Jump to content

Ulefone U007


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαστε μεταξύ αυτού και του απλού doogee x5. Μπορεί κάποιος που το χρησιμοποιεί σαν κύριο τηλέφωνο να μου πει υπέρ και κατά (αν υπάρχουν). Η χρήση θα είναι απλή (δλδ κλήσεις, λίγο ψάξιμο στο ίντερνετ,viber και ίσως skype). Οποιεσδήποτε πληροφορίες ευπρόσδεκτες. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων. :thanks:

Ξεκαθαρα στο Ulefone U007 πας.......δεν χρειαζεται να γραψω κατι.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 211
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για τον πατέρα μου προορίζεται. Από ηχείο στις κλήσεις και στην ανοιχτή ακρόαση πώς είναι ο ήχος?? Είναι στα επίπεδα του doogee , (ίδιο, χαμηλότερο, δυνατότερο) ?

δεν θα το ελεγα χαμηλο, ουτε και δυνατο, αλλα αν εισαι αναμεσα σε αυτο και το 007 τοτε χωρις συζητηση το δευτερο

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το ελεγα χαμηλο, ουτε και δυνατο, αλλα αν εισαι αναμεσα σε αυτο και το 007 τοτε χωρις συζητηση το δευτερο

 

Για το 007 καταλήγουμε . Θήκη σε ελληνικό μαγαζί θα βρω??

Link to comment
Share on other sites

Για το 007 καταλήγουμε . Θήκη σε ελληνικό μαγαζί θα βρω??

Ερχεται με silicon θηκη απο το εργοστασιο στο κουτακι του,και screen protector περασμενο.

Kατα τα αλλα ψαχνεις........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται με silicon θηκη απο το εργοστασιο στο κουτακι του,και screen protector περασμενο.

Kατα τα αλλα ψαχνεις........:)

 

Τι sim παίρνει? Κανονική, μικρό η νάνο??

Link to comment
Share on other sites

Τι sim παίρνει? Κανονική, μικρό η νάνο??

http://ulefone.com/products/u007/spec.html

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Οκ!! Θέλουμε και αλλαγή κάρτας! :thanks:

 

αν ειναι παλια ναι,αν ειναι νεα τοτε ειναι κομμενη ηδη,απλα την φτιαχνεις εσυ,αλλοιως νομιζω 5 ευρω κανει η νεα.

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι παλια ναι,αν ειναι νεα τοτε ειναι κομμενη ηδη,απλα την φτιαχνεις εσυ,αλλοιως νομιζω 5 ευρω κανει η νεα.

 

Είναι παλιά, αλλά στην wind η αντικατάσταση κάρτας την πρώτη φόρα είναι δωρεάν. Πρίν απο 2 μήνες αντικατέστησα τις δικές μου με νέες multi sim 4g και δεν πλήρωσα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι παλιά, αλλά στην wind η αντικατάσταση κάρτας την πρώτη φόρα είναι δωρεάν. Πρίν απο 2 μήνες αντικατέστησα τις δικές μου με νέες multi sim 4g και δεν πλήρωσα τίποτα.

 

τοσο το καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

silicon θηκη απο το εργοστασιο στο κουτακι του,και screen protector .. δεν πρεπει να ειναι στάνταρ. Ανάλογα απο που αγοραζεις

 

 

Σε κατάστημα στην Αθήνα που θα πάει να το πάρει ο πατέρας μου ,μας είπαν ότι έχει μέσα μόνο Screen ptotector.

Link to comment
Share on other sites

silicon θηκη και screen protector από gearbest παντως !ειχε μεσα ασχετα που μου ειπαν ότι δεν εχει και παραγγειλα μια για 5$ ,ευτηχως εκατσε σε meizu φιλου(με λιγες μεταποιήσεις στις τρυπες).

Θα ηθελα όμως να βρω καμια εγχρωμη η ακομη και hard plastic γιατι η διαφανη δειχνει ψιλοψευτικη-φθηνιαρικη !

Link to comment
Share on other sites

silicon θηκη απο το εργοστασιο στο κουτακι του,και screen protector .. δεν πρεπει να ειναι στάνταρ. Ανάλογα απο που αγοραζεις

Απο το εργοστασιο ειναι μεσα στο κουτακι.

Και απο τα σοβαρα μαγαζια ειναι στανταρ,δεν κανουν χαζα να τα βγαζουν.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Απο απάντηση στα comments του banggood για το εν λόγω κινητό

Hi, this phone is not include TPU silicone case, but you can buy it on our website

http://www.banggood.com/Ulefone-U007-5-Inch-1GB-RAM-8GB-ROM-MT6580A-Quad-core-1_3GHz-Smartphone-p-1060945.html

Link to comment
Share on other sites

Απο απάντηση στα comments του banggood για το εν λόγω κινητό

Hi, this phone is not include TPU silicone case, but you can buy it on our website

http://www.banggood.com/Ulefone-U007-5-Inch-1GB-RAM-8GB-ROM-MT6580A-Quad-core-1_3GHz-Smartphone-p-1060945.html

Οποτε μην αγορασεις απο εκει,προφανως τις βγαζουν και τις πουλανε ξεχωριστα...απάτη .:mad:

Απο 2 μεγαλα,και γνωστα καταστηματα και εδω,που εχω φερει(7 συσκευες,οι 4 σφραγισμενες εργοστασιακα)ολες ειχαν μεσα θηκουλα φιλε μου.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Απο απάντηση στα comments του banggood για το εν λόγω κινητό

Hi, this phone is not include TPU silicone case, but you can buy it on our website

http://www.banggood.com/Ulefone-U007-5-Inch-1GB-RAM-8GB-ROM-MT6580A-Quad-core-1_3GHz-Smartphone-p-1060945.html

Ρε παιδια τα ιδια μου απαντησαν και από gearbest και γι'αυτο και αγορασα εξτρα θηκη και όταν ηρθε βρεθηκα με 2!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά

το προηγούμενο το πήρα από Gearbest και είχε θήκη μέσα,

τα 2 επόμενα τα παρήγγειλα από Banggood 20-8-2016 και το ένα το παρέλαβα σήμερα (απίστευτος χρόνος παράδοσης:blink:) το άλλο αύριο όπως βλέπω το tracking.:rolleyes:

Αφού τα είχα παραγγειλη έκανα ερώτηση στο Banggood για το θέμα της θήκης, μου απάντησαν ότι δεν περιέχουν θήκη μέσα και αν θέλω να αγοράσω εξτρά από μαγαζί τους.

Τους είπα πως ένα άλλο που πήρα από άλλο μαγαζί της Κίνας ήταν σφραγισμένο το κουτί και είχε θήκη μέσα γιατί το δικό σας δεν έχει ?.

Απάντηση: δεν περιέχει θήκη μέσα, μπορείτε να αγοράσετε από το shop μας.

 

Η αλήθεια είναι ότι τα πήρα στο κρανίο γιατί σκέφτηκα ότι την βγάζουν και την πουλανε χωριστά.

 

Έκανα υπομονή και δεν παρήγγειλα από αλλού μέχρι να έρθουν τα κινητά , και σήμερα .. ω τη έκπληξη.

 

Από τη μια για το χρόνο παραλαβής και από την άλλη για το ότι η συσκευασία, αν και ανοιχτή και χιλιοσκισμένη το κινητό ήταν με την θήκη του κανονικά και λειτουργεί κανονικα, για την ώρα.

 

Τώρα τη να πω, δεν την βλέπουν….. δεν ελέγχουν τίποτα… άβυσσος η ψυχή του Κινέζου.

Οπότε θήκη περιέχει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά

το προηγούμενο το πήρα από Gearbest και είχε θήκη μέσα,

τα 2 επόμενα τα παρήγγειλα από Banggood 20-8-2016 και το ένα το παρέλαβα σήμερα (απίστευτος χρόνος παράδοσης:blink:) το άλλο αύριο όπως βλέπω το tracking.:rolleyes:

Αφού τα είχα παραγγειλη έκανα ερώτηση στο Banggood για το θέμα της θήκης, μου απάντησαν ότι δεν περιέχουν θήκη μέσα και αν θέλω να αγοράσω εξτρά από μαγαζί τους.

Τους είπα πως ένα άλλο που πήρα από άλλο μαγαζί της Κίνας ήταν σφραγισμένο το κουτί και είχε θήκη μέσα γιατί το δικό σας δεν έχει ?.

Απάντηση: δεν περιέχει θήκη μέσα, μπορείτε να αγοράσετε από το shop μας.

 

Η αλήθεια είναι ότι τα πήρα στο κρανίο γιατί σκέφτηκα ότι την βγάζουν και την πουλανε χωριστά.

 

Έκανα υπομονή και δεν παρήγγειλα από αλλού μέχρι να έρθουν τα κινητά , και σήμερα .. ω τη έκπληξη.

 

Από τη μια για το χρόνο παραλαβής και από την άλλη για το ότι η συσκευασία, αν και ανοιχτή και χιλιοσκισμένη το κινητό ήταν με την θήκη του κανονικά και λειτουργεί κανονικα, για την ώρα.

 

Τώρα τη να πω, δεν την βλέπουν….. δεν ελέγχουν τίποτα… άβυσσος η ψυχή του Κινέζου.

Οπότε θήκη περιέχει.

τι εννοεις ανοικτο; σου ηρθε ανοικτο πακετο;

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κινητό! Ήρθε με τη διάφανη μαλακή θηκούλα του και screen protector απο το εργοστάσιο. Αγορά απο Everbuying.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κινητό! Ήρθε με τη διάφανη μαλακή θηκούλα του και screen protector απο το εργοστάσιο. Αγορά απο Everbuying.

 

Σε ποσες μερες σου ηρθε;

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα στο banggod έτσι μου είπαν. Αύριο ή την Δευτέρα θα ξέρω. Η παραγγελία έγινε 20/08, στάλθηκε στις 22/08 και σήμερα έφτασε στα Σπάτα.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κινητό! Ήρθε με τη διάφανη μαλακή θηκούλα του και screen protector απο το εργοστάσιο. Αγορά απο Everbuying.

 

Ετσι. Και ειναι πολυ καλη θηκη.:)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Σε ποσες μερες σου ηρθε;

 

Το έστειλαν 13/8 και ήρθε 27/8.

 

Η θηκούλα όντως είναι καλούλικη! Δυστυχώς ήταν δωράκι και δε μπόρεσα να δω τι πιάνει απο wifi και gps. Πάντως η θύρα φόρτισης είναι λιγάκι μπελαλίδικη να μπεί το βύσμα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...