Jump to content

Cyta 4u


nikos_T2008
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχεις κάτι να προτείνεις; :)

 

Δεν γίνεται στο σταθερό, το είχα ψάξει πριν 2.5 χρόνια που πήγα στη Cyta. Δεν νομίζω να άλλαξε κάτι.

Πάντως αν θέλεις να έχεις το σταθερό παντού το cyta4u είναι η λύση, με 1 ευρώ μπορείς να χρησιμοποιείς τα λεπτά που έχεις στο σταθερό και από το κινητό αρκεί να έχεις Internet

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται στο σταθερό, το είχα ψάξει πριν 2.5 χρόνια που πήγα στη Cyta. Δεν νομίζω να άλλαξε κάτι.

Πάντως αν θέλεις να έχεις το σταθερό παντού το cyta4u είναι η λύση, με 1 ευρώ μπορείς να χρησιμοποιείς τα λεπτά που έχεις στο σταθερό και από το κινητό αρκεί να έχεις Internet

 

 

Ευχαριστώ πολύ. Αλλά δεν διατίθεμαι να δωσω 1 επιπλέον γιούρο. Θα έπρεπε και απο σταθερο να γινεται ο ελεγχος, δηλαδη αν ξεφυγω απο το οριο; Ουτε καν απο το mycyta.gr δεν γίνεται ...τι πράγματα είναι αυτά...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Αλλά δεν διατίθεμαι να δωσω 1 επιπλέον γιούρο. Θα έπρεπε και απο σταθερο να γινεται ο ελεγχος, δηλαδη αν ξεφυγω απο το οριο; Ουτε καν απο το mycyta.gr δεν γίνεται ...τι πράγματα είναι αυτά...

 

Δυστυχώς μόνο για κινητά υπάρχει η δυνατότητα, δεν ξέρω αν και οι άλλες έχουν αυτή τη δυνατότητα, ο ΟΤΕ πάντως που έχουν πριν δεν είχε εκτός και αν άλλαξε όσο είμαι στη Cyta

Link to comment
Share on other sites

η υπηρεσία αυτή λειτουργεί και αξιοποιήτε στα κινητα.Κάποιες φορες είναι σαν να μετατρέπει το κινητο σου σε σταθερό....δλδ για παράδειγμα μπορείς να κάνεις κλήσεις σε σταθερά απ το κινητό σου χωρίς να ξοδεύεις τις μονάδες του κινητού...ή άλλη ευκολία να σου έρχονται στο κινητό οι κλήσεις που σου κάνουν στο σταθερό σου....Γενικά όμως θέλει πολύ καλή σύνδεση και ταχύτητες ιντερνετ όταν θέλεις να την δουλέψεις...
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει τροπος μεχρι σημερα η τουλαχιστον ετσι ισχυριζονται οι εταιριες για να δεις τον χρονο που εχεις καταναλωσει προς κινητα καθως επισης και αυτον που σου εχει μεινη.Για τον λογο αυτο πολλοι ξεφευγουν απο τον χρονο που εχουν προς κινητα και πληρωνουν υπερογκα ποσα
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει τροπος μεχρι σημερα η τουλαχιστον ετσι ισχυριζονται οι εταιριες για να δεις τον χρονο που εχεις καταναλωσει προς κινητα καθως επισης και αυτον που σου εχει μεινη.Για τον λογο αυτο πολλοι ξεφευγουν απο τον χρονο που εχουν προς κινητα και πληρωνουν υπερογκα ποσα

 

 

 

στην forthnet γίνεται να δεις τα λεπτά ομιλίας προς κινητά και τώρα που έχει γίνει Nova το ίδιο πρέπει να ισχύει. και είναι η μοναδική εταιρεία σταθερής που το έχει αυτό. αν και η Nova σε κάποιο πακέτο double play που έχει έχει και απεριόριστεσ κλήσεις προς κινητά, κάτι που δεν έχει κανένας άλλος πάροχος σταθερής τηλεφωνίας !! ( δεν είχα ποτέ σταθερό από αυτούς αλλά ας λέμε και ότι υπάρχει και ένας σταθερός πάροχος σταθερής τηλεφωνίας με απεριόριστα και προς κινητά)

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...