Jump to content

LeEco Le 2 (X620)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια αλλαξα theme μεσα απο το theme store (εχω leaccount)

πως γυριζω στο default theme της συσκευης?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 769
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια αλλαξα theme μεσα απο το theme store (εχω leaccount)

πως γυριζω στο default theme της συσκευης?

μονο με εργοστασιακη επαναφορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω το κινητό αλλά την international έκδοση με snapdragon, θέλω να ρωτήσω κανείς σας δεν έχει το συγκεκριμένο μοντέλο; δεν βλέπω σχόλια για αυτό ρωτάω!!!!!! Αν το έχει κάποιος ας μας πει τη γνώμη του και αν αξίζει η αγορά του; Ευχαριστώ!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω το κινητό αλλά την international έκδοση με snapdragon, θέλω να ρωτήσω κανείς σας δεν έχει το συγκεκριμένο μοντέλο; δεν βλέπω σχόλια για αυτό ρωτάω!!!!!! Αν το έχει κάποιος ας μας πει τη γνώμη του και αν αξίζει η αγορά του; Ευχαριστώ!!

Φίλε μου καλησπέρα μην το σκέφτεσαι καθόλου, το τηλέφωνο είναι από τα πιο καλά που έχω πιάσει στα χέρια μου..... Και έχει ένα κακό......... ΔΕΝ κολλάει με τίποτα

 

Στάλθηκε από το Le X620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλησπέρα μην το σκέφτεσαι καθόλου, το τηλέφωνο είναι από τα πιο καλά που έχω πιάσει στα χέρια μου..... Και έχει ένα κακό......... ΔΕΝ κολλάει με τίποτα

 

Στάλθηκε από το Le X620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ για την απάντηση άλλα βλέπω ότι έχεις το Χ620 ενώ ρώτησα για το Χ527 international version, εκτός αν έχουν την ίδια απόδοση. Κάτι άλλο, official rom με Ελληνικά υπάρχει (ιδίως για την international έκδοση) ή μόνο custom; διότι βαρέθηκα κυριολεκτικά να ψάχνω roms και να κάνω φορματ σε κινέζικά κινητά.

Ευχαριστώ πολύ!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα το LeEco Le 2 Pro X625 σε ροζ χρυσό.

Πραγματικά πολύ ωραίο χρώμα.

Πολύ ωραίο κινητό γενικώς!!

Έχω όμως τα εξής θέματα :

1. Πρόβλημα με τις επαφές. Κάνω κλήση και μετά μου βγάζει μήνυμα ότι η εφαρμογή επαφές έχει σταματήσει. Κάπου διάβασα ότι και άλλοι το πάθαιναν και πρότειναν να λειτουργήσει το τηλέφωνο στα αγγλικά. Και πραγματικά τώρα δεν έχει πρόβλημα. Υπάρχει όμως άλλος τρόπος να λύθεί αυτό χρησιμοποιώντας ελληνικά??

2. Κατά την διάρκεια που το κινητό μου χτυπάει από επαφή στην οποία έχω καταχωρήσει φωτογραφία, η φωτογραφία εμφανίζεται ως ενα πολυ μικρό εικονίδιο.

Υπάρχει τρόπος ώστε να εμφανίζεται σε όλη την οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες.καλησπερα.λιγο οφ τοπικ θα ειμαι απλα δεν υπαρχει χρονος να διαβασω ολα τα ποστ.

Ψαχνω ενα phablet και το συγκεκριμενο φανταζει αρκετα καλο.

Με την στανταρ ρομ απο βικμολ θα εχω αγγλικα ετσι? Δεν με ενδιαφερει να περασω αλλες απλα να δουλευει κανονικα μολις το παραλαβω.

Υγ. Αυτο η ρεντμι νοτε 4?

 

Σορρυ και παλι για το οφτοπικ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση άλλα βλέπω ότι έχεις το Χ620 ενώ ρώτησα για το Χ527 international version, εκτός αν έχουν την ίδια απόδοση. Κάτι άλλο, official rom με Ελληνικά υπάρχει (ιδίως για την international έκδοση) ή μόνο custom; διότι βαρέθηκα κυριολεκτικά να ψάχνω roms και να κάνω φορματ σε κινέζικά κινητά.

Ευχαριστώ πολύ!!!

 

και εγώ ενδιαφέρομαι για την international έκδοση . αν το έχει κάποιος να μας πει αν είναι οκ και δεν χρειάζεται να ασχοληθείς με αλλαγή rom.

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω ενα θεματακι....το κινιτο το αγορασα προχθες....ειναι πολυ ωραιο αλλα εχω ψηλοθεματακια...το ποιο μεγαλο προβλημμα ειναι οτι το εχω βαλει σε ελληνικα και μου βγαζει παρα πολλα στα αγγλικα και επισειςς εχει και πολλα κινεζικα!!!! ,sos παιδια αν γνωριζει καποιος να μου πει τι γινετε....μηπως αν αλλαξω αυτο με την ρομ που λετε θα εχω διαφορα???
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω ενα θεματακι....το κινιτο το αγορασα προχθες....ειναι πολυ ωραιο αλλα εχω ψηλοθεματακια...το ποιο μεγαλο προβλημμα ειναι οτι το εχω βαλει σε ελληνικα και μου βγαζει παρα πολλα στα αγγλικα και επισειςς εχει και πολλα κινεζικα!!!! ,sos παιδια αν γνωριζει καποιος να μου πει τι γινετε....μηπως αν αλλαξω αυτο με την ρομ που λετε θα εχω διαφορα???

 

Και του Ιταλου δεν ειναι πληρως μεταφρασμενη,αλλα δεν εχει κινεζικα,η αλλαγη ρομ αν δεν εχεις ξανακανει ισως σε μπερδεψει,διαβασε τις οδηγιες καλα,μην το μπρικαρεις.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν καπου οδηγιες που θα μπορουσα να τις διαβαζω και να πηγαινω βημα-βημα????

 

διαβασε και το νημα του le eco 2 pro

οι ρομ ειναι εδω

http://blog.grossoshop.net/leeco-x620-le2-le2-pro-bb72-rom/

αν εχεις ρικοβερυ απλα βαζεις την ρομ στην μνημη του κινητου και την κανεις install απο εκει,τεχνικα δεν γνωριζω,νομιζω πρεπει να κανεις wipe to dalvic,cashe,art/dalvic,καποιος με περισσοτερες γνωσεις ισως σε βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

θελω να αγορασω εναν φορτιστη που να ταιριαζει με τα χαρακτηριστικα του φορτιστη της LeEco αλλα χωρις τον ανταπτορα για ευρωπη.το εχει ψαξει κανεις?

εννοειται να κανει γρηγορη φορτιση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρουμε αν το vickmoll έχει μεταφορικά;

 

δεν ειχε ποτέ για συστημενα δεματα,εκτος αν επιλεξεις ταχυμεταφορα που δεν συστηνεται.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχε ποτέ για συστημενα δεματα,εκτος αν επιλεξεις ταχυμεταφορα που δεν συστηνεται.

Ευχαριστώ φίλε μου, θα το παραγγείλω και εγώ. Τώρα πια ρομ θα μου βάλουν δεν ξέρω. Ελπίζω να μην έχει κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου, θα το παραγγείλω και εγώ. Τώρα πια ρομ θα μου βάλουν δεν ξέρω. Ελπίζω να μην έχει κανένα πρόβλημα.

 

το ειχα αλλα το εδωσα,ειχα την τελευταια ρομ και ηταν αψογο,ζητα τους να σου βαλουν αυτην με το ANDROID 6 δεν θυμαμαι νουμερο,παζαρεψε και καμια θηκη δωρεαν η προστατετυιτκο γυαλι

Link to comment
Share on other sites

το ειχα αλλα το εδωσα,ειχα την τελευταια ρομ και ηταν αψογο,ζητα τους να σου βαλουν αυτην με το ANDROID 6 δεν θυμαμαι νουμερο,παζαρεψε και καμια θηκη δωρεαν η προστατετυιτκο γυαλι

 

Καλός φίλε μου το παράγγειλα με την τελευταία ρομ του Ιταλού και θα δούμε. Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω twrp 3.0.χ.χ και την 17s του ιταλου. Θελω να γυρισω σε γνησια ρομ με γνησιο recovery. Δεν μπορσεσα. Υπαρχει καποιος οδηγος ;;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω twrp 3.0.χ.χ και την 17s του ιταλου. Θελω να γυρισω σε γνησια ρομ με γνησιο recovery. Δεν μπορσεσα. Υπαρχει καποιος οδηγος ;;
για ποιο λογο θελεις να γυρισεις στην μαμισια αν επιτρεπεται;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για ποιο λογο θελεις να γυρισεις στην μαμισια αν επιτρεπεται;

Γιατι ειναι η καλυτερη και πιο σταθερη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην Παρεα.

Εχω και εγω αγορασει αυτο το τηλεφωνο απο την Γερμανια στα 174 ευρω, και οι πρωτες μου εντυπωσεις ειναι πολυ θετικες.

Σπαστικο ειναι οτι ειναι με πολλα κινεζικα και εχει ετσι περιορισμους.

Σκεφτωμε να περασω το Ιταλικο και να διαγραψω οτι εχει σχεση με την παραξενη αυτη γλωσσα.

Εχω ομως μια ερωτησι.

Οταν θα το περασω, χανωντε οι επαφες και οτι αλλο εχω αποθηκευσει η παραμενουν οπως εχουν.

Ρωταω γιατι εαν χανωνται να τα αποθηκευσω καπου και να μην τρεχω μετα.

Ευχαρηστω εκ των προτερον για οπιαδηποτε απαντησι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρηστω πολυ.

Το φανταζομουν οτι κατι τετειο θα χρειαστω,

αλλα και μια δευτερη γνωμη ειναι παντα το καλλητερο,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...