Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηδου οι πρωτες φωτος U 11 απο χρηστη του xda που εχει το κινητο στα χερια του

 

https://www.flickr.com/photos/leoside/sets/72157681759199091/with/34712230485/

 

Εντυπωσιακα πραματα...

 

υ.γ Και το λινκ του xda

 

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2411840&page=5341

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευτυχώς η HTC δίνει 100 GB για δύο χρόνια με κάθε καινούργια συσκευή και δεν έχω πληρώσει ευρώ μέχρι τώρα

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Ηδου οι πρωτες φωτος U 11 απο χρηστη του xda που εχει το κινητο στα χερια του

 

https://www.flickr.com/photos/leoside/sets/72157681759199091/with/34712230485/

 

Εντυπωσιακα πραματα...

 

υ.γ Και το λινκ του xda

 

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2411840&page=5341

 

 

 

Αυτός δε τραβάει φωτογραφίες μετά το μεσημέρι ε ή κανα πρόσωπο; Ρε ποιοι πιάνουν πρώτοι αυτά τα κινητά...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα, βλέπω όμως φέτος πως, ακόμα και κάτι Κινέζικα των 100$ που δεν τα έχω ξανακούσει, βγάζουν τηλ. τύπου Mi Mix.. Οπότε αναρωτιέμαι.. γτ?.. :p.. Ειδικα το κάτω μέρος, φαίνεται μισοτελειωμένο.. τι σκατά roadmaps και χρονοδιαγράμματα έχουν ρε π%^στ^ μου.. οι product owners και οι designers δε νοιώθουν?..

 

Eσυ στην εξελιξη θα μεινεις πισω;

Σαφως και τα μικρα μπεζελ ειναι καλυτερα, δεν θα βγει το ασπρο μαυρο επειδη η htc κανει βγαζει μπαρουφες τυπου u ultra.

 

Ηδου οι πρωτες φωτος U 11 απο χρηστη του xda που εχει το κινητο στα χερια του

 

https://www.flickr.com/photos/leoside/sets/72157681759199091/with/34712230485/

 

Εντυπωσιακα πραματα...

 

υ.γ Και το λινκ του xda

 

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2411840&page=5341

 

τις εντυπωσιακες φωτο που τις ειδες που "εκπλησεσαι" κιολας;

Link to comment
Share on other sites

Eσυ στην εξελιξη θα μεινεις πισω;

Σαφως και τα μικρα μπεζελ ειναι καλυτερα, δεν θα βγει το ασπρο μαυρο επειδη η htc κανει βγαζει μπαρουφες τυπου u ultra.

 

 

 

τις εντυπωσιακες φωτο που τις ειδες που "εκπλησεσαι" κιολας;

Από παλαιότερα ποστ σου θυμάμαι ότι δεν ειναι και το πιο εύκολο πράγμα του κόσμου να σε ικανοποιήσει συσκευή.

 

Οι φωτογραφίες είναι καλές. Δεν έχει βραδυνές αλλά αυτές που βλέπω το αποτέλεσμα είναι πάρα πολύ καλό. Περισσότερα όταν πιάσουμε τις συσκευές στα χέρια μας.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Από παλαιότερα ποστ σου θυμάμαι ότι δεν ειναι και το πιο εύκολο πράγμα του κόσμου να σε ικανοποιήσει συσκευή.

 

Οι φωτογραφίες είναι καλές. Δεν έχει βραδυνές αλλά αυτές που βλέπω το αποτέλεσμα είναι πάρα πολύ καλό. Περισσότερα όταν πιάσουμε τις συσκευές στα χέρια μας.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το αποτελεσμα ειναι αδιαφορο, νομιζω μεχρι και το s6 μπορει να παραγει τετοιες φωτο, καμια δεν ειναι σε δυσκολες συνθηκες.

Link to comment
Share on other sites

Το αποτελεσμα ειναι αδιαφορο, νομιζω μεχρι και το s6 μπορει να παραγει τετοιες φωτο, καμια δεν ειναι σε δυσκολες συνθηκες.

 

εχω φωτογραφιες σε δυσκολες συνθηκες απο το U Ultra που εχει χειροτερο hw και ειναι ανωτερες του μετριου αν οχι κορυφαιες μετα και το τελευταιο update.

οποτε μαλλον το U11 βγαζει ακομα καλυτερες.

 

υποθεση κανω,σε 2 εβδομαδες θα ξερουμε σε συγκριση με S8/iPhone7/G6/HTC 10.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Kingston. Προτείνετε καμιά καλή ρε παιδιά, 32GB να πάρω σε 2 βδομάδες που θα πληρωθώ

Κοιτα προς Samsung μερια.. Δεν προτεινω Sandisk Ultra ,γιατι ειχα παρει παλιοτερα μια 16 αρα και απο τοτε προσπαθω να της κανω διαμορφωση και απο αυτην δεν σβηνεται τιποτα απο μεσα της!! Θα την καψω στο τελος :p

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Με τις αναβαθμισεις ξερετε τι γινεται?

Ουτe android secure update κανουν,ουτε τιποτα...

Το παρατησαν το 10?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Με τις αναβαθμισεις ξερετε τι γινεται?

Ουτe android secure update κανουν,ουτε τιποτα...

Το παρατησαν το 10?

 

Δυστυχώς τίποτα μέχρι στιγμής

Ήταν απασχολημένοι φαίνεται με το U 11

Αναμένουμε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες ενω ειμαι μεσα στην καμερα και παταω κατω δεξια να μου δείξει τις εικονες μου βγαζει black screen. Καποια εξήγηση ?

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες ενω ειμαι μεσα στην καμερα και παταω κατω δεξια να μου δείξει τις εικονες μου βγαζει black screen. Καποια εξήγηση ?

 

Κάνε μια εκκαθάριση από ρυθμίσεις/εφαρμογές/κάμερα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξε ευχαριστώ

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τίποτα μέχρι στιγμής

Ήταν απασχολημένοι φαίνεται με το U 11

Αναμένουμε

Παιζει να τις δωσουν ολες μαζι με version 7.1 του android τωρα που βγηκε το 11; παιζει να υο τεσταρουν ακομα απλα πιθανολογω..

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Αντε γιατι μας εχουν ξεχασει λιγακι...

 

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια το τελευταίο security update ειναι αυτο?

http://www.htc.com/us/support/htc-10/news/

 

Ναι άλλα είναι για τις αμερικανικες συσκευές.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Έγινε διαγραφή των off topic posts.

Για άλλα τηλέφωνα, όπως και για για σύγκριση φωτογραφικών μηχανών των smartphones υπάρχουν τα κατάλληλα θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, μία βοήθεια παρακαλώ. Όταν βάζω το τηλέφωνο στο αυτί, για να απαντήσω σε μία κλήση, ανοίγει (εξαιτίας του αγγίγματος του αυτιού στο τηλ υποθέτω) η μπάρα με τις γρήγορες ρυθμίσεις, με αποτέλεσμα, κατά τη διάρκεια της συνομιλίας, να πατιόνται διάφορα κουμπιά, όπως π.χ. η λειτουργία σε πτήση και να διακόπτονται οι συνομιλίες. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που να μην επιτρέπει το άνοιγμα της μπάρας των γρήγορων ρυθμίσεων, όταν ακουμπάει το αυτί στο τηλέφωνο; Ευχαριστώ.:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, μία βοήθεια παρακαλώ. Όταν βάζω το τηλέφωνο στο αυτί, για να απαντήσω σε μία κλήση, ανοίγει (εξαιτίας του αγγίγματος του αυτιού στο τηλ υποθέτω) η μπάρα με τις γρήγορες ρυθμίσεις, με αποτέλεσμα, κατά τη διάρκεια της συνομιλίας, να πατιόνται διάφορα κουμπιά, όπως π.χ. η λειτουργία σε πτήση και να διακόπτονται οι συνομιλίες. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που να μην επιτρέπει το άνοιγμα της μπάρας των γρήγορων ρυθμίσεων, όταν ακουμπάει το αυτί στο τηλέφωνο; Ευχαριστώ.:)

 

Το κάνει και σε εμένα

Πρέπει να είναι πρόβλημα του αισθητήρα και έχω σκοπό να το στείλω για επισκευή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, μία βοήθεια παρακαλώ. Όταν βάζω το τηλέφωνο στο αυτί, για να απαντήσω σε μία κλήση, ανοίγει (εξαιτίας του αγγίγματος του αυτιού στο τηλ υποθέτω) η μπάρα με τις γρήγορες ρυθμίσεις, με αποτέλεσμα, κατά τη διάρκεια της συνομιλίας, να πατιόνται διάφορα κουμπιά, όπως π.χ. η λειτουργία σε πτήση και να διακόπτονται οι συνομιλίες. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που να μην επιτρέπει το άνοιγμα της μπάρας των γρήγορων ρυθμίσεων, όταν ακουμπάει το αυτί στο τηλέφωνο; Ευχαριστώ.:)

Οταν ακουμπας το τηλεφωνο στο αυτι, η οθονη του σβηνει; εχω την εντυπωση πως εχουν αναφερθει περιπτωσεις να μην λειτουργει σωστα ο αντιστοιχος σενσορας που εντοπιζει οτι το πλησιαζεις στο αυτι σου και σβηνει αυτοματα την οθονη για να μην πατησεις καταλαθος τιποτα..

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οταν ακουμπας το τηλεφωνο στο αυτι, η οθονη του σβηνει; εχω την εντυπωση πως εχουν αναφερθει περιπτωσεις να μην λειτουργει σωστα ο αντιστοιχος σενσορας που εντοπιζει οτι το πλησιαζεις στο αυτι σου και σβηνει αυτοματα την οθονη για να μην πατησεις καταλαθος τιποτα..

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι δεν σβήνει η οθόνη. Παραμένει ανοιχτή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το κάνει και σε εμένα

Πρέπει να είναι πρόβλημα του αισθητήρα και έχω σκοπό να το στείλω για επισκευή

 

Το έχεις ψάξει, δεν υπάρχει κάποια ρύθμιση; Πρέπει να το στείλουμε για επισκευή; Εγώ δεν το έχω ούτε ένα μήνα το τηλ...

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν σβήνει η οθόνη. Παραμένει ανοιχτή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το έχεις ψάξει, δεν υπάρχει κάποια ρύθμιση; Πρέπει να το στείλουμε για επισκευή; Εγώ δεν το έχω ούτε ένα μήνα το τηλ...

 

Κι εμένα καινούργιο ειναι

Δεν υπάρχει ρύθμιση

Είναι πιθανόν αυτό το πρόβλημα

Το oneplus 3t που είχα ειχε παρόμοιο πρόβλημα αλλά εκεί πρέπει να ήταν θέμα λογισμικού

Εδώ είναι μάλλον του αισθητήρα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα καινούργιο ειναι

Δεν υπάρχει ρύθμιση

Είναι πιθανόν αυτό το πρόβλημα

Το oneplus 3t που είχα ειχε παρόμοιο πρόβλημα αλλά εκεί πρέπει να ήταν θέμα λογισμικού

Εδώ είναι μάλλον του αισθητήρα

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...