Jump to content

Ποιο Android smartphone επιθυμείτε να δείτε στα πρότυπα του iPhone SE;


valadis.k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερωτηση: Ποιο android smartphone θα θελατε να δειτε στα προτυπα του iphone se;

 

Απαντηση του παιδιου: Κανενα!

 

Τι δεν καταλαβαινεις;

 

Αν θες να κάνεις τον δικηγόρο καντο σωστά. Η απάντηση του παιδιού είναι "κανένα" και από κάτω έχει δύο σειρές που αιτιολογεί το κανένα αναφερόμενος σε μεγέθη οθονών . Μάλλον εσύ δεν κατάλαβες το νόημα αυτών που γράφω . Το post του συγκεκριμένου παιδιού χρησιμοποιήθηκε ενδεικτικά. Απλά εγώ και δύο _ τρεις ακόμα θέλουμε να τονίσουμε ότι το θέμα δεν έχει να κάνει με το μέγεθος των οθονών. Δεν μπορώ να το γράψω με πιο σαφή τρόπο. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.

Edited by michailgm
Δικαιοσύνη θα βρεις στην επόμενη ζωή. Σ' αυτήν εδώ έχουμε τους νόμους.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν θες να κάνεις τον δικηγόρο καντο σωστά. Η απάντηση του παιδιού είναι κανένα και από κάτω έχει δύο σειρές που αιτιολογεί το κανένα αναφερόμενος σε μεγέθη οθονών . Μάλλον εσύ δεν κατάλαβες γιατί μιλάμε (ή κάνεις ότι δεν κατάλαβες).

Λες οτι δεν καταλαβαμε την ερωτηση,ομως ο καθενας για τους δικους του λογους μπορει να απαντησει κανενα.

Το παλικαρι το αιτιολογει.

Για τους δικους του λογους θεωρει οτι δεν θα ηθελε να δει κανενα android smartphone στα προτυπα του iphone se.Το ιδιο απαντησα κι εγω.

Δεν καταλαβαινω γιατι πιστευεις οτι δεν καταλαβαμε...

 

Για μενα αυτη η κατηγορια εχει πεθανει.Και τι εννοω...Ειναι πολυ λιγοι οι χρηστες smartphone που θα πληρωναν τελευταιας τεχνολογιας hardware για να το εχουν σε 4".

4" προτιμα μια μεγαλη κατηγορια ανθρωπων που δεν ειναι και τοσο εξοικειωμενοι με την τεχνολογια και σιγουρα δεν θα πληρωνω 500 ευρω για ενα κινητο.

Με λιγα λογια δεν υπαρχει λογος να δουμε android στα προτυπα του se.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Μερικοί δεν κατάλαβαν την ερώτηση....

Ποιό κινητό θέλουν να ξαναβγεί με καλύτερα χαρακτηριστικά....

Όχι με αυτά του SΕ...

Εγώ για παράδειγμα θα ήθελα το g2...

Με καλύτερο επεξεργαστή και περισσότερη μνήμη Ραμ όπως επίσης με υποδοχή για sd

 

sent from my nice curved LG G Flex2

Link to comment
Share on other sites

Μερικοί δεν κατάλαβαν την ερώτηση....

Ποιό κινητό θέλουν να ξαναβγεί με καλύτερα χαρακτηριστικά....

Όχι με αυτά του SΕ...

Εγώ για παράδειγμα θα ήθελα το g2...

Με καλύτερο επεξεργαστή και περισσότερη μνήμη Ραμ όπως επίσης με υποδοχή για sd

 

sent from my nice curved LG G Flex2

 

Λοιπον οκ δεν ειχα διαβασει το 1ο ποστ κι ειχατε δικιο.Δεν ειχα καταλαβει την ερωτηση κι επεμεινα κιολας...

Μιας και ποσταρα θα ελεγα κι εγω το G2.Κι αυτο λογω μεγεθους και μικρων bezels.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οκ δεν ειχα διαβασει το 1ο ποστ κι ειχατε δικιο.Δεν ειχα καταλαβει την ερωτηση κι επεμεινα κιολας...

Μιας και ποσταρα θα ελεγα κι εγω το G2.Κι αυτο λογω μεγεθους και μικρων bezels.

 

Αυτό είναι το αστείο....κάνουμε και παράθεση από το αρχικό post κιόλας αλλά.....φευ....

 

Και οι περισσότεροι όχι μόνο το αρχικό ποστ δεν βλέπουν αλλά ούτε και το τι έχει γραφτεί προηγουμένως...

Link to comment
Share on other sites

Είναι παρήγορο το ότι κάποιοι βλέπουν τα λάθη τους και τα παραδέχονται. Δείχνει πολιτισμό.

Τώρα για το G2 που ανέφεραν κάποια παιδιά παραπάνω, είναι εξαιρετικό τηλέφωνο, αλλά δε νομίζω η LG να σκεφτόταν ποτέ να το ξανακυκλοφορήσει. Υπάρχει διάδοχος και ουσιαστικά θα έβγαζε τα ματάκια της αφού θα ανταγωνίζονταν το νεότερο μοντέλο της. Η apple δεν ανταγωνίζεται το premium μοντέλο της με το SE.

Δικαιοσύνη θα βρεις στην επόμενη ζωή. Σ' αυτήν εδώ έχουμε τους νόμους.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα iPhone 6s και έχω μια απορία. Παίζει ρόλο πόσα GB είναι ο αποθηκευτικός χώρος του κινητού με την ποιότητα της κάμερας; Γιατί με ενδιαφέρει αρκετά η ποιότητα της κάμερας σε ένα κινητό, γι'αυτό άλλωστε και προτιμώ το συγκεκριμένο κινητό
Link to comment
Share on other sites

Αν όχι το G2, κάποιο mini της σειράς με ίδια χαρακτηριστικά με ναυαρχίδα. Αν είχε βγει G4c με Snap 808/3Gb RAM και ίδια οθόνη θα το είχα αγοράσει χθες.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μερικοί δεν κατάλαβαν την ερώτηση....

Ποιό κινητό θέλουν να ξαναβγεί με καλύτερα χαρακτηριστικά....

Όχι με αυτά του SΕ...

Εγώ για παράδειγμα θα ήθελα το g2...

Με καλύτερο επεξεργαστή και περισσότερη μνήμη Ραμ όπως επίσης με υποδοχή για sd

 

sent from my nice curved LG G Flex2

Έχω Note 3. Με δεδομένο ότι δεν με καλύπτει κάτι άλλο παρά μόνο Note απλά δεν υπάρχει απάντηση σε αυτή την ερώτηση σε ότι με αφορά.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Οι εταιρείες που προτιμούν το Android έχουν μεγάλη γκάμα κινητών σε μεγέθη και hw. Τέτοιες ανανεωσεις γίνονται από τις εταιρείες έτσι και αλλιώς. Επομένως η ερώτηση μου φαίνεται κάπως ατοπη. Τα μόνο Android που θα ειχε νόημα να ξαναδώ με κορυφαία specs είναι το G2 και το oneplus X.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...