Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το γνωρίζω για τον Αμερικάνο (το διάβαζα και στο xda) απλά ήλπιζα να την γλιτώναμε εμείς (είναι γενικά μόδα να μην βγάζουν συσκευές με fm radio δυνατότητες εκεί).

στο xda έκαναν καμιά πατέντα να το ενεργοποιήσουν ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ουπς https://www.youtube.com/watch?v=Cz6CPxGMaQU. Στον 1ο γυρο χανει λογω αργου φοκους της καμερας Edited by bvb

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Καλα στεκεται απεναντι στο s7 παρολο που εχει δεχθει κ περισσοτερα updates, αλλα με την exynos εκδοση του edge δεν εχει ελπιδες το 10.
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνήσω ή έστω θα αμφισβητήσω τη σιγουριά σου για τον exynos. Ξεκινάει το τεστ με την κάμερα και μένει πίσω λόγω του focus όπως λέει κι ο φίλος bvb. Παρ'όλα αυτά στο τέλος κερδίζει με αρκετή διαφορά. Δε νομίζω ότι μπορεί να καλυφθεί έτσι εύκολα.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

στο xda έκαναν καμιά πατέντα να το ενεργοποιήσουν ?

 

Δεν νομίζω ότι έχουν καταφέρει κάτι ακόμα...

The more things change, the more they stay the same...
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι έχουν καταφέρει κάτι ακόμα...

δεν τους φοβαμε κατι θα βρουν αυτοι :p

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνήσω ή έστω θα αμφισβητήσω τη σιγουριά σου για τον exynos. Ξεκινάει το τεστ με την κάμερα και μένει πίσω λόγω του focus όπως λέει κι ο φίλος bvb. Παρ'όλα αυτά στο τέλος κερδίζει με αρκετή διαφορά. Δε νομίζω ότι μπορεί να καλυφθεί έτσι εύκολα.

 

Κοιτα . Το s7 χανει αρκετα επειδη δεν κραταει στη μνημη δυο(!) παιχνίδια.

Με τον exynos ειναι πολυ διαφορετικά τα πράγματα . Υπάρχει καλύτερη διαχείριση μνημης προφανως λόγω οτι ειναι δικος της επεξεργαστης. Το ιδιο γίνεται και με την διαχείριση της ενεργειας.Με τους qualcomm η sammy ποτε δεν τα πήγαινε καλα.

Επειδη το εχω ψαξει το θεμα με τα speed test , αν ανατρεξεις στα video του phonebuff ( του ιδιου που εκανε το τεστ παραπανω) εχει τεστ s7 qualcomm vs s7 exynos. H διάφορα ειναι πολυ μεγαλη πιστεψε με. Επισης συγκρινει το exynos με το υπέργρήγορο iphone 6s κ χανει μονο με 8 ή 10 δεύτερα αν θυμάμαι καλα.

 

Edit.

 

Εδω και το βίντεο με τα δυο Samsung . Τραγικο το multitasking στo qualcomm μοντελο χανει με 40 δευτερα διαφορα. Κακα τα ψέματα και εγω λατρευω τα htc αλλα η Samsung εχει ανεβει αρκετα στο software κομμάτι ( μιλαω αποκλειστικά για τα exynos ομως,)

Sorry για το offtopic

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Τρέμω στην ιδέα του τι θα γίνει όταν γίνουν νόρμα τα modular τηλέφωνα.... υγρό άζωτο για να πετυχαίνεις καλύτερα benchmark κτλ.. jesus..
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Απόδοση μπαταρίας έχουμε από τους χρήστες? Μεγειά σε όλους ! :)

 

ακομα θυμαμαι που ειχαμε αγορασει απο τους πρωτους το Edge+.

τι ομορφο κινητο.δεν το ειπα τυχαια...

 

ε! η μπαταρια του 10 ειναι ακριβως σαν αυτη του Edge+ πριν παρει MM.

ανετα 4ωρες οθονη με σκληρη χρηση,με λιγη προσοχη και λιγο wifi πας στις 5,5

χαιρετω!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

 

740 ευρώ; για το HTC 10? Ε όχι δα... Ας το προλάβει ο ceo της HTC και οι στενοι συγγενείς και φίλοι...

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα πράμα.

Μπα όχι,πολλά τα χρήματά.610+ κάτι ψιλά για s7 edge ειδάλλως καλά είμαι και με το vfm huawei p9.

Δε λέω,συμπαθητικό μου ήταν κάπως και το 10άρη,παρόλο το χάλια λευκό χρώμα πού έπεσε στα χέρια μου,ομως τα χρήματά του,απλά υπερβολικά πολλά.

Στα 500-550 θα ήταν σαφώς μία καλύτερή προσέγγισή στο θέμα τιμής.και φυσικά το τονίζω,μόνο σε μαύρο χρώμα.

Δεν είναι χάλια το κινητό,απλά δεν είναι και κάτι το wow.

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε κανείς ότι είναι φθηνό. Το οποίος προλάβει το γραψα γιατί έχει μόνο 5. Μερικά παιδιά περιμένουν διαθεσιμότητα από σκρουτζομαγαζα για το μαύρο αν διαβάσατε.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα πράμα.

Μπα όχι,πολλά τα χρήματά.610+ κάτι ψιλά για s7 edge ειδάλλως καλά είμαι και με το vfm huawei p9.

Δε λέω,συμπαθητικό μου ήταν κάπως και το 10άρη,παρόλο το χάλια λευκό χρώμα πού έπεσε στα χέρια μου,ομως τα χρήματά του,απλά υπερβολικά πολλά.

Στα 500-550 θα ήταν σαφώς μία καλύτερή προσέγγισή στο θέμα τιμής.και φυσικά το τονίζω,μόνο σε μαύρο χρώμα.

Δεν είναι χάλια το κινητό,απλά δεν είναι και κάτι το wow.

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άποψή σου φίλε μου. Οπως και εγω εχω την ιδια άποψη για το s7 edge οτι είναι δεν είναι κάτι wow.

Τωρα να καθίσω να σου εξηγήσω γιατι πιστεύω οτι ειναι καλύτερο το 10 ειναι περιττό. Κάπου υστερεί το s7 edge κάπου το 10. Τέλειο κινητό δεν θα βρεις πότε.

η μήπως θα ηταν καλύτερο να μπω το νήμα του s7 edge να τους πω οτι το κινητό που πήραν "δεν είναι χάλια το κινητό,απλά δεν είναι και κάτι το wow"

Οσο για την τιμή κανένα κινητό δεν αξίζει 700αρα

Φιλικά πάντα

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είπε κανείς ότι είναι φθηνό. Το οποίος προλάβει το γραψα γιατί έχει μόνο 5. Μερικά παιδιά περιμένουν διαθεσιμότητα από σκρουτζομαγαζα για το μαύρο αν διαβάσατε.

Στο best price εχει αυτο το κατάστημα με έδρα Βουλγαρια που λεει οτι το εχει διαθεσιμο.

Πηρα τηλεφωνο εχθες αλλα δεν μου διευκρίνισαν πιο χρωμα ειπαν θα με ενημερωσουν . Στο site εχει φωτο το GREY. θα ξαναπάρω σημερα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έδινα το 50αρικο παραπάνω για την αξιοπιστία του αμαζον. Τις φοβάμαι λίγο αυτές τις αγορές χωρίς κατάστημα στην Ελλάδα

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Τους έχω στείλει mail από προχθές αλλά απάντηση δεν έχω.

 

πηρα πριν λιγο τηλεφωνο μου ειπε το silver εχει διαθεσιμο, για το Grey θα μάθουν σημερα

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ θα έδινα το 50αρικο παραπάνω για την αξιοπιστία του αμαζον. Τις φοβάμαι λίγο αυτές τις αγορές χωρίς κατάστημα στην Ελλάδα

 

δικιο εχεις αλλα με αντικαταβολή στέλνουν αλλιώς δεν θα το επιχειρούσα ούτε εγω

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160609/13a23df3fb15f78159f5b90babe56519.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160609/65a03b9eaa18ee7bb53bc58c5a37f623.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160609/8a55248882b6cd7eb0b1250f76caff9c.jpg hi-res audio

 

Nom nom nom!

Edited by Finn

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλο αλλα οχι wow χαχα μεγιες

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι χαλια το κινητό :lol:

Και το κορίτσι μου δεν είναι πατσαβούρα.

 

Περιμένω να έρθει σε μαύρο με τα hi-res μέσα και ας μην ακούω μουσική από τα ακουστικά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...