Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα,λες κ το ηξερα!!5000ma,8gb ram!!!!!!curved...7 Σεπτεμβριου

http://bbs.le.com/thread-2065530-1.html

 

Καλημέρα σιγά σιγά θα φτάσει η μνήμη το PC μου.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

σε ροζ χρώμα η υπάρχει και άλω χρώμα?

Φίλε γιατί κάνεις διάκριση στα χρώματα?

Μήπως είσαι ρατσιστής??

Πάρτο και βάλτο θήκη = φερετζέ!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε γιατί κάνεις διάκριση στα χρώματα?

Μήπως είσαι ρατσιστής??

Πάρτο και βάλτο θήκη = φερετζέ!

 

 

εε δεν παίζει και ρόλο το χρώμα είναι και ροζ από μπροστά

Link to comment
Share on other sites

εε δεν παίζει και ρόλο το χρώμα είναι και ροζ από μπροστά

Πλάκα κάνω ελπίζω να το κατάλαβες.. για το χρώμα... (ευτυχώς δεν τσίμπησες..)

΄..ε ρε πλάκα που θα μου κάνουν στην παρέα μου.... θα του βάλω καμιά θήκη καφέ ανοιχτό για να ταιριάζει και με το μπροστά... και σε κανένα 8/μηνο θα πάρουμε το νέο που μας παρουσίασε ο άλλος φίλος μας...

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνω ελπίζω να το κατάλαβες.. για το χρώμα... (ευτυχώς δεν τσίμπησες..)

΄..ε ρε πλάκα που θα μου κάνουν στην παρέα μου.... θα του βάλω καμιά θήκη καφέ ανοιχτό για να ταιριάζει και με το μπροστά... και σε κανένα 8/μηνο θα πάρουμε το νέο που μας παρουσίασε ο άλλος φίλος μας...

 

 

Τούμπανο το κινητό άλλα γιατί μόνο ροζ πες μου ένα λόγο που το βγάλαν μόνο ροζ?

Link to comment
Share on other sites

Από πιο store;

 

Απο geekbuying το πηρα μαζι με μαυρη θηκη.

Αν παλι φαινεται θα το παω για αερογραφια:lol: η αυτοκολητο carbon.

One Plus 8pro 12/256
Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο το κινητό άλλα γιατί μόνο ροζ πες μου ένα λόγο που το βγάλαν μόνο ροζ?

Έχω μια ιδέα γιατί:

1) Οι γυναίκες είναι πιό δυναμικές και ήρθε η ώρα τους να αποκτήσουν τέτοια κινητά!

2) Οι μάγκες δεν υπάρχουν πιά, τους πάτησε το ....... (άμα θες και είσαι μάγκας πάρε το γκρι με 500+$)

3) Η νέα τάση της μόδας...αν δεν είσαι και λίγο ... δεν πας μπροστά... δηλ. τα νέα χρώματα στα κινητά είναι μπλε, ροζ (ακόμη και το Huawei HONOR 8 δεν είναι άσπρο και ροζίζει ακόμη πιό πολύ από το δικό μας...)

4) Οι ιδιοκτήτες είναι λίγο....απ' όλα....και κάνουν ότι γουστάρουν μετά από πάρτυ!

5) Το ροζ χρυσό "ενώνει" τους άνδρες... (μια παρέα είμαστε και εδώ...).

6) Έχει ενσωματωμένο το παιχνίδι "κρύψου και φανερώσου". Φτου και βγαίνω ή την ατυχία μου μέσα που μια φορά δέησα να πάρω ένα τέτοιο κινητό

7) Δεν ξέρω, δεν απαντώ....γιατί δεν μου ήρθε ακόμη το κινητό έτσι ώστε να το δω από κοντά!!!!

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ιδέα γιατί:

1) Οι γυναίκες είναι πιό δυναμικές και ήρθε η ώρα τους να αποκτήσουν τέτοια κινητά!

2) Οι μάγκες δεν υπάρχουν πιά, τους πάτησε το ....... (άμα θες και είσαι μάγκας πάρε το γκρι με 500+$)

3) Η νέα τάση της μόδας...αν δεν είσαι και λίγο ... δεν πας μπροστά... δηλ. τα νέα χρώματα στα κινητά είναι μπλε, ροζ (ακόμη και το Huawei HONOR 8 δεν είναι άσπρο και ροζίζει ακόμη πιό πολύ από το δικό μας...)

4) Οι ιδιοκτήτες είναι λίγο....απ' όλα....

5) Το ροζ χρυσό "ενώνει" τους άνδρες... (μια παρέα είμαστε και εδώ...)

6) Δεν ξέρω, δεν απαντώ....γιατί δεν μου ήρθε ακόμη το κινητό έτσι ώστε να το δω από κοντά!!!!

 

Καλα ρε παιδια μια χαρα χρωμα ειναι μην κανεται ετσι κι εγω που το ειχα για λιγο κομπλε ηταν!

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Το περιμένω από vickmall, με ρομ αγγλοκινεζικη. Ελληνικά πως θα περάσω,; ένα link με οδηγίες;
Link to comment
Share on other sites

Τότε γιατί το έδωσες??

 

για να παρω oneplus 3 βασικα δεν μου αρεσε το eui της leeco

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

αναβαθμισε καποιος σε 17s? απο την αναβαθμιση και μετα δεν μου ειχε στο μενου το themes και wallpapers και email ενω μεσα απο τις ρυθμισεις ειχε επιλογη wallpapers & themes και οταν πατουσα ελεγε σφαλμα.. ξαναπερναω τωρα 16s
Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

αναβαθμισε καποιος σε 17s? απο την αναβαθμιση και μετα δεν μου ειχε στο μενου το themes και wallpapers και email ενω μεσα απο τις ρυθμισεις ειχε επιλογη wallpapers & themes και οταν πατουσα ελεγε σφαλμα.. ξαναπερναω τωρα 16s

 

Βαλε όλοι την ρομ από την αρχή θα στρωσει. 17s

http://bbs.le.com//zt/eui/le_max2.html

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε και λίγο δεν κάνει κακό.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Βαλε όλοι την ρομ από την αρχή θα στρωσει. 17s

http://bbs.le.com//zt/eui/le_max2.html

 

θα περιμενω την επομενη.. ασε που απο 120.000 antutu , με τη 17s επεσε στα 111.000...

δεν την ειδα πολυ "stable" τη 17s.. εσεις κανενα θεμα..?

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

θα περιμενω την επομενη.. ασε που απο 120.000 antutu , με τη 17s επεσε στα 111.000...

δεν την ειδα πολυ "stable" τη 17s.. εσεις κανενα θεμα..?

 

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα λειτουργούν άψογα ολα antutu 160.000.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα λειτουργούν άψογα ολα antutu 160.000.

 

160.000?? .... και τα θεματα υπαρχουν στο μενου?

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

160.000?? .... και τα θεματα υπαρχουν στο μενου?

 

Όλα είναι οκ και τα θεματα και online και local είναι όλα οκ. Και ναι 160.000 στο antutu. Με την 17s.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι οκ και τα θεματα και online και local είναι όλα οκ. Και ναι 160.000 στο antutu. Με την 17s.

 

δεν ξερω τι να πω.. εχει κανεις αλλος 160.000 με την 17s σε 4/32 gb?

παντως γυρισα στην 16 και ειναι ολα τελεια.. δεν το ξανακανω.. το εχω στησει 4 φορες χαχα

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.μολις εριξα κ εγω παραγγελία 6/64 απο banggood.Multilanguage μου γραφει.ξερει κάποιος ποσες μερες κανει να έρθει;Air Parcel απλο διαλεξα.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους

Ξερει καποιος πως μπορω να στειλω την ρομ στοκ 17s στο χ820 που ειναι κολημενο

Μπαινω στο recovery αλλα με sideload δεν παει ενω το βλεπει στο adb devices.

Ευχαριστω για την βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...