Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό εννοώ. Το έχω ήδη κλειστο.. Και μιλάμε για μείωση έντασης στο 50% έτσι; αν το βάλω και παίξει κανονικά βαράει πολύ δυνατά.. Μόνο στο τηλέφωνο το παθαίνει
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα παιδια. Εχω προβλημα με το κινητο και εχω εγγυηση σε ισχυ. Απο ότι εψαξα, η αρβατο ειναι υπευθυνη. Στην συνομιλια μαζι τους μου ειπαν οτι χρεωνομαι εγω τα μεταφορικα οπως επισης και τον τυπικο ελεγχο με κοστος 20 ευρω. Στην επομενη ερωτηση μου, εαν αποδειχθει ομως οτι το προβλημα οφειλεται σε λαθος του κατασκευαστει και οχι του χρηστη, παλι θα χρεωθω τον "τυπικο ελεγχο" , η απαντηση ηταν οτι αυτη ειναι η διαδικασια. Εχετε παρομοια εμπειρια? Μενω θεσσαλονικη...

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Kαλησπερα δυστυχως απο τοτε που εφυγε η htc απο την ελλαδα το θεμα service εχει γινει τραγικο , παλιοτερα το 20ρικο

το πληρωνες μονο αν σου βρισκαν υπαιτιοτητα και σου εβγαζαν την συσκευη εκτος εγγυησης .

Περα απο το τηλ που πηρες στειλε και ενα mail, θα σου απαντησουν μετα απο μερικες μερες .

Τι επαθε η συσκευη και χρειαζεσαι το service ??

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Εχω προβλημα με το κινητο και εχω εγγυηση σε ισχυ. Απο ότι εψαξα, η αρβατο ειναι υπευθυνη. Στην συνομιλια μαζι τους μου ειπαν οτι χρεωνομαι εγω τα μεταφορικα οπως επισης και τον τυπικο ελεγχο με κοστος 20 ευρω. Στην επομενη ερωτηση μου, εαν αποδειχθει ομως οτι το προβλημα οφειλεται σε λαθος του κατασκευαστει και οχι του χρηστη, παλι θα χρεωθω τον "τυπικο ελεγχο" , η απαντηση ηταν οτι αυτη ειναι η διαδικασια. Εχετε παρομοια εμπειρια? Μενω θεσσαλονικη...

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Είναι σίγουρα εξουσιοδοτημένοι? γιατί από αυτά που σου είπαν, εγώ καταλαβαίνω ότι δεν σε καλύπτουν με εγγύηση. (αφού σε χρεώνουν ούτως ή άλλως).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τους ιδιους προβληματισμους εχω και εγω ρε παιδια. Η οθονη ειναι μαυρη. Το κινητο δουλευει κανονικα . Το back light αναβει αλλα η οθονη ειναι καταμαυρη...

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τους ιδιους προβληματισμους εχω και εγω ρε παιδια. Η οθονη ειναι μαυρη. Το κινητο δουλευει κανονικα . Το back light αναβει αλλα η οθονη ειναι καταμαυρη...

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

Κακο αυτο μαυρισε η οθονη :( πιστευω πως οποιος εχει το service θα σε καλυψει η εγγυηση ,ξανα μιλα με την htc

και πες τους που θα παραδωσω την συσκευη

Ριξε και μια ματια στο post #2105 του φιλου kollatou ειναι λιγο παλιο και ισως να μην υσχυει αλλα τουλαχιστον να εχεις μια ιδεα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7012479#post7012479

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Τους ιδιους προβληματισμους εχω και εγω ρε παιδια. Η οθονη ειναι μαυρη. Το κινητο δουλευει κανονικα . Το back light αναβει αλλα η οθονη ειναι καταμαυρη...

 

Πριν αρκετά χρόνια είχα θέμα με την κάμερα του m7, μίλησα με Αρβάτο, έστειλαν κούριερ στο γραφείο μου να το πάρει και μου το έφερε πάλι κουριερ με χρέωση μηδέν. Πριν μια βδομάδα έστειλα μέιλ στην HTC για το που θα μπορούσα να αλλάξω μπαταρία σε ένα m8 που έχω παλιό να το δώσω σε ένα φίλο και η απάντηση ήταν ότι δεν υπάρχει αντιπρόσωπος της εταιρείας στην χώρα μου και ότι το κοντινότερο σέρβις είναι σε μια χώρα που δεν θυμάμαι ποια είχε αναφέρει στο μέιλ. Κάτι τέτοια με κάνουν να το σκέφτομαι λίγο περί HTC 11..

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια ρε παιδιά το Σέρβις? Να φοβόμαστε δηλαδή μην πάθει κάτι...

 

Sent from my Black Leather Htc 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα ψάξω κάποιο άλλο κινητό για την γυναίκα μου. Λίγο η κακή μπαταρία (κάτω του μετρίου), λίγο η ανύπαρκτη εγγύηση στην Ελλάδα και η υψηλή τιμή για κινητό 15 μηνών που δεν λέει να πέσει, με αποτρέπουν από το αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δεν έχεις άδικο !

 

Το θέμα είναι ότι πέρα από τη Samsung δε νομίζω να έχει απομείνει σοβαρό σέρβις στην Ελλάδα.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο δεν έχω ειδοποιήσεις από το gmail όταν ειναι σβηστή η οθόνη του κινητού. Όλες οι εφαρμογές μου δίνουν ειδοποιήσεις κανονικά, εκτός από το gmail. Μόλις ανοίγω την οθόνη σκάνε μαζεμένες. Καμια ιδέα; Έχω leedroid στο κινητό και ρουτ
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα σε site οτι το security patch μαρτιου εχει δωθει στα htc unlocked απο τον απριλιο....το δικο μου ιανουαριου εχει ακομη....πως γινεται αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια ρε παιδιά το Σέρβις? Να φοβόμαστε δηλαδή μην πάθει κάτι...

 

Sent from my Black Leather Htc 10

 

λες και δεν το ήξερες :p

Link to comment
Share on other sites

λες και δεν το ήξερες :p

 

Καλα η arvato εχει το service σχεδον ολων των γνωστων εταιριων...το θεμα ειναι να μν σου τυχει προβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι πώς και δεν το έχει αναφέρει κανείς ακόμα... Από χθες το default keyboard άρχισε να βγάζει διαφημίσεις πάνω από τα πλήκτρα!

Αν δεν έχει γίνει κάποιο λάθος και δεν το πάρουν πίσω είναι για μήνυση!

Είμαι φανατικός HTCακιας αλλά αυτό ξεπερνάει κάθε όριο! Πατάω σε διαφημίσεις κατά λάθος καθώς προσπαθώ να γράψω! Δεν υπάρχει αυτό! Επίσης έχει πέσει η απόκριση του keyboard λόγω αυτών, τα μισά taps δεν τα πιάνει... Αν δε διορθωθεί άμεσα αυτό δε με ξαναβλέπουν ούτε μια κυάλια... Α ρε HTC πού κατάντησες...

Edited by Makinen

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν χρησιμοποιεί κανείς το default γι αυτό! :)

 

Sent from my Black Leather Htc 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο πάντως

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτη παραβίαση ιδιωτικότητας. Το ξέρω ότι ακούγεται αστείο να μιλάμε για ιδιωτικότητα όταν χρησιμοποιούμε smartphones που στέλνουν τα πάντα όλα σε κάποιο server στην Κίνα, αλλά εδώ μιλάμε για ξεκάθαρη αποστολή οτιδήποτε γράψεις προκειμένου να πάρεις αντίστοιχες διαφημίσεις... Και μαζί φυσικά και passwords και αριθμούς πιστωτικών καρτών μαζί με όλα τα στοιχεία διευθύνσεις κλπ, και ποιος μου λέει ότι είναι προστατευμένα και δεν είναι σε ένα από .txt κάπου στην Κίνα σε ένα server room αφύλακτο... Παιδιά έχω πάθει σοκ τώρα, μιλάμε για πολύ σοβαρά πράγματα :blink: Μιλάμε αν ήμουν σοβαρός hacker τώρα θα έβρισκα πού στέλνονται όλα αυτά και θα το χτυπούσα αλύπητα! Όλα όσα έχουν γράψει όλοι οι χρήστες του Touchpal σε λίγες ώρες σε όλο τον κόσμο θα είναι χρυσάφι πληροφοριών!

Επίσης μια γρήγορη αναζήτηση στο google έβγαλε 2-3 συζητήσεις των τελευταίων ωρών στο Reddit, δεν είμαι ο μόνος που ξαφνικά το παρατήρησε, έχει περαστεί κάποιο update εδώ και λίγες ώρες...

Απαράδεκτοι, απλά απαράδεκτοι, δεν έχω λόγια...

Edited by Makinen

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Αγοραζεις το Swype και εισαι αρχηγός

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι μετά το παγκόσμιο κράξιμο το πήραν πίσω μόλις τώρα... Έκανα restart και μου έβγαλε μια οθόνη που με έβαζε να επιλέξω αν συμφωνώ να στέλνω στην HTC τα προσωπικά μου δεδομένα "για να βελτιώσουν τα προϊόντα τους" :lol:

Και όταν έριξα άκυρο εξαφανίστηκαν οι διαφημίσεις... Άντε να δούμε...

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Here we are! Μια απο τα ιδια και δω... Το μονο προβλημα με την απόκριση σε μενα ειναι κάποιες φορές στο space. Στην αρχή νόμιζα οτι μου τις βγαζει μονο στο messenger αλλα διαψευστηκα..14e5620df61a1c23876b86ffab8d32fe.jpg

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα..στο ιστορικο μπαταριας φαινεται ενεργοποιημενο το wifi..ενω δν ειναι...

 

Και που το έχεις κλειστο αυτό πάλι ψαχνει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...