Jump to content

Ποιον τραγουδιστή δεν συμπαθείτε;


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευτυχώς που υπάρχει και αυτός ο Σωτήρας με το μουστάκι και την τσίχλα και μαθαίνουμε και τη σοφία της ζωης...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 191
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οσοι δεν αντεχουν να ακουν την αληθεια και θελουν να ζουν σε ενα ψευτικο κοσμο , δικο τους και τον ΜΜΕ , αντιπαθουν τον Σφακιανακη .

 

Η αληθεια ποναει , τι να κανουμε , αλλα ειναι η αληθεια , και οχι αυτες οι μπουρδες που σας ταιζουν τα καναλια ολη μερα .

Εγώ γουστάρω πολύ Σφακιανάκη σαν ΦΩΝΗ, αλλά σαν άνθρωπο όχι.

Έχει καβαλήσει το καλάμι και αυτό φαίνεται από το ύφος του και τον τρόπο που μιλάει για άλλους καλλιτέχνες..

Δεν ξέρω κατά πόσο θεωρείς ότι ζω σε έναν <ψεύτικο κόσμο> με αυτά που λέω, μάλλον εσύ είσαι τόσο πορωμένος θαυμαστής του Ν.Σ. και δεν κρίνεις αντικειμενικά. (Προφανώς)

 

Επίσης από "καλλιτέχνες" δεν αντέχω να ακούω Χατζηγιάννη (αυτά τα καινούρια λαϊκο-ροκ/ποπ/έντεχνα (?) που βγάζει, τα παλιά του αξίζουν και μου αρέσουν πολύ), Πάολα, Πανταζή...

 

Ευτυχώς που υπάρχει και αυτός ο Σωτήρας με το μουστάκι και την τσίχλα και μαθαίνουμε και τη σοφία της ζωης...

:lol:

Edited by Pitsikoulina
Link to comment
Share on other sites

ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ όσους έχουν καταντήσει μαϊντανοί , έχουν τραγουδήσει τα πάντα, έχουν κατακλέψει τους πάντες.

Μάλιστα τελευταία απασχολούν και τις κουτσομπολίστικες εκπομπές τα της προσωπικής του ζωής.

 

Δε νομίζω να μην καταλάβατε για ποιους μιλάω;

; :p :lol: Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

πανταζης..τωρα με τις διασκευες του δεν μου αρεσει περισσοτερο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γουστάρω πολύ Σφακιανάκη σαν ΦΩΝΗ, αλλά σαν άνθρωπο όχι.

Έχει καβαλήσει το καλάμι και αυτό φαίνεται από το ύφος του και τον τρόπο που μιλάει για άλλους καλλιτέχνες..

Δεν ξέρω κατά πόσο θεωρείς ότι ζω σε έναν <ψεύτικο κόσμο> με αυτά που λέω, μάλλον εσύ είσαι τόσο πορωμένος θαυμαστής του Ν.Σ. και δεν κρίνεις αντικειμενικά. (Προφανώς)

 

Επίσης από "καλλιτέχνες" δεν αντέχω να ακούω Χατζηγιάννη (αυτά τα καινούρια λαϊκο-ροκ/ποπ/έντεχνα (?) που βγάζει, τα παλιά του αξίζουν και μου αρέσουν πολύ), Πάολα, Πανταζή...

 

 

:lol:

 

χαχαχαχα τι γελοιος που ειναι!!!τι ειχε παρει εκεινη τη βραδια;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν ειμαι πωροωμενος αλλα εχω μαθει να κρινω και να αναλυω οτι ακουω , οχι να το δεχομαι οπως μου το σερβιρουν .

 

Αμα βρεις καποια δηλωση του Σφακιανακη που λες , δωστην μου να την δω και να σου απαντησω αν εχει δικιο η οχι

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμπαθώ καθόλου μα καθόλου τη Δέσποινα Ολυμπίου,επειδή το παίζει έντεχνη,αλλά τσιρίζει live,δεν έχει καθόλου καλή φωνή.Τα τραγούδια της έγιναν γνωστά μόνο και μόνο επειδή τα είχε με το Χατζηγιάννη.Επίσης είχαν χωρίσει ένα χρόνο,και αυτή έβγαινε παντού και έλεγε ότι τα έχουν ακόμα.Και όταν έγινε γνωστός ο χωρισμός τους, μέσα σε 1 μήνα έδωσε πολλές συνεντεύξεις σε περιοδικά.Ας μην ξεχνάμε και τo παρελθόν της κυρίας,ξεκίνησε ως τραγουδίστρια το 1987 και παρόλα αυτά δηλώνει μόνο 35 χρονών.Επίσης έκανε σχέσεις με τον Παντελή Θαλασσινό και τον τραγουδιστή από τα Κίτρινα Ποδήλατα,μόνο και μόνο για να την προωθήσουν.Και το κακό είναι ότι ο Χατζηγιάννης χαράμισε τραγούδια που είχε για δίσκους του,και τα έδωσε σε αυτή.
Link to comment
Share on other sites

δεν συμπαθω τον justin bieber... δεν ξερω, μου βγαινει εμφυτο

 

 

εγώ να δεις...

Όπως επίσης δεν αντέχω τον Χατζηγιάννη...και πιο πολύ με τσαντίζει το γεγονός πως τον προωθούν τρελά...συνέχεια τα τραγούδια του παίζονται... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

O Axel Rose σαν προσωπικοτητα ειναι καπως αντιπαθητικος.

 

Η μουσικη του βεβαια μου ειναι πολυ αγαπητη.

 

 

Απο ελληνες """"καλλιτεχνες""" ας μην αναφερθω καλυτερα μιας και η λιστα μου θα ξεπερασει αυτη του Σιντλερ.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ο Χατζηγιάννης μου είναι ιδιαίτερα αντιπαθής, ίσως γιατί δε με πείθει με τη δουλειά του...

 

Εμένα με είχε πείσει, μέχρι πρόπερσι. Ήμουν φανατικά προσκολλημένη στη δουλειά του, αλλά οι 2 τελευταίες του δουλειές - με λιγες εξαιρεσεις- με απογοήτευσαν.

 

Τον προωθούν πάντως δε το συζητάμε αυτό. :)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με είχε πείσει, μέχρι πρόπερσι. Ήμουν φανατικά προσκολλημένη στη δουλειά του, αλλά οι 2 τελευταίες του δουλειές - με λιγες εξαιρεσεις- με απογοήτευσαν.

 

Τον προωθούν πάντως δε το συζητάμε αυτό. :)

 

 

Κατά την γνώμη μου μόνο τα πρώτα του τραγούδια άξιζαν...από ένα σημείο και μετά άρχισε να γράφει τα ίδια και τα ίδια... και έχει κλέψει και αρκετά... και σύμφωνα πάντα με αυτόν "Εγώ κάνω ποιοτική ποπ" :shifty: .... αλλά του απάντησε ο Κατσιμίχας καταλλήλως

Link to comment
Share on other sites

Κατά την γνώμη μου μόνο τα πρώτα του τραγούδια άξιζαν...από ένα σημείο και μετά άρχισε να γράφει τα ίδια και τα ίδια... και έχει κλέψει και αρκετά... και σύμφωνα πάντα με αυτόν "Εγώ κάνω ποιοτική ποπ" :shifty: .... αλλά του απάντησε ο Κατσιμίχας καταλλήλως

 

Όλοι οι καλλιτέχνες κάποια στιγμή στην καριέρα τους πέφτουν στη λούμπα του να γράφουν τα ίδια και τα ίδια.

Το κακό με το Χατζηγιάννη είναι ότι το έκανε...από το δεύτερο CD του.

Και φυσικά πως ξεπουλήθηκε όσο περισσότερο γινόταν (σε διαφημίσεις κτλ) με αποτέλεσμα να χάσει και οποιαδήποτε αξία ή σεβασμό είχε κερδίσει με την αρχική του εμφάνιση.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εμενα το μονο που δε μου αρεσει ειναι πως βρισκεται στην επικαιροτητα οχι τοσο της δουλειας του αλλα με τη σχεση του με την μακρυπουλια.Απ την αλλη φυσικο ειναι τα μιντια να πεφτουν πανω του σαν τα κορακια οταν εχει σχεση με μια πολυ ωραια κοπελιτσα γκου χου γκου χου και ειναι και διασημος...απλα εχει παρα""£"£2 το πραγμα..αλλα πραγματι ειδα μια συναυλια του τον φεβρουαριο τον ειδα live δηλ και δεν ξερω αυτο το εντεχνο που το ριξε πολυ στις τελευταιες του δουλειες δε μου πολυαρεσε:happy:

Επισης για να πω και πιους δεν παω μιας και ο χατζηγιαννης με αρεσει η μουσικη του ειναι

ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ:X .συμφωνοντας με το μυνημα παραπανω :):)

justin bieber γιατι ειναι μια μικρη ψωναρα

και miley cyrous γιατι το τραγουδακι PARTY IN THE USA που εβγαλε <και δεν εβγαλε μονο αυτο στο βιντεοκλιπ:lol:> μου την δινει σπαει στα νευυυυυυυυυυυρα αν και τωρα εχει γινει για τους αμερικανους theme song λωγο bin laden death .συν οτι δεν ειναι η αθωα που μας το πεζε στην χανα μοντανα αλλη μπουρδα:(

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν υπαρχει πιο αχωνευτη τραγουδιστρια απο την lady gaga.Φαινεται και απ'το ονομα οτι ειναι πολυ γκα-γκά:lol:. Σκετο ζωον!Και τα τραγουδια της απαισια!Θα ηθελα πολυ να παω σε συναυλια της μονο και μονο για να την γιουχαρω και να της πεταξω ντοματες.Απορω εχει παρει βραβεια.Αισχος!Επισεις θα συμφωνησω και με τους προαναφερθεντες για τον justin bieber. Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...