Jump to content

Xiaomi Redmi Note 3 Pro


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Xiaomi Redmi Note 3 Pro με GLOBAL STABLE παίρνει ΟΤΑ αναβαθμίσεις; Παίζει με την πρώτη ΟΤΑ, αν παίρνει, να χάσει τίοποτα;(play store κτλ.).

Οι εφαρμογες που είναι από το Play store αναβαμίζονται αυτόματα, δηλαδή το store δουλευει κανονικά;

Σκεφτομαι σοβαρα την αγορά του.

Εχει καμια προστασια η οθονη απο τη μανα του; (corning gorilla glass)

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Πολύ "μιλάς" κ δε θα προλάβεις...:chair:

 

http://m.gearbest.com/cell-phones/pp_308824.html

 

Τρεχα ρίξε την παραγγελία να προλάβεις μην λήξει η προσφορά κ ..... ρωτάς μετά....:lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Το Xiaomi Redmi Note 3 Pro με GLOBAL STABLE παίρνει ΟΤΑ αναβαθμίσεις; Παίζει με την πρώτη ΟΤΑ, αν παίρνει, να χάσει τίοποτα;(play store κτλ.).

Οι εφαρμογες που είναι από το Play store αναβαμίζονται αυτόματα, δηλαδή το store δουλευει κανονικά;

Σκεφτομαι σοβαρα την αγορά του.

Εχει καμια προστασια η οθονη απο τη μανα του; (corning gorilla glass)

 

Κάτοχος Redmi Note 3 Pro (32gb/3gb). Ήρθε με Global Stable, Play Store προεγκατεστημένο, και δίχως κανένα app/service που απευθύνεται στη κινέζικη αγορά.

 

Μέχρι τώρα έχω πάρει 2-3 αναβαθμίσεις, όλες ΟΤΑ και δεν έχω χάσει τίποτα. Όλες οι αναβαθμίσεις των εφαρμογών λειτουργούν κανονικά επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ "μιλάς" κ δε θα προλάβεις...:chair:

 

http://m.gearbest.com/cell-phones/pp_308824.html

 

Τρεχα ρίξε την παραγγελία να προλάβεις μην λήξει η προσφορά κ ..... ρωτάς μετά....:lol: :lol: ;)

 

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όχι.

Η multilanguange που έχει Ελληνικά είναι προβληματική.

 

Η global έχει play store, περνάς Ελληνικό πληκτρολόγιο (swiftkey) για Ελληνικά κ το google messenger για μηνύματα κ έχεις απλά Αγγλικό μενού.

Πολύ καλή περίπτωση...;)

 

Η Αγγλοκινεζικη developer δεν έχει Ελληνικά ουτε play store.

 

Επιλεγεις global αν δεν έχει πρόβλημα με το Αγγλικό μενού ή developer για να ξεκλειδώσεις αμέσως κ να περάσεις τη Ελληνική ρομ από το miui gr, σε μισή ώρα το πολύ...;)

Link to comment
Share on other sites

Η GLOBAL έχει τα θέματα με τις ειδοποιήσεις που κατα καιρούς διαβάζω ή όλα πάνε ρολόι;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Όχι.

Η multilanguange που έχει Ελληνικά είναι προβληματική.

 

Η global έχει play store, περνάς Ελληνικό πληκτρολόγιο (swiftkey) για Ελληνικά κ το google messenger για μηνύματα κ έχεις απλά Αγγλικό μενού.

Πολύ καλή περίπτωση...;)

 

Η Αγγλοκινεζικη developer δεν έχει Ελληνικά ουτε play store.

 

Επιλεγεις global αν δεν έχει πρόβλημα με το Αγγλικό μενού ή developer για να ξεκλειδώσεις αμέσως κ να περάσεις τη Ελληνική ρομ από το miui gr, σε μισή ώρα το πολύ...;)

 

ΟΚ αρα παραγγελνω με Global ROM

H ελληνικη rom μπαινει ευκολα εαν εχω την global πανω ?

 

Το gearbest θεωρειται αξιοπιστο μαγαζι ?

 

Στο order note τι να τους γραψω

 

 

Ευχαριστω πολυ

 

παντως η τιμη ειναι χωμα μπαραβο τους.....:):)

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ αρα παραγγελνω με Global ROM

H ελληνικη rom μπαινει ευκολα εαν εχω την global πανω ?

Το gearbest θεωρειται αξιοπιστο μαγαζι ?

Στο order note τι να τους γραψω

Ευχαριστω πολυ

παντως η τιμη ειναι χωμα μπαραβο τους.....:):)

 

η πιο ευκολη περιπτωση ειναι να εχει china dev rom

αλλα μην ανησυχεις, οτι και να εχει, του βαζεις οτι θες.

 

το aftersales τους υστερει καπως, αλλα κλεφτες δεν ειναι.

εχουμε αγορασει απο εκει αρκετοι απο εμας.

προχωρα σε αγορα, η τιμη ειναι πολυ καλη για το χρυσο.

 

μη γραψεις τιποτα. ξερουν αυτοι.

πληρωσε με paypal και διαλεξε αποστολη

με απλο ταχυδρομειο, οχι κουριερ

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Τα πες όλα....:clap:

 

Εχτες παρήγγειλα, πριν λίγο μου στείλανε κάτι χαζα ότι θ αργήσουν να το στείλουν γιατί πρέπει να το "ελέγξουν" και καλά, τους γκαζωσα στέλνοντας τους την φωτογραφία από τη σελίδα του τους με την προσφορά που έγραφε in stock, κατάλαβαν ότι κατάλαβα πως με δουλευουν κ μετά από λίγο στείλανε email με tracking number....:lol:

 

Μπορεί να είναι "εικονικό" και προκαβαντζωμενο το TR. N., αλλά δεν πειράζει...για 160 ευρώ, αντεχω λίγο τέτοιο δούλεμα...;)

Link to comment
Share on other sites

Όχι, γιατί εγώ paypal πληρωσα.

 

Πρέπει να γράψω επισης ότι τους αδικησα, γιατί χθες κιόλας στείλανε φωτογραφία με το δέμα κ τη σφραγίδα του ταχυδρομείου με tracking number, τα στοιχεία μου κ.λ.π ή απλά έπιασε τόπο το γκαζωμα...:blink: :lol: :blink:

 

Τελικά δεν θέλουμε μόνο οι εμείς Έλληνες γκαζωμα για να γίνονται οι δουλειές....πιάνει κ στα κινεζακια..:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα πες όλα....:clap:

 

Εχτες παρήγγειλα, πριν λίγο μου στείλανε κάτι χαζα ότι θ αργήσουν να το στείλουν γιατί πρέπει να το "ελέγξουν" και καλά, τους γκαζωσα στέλνοντας τους την φωτογραφία από τη σελίδα του τους με την προσφορά που έγραφε in stock, κατάλαβαν ότι κατάλαβα πως με δουλευουν κ μετά από λίγο στείλανε email με tracking number....:lol:

 

Μπορεί να είναι "εικονικό" και προκαβαντζωμενο το TR. N., αλλά δεν πειράζει...για 160 ευρώ, αντεχω λίγο τέτοιο δούλεμα...;)

 

Οποιος έχει ψωνισει από το fastcardtech αντέχει τα πάντα...όλα τα υπόλοιπα είναι παιχνιδακι ... :cool:

 

Sent from my Onda V975m using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

@demakhs

Πόσες μέρες ήταν στο status processing η παραγγελία σου γιατί και εγώ παρηγγειλα αλλα ακόμα δεν έστειλαν κατι

Εχτες το στείλανε...ούτε καν στο processing έχει μπει ακόμα...:blink: :fool: :dash:

Οποιος έχει ψωνισει από το fastcardtech αντέχει τα πάντα...όλα τα υπόλοιπα είναι παιχνιδακι ... :cool:

Εσύ κ κανα δυο-τρεις ακόμα ( ο ένας ο @telefoneri), πεφτετε σχεδόν πάντα "μέσα" όχι μόνο στα γενικά κ στα ειδικά, αλλά κ στο χιούμορ... ;) :lol: :clap: :up:

Link to comment
Share on other sites

Εσύ κ κανα δυο-τρεις ακόμα ( ο ένας ο @telefoneri), πεφτετε σχεδόν πάντα "μέσα" όχι μόνο στα γενικά κ στα ειδικά, αλλά κ στο χιούμορ... ;) :lol: :clap: :up:

 

σε εχασα λιγο :O επαναδιατυπωσε

παντως ποτε δεν τολμησα να αγορασω απο fastcard :p

Link to comment
Share on other sites

Αν μου εξηγήσεις το μυστικό νόημα που κρύβεται στην υπογραφή σου, γιατί δε μπορώ να το αποκρυπτογράφησω...
Link to comment
Share on other sites

off topic

Αν μου εξηγήσεις το μυστικό νόημα που κρύβεται στην υπογραφή σου, γιατί δε μπορώ να το αποκρυπτογράφησω...

γκουγκλαρε meta mode android :rolleyes: :p

 

και μετα γκουγκλαρε και το "επικυνδυνο" απο τη δικη σου υπογραφη :p

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ κουδούνι για να καταλάβω τι γράφει το google για το meta mode...αύριο..

 

Το επικίνδυνο, γιατί το εγραψες επικυνδυνο , και τι θα μου βγάλει το google??? :lol: :D :lol: :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

off topic

Είμαι πολύ κουδούνι για να καταλάβω τι γράφει το google για το meta mode...αύριο..

 

Το επικίνδυνο, γιατί το εγραψες επικυνδυνο , και τι θα μου βγάλει το google??? :lol: :D :lol: :D :lol:

 

:p :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...