Jump to content

Windows 10 σε Chinese tablet


IGUANA21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.θα ηθελα να ρωτήσω εαν ξερει κανεις να με βοηθήσει.εχουμε ενα κινεζικό ταμπλετ που έχει μεσα Windows 10 αλλα ειναι με κινεζική γλώσσα.προσπαθουμε να αλλάξουμε την γλώσσα συστήματος εστω με αγγλικά αλλα τιποτα.σαν πληκτρολογιο μπορουμε να βάλουμε γλώσσες αλλα σαν σύστημα δεν μπορουμε να το αλλάξουμε.υπαρχει κάποιος οδηγός για να μπορέσω να τα αλλάξω γιατι δεν έχει ούτε not menu για να τα περάσω απο την αρχή.ευχαριστω
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως σε βοηθήσουν οι οδηγίες για το πως θα αλλάξεις γλώσσα από εδώ

 

Sent from mTalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το εχω δοκιμάσει αλλα επειδη ειναι κινεζικά δεν μπορω να βρω την γλώσσα για να την πατήσω.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

αν γραψεις στο google translate Ελληνικά και διαλέξεις τη γλώσσα που έχεις θα στη μεταφράσει θα δεις πως θα τι βγάλει και θα το βρείς στη λίστα τον windows και θα το επιλέξεις

π.χ στα κινέζικα(απλοποιημένα) Ελληνικά =希腊语

 

μια ιδέα δεν ξέρω αν βοηθάει

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τα εχω προσπαθήσει ολα αλλα δεν γίνεται τιποτα.οταν παω με το ipksetup να εγκατέστησε την γλώσσα μου βγαζει ενα κίτρινο τρίγωνο ξαι δεν με αφήνει να προχωρήσω στην εγκατάσταση.τι αλλο μπορω να κανω!ξερει μηπως κανεις!ευχαριστω
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τα εχω προσπαθήσει ολα αλλα δεν γίνεται τιποτα.οταν παω με το ipksetup να εγκατέστησε την γλώσσα μου βγαζει ενα κίτρινο τρίγωνο ξαι δεν με αφήνει να προχωρήσω στην εγκατάσταση.τι αλλο μπορω να κανω!ξερει μηπως κανεις!ευχαριστω

egv παρελαβα ενα με android & win αλλα ηταν στα αγγλικα. το μενου των win ειναι ιδιο ασχετα με τη γλωσα. αν εχεις πισι με 10αρια βαλτο διπλα διπλα και πατα τα ιδια κουμπια. φυσικα εγκατεστησα την ελληνικη γλωσα στα win.

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...