Jump to content

Ποιον τραγουδιστή δεν συμπαθείτε;


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σφακιανακης, Notis Sfakianakis (οπως υπογραφει τελευταια), τον θεωρω τον μεγαλυτερο αχρηστο & ασχετο & κακογουστο

Λιγο σεβασμο στον ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ!

Εγω απεχθανομαι το Νταραλα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 191
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τζιμης Πανολυσης :mad: :mad: .......ΓΥΦΤΟΣ!!!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Apo tous ksenous tragoudistes den sympatho katholou ton Gareth Gates kai tous Metallica,eno perissotero apo olous antipatho ton axrhsto Busta Rhymes kai ton atalanto Pharrel.
Link to comment
Share on other sites

Apo tous ksenous tragoudistes den sympatho katholou ton Gareth Gates kai tous Metallica,eno perissotero apo olous antipatho ton axrhsto Busta Rhymes kai ton atalanto Pharrel.

 

Οι Metallica δεν είναι τραγουδιστές, μουσικοί είναι... Και για ποιό λόγο δηλαδή τους αντιπαθείς; :p

 

Εγώ αντιπαθώ Βανδή, Βίσση, Κοκκίνου, Καρβέλα και Αναγνωστοπούλου από Έλληνες... Από ξένους δεν αντιπαθώ κανέναν :cool:

Link to comment
Share on other sites

Απο ξένους αντιπαθώ πολλούς που με ακραίες εμφανίσεις και συμπεριφορές γίνονται φίρμες σε μια νύχτα, χωρίς πρώτο κριτίριο την φωνή τους.
Link to comment
Share on other sites

Αχ...λίστα ολόκληρη μπορώ να ανοίξω....

 

1)Καλομοίρα. Το χω δηλώσει και πιο παλιά. ΤΗ ΒΑΡΕΘΗΚΑ. ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟ. Ειναι γραφική πλέον. Go home κουκλα μου

 

2)Το Fame Story 3

 

3)Σφακιανάκη

 

4)Βοσκόπουλο (μπλιαχχχχχχχχχχχ)

 

5)Βίσση ώρες ώρες. αυτή την υπεροψία της και το στήσιμο της δηλαδή, κάτι μου ρχεται

 

6)Το Πετρέλη . Λαικόφατσα

 

7)Τη Θεοδωρίδου και την υπεροψία της απο όταν έγινε "έντεχνη". Ασε μας κοπέλα μου... Οταν σου γραφε ο Τριαντάφυλλος τουλάχιστον έκανες σουξέ.

 

8)Νίνο. Ψηλός, άχαρος και σα το γιό του Φρανκεστάιν

 

Δε θυμάμαι άλλους.

I'll be back και θα είμαι σκληρός

:P

:X
Link to comment
Share on other sites

Για Έλληνες δεν έγραψα, αλλα νά'ναι καλά ο ...mplip^. (πλύν Πετρέλη που μου ειναι συμπαθής και δεν έχει το εκνευριστικό ντουπέ πολλών άλλων) και σύν της Φαραντούρη που την έχει δει... Κάλλας. (θα έκανα δίσκο της δώρο σε εχθρό μου,στην ονομαστική του εορτή) :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αχ...λίστα ολόκληρη μπορώ να ανοίξω....

 

1)Καλομοίρα. Το χω δηλώσει και πιο παλιά. ΤΗ ΒΑΡΕΘΗΚΑ. ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟ. Ειναι γραφική πλέον. Go home κουκλα μου

επίσης! :mad:

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

thn konitopoulou....gia kapoio logo de mporo na thn akouo...8eoro pos den exei ka8olou oraia fonh
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαριέμαι να γράφω ποιους δεν συμπαθώ,θα γράψω αυτούς που συμπαθώ.

Αλκίνοος Ιωαννίδης, Σωκράτης Μάλαμας,Ορφέας Περίδης,Θανάσης Παπακωνσταντίνου.Όλοι άλλοι από την ελληνική μουσική μου είναι αδιάφοροι,ειδικά ο Νταλάρας!

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

thn konitopoulou....gia kapoio logo de mporo na thn akouo...8eoro pos den exei ka8olou oraia fonh

 

και εγώ έχει μία φωνή........ :sux:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Σφακιανακης, Notis Sfakianakis (οπως υπογραφει τελευταια), τον θεωρω τον μεγαλυτερο αχρηστο & ασχετο & κακογουστο

 

Ontos apo to 1995 kai meta etsi ipografei.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμπαθω τον Νοτη (αυτον του fame...ελεος!) , την Δημητριου(μια φορα να την δω να δινει συνεντευξη με ισια το κεφαλι! :p ) , την Βισση γιατι ωρες ωρες το παρακανει με το γενικο στυλ και "τουπε" της , τον Νταλαρα και παρα... μα παρα πολυ αντιπαθω τον ΑL BANO!(Iταλος τραγουδιστης , πρωην αντρας της Romina Power με την οποια ειχαν πει το " felicita' "....Μιλαμε τον υπερ-σουπερ αντιπαθω!!!!!)
Link to comment
Share on other sites

Τους περισσότερους :p

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο πήγα να κάνω post και εγώ! :D Από πότε ρε παιδιά τραγουδίστρια η Κακομοίρα; :confused:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αφου τραγουδαει βρε παιδια και υπαρχουν ατομα που εχουν παρει και το cd της (υπαρχουν ετσι;;;; :whistle: :p ) και πληρωνουν για να πανε να την δουν , τοτε τι ειναι;Καθηγητης πανεπιστημιου; :p

Τωρα θα μου πειτε, αν παρω και εγω ενα μικροφωνο και αρχισω και τραγουδαω , γινομαι τραγουδιστης; :blink:

Απλως υπαρχουν τραγουδιστες-καλλιτεχνες και τραγουδιστες....ΤΡΑΓΩΔΙ(Α)ΣΤΕΣ! :p

Link to comment
Share on other sites

Αφου τραγουδαει βρε παιδια και υπαρχουν ατομα που εχουν παρει και το cd της (υπαρχουν ετσι;;;; :whistle: :p ) και πληρωνουν για να πανε να την δουν , τοτε τι ειναι;Καθηγητης πανεπιστημιου; :p

Τωρα θα μου πειτε, αν παρω και εγω ενα μικροφωνο και αρχισω και τραγουδαω , γινομαι τραγουδιστης; :blink:

Απλως υπαρχουν τραγουδιστες-καλλιτεχνες και τραγουδιστες....ΤΡΑΓΩΔΙ(Α)ΣΤΕΣ! :p

Έτσι όπως το περιγράφεις, αν πουλήσεις CD ή αν πληρώσει κάποιος να σε δει, ναι, είσαι τραγουδιστής. :lol:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Mπερδεύεστε. Η Καυλομοίρα δεν είναι τραγουδίστρια... Όσο και αν προσπαθεί/ουν...

φιλάκια !!!! αλλα κακομοίρα :p

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Την συντριπτική πλειοψηφία των ελλήνων "τραγουδιστών" (προσέξτε τα "").

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

ελα τωρα που απο το πουθενα ξεφυτρωσε η καλομοιρα και μου το παιζει και τραγουδιστρια ολοι αλητες ειναι απο το fame κανεναν δε γουσταρα ποτε μου καθοντε και πουλιουντε και μπαινουν σε ενα live και νομιζουν οτι κανουν κατορθωμα και αλλοι χρονια στις πιστες και ουτε που αναγνωριζοντε καθολου φτου σας ρε,για το fame παει αυτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ελα τωρα που απο το πουθενα ξεφυτρωσε η καλομοιρα και μου το παιζει και τραγουδιστρια ολοι αλητες ειναι απο το fame κανεναν δε γουσταρα ποτε μου καθοντε και πουλιουντε και μπαινουν σε ενα live και νομιζουν οτι κανουν κατορθωμα και αλλοι χρονια στις πιστες και ουτε που αναγνωριζοντε καθολου φτου σας ρε,για το fame παει αυτο.

Για σένα μπορεί να είναι αλήτες και δεν ξέρω και τι άλλο αλλά για τα μικρά παιδάκια και για τους έφηβους που χαζεύουν στο κουτί είναι ινδάλματα και πρότυπα... :rolleyes:

 

Πρόσεξε. Δεν σε αδικώ γι αυτά που λες αλλά ούτε υποστηρίζω τους άλλους. ;) Δεν φταίνε τα παιδάκια βέβαια γι' αυτό αλλά τι να πεις τώρα και τι να κάνεις... :rolleyes: :whistle:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Για σένα μπορεί να είναι αλήτες και δεν ξέρω και τι άλλο αλλά για τα μικρά παιδάκια και για τους έφηβους που χαζεύουν στο κουτί είναι ινδάλματα και πρότυπα... :rolleyes:

 

Πρόσεξε. Δεν σε αδικώ γι αυτά που λες αλλά ούτε υποστηρίζω τους άλλους. ;) Δεν φταίνε τα παιδάκια βέβαια γι' αυτό αλλά τι να πεις τώρα και τι να κάνεις... :rolleyes: :whistle:

 

το παραφουσκωσα λιγο για να πω την αληθεια δεν ειναι ολοι τους αλητες-ειναι οι μισοι :p απλα ρε παιδια δε ξερω κι εγω καθομαι και το χαζευω καθε κυριακη και ξερετε τι μου την σπαει?το ολο στησιμο,καποιοι αταλαντοι γινοντε φιρμες και καποιοι με ταλεντο μενουν σε ενα σκονισμενο ραφι,ο τερζης π.χ ειχε εμφανιστει αν θυμαμαι καλα αρχες 80 ποτε ομως εγινε φιρμα?το 90.ενω ειχε πολλα καλα τραγουδια στο ρεπερτοριο του και τωρα καποιοι εμφανιζοντε με ενα καρο μπουρδες περιτυλιγμενες με μουσικη και μας λενε [καινουριος δισκος],ξεφτισανε οι ανθρωποι δυστυχως και μεσα σε αυτους μερα με τη μερα ημαστε κι εμεις :( αλλα τι να κανουμε κι εμεις ακολουθαμε τους ρυθμους αφηνωντας το ονειρο στο δρομο του :) off topic το μηνυμα μου αλλα πρεπει που και που να δημιουργειται μια μικρη παρακαμψη για καποια θεματα.ευχαριστω :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...