Jump to content

Ποιον τραγουδιστή δεν συμπαθείτε;


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα δεν είναι το που δούλευε , αλλά το γεγονός οτι και μόνο με την παρουσία της είναι ενοχλητική πόσο μάλλον όταν ανοίγει το στόμα της..... :X :angry: :down: :spam: :rtfm:
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 191
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι μωρε η ψωναρα. Εμαθα εχτες οτι εστελνε λουλουδια στον εαυτο της!!!!!!!!!!! :blink: :X !!???! Παει καλα η κοπελα(υοπσ σορυ, Κολογρι@) ???!!!???! Και δεν δουλευε σε εργοστασιο... Επι χρημασι εκδiδομενη ητανε.. :whistle: :innocent: !!!! ΕΛΕΟΣ

 

Εισαι σιγουρος για αυτο?Αν οχι,να μη συκοφαντουμε χωρις να ειμαστε σιγουροι.

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτη ειναι τιγκα στα κομπλεξ...τα παιδακια στο all star fame τα κοιταζε με ενα σκυλιασμενο και ψωνιστικο υφος...ελεος...μονο για τον εαυτο της μιλαει η ψωναρα...ειναι αναμεσα στους 10 σε αυτον τον πλανητη που τουλουμιαζω ανετα στο ξυλο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος για αυτο?Αν οχι,να μη συκοφαντουμε χωρις να ειμαστε σιγουροι.

 

Eμενα παντος μου το ειπε ατομο που καπια σχεση εχει και σιγουρα το εμπιστευομαι

Link to comment
Share on other sites

Και εκει. Γιατι το να ερχετε μια πουτ@ν@ να μου λεει οτι πρεπει να κανω αφτα που εκανε ειναι το λιγοτερο βρισια

 

Οκ χαλάρωσε.... :p

Άντε να παντρευτεί να ησυχάσουμε! :w00t:

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Άντε να παντρευτεί να ησυχάσουμε! :w00t:

 

Και πιος θα την παρει;

Παντος αμα βρειθει κανας τρελος να την παρει τον λυπαμε οσο τπτ στον κοσμο. Στον πρωτο μηνα το πολυ θα πεσει διαζυγιο εκτος και αν ειναι μαζοχιστης

Link to comment
Share on other sites

Και πιος θα την παρει;

Παντος αμα βρειθει κανας τρελος να την παρει τον λυπαμε οσο τπτ στον κοσμο. Στον πρωτο μηνα το πολυ θα πεσει διαζυγιο εκτος και αν ειναι μαζοχιστης

 

Αφού παντρεύεται..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Έναν πρώην άντρα της... :lol: :lol: :lol: :lol:

Sorry για το off topic :O

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Καλά ε πέθανα από τα γέλια! :lol:

Μόνο 65 είναι? :p

Πράγματι δεν την αντέχω κ ειδικά στο All star fame που λέει συνέχεια "πρέπει να προσπαθήσεις...εγώ ξέρεις πόσα χρόνια δούλευα σε εργοστάσιο κλπ....." :w00t: :wacko:

 

Υ.Γ.Το ξανθό μαλλί της έλειπε!!!!!!! :blink:

 

Τότε να μην βλέπεις all star fame.

Link to comment
Share on other sites

Τότε να μην βλέπεις all star fame.

 

Δεν έχει σχέση το All star fame με το ότι μου τη σπάει αυτή η γυναίκα..... :confused:

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Θα μιλησω μονο για Ελληνες τραγουδιστες και θα κρινω μονο με βαση το χαρακτηρα και το στυλακι που εχουν (ή εστω που προβαλλουν) και οχι με βαση τη φωνη και την καριερα!

 

Λοιπον....εχουμε και λεμε!!!

 

ΣΥΜΠΑΘΩ τους/τις:

 

Πετρελη (πααααρα πολυ,δεν την εχει ψωνισει καθολου) :up:

 

Πλουταρχο

 

Ρεμο :music:

 

Τερζη

 

Βερτη

 

Πετρακο (ο Γρηγορης απο το φειμ 1)

 

Πεγκυ :yahoo:

 

Παπαρίζου

 

Καλομοιρα :wink:

 

Βανδη

 

 

 

ΔΕ ΣΥΜΠΑΘΩ τους/τις:

 

Μαζωνακη (απαισιος τυπος,αθλιος,με μια ανωμαλια στη φατσα που με αηδιαζει) :rocket:

 

Σφακιανακη (για τους γνωστους λογους)

 

Ρουβα (εντελως ηλιθιος,ή εστω τον ηλιθιο θελει να παριστανει αφου δεν μπορει να μιλησει) :stupid:

 

Νινο (επισης ουφο,χαζος,και κυριως ΑΤΑΛΑΝΤΟΣ που νομιζει οτι ειναι καποιος..πω πω εκνευριστηκα τωρα!!) :mad:

 

Κοτσιρα (δεν ξερω γιατι!)

 

Πιεριδη (σκυλομουρα) :rocket:

 

Μαρω Λυτρα :hunter:

 

:shoot: Πρωτοψαλτη

 

 

Θα επανελθω για τους ξενους!!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Μαζωνακη (απαισιος τυπος,αθλιος,με μια ανωμαλια στη φατσα που με αηδιαζει) :rocket:

 

 

QUOTE]

Εγω παλι αυτον τον ανθρωπο πολυ τον συμπαθω!!!Δεν ξερω γιατι...μαλλον για την φατσα του.ειμαι σοβαρα γιατρε;;; :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαζωνακη (απαισιος τυπος,αθλιος,με μια ανωμαλια στη φατσα που με αηδιαζει) :rocket:

 

 

QUOTE]

Εγω παλι αυτον τον ανθρωπο πολυ τον συμπαθω!!!Δεν ξερω γιατι...μαλλον για την φατσα του.ειμαι σοβαρα γιατρε;;; :p

 

Eίσαι πολύ σοβαρά....... :cry: :w00t:

Και εμένα μου τη σπάει ο Μαζωνάκης και ας έχει κάποια καλά τραγούδια. :rolleyes:

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρωσω οτι μου τη σπανε πααααρα πολλοι οι Βαρδηδες (!) (και ο Αντωνης και ο Γιαννης),ενω για αγνωστο λογο παω πολυ τον Κωνσταντινο Χριστοφορου!! :w00t: :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Vasika egw den theorw tragoudistes autous pou itan se tilepaixnidia...(fame story,super idol,popstars)

Exei katantisi aidia..kapioi vgazoun xontra lefta k kapioi alloi parasirontai poli eukola..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν τον καιρό Ταμπάκης,Κατέλλης,Ξανθιώτης,Χριστοφόρου sux.

 

Δεν μπορώ να τους ακούσω τους τύπους με τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν τον καιρό Ταμπάκης,Κατέλλης,Ξανθιώτης,Χριστοφόρου sux.

 

Δεν μπορώ να τους ακούσω τους τύπους με τίποτα

ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ????????????Ο ΚΑΤΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ!!ΝΑ πλενεις το στομα σου οταν μιλας γι αυτον! :lol: :lol: :w00t:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από τον τίτλο του thread Και μόνο χωρίς να έχω διαβάσει τι λέτε ...ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΩ ΚΑΘΌΛΟΥ ΤΟΝ ΝΤΑΛΑΡΑ
Link to comment
Share on other sites

Ton Τριαντάφυλλο, που ήταν να μπει τωρα και αυτός μαζί με εμένα και δε μπήκε. Πήρε αναβολή 3 μηνών το σίχαμα...
:X
Link to comment
Share on other sites

Ton Τριαντάφυλλο, που ήταν να μπει τωρα και αυτός μαζί με εμένα και δε μπήκε. Πήρε αναβολή 3 μηνών το σίχαμα...

xaxaxaxaxa :rotfl:

 

Στα λεγα εγώ γίνε τραγουδιστής. Τι τα χεις τα κονέ; :p

Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι δεν παω καθολου Μαντω, Πωλινα, Χαριτοδιπλωμενο, Δακη, Αντωνιαδη, Πορτοκαλογλου, Ρακιντζης, hi-5(αν υπαρχουν ακομα), Καλλιρη.. δεν ξερω αλλα ολους αυτους τους θεωρω πολυ μετριους.
Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι δεν παω καθολου Μαντω, Πωλινα, Χαριτοδιπλωμενο, Δακη, Αντωνιαδη, Πορτοκαλογλου, Ρακιντζης, hi-5(αν υπαρχουν ακομα), Καλλιρη.. δεν ξερω αλλα ολους αυτους τους θεωρω πολυ μετριους.

Δεν έχεις άδικο. Ολοι αυτοί (εκτός φυσικά απο τον Πορτοκάλογλου) ειναι μέτριοι και παρακάτω μη σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...