Jump to content

LeEco Le 2 (X620)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση, μπορω να κατεβασω την rom του ιταλου να την μετονομασω update.zip και να την τρεξω απευθειας απο το file messenger??

Να πω οτι το κινητο, μου ηρθε με την σαπια εκδοση που εχει ελληνικα μεν, κολλαγε παντου σε επαφες και εφαρμογες και δεν ειχε και system update δε !

Επισης να πω οτι με αυτον τον τροπο (μετονομασια σε update.zip) περασα την επισημη rom, η οποια δουλευει μπομπα μεν, δεν εχει ελληνικα δε...!!

 

βρες τον οδηγό μου έχει φτιάξει το μέλος μας pantelas είναι στην 1 σελίδα διάβασε τον καλά να καταλάβεις ακριβώς τι πρέπει να κάνεις και έτσι πέρνα την ρομ αν διαβάσεις το θέμα και άλλα μελοι προσπάθησαν με άλλους τρόπους να την βάλουν και μπρίκαραν τα τηλέφωνα τους

επίσης από την 1η σελίδα θα δεις ότι κι εγώ είχα τα ίδια προβλήματα με σένα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 769
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βρες τον οδηγό μου έχει φτιάξει το μέλος μας pantelas είναι στην 1 σελίδα διάβασε τον καλά να καταλάβεις ακριβώς τι πρέπει να κάνεις και έτσι πέρνα την ρομ αν διαβάσεις το θέμα και άλλα μελοι προσπάθησαν με άλλους τρόπους να την βάλουν και μπρίκαραν τα τηλέφωνα τους

επίσης από την 1η σελίδα θα δεις ότι κι εγώ είχα τα ίδια προβλήματα με σένα

 

Απλα τα αρχεια που εχεις κατεβασει, δεν τα βρισκω που ειναι ακριβως! Παρολο που το κανω google translate απο ιταλικα αγγλικα, δεν μου τα βγαζει ετσι ωστε να δω που ειναι τι!

Link to comment
Share on other sites

Απλα τα αρχεια που εχεις κατεβασει, δεν τα βρισκω που ειναι ακριβως! Παρολο που το κανω google translate απο ιταλικα αγγλικα, δεν μου τα βγαζει ετσι ωστε να δω που ειναι τι!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434839&page=9

ποστ 129 οδηγος

στη σελιδα του grossoshop.net η ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Εκ μέρους ενός φίλου που έχει την συσκευή θέλω να κάνω την εξής ερώτηση. Υπάρχει κάπου στο μενού δυνατότητα να κάνεις αναβάθμιση την συσκευή σε νεότερη έκδοση android? Έστω να ψάξει για αναβάθμιση ακόμα κι αν μην υπάρχει. έχω ψάξει αρκετά και δεν το βρήκα πουθενά. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Εκ μέρους ενός φίλου που έχει την συσκευή θέλω να κάνω την εξής ερώτηση. Υπάρχει κάπου στο μενού δυνατότητα να κάνεις αναβάθμιση την συσκευή σε νεότερη έκδοση android? Έστω να ψάξει για αναβάθμιση ακόμα κι αν μην υπάρχει. έχω ψάξει αρκετά και δεν το βρήκα πουθενά. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

 

οι τελευταιες ρομ εχουν εφαρμογη για αναβαθμιση,δες αν υπαρχει η πες μας ποια ρομ εχει.

Link to comment
Share on other sites

οι τελευταιες ρομ εχουν εφαρμογη για αναβαθμιση,δες αν υπαρχει η πες μας ποια ρομ εχει.

Αυτά μου έστειλε από τις πληροφορίες

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161207/e6b7635d075084b3f478fbe14f2687d9.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161207/3c4e988f7bdb528290b277e867223fd2.jpg

 

Sent from my galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

Αυτά μου έστειλε από τις πληροφορίες

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161207/e6b7635d075084b3f478fbe14f2687d9.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161207/3c4e988f7bdb528290b277e867223fd2.jpg

 

Sent from my galaxy s7 gold

 

Εχουμε φτασει στην 18ς εχεις την 13ς δεν ξερω τεχνικα οποτε δεν μπορω να βοηθησω,πρεπει να αναβαθμισεις εσυ το κινητο,διαβασε το νημα ισως και του προ να παρεις μια ιδεα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Είμαι κάτοχος ενός Letv le 2 pro το οποίο από την αρχή χωρίς να φταίει το router χάνει την επικοινωνία και για να το επαναφέρω ενεργοποιώ και απενεργοποιώ την λειτουργία πτήσης κι επανέρχεται (tip το οποίο βρήκα σε ξένο site). Φοράει την Ιταλική rom κι έχει και OTA uptade. Επειδή δεν έχω σχέση με το άθλημα και το κινητό μου αρέσει και δεν υπάρχει από οικονομικής πλευράς περίπτωση αλλαγής συσκευής, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σας παρακαλώ?

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Είμαι κάτοχος ενός Letv le 2 pro το οποίο από την αρχή χωρίς να φταίει το router χάνει την επικοινωνία και για να το επαναφέρω ενεργοποιώ και απενεργοποιώ την λειτουργία πτήσης κι επανέρχεται (tip το οποίο βρήκα σε ξένο site). Φοράει την Ιταλική rom κι έχει και OTA uptade. Επειδή δεν έχω σχέση με το άθλημα και το κινητό μου αρέσει και δεν υπάρχει από οικονομικής πλευράς περίπτωση αλλαγής συσκευής, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σας παρακαλώ?

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Δημήτρης

 

εγω οταν το παρελαβα ειχε προβλημα κ με το wifi κ με το 3g,με βοηθησε η Σελινα κι εβαλα την 17ς ρομ και διορθωθηκε,ημουν ετοιμος να το επιστρεψω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση mobile59.

Πως μπορώ να επικοινωνήσω με την Σελίνα για να με βοηθήσει κι εμένα σε παρακαλώ.

Ευχαριστώ και πάλι.

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση mobile59.

Πως μπορώ να επικοινωνήσω με την Σελίνα για να με βοηθήσει κι εμένα σε παρακαλώ.

Ευχαριστώ και πάλι.

Δημήτρης

 

εχει chat to σαιτ,an to αγορασες απο εκει στειλε της μυνημα στο σκαιπ.

Link to comment
Share on other sites

mobile59

Μου το αγόρασε ένας φίλος από το vickmall.

Το site που αναφέρεις ποιο είναι?

 

το vickmall εχει τσατ,αν δεν την βρεις εκει στειλε τους μεηλ να μιλησετε στο σκαιπ,εκτος αν εχεις καποιον που γνωριζει πως να σ αλλαξει την ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τη βοηθεια σας....

Το σαββατο βραδυ το κιν μου εκλεισε απο μπαταρια, μολις πηγα να το συνδεσω το κινητο απλα ειχε το κοκκινο λαμπακι και τιποτα αλλο!!!

Ξερει κανεις τι παιζει? Και αν επανερχεται?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Ειμαι κατοχος του χ620 με τη Rom απο το grossoshop την 18s, και εχω σταθερα προβλημα με το gps. Δεν βρισκει στιγμα σε καμια περιπτωση (παντα με το gps ενεργοποιημενο). Εχει καποιος αλλος παρομοιο προβλημα; Ή ακομα καλυτερα καποια λυση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τη βοηθεια σας....

Το σαββατο βραδυ το κιν μου εκλεισε απο μπαταρια, μολις πηγα να το συνδεσω το κινητο απλα ειχε το κοκκινο λαμπακι και τιποτα αλλο!!!

Ξερει κανεις τι παιζει? Και αν επανερχεται?

 

δεν έχει αντιμετωπισει κανείς κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει αντιμετωπισει κανείς κάτι τέτοιο?
το πιθανοτερο ειναι να καηκε ο φορτιστης.εγω τον εχω αλλαξει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει αντιμετωπισει κανείς κάτι τέτοιο?

 

 

 

Το έχω πάθει μια φορά με το x800 για αρχή το κόκκινο λαμπάκι συνήθως αναφέρεται σε fail battery , βγάλε το από το ρεύμα αρκετή ώρα ώστε να μην είναι ζεστό . Βάζε βγάζε , συνθιασμος συνέχεια των κουμπιών (ότι μου ερχόταν , το έπαθα την πρώτη μέρα άλλωστε ) κάποια στιγμή λοιπόν ξεμπλόκαρε και ξεκίνησε να φορτίζει και μετά από κανένα 5λεπτο που δοκίμασα ενεργοποιήθηκε κανονικά ..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

εβγαλε καμμια αναβαθμιση ο ιταλος? ειμαι ακομα με την 17s.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο τηλέφωνο τούμπανο αλλά εγώ έχω πρόβλημα με την γλώσσα. Επειδή δεν ξέρω αγγλικά και η μετάφραση δεν είναι πλήρης κοιτάω μήπως το πουλήσω....
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο τηλέφωνο τούμπανο αλλά εγώ έχω πρόβλημα με την γλώσσα. Επειδή δεν ξέρω αγγλικά και η μετάφραση δεν είναι πλήρης κοιτάω μήπως το πουλήσω....

 

ποιό μοντέλο έχεις? ποιά rom φοράει? πόσο το δίνεις ?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω 30 μέρες με την 17ς ρομ αγορασμένο από το vickmoll. Τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω αν επιτρέπεται μέσα στο φόρουμ, αν ενδιαφέρεσαι δώσε μου ένα τηλέφωνο να μιλήσουμε. Edited by tasos_x1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...