Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μου απο οτι καταλαβα θα μπορεις να τρεχεις το παιχνιδι μεσα απο το Fastloader το οποιο εχει επιλογη "Start inserted UMD" και ας εχεις εκδοση 1.50!!! :D

 

Καλά, θα στο δώσω εγώ το GTA: LCS κι αν καταφέρεις να το τρέξεις με Fastloader και 1.50 θα σου αγοράσω ένα Giga Pack ό,τι χρώματος θες... :p

 

Αν διαβάσεις μερικές σελίδες πίσω θα δεις ότι οι cutscenes (κάτι σαν videos αν δεν ξέρεις) του LCS είναι σε format που μόνο οι εκδόσεις 2.00 και πάνω αποκωδικοποιούν. ;)

 

Όσοι ψάχνετε παιχνίδια για PSP σε ISO ρίχτε μια ματιά εδώ και κατεβάστε από μινινοβα τελεία οργκ. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είσαι σίγουρος για αυτό; :rolleyes:

 

Δυστυχώς το GTA: LCS θα κυκλοφορήσει στην Ευρώπη (σε όλες τις χώρες εκτός από UK, όπου κυκλοφορεί από τις 4/11) στις 2/12 (την ημέρα που κυκλοφορεί και το Xbox 360 δηλαδή... τυχαίο; :p ). Πολύ φοβάμαι όμως ότι η κίνηση αυτή δεν έγινε μόνο για να χτυπήσει (θα ήθελε) η Sony τις πωλήσεις του 360... Υπάρχει πιθανότητα η Ευρωπαϊκή έκδοση να απαιτεί το firmware 2.50 ή 3.00 για να τρέξει το παιχνίδι (δλδ, bye-bye homebrew). :(

 

Εγώ πάντως το έχω εδώ και κάτι μέρες (από Play.com, 48 ευρώ) και μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο action game που έχει κυκλοφορήσει για το PSP. ;)

 

 

ξερεις σαν ποιο gta μοιζει σαν το 3 ασπουμε η σαν το san andreas

Link to comment
Share on other sites

ξερεις σαν ποιο gta μοιζει σαν το 3 ασπουμε η σαν το san andreas

 

Σαν το 3 είναι (που είναι και το αγαπημένο μου μαζί με το 1). :) Μάλιστα εξελίσσεται λίγα χρόνια πριν τα γεγονότα του 3.

Link to comment
Share on other sites

exw parei to gta libertiy stories(i poli toy ena(to prwto trisdiastato gta3)ektetamenei alla me epiloges san adreas kai gameplay diladi mixanes ktl...)

alla den xreiazetai tin 2.50 dokimasa na to kanw anavathmisei apo to diskaki alla tin 2.00 exei mesa kai to gta opoios thelei as to parei apo cyberstores.gr me antikataboli egw tous pira til pou brika apo to games(magazine kai tin epomenei mera itan spiti mou 68 e+xartis dipli afisa

 

kapoioa kolimata pou kanei spania bebaia tin wra poy paizei diladai otan trexeis grigora me tin mixani kai trakareis mia sti toses kolaei kai xekolaei poli grigora,otan mapineis se amaxi argei kana deuterolepto na xekinisei to radio(akoygetai pou ekeinei tin wra diabazei to diskaki)einai logiko? mipws exei piasei skoni mesa to psp moy stin kefali?an kapoios xerei i exei parei to gta kai tou simbainei to idio as mas fisika den einai provlima alla pote den xereis giati to ido nomizw geinotan kai sto play2 merikes fores otan fortone

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Molis dokimasa to Pursuit Force,poly pexnidara kai me fobera grafika :) epitelous bghke kai mia ekdosh pou xwraei sto 1gb lol
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

superfot δεν φταίει το psp σου αλλά το ότι το gta3 εκμεταλλεύεται μεγάλο μέρος των δυνατοτήτων του μηχανήματος.

Σχετικά με την τιμή του: το GTA Liberty City Stories ΔΕΝ έχει κυκλοφορήσει ακόμα στην Ευρώπη πέρα από την Αγγλία. Γι' αυτό τα 70€ που βλέπετε να κάνει το παιχνίδι πρόκειται είτε για το αμερικάνικο (το πιο πιθανό) είτε για το αγγλικό. Σε 1-2 εβδομάδες το πολύ κυκλοφορεί και στην υπόλοιπη Ευρώπη και θα το δούμε στη λογική τιμή των <50€.

 

 

Εγώ πριν λίγες μέρες αγόρασα το Lumines. Πρόκειται για ένα ιδιοφυές puzzle-game, το ιδανικό είδος παιχνιδιού για ένα φορητό, το οποίο θεωρείται από αρκετούς καλύτερο και από το Tetris! Μέρα με τη μέρα το Lumines με κερδίζει και πιο πολύ, σε σημείο που να έχω εθιστεί σε αυτό... :p

Δοκιμάστε το οπωσδήποτε, αξίζει πολύ. Υπόψιν βέβαια ότι χρειάζεται κάποιος χρόνος μέχρι κάποιος να το μάθει και να εκτιμήσει την πραγματική του αξία. Εντέλει, δίκαια χαρακτηρίστηκε από πολλούς ως το καλύτερο game του λανσαρίσματος του PSP, καλύτερο και από τα Wipeout & Ridge Racer.

Link to comment
Share on other sites

Paides olla afta kala!!!

Me boithisate se para polla pragmata!!!

Alla ekana ena lathos! Ena Megalo Lathos!!! :wacko:

Mpika sto site tou PSP kai katebasa tin 2.50...

Ti na kano??? :cry: :cry: :cry:

Mporo na tin katabaso se 2.00 h' se 1.50?

An nai, pos ginetai auto?

Sas efxaristo poly!!!

Na eiste kala!!!

my wii number: 5697 5643 1049 8962
Link to comment
Share on other sites

File mou ekanes to megalutero la8os,teteies dokimes des tis kanoun,prin bebeo8oun an yparxei tropos gyrismou...dysthxws den yparxei tropos..Twra anagastika perimeneis mhpws kai bgei kapote downgrade gia thn 2.5..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Diladi de sonete me tipota i douleia???

Telos pantosn...

Kati allo...

To PSP mou exei kapoia kolimata me kapoia paixnidakia...

To Fifa an to exei paiksei kaneis, otan bgainei i mpala ekso psilo kolaei...

H' Sto "Virtua Tennis" otan paei na mpei pontos palei mou kolaei...

An kserei kaneis tipota tha ithela na me boithisei...

De ksero an fteei to mixanima mou h' an olla ta psp exoun kolima...

my wii number: 5697 5643 1049 8962
Link to comment
Share on other sites

Alla ekana ena lathos! Ena Megalo Lathos!!! :wacko:

Mpika sto site tou PSP kai katebasa tin 2.50...

Ti na kano??? :cry: :cry: :cry:

 

Κάνε υπομονή, καθώς όπως όλα δείχνουν πολύ σύντομα (λογικά τις προσεχείς ημέρες) θα έχουμε δυνατότητα downgrade και στην 2.50. ;)

 

 

superfot δεν φταίει το psp σου αλλά το ότι το gta3 εκμεταλλεύεται μεγάλο μέρος των δυνατοτήτων του μηχανήματος.

Σχετικά με την τιμή του: το GTA Liberty City Stories ΔΕΝ έχει κυκλοφορήσει ακόμα στην Ευρώπη πέρα από την Αγγλία. Γι' αυτό τα 70€ που βλέπετε να κάνει το παιχνίδι πρόκειται είτε για το αμερικάνικο (το πιο πιθανό) είτε για το αγγλικό. Σε 1-2 εβδομάδες το πολύ κυκλοφορεί και στην υπόλοιπη Ευρώπη και θα το δούμε στη λογική τιμή των <50€.

 

Εχμ, διαβάζουμε και τι έγραψαν οι υπόλοιποι 4-5 posts παραπάνω, για να μη λέμε τα ίδια και τα ίδια. :rolleyes: Και το GTA: LCS έρχεται στην Ελλάδα στις 2/12. :)

Link to comment
Share on other sites

Diladi de sonete me tipota i douleia???

Telos pantosn...

Kati allo...

To PSP mou exei kapoia kolimata me kapoia paixnidakia...

To Fifa an to exei paiksei kaneis, otan bgainei i mpala ekso psilo kolaei...

H' Sto "Virtua Tennis" otan paei na mpei pontos palei mou kolaei...

An kserei kaneis tipota tha ithela na me boithisei...

De ksero an fteei to mixanima mou h' an olla ta psp exoun kolima...

 

Μην ανυσηχεις δεν ειναι προβλημα του psp εαν κανεις τον κοπο να διαβασεις ολα τα posts :X :cry: θα δεις οτι ολοι εχουμε αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα στα συγκεκριμενα παιχνιδια, οφειλεται στο γεγονος οτι

1oν διαβαζει συνεχεια απο το UMD και

2ον η sony εχει κανει downgrade τον επεξεργαστη και απο 333 τρεχει στα 222 για να μην εχει μεγαλη καταναλωση η μπαταρια γεγονος το οποιο διορθωνεται βεβαια εαν εχεις εκδοση 1.50 ή downgrade 1.50 αφου υπαρχει homebrew util που σου επιτρεπει να ανεβασεις την ταχυτητα στα 333 (εκει να δεις πως χαιρεσαι το FIFA αλλα η μπαταρια παει περιπατο :( ) ή το τρεχεις κατευθειαν απο το MS.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη κυκλοφορει στο ιντερνετ το αρχειο MPH.2.50.DOWNGRADER.PSP.SOURCE INC.rar

το οποιο ειναι ιος, προσοχη μην το κατεβασει κανεις.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

superfot δεν φταίει το psp σου αλλά το ότι το gta3 εκμεταλλεύεται μεγάλο μέρος των δυνατοτήτων του μηχανήματος.

Σχετικά με την τιμή του: το GTA Liberty City Stories ΔΕΝ έχει κυκλοφορήσει ακόμα στην Ευρώπη πέρα από την Αγγλία. Γι' αυτό τα 70€ που βλέπετε να κάνει το παιχνίδι πρόκειται είτε για το αμερικάνικο (το πιο πιθανό) είτε για το αγγλικό. Σε 1-2 εβδομάδες το πολύ κυκλοφορεί και στην υπόλοιπη Ευρώπη και θα το δούμε στη λογική τιμή των <50€.

Και ποια διαφορα εχει η ευρωπαϊκη εκδοση που θα κυκλοφορησει απο την αμερικανικη?????????
Link to comment
Share on other sites

Και ποια διαφορα εχει η ευρωπαϊκη εκδοση που θα κυκλοφορησει απο την αμερικανικη?????????

 

superfot δεν φταίει το psp σου αλλά το ότι το gta3 εκμεταλλεύεται μεγάλο μέρος των δυνατοτήτων του μηχανήματος.

Σχετικά με την τιμή του: το GTA Liberty City Stories ΔΕΝ έχει κυκλοφορήσει ακόμα στην Ευρώπη πέρα από την Αγγλία. Γι' αυτό τα 70€ που βλέπετε να κάνει το παιχνίδι πρόκειται είτε για το αμερικάνικο (το πιο πιθανό) είτε για το αγγλικό. Σε 1-2 εβδομάδες το πολύ κυκλοφορεί και στην υπόλοιπη Ευρώπη και θα το δούμε στη λογική τιμή των <50€.

 

H timi tou.

Den tha exei 70, alla 50eura peripou..

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Για τη διαφορα τιμης το διαβασα πιο πανω, απ΄οτι καταλαβα δεν εχει καμια αλλη διαφορα.
Link to comment
Share on other sites

Ola ta games sto psp den exoun diafora analoga me tis xwres, pantou einai idia, kai sto paixnidi mesa kai me ta regions EU/JAP/US.

Mono oi tainies exoun mia diafora. Den mporeis na deis EU/JAP movie se US kai to antitheto.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Παντως σημερα και το πλαισιο εφερε το GTA στην πολυ προσιτη τιμη... των 69,99 ευρω, ελεως αντε να κυκλοφορησει το ευρωπαικο γιατι μας εχουν γδαρει :mad:
Link to comment
Share on other sites

Ola ta games sto psp den exoun diafora analoga me tis xwres, pantou einai idia, kai sto paixnidi mesa kai me ta regions EU/JAP/US.

Mono oi tainies exoun mia diafora. Den mporeis na deis EU/JAP movie se US kai to antitheto.

Στις περισσότερες των περιπτώσεων ισχύει αυτό που είπες αλλά υπάρχουν και εξαιρέσεις. Π.χ. το ευρωπαϊκό Wipeout Pure, σε αντίθεση με το αμερικάνικο, έχει μερικές παραπάνω πίστες και για να παίξεις με άλλον multiplayer χρειάζεται μόνο ο 1 από τους 2 να το έχει αγοράσει. Με το αμερικάνικο αυτό δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

πιαδια μια παρακληση.οποιος μπορει ας μου γραψει σε ενα dvd τα isos που εχει πληρωνοντας του τα εξοδα.εχω 56kbps συνδεση και ειναι αδυνατον να τα κατεβασω.οποιος εχει την ευγενη καλοσυνη ας με βοηθησει.περιμενω pm.παρακαλεσα αρκετους αλλα μεχρι στιγμης ολοι με ξεχασαν.
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

πιαδια μια παρακληση.οποιος μπορει ας μου γραψει σε ενα dvd τα isos που εχει πληρωνοντας του τα εξοδα.εχω 56kbps συνδεση και ειναι αδυνατον να τα κατεβασω.οποιος εχει την ευγενη καλοσυνη ας με βοηθησει.περιμενω pm.παρακαλεσα αρκετους αλλα μεχρι στιγμης ολοι με ξεχασαν.

 

rikse mia matia sto fleamarket.iparxoun poloi pou poulane

Link to comment
Share on other sites

rikse mia matia sto fleamarket.iparxoun poloi pou poulane

 

Το να βγαζεις κερδος απο warez γενικως ειναι απο τα πιο ηλιθια πραγματα που μπορεις να κανεις. (οχι εσυ, αοριστα το λεω)

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

μα ρε παιδια ημαρτον.δε μπορει κανεις να μου γραψει σε ενα dvd τα isos και να του πληρωσω το δισκακι?αφου οι περισσοτεροι τα εχετε και μαλιστα δωρεαν.μια εξυπηρετηση ζητησα.αν μπορουσα να ειχα adsl θα τα κατεβαζα και εγω.

:-(

 

αφου με απογοητευσατε,στο fleamarket πως μπορω να βρω isos?

τελοσπαντων.εχω μια ερωτηση;κατεβασα το MPH downgrader σε 1.50 και το norton μου το αναγνωριζει σαν ιο εν ονοματι psp trojan brick.απο που μπορω να το βρω χωρις ρισκο?

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Paides sas euxaristo para poly gia olla!!!

Me katatopisate se para polla themata...

TElpizo i ekdosi tou downgrade 2.50 na bgei sintoma giati den paei allo...

Telos tha ithela na kano alli mia erotisoula...

To downgrade ti kanei?

Katebazei tin 2.50, apo 2.50 se 2.00 'h se 1.50?

my wii number: 5697 5643 1049 8962
Link to comment
Share on other sites

εχω μια ερωτηση;κατεβασα το MPH downgrader σε 1.50 απο το psp-hacks και το norton μου το αναγνωριζει σαν ιο εν ονοματι psp trojan brickειναι οντως ιος?αν ναι απο που μπορω να το βρω χωρις ρισκο?το umd ripper διαφορα εχει απο το umd generator?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...