Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε σε ευχαριστω παρα πολυ.Βασικα αυτο που μου ειπες να κανω το ειχα κανει και εγω και με εβαζε error.Αλλα θυμηθηκα πως δε το δοικιμασα κανωντας εξω στους φακελους που ελεγαν savedata,system.thx παντως.
DSC00090
Link to comment
Share on other sites

PRINCE OF PERSIA REVIEW

ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 2 ΩΡΩΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

ΗΧΟΣ 8/10

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΗΧΗΤΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΜΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΘΕΤΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ .ΒΑΣΙΚΑ ΟΜΩΣ ΞΕΝΙΖΕΙ Η ΜΟΝΟΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΗΧΩΝ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ.

ΓΡΑΦΙΚΑ9/10

ΚΑΛΗ ΓΡΑΦΙΚΗ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗ ΤΟΠΙΟΥ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΩΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΟ ΤΡΟΠΟ.ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ Η ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ.

GAMEPLAY7/10

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΤΟ GAMEPLAY ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ COMBO ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΤΟ ΕΠΙΜΟΝΟ ΠΑΤΗΜΑ ΠΛΗΚΤΡΩΝ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΟΝΣΟΛΑ ΧΕΙΡΟΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΦΘΟΡΑ.ΤA SAVEPOINT EINAI ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΡΑ ΥΠΟΧΡΕΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΣΕ ΕΠΙΠΟΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ.

ΓΕΝΙΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ 8/10

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

to lord of the rings tactics

kalo einai?

1)ti eidos einai kia se pio stil?

2)grafika orea?

3)axizi?????

 

 

1)Αξιζει παρτο εαν σοu aresei to LORD OF THE RINGS stin ousia einai kati san turn based strategy topotheteis ton strato sou topothetei ton strato otu kai ginontai maxes einai poli kalo kai ethistiko (kai sto leei enas katholou fan twn TBS Games)

2)apo grafika PARA POLY KALO,

3)nai aksizei.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

PRINCE OF PERSIA REVIEW

ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 2 ΩΡΩΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

ΗΧΟΣ 8/10

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΗΧΗΤΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΜΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΘΕΤΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ .ΒΑΣΙΚΑ ΟΜΩΣ ΞΕΝΙΖΕΙ Η ΜΟΝΟΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΗΧΩΝ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ.

ΓΡΑΦΙΚΑ9/10

ΚΑΛΗ ΓΡΑΦΙΚΗ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗ ΤΟΠΙΟΥ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΩΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΟ ΤΡΟΠΟ.ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ Η ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ.

GAMEPLAY7/10

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΤΟ GAMEPLAY ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ COMBO ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΤΟ ΕΠΙΜΟΝΟ ΠΑΤΗΜΑ ΠΛΗΚΤΡΩΝ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΟΝΣΟΛΑ ΧΕΙΡΟΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΦΘΟΡΑ.ΤA SAVEPOINT EINAI ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΡΑ ΥΠΟΧΡΕΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΣΕ ΕΠΙΠΟΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ.

ΓΕΝΙΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ 8/10

 

Απο που το πηρες γιατι το ψαχνω και ακομηηηηηηηη περιμενω να ερθει ενω ειχε ανακοινωθει για 15-12?????

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανα 2 ερωτησουλες. Θα παρω το psp με τον ανηψιο μου και θελω να ρωτησω γιατι θα εχει μαλλον την έκδοση 2.0. Πωςθ α δω φωτογραφιες και θα ακουσω μουσικη γιατι οσοι το εχουν δοκιμασει δεν το καταφεραν, υπαρχει εξτρα προγραμμα και φυσικα εχω προγραμμα για να βαζω ταινιες. ΑΠλα στο Γερμανο ηταν ασχετοι και οσοι το πηραν απο εδω δεν ξερουν τι να κανουν...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανα 2 ερωτησουλες. Θα παρω το psp με τον ανηψιο μου και θελω να ρωτησω γιατι θα εχει μαλλον την έκδοση 2.0. Πωςθ α δω φωτογραφιες και θα ακουσω μουσικη γιατι οσοι το εχουν δοκιμασει δεν το καταφεραν, υπαρχει εξτρα προγραμμα και φυσικα εχω προγραμμα για να βαζω ταινιες. ΑΠλα στο Γερμανο ηταν ασχετοι και οσοι το πηραν απο εδω δεν ξερουν τι να κανουν...

 

Για να δεις φωτο θα τις βαλεις στον φακελο

 

Χ:\PSP\PHOTO

 

Για να ακουσεις μουσικη θα βαλεις τα mp3 ή αρχειa WMA στον φακελο

 

X:\PSP\MUSIC

 

Οπου Χ το ονομα που δινει ο Η/Υ σου στο Psp

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

lol lol loipon apo oti fainetai oloi ethizontai stin magia tou psp

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα.......:lol: :lol: :lol:

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Φίλε spinemm το Go Sudeku λέει τίποτα;Τα υπόλοιπα που λες τα έχω κι εγώ.

Το LOTR είναι κόλημα καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

1)Αξιζει παρτο εαν σοu aresei to LORD OF THE RINGS stin ousia einai kati san turn based strategy topotheteis ton strato sou topothetei ton strato otu kai ginontai maxes einai poli kalo kai ethistiko (kai sto leei enas katholou fan twn TBS Games)

2)apo grafika PARA POLY KALO,

3)nai aksizei.

 

 

 

EYXATISTO POLY:) :) ME BOITHISES THA PAO AYRIO NA TO PARO:) :)

Link to comment
Share on other sites

SSkoprionSS kοιτα εαν σου αρεσει το Sudoku (puzzle με αριθμους) και θες να περασεις ευχαριστα την ωρα σου στο σπιτι το μετρο ή το λεωφορειο και εχεις βαρεθει οτιδηποτε ασχολειται με σκοτωμους, οδηγηση και γενικοτερα οτιδηποτε αγχωτικο τοτε Ναι αξιζει (εχει και εξτρα downloads sto yourpsp) εαν οχι τοτε Οχι δεν αξιζει. Εσυ αποφασιζεις που ελεγε και ενα παλιο παιχνιδι στο MEGA:)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Auth thn periodo exo kolisi me to Κao challenger!(kai to f1 grand prix bebaia).Afou to eixa noikiasei kai mou arese poli to antegrapsa.ola kala mexri ena simeio tou, sto 75% an den kano lathos,opou kai mou bgazei error!Giati?
Link to comment
Share on other sites

Το Midway arcade treasures το είδατε; Έχει mortal kombat 1,2,3 και άλλα... Εγώ έχω φάει καλό κόλημα και με super nintendo meulators.
Link to comment
Share on other sites

To wipeout pure είναι εκπληκτικό! Είχα χρόνια βέβαια να ασχοληθώ με παιχνίδια αλλά έπαθα την πλάκα μου. Λέγεται ότι είναι μάλλον ό,τι καλύτερο υπάρχει για PSP, οπότε αν θέλεις racer χτύπα το κατευθείαν.

Το GTA μάλλον θα το πάρω σύντομα, έχω διαβάσει τα καλύτερα,

Το ΝΒΑ live το θάβουν απ' ότι βλέπω και λένε όποιος θέλει μπάσκετ να προτιμήσει το NBA Street showdown.

Το midnight club δεν το ξέρω:O

 

Να ρωτήσω και εγώ κάτι: είμαι ανάμεσα στο Burnout legends και το Ridge Racers. Ποιο μου προτείνετε; (παλιμπαιδίζω :p . Ποιος θα μου το 'λεγε τόσα χρόνια μετά...)

Φίλε μου σ ευχαριστώ πολύ.Έπαιξα λίγο GTA κ εκ πρώτης όψεος σκίζει...Μάλον για εκεί με βλέπω!

Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο..εχω ολοκληρο το προγραμμα μεταφορας ταινιων στο πσπ λεγεται pspvideo9... και ειναι σχετικα ευκολο...δεν πιστευω να εχω καποιο προβλημα αρκει να βαλω μια 512 στικ..
Link to comment
Share on other sites

SIMS2 PROBLEM

Φαινεται οτι το ιso δεν λειτουργει με κανενα loader για αυτο μην βιαστειται να το κανετε download :D

 

psp monster hunter

mia dilosi telio:)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Pε παιδια και κατι ακομα σας παρακαλω!!Οταν συνδεω το usb με το psp ανοιγω το φακελο psp που εχει και μετα λεει savedata,system,photo,music,common,games.Σε ολους τους φακελους π.χ music παιζει τα mp3 που εχω,ολα καλα το μονο που δε μπορω ειναι να στειλω video.Εβαλα μεσα στο common καποια video σε μορφη φυσικα mpeg-4 αλλα δε τα παιζει.Λεει στα video,there are no videos.Μετα ειπα θα κανω φακελο video και θα τα βαλω αλλα παλι τα ιδια.Σας παρακαλω στειλτε μου pm.Απαντηστε μου.
DSC00090
Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί άπειρες φορές μέσα στο thread η διαδικασία για μεταφορά και προβολή video στο PSP. Κάνε μία αναζήτηση ;)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί άπειρες φορές μέσα στο thread η διαδικασία για μεταφορά και προβολή video στο PSP. Κάνε μία αναζήτηση ;)

Σε παρακαλω φιλε μπορεις να μου πεις πως γινεται γιατι δεν εχω χρονο.Ψερω ετσι κανω λες και τα θελω ολα στα χερια μου αλλα 120 σελ. που να τις διαβασω ολες.Αν δεν σου ειναι κοπος πες μου πως γινεται.Ευχαριστω....

DSC00090
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαβάσεις 120 σελίδες, θα πατήσεις στο κουμπί Αναζήτηση, πάνω δεξιά, κάτω από το εικονίδιο My Forum και βάζοντας τα ανάλογα keywords θα βρεις με λίγο κόπο το αποτέλεσμα που ζητάς.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε muchaos_4: Aκου τι θα κανεις.

 

Στο root directory τις memory stick θα φτιάξεις αυτόν τον φάκελο. MP_ROOT Ακριβώς όπως είναι.Μετά ανοίγοντας τον φάκελο που μόλις έφτιαξες,δημιουργείς ακόμα ένα φάκελο με όνομα 100MNV01 κει μέσα βάζεις τα video.

 

Για να παίξουν όμως τα videos,πρέπει να έχουν ειδικό όνομα.Για να φτιάξεις αυτά τα videos χρειάζεσαι το psp video 9.Και μέσω του USB και των προγραμμάτων αυτόν τα στέλνεις στο PSP σου.Είναι λίγο πακέτο διαδικασία ειδικά αν δεν ξέρεις πως.Αν βρείς πρόβλημα πες μας πάλι.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...