιστα απο ΕΛΛΑΔΑ :hunter: :hunter: :hunter: :w00t: http://www.eshop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000131 ΤΙΜΗ 292.44 € + 55.56 € 19% ΦΠΑ = 348.00 €!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ VODIAFON LIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :w00t: ITS UNBELIVABLE!!!!!!!!!! :tease: :tease: :yahoo: :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

bravo file!thanks!omos sigoura den eine vodafone live? :worry: pantos den xriazotan na to grapsis me toso megala gramata!den gerasame akomi!vlepoume kala! :lol:(oute kan parathesi den mporesa na to kano me toso megala gramata kai tosa smileys!)
SORRY για τα μεγαλα γραματα αλλα ηταν απο την χαρα και την εκπληξη μου απο την τιμη{κυριως}στο e-shop ΠΟΤΕ δεν εχουν φερει vodiafon live κινητο οποτε ειναι σιγουρο οτι δεν θα νε και το κ750 :w00t: :w00t:
Link to comment
Share on other sites

SORRY για τα μεγαλα γραματα αλλα ηταν απο την χαρα και την εκπληξη μου απο την τιμη{κυριως}στο e-shop ΠΟΤΕ δεν εχουν φερει vodiafon live κινητο οποτε ειναι σιγουρο οτι δεν θα νε και το κ750 :w00t: :w00t:

 

ontos etsi eine.bravo!!! oloi tha treksoun na to paroun tora!ego pantos den ksero.eno to thelo den ksero.ti na po isos an perimena kapoio allo.... :O

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τιμή κατά τη γνώμη μου για αυτά που προσφέρει το κινητό!

 

Να κάνω μια ερώτηση με τη σειρά μου: ανάλογα με το μέγεθος της κάρτας μνήμης επηρεάζεται και η κατανάλωση της μπαταρίας? Δηλαδή μια memory stick του ενός giga θα "τρώει" περισσότερο από μια 512άρα? Αν υπάρχουν διαφορές, για πόσο μιλάμε?

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν γραφει απο ποτε θα ειναι διαθεσιμο

Βάλε φωτιά σ' ότι σε καίει σ' ότι σου τρώει τη ψυχή

Εξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι ανοιχτοί

Είν' η αγάπη ένα ταξίδι από γιορτή σε γιορτή!

ΤΡΥΠΕΣ

Link to comment
Share on other sites

SORRY για τα μεγαλα γραματα αλλα ηταν απο την χαρα και την εκπληξη μου απο την τιμη{κυριως}στο e-shop ΠΟΤΕ δεν εχουν φερει vodiafon live κινητο οποτε ειναι σιγουρο οτι δεν θα νε και το κ750 :w00t: :w00t:

 

Δεν νομιζω να ισχυει αυτο που λες οτι δεν εχουν φερει ποτε Live κινητα.

Παλιοτερα θυμαμαι πουλαγανε το Κ700ι σε Vodafone live εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν γραφει απο ποτε θα ειναι διαθεσιμο

 

Τι δεν γραφει ρε φιλαρακι ποτε ειναι διαθεσιμο?

Για να το εχει στο σαιτ σημαινει οτι ΕΙΝΑΙ διαθεσιμο!

Το e-shop οταν δεν εχει καποιο προιον διαθεσιμο το αποσυρει απο το σαιτ του!

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν γραφει απο ποτε θα ειναι διαθεσιμο
αν δοκιμασεις στην παραγγελια μπαινει κανονικα στο καλαθι αρα δεν ειναι διαθεσιμο ?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...