Jump to content

Δώρα για τη γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου


kostakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mhpws ena trianatafylaki ftiagmeno apo karamela???? Etsi wste to dwro na einai toso symboliko , oso kai glyko???? To daxtylidi as einai sthn tseph den peirazei ;)
καρπούζι!:blink:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 361
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσωπικα τον kostakiss τον καταλαβαινω που θελει να παρει δωρο την συγκεκριμενη μερα.Στην ηλικια που ειναι εχει και αυτη η μερα την "γλυκα" της και καλα κανει.

Τωρα θα με ρωτησετε γιατι αργοτερα παυει να εχει αυτη την "γλυκα";

Εγω στην τελευταια μου σχεση δεν νομιζω να εχω παρει δωρο αυτη την μερα...(Ναι συνεχιζουμε να ειμαστε ερωτευμενοι! :p )

Πιο πολυ μου αρεσει να της παιρνω δωρα στο τελειως ασχετο , λογω του οτι ειδα κατι και θα μου αρεσε πανω της η θα της ηταν χρησιμο κτλ κτλ...

Επειδη ξεφυγα και για αλλο λογο εφτιαξε ο φιλος μας το thread....

Λοιπον το αρκουδακι με μια καρδουλα ειναι ενα δωρο "μπαλαντερ" το οποιο ξερεις πως standar θα κανει την "δουλεια" του.(Tροπος του λεγειν ;) )

Απο εκει και περα , προσωπικα θα κοιταγα ενα απο τα εξης: (απο το πιο ακριβο στο πιο φθηνο)

Ρολοι -Μπορεις να βρεις πολυ καλα κομματια και με 50Ε.(πολλα ε;)

Αnyway τωρα γιια αυτη την γιορτη στην Ιταλια η swatch εχει βγαλει αντιστοιχα ρολογια οπως:http://www.sothis.net/uploads/sothis/news/140.jpg.

kαι αναρωτιεμαι μηπως εβγαλε κατι αντιστοιχο και Ελλαδα. :confused: (Παντα ομως γυρω στα 50Ε... :( :confused:

Ενα κοσμημα -Επιλογες πολλες απο 25-30Ε μεχρι.....Παντα με καρδουλα , ή το μονογραμμα της.(Επιλογες: Απο σκουλαρικια μεχρι αλυσιδα για το ποδι!)

Ρουχα - Εκει οι τιμες ειναι οπως και στα αρκουδακια πανω κατω , και οι επιλογες σου ειναι...παμπολες!Μπλουζα , πουκαμισακι κοντο γυναικειο , φουστιτσα κοντη νεανικη(οχι φορεμα) , κασκολ...(Εδω μπορεις να βαλεις και τα αξεσουαρ για τα ρουχα και να συνδιασεις.)

Καλο ειναι οτι της παρεις να συνοδευεται και απο ενα τριανταφυλλο(μην πας για ανθοδεσμη γιατι σε γδυσανε).

Γνωμη ειναι πως και η LACTA πιανει αλλα εχει καταντησει καπως βρε παιδια.Αυτες τις μερες ολοι LACTA παιρνουν , με στοιχακια πανω...

file mou bgike telika ayto to roloi k sthn ellada..k episis kikloforei k ena braxioli..paromoio me to roloi alla pio oikonomiko..apo times den gnwrizw !! ;)

Link to comment
Share on other sites

Eνα ειναι το απολυτο και πρωτοτυπο δωρο φετος:Ενα κουτι με σοκολατενιες καρδιες γεματες φραουλα απο τη Lacta™

@ON3 ginaika eisai??pws katalabes oti ayto einai to prwtupo dwro gia fetos ??

@Alexel Σε ποιό σχολείο της Θεσσαλονίκης είπες ότι πας;

l0o0o0ol

 

paidia na sas rwtisw..ti na grapsw panw sto kouti???exete kanena wraio glikologo na mou protinete ?? :worry:

Link to comment
Share on other sites

kostakiss na sou po th gnomh mou?

to arkoudaki em thn kartoula mia xara einai

h lacta tora einai kapos...oloi pia lacta dinoun me stixakia pano!!de leo,einai poly glukia xeironomia alla kapos exei xasei thn aksia ths..fainete pos de to exeis skeftei esy re paidi moy..

ego sth 8esh sou 8a egrafa to stixaki se mia glukia kartoula...

to ti 8a grapseis 8a to apofasiseis esy...synh8os grafoume o,ti nio8oume.,.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

kostakiss na sou po th gnomh mou?

to arkoudaki em thn kartoula mia xara einai

h lacta tora einai kapos...oloi pia lacta dinoun me stixakia pano!!de leo,einai poly glukia xeironomia alla kapos exei xasei thn aksia ths..fainete pos de to exeis skeftei esy re paidi moy..

ego sth 8esh sou 8a egrafa to stixaki se mia glukia kartoula...

to ti 8a grapseis 8a to apofasiseis esy...synh8os grafoume o,ti nio8oume.,.

 

Γενικως οτι και να διαλεξει θα εχει χασει την αξια του απο την στιγμη που μπηκε στη διαδικασια να κανει κατι που θα του το εχει προτεινει καποιος αλλος και οχι ο ιδιος.. ;) :)

 

kostakiss θα ελεγα να ξεχασεις οτι εχεις διαβασει μεχρι τωρα εδω μεσα και να κανεις δωρο κατι που σκεφτηκες εσυ,κατι που η κοπελα σου θα καταλαβει οτι ειναι δικη σου επιλογη μιας και σε ξερει καλυτερα. :)

Link to comment
Share on other sites

:idea: να της πάρεις μπαλόνι ή μπαλόνια πιστέυω θα ξετρελαθεί :D :cool: :rolleyes: άσε που δεν θα το περιμένει κιόλας ;)

 

ή ενα κουτί με τα σοκολατάκια της λάκτα σε σχήμα καρδιάς

Link to comment
Share on other sites

To τελικό συμπέρασμα είναι: Κάνε ότι σου κατέβει και πάρτης ότι σου κατέβει αρκεί να είναι απο την καρδιά σου...αυτό μετράει όσο δεν νομίζεις.

 

Εγώ βρήκα δώρο αλλά δεν είναι καθόλου μα καθόλου Βαλεντινίστικο ας το πούμε...I know είμαι ανάποδη...

 

@emufear: Πρώτη φορά είδα το nick μου να αναφέρετε τόσες πολλές φορές σε quote που χάζεψα :p....και επιμένω στην άποψή μου και στον ρομαντισμό που με διακατέχει...και ας λένε πολλοί οτι είμαι στα σύννεφα....

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

xm...den 3erw ti lete..alla i kardia ths lacta(me ta sokolatakia) den einai toso sinithismeni se sxesi me thn sokolata... :p eee..k kati allo..re cs protinete kanena stoixaki i kati diko sas na ths grapsw...giati se ayta eimai edelws asxetos !!plz re paidia..sas iketebww !!
Link to comment
Share on other sites

ths phra dwro..pira ena arkoudaki..2 kartoules me etoima logia k allh mia (sinolo 3) pou tha grapsw kai kapoia dika mou ...k thn deytera tha ths parw k mia sokolatitsa lacta k eimai ok nomizw :p !
Link to comment
Share on other sites

pote mh kaneis doro me thn prooptikh"ti 8a mou parei o allos"

xaneis olh th mageia etsi..

epishs 3 kartes mhpos 8a pesoun polles?kai mh mou peis pos 8a grapseis kai sthn lacta pano kati!!!!!!!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

To "Sagapw" den einai polu "simantiki" leksi gia na tin peis?

mmm..thn briskw arketa kalh le3i...thn leme sixna...k thn ennoume..toulaxiston oso eimaste akoma mikra ;) ..argotera tha parei pio baria ennoia..to 3erw..alla twra..as to xaroume legodas to sinexeia..esi ti mou protineis na grapsw ?? :worry:

Link to comment
Share on other sites

mmm..thn briskw arketa kalh le3i...thn leme sixna...k thn ennoume..toulaxiston oso eimaste akoma mikra ;) ..argotera tha parei pio baria ennoia..to 3erw..alla twra..as to xaroume legodas to sinexeia..esi ti mou protineis na grapsw ?? :worry:
εγώ λέω να γράψεις κανά χαιδευτικό αντί "σ'άγαπώ" :) :D :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχχ..... Με έχει πιάσει μια βαθιά μελαγχολία γιατί... έρχεται η μέρα των ερωτευμένων! Δωράκια υπάρχουν πολλά, ανάλογα με το γούστο, την όρεξη και φυσικά τα χρήματα που διαθέτεται. Αν και για τη συγκεκριμένη γιορτή, δεν παίζουν τόσο μεγάλο ρόλο τα χρήματα αλλά η κίνηση!

Μπορείτε καταρχήν να χαρίσετε κεριά, μεγάλα ή μικρά, σε κόκκινο χρώμα και μάλιστα σε σχήμα καρδιάς. Εσώρουχα και πυζαμάκια με cartoon και καρδιές είναι ότι πιο χαριτωμένο, ειδικά αν είναι συνδυασμένα με ίδια παντοφλάκια.

Αρκουδάκια, μαξιλάρια, κούπες και λούτρινες καρδιές είναι το καλύτερο συνοδευτικό κάποιας κάρτας, ενώ αν έχετε σκοπό να βάλετε το χέρι λίγο πιο βαθιά, μπορείτε να χαρίσετε βραχιόλια και κολιέ με καρδιές και μπριγιαντάκια.

Μία πολύ καλή ιδέα, είναι τα μπαλόνια. Απλές τεράστιες καρδιές που γράφουν Σ' ΑΓΑΠΩ ή ακόμη και ολόκληρες κατασκευές. Βέβαια τα λουλούδια παραμένουν και αυτή τη φορά, θέλουν μεγάλους κόκκινους φιόγκους!

Για τους πιο γλυκούληδες .... προτείνω τούρτες με τα αρχικά επάνω ενώ μπορείτε να κάνετε κράτηση σε ένα καλό εστιατόριο για τη Δευτέρα το βράδι!

Ότι κι αν κάνετε.... να το κάνετε με χιούμορ και πολλή αγάπη και........ καλά να περάσετε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

kala re..to threat to eftia3a gia na me boithisete...peste mia seira 3erw gw..mia idea..ti zitisa pia ??
μα αυτά τα πράγματα ειδικά οι λεξούλες έχουν ιδιαίτερη σημασία οταν προέρχονται καθαρά και μόνο από σένα :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...