Jump to content

αγορα smartphone 300ευρω(+-)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια θελω να προβω σε αγορα κινητου μεχρι 300 ευρω.η αγορα θα γινει αμεσα μπορει και σημερα το βραδι (υπαρχει περιπτωση να βγει κατι τωρα μεσα στο μαιο και να περιμενω?)(σε android κοιταμε)

αυτο που με ενδιαφερει

να εχει καλη καμερα,

να μπορω να περναω εφαρμογες και να μην κρασαρει,

παιχνιδια δεν παιζω.μπορει να περασω 1 αλλα οχι με απαιτησεις

με ενδιαφερει να εχει καλο ιντερνετ λογο οτι παιζω ive στοιχημα

και η μπαταρια σχετικα να βγαζει την ημερα ανετα

ποια μου προτεινεται?

Link to comment
Share on other sites

το P8?Α5 (2016)?το G4 βγαζει προβληματα ? κατι τετοιο διαβασα

 

εχει το γνωστό θέμα με το bootloop που ειναι καθαρά θέμα τύχης αν θα σου κάτσει ή οχι.. P8 και Α5 ειναι σταθερότατες και πανέμορφες συσκευές, αλλά δεν έχουν την τρομερή κάμερα του G4.

Link to comment
Share on other sites

εχει το γνωστό θέμα με το bootloop που ειναι καθαρά θέμα τύχης αν θα σου κάτσει ή οχι.. P8 και Α5 ειναι σταθερότατες και πανέμορφες συσκευές, αλλά δεν έχουν την τρομερή κάμερα του G4.

 

το P8 μου αρεσει περισσοτερο αλλα η μπαταρια με προβληματιζει λιγο κ ο επεξεργαστης

Link to comment
Share on other sites

το P8 μου αρεσει περισσοτερο αλλα η μπαταρια με προβληματιζει λιγο κ ο επεξεργαστης

 

η μπαταρία του πάντως δεν ειναι χειρότερη του G4, το εχω τώρα και είχα το χειμώνα το LG. μιάμιση μέρα υπολόγιζε βγάζουν με κανονική χρήση

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία του πάντως δεν ειναι χειρότερη του G4, το εχω τώρα και είχα το χειμώνα το LG. μιάμιση μέρα υπολόγιζε βγάζουν με κανονική χρήση

 

σ αυτη την κατηγορια στα 300 ευρω αξιζει το p8 δεν θα εχω καποιο προβλημα?γιατι μου λενε για την εταιρεια και καλα

Link to comment
Share on other sites

το Ρ8 αξίζει φίλε..βέβια τώρα βγαίνει το 9άρι.δεν ξέρω αν σε χαλάει να είσαι ένα μοντέλο πίσω.

 

το Α5 επειδή το έχει καλός φίλος και το έχω δουλέψει είναι πανέμορφο έχει τρομερή οθόνη και πολύ δυνατή μπαταρία.βέβαια είναι πολύ ακριβό

Link to comment
Share on other sites

το Ρ8 αξίζει φίλε..βέβια τώρα βγαίνει το 9άρι.δεν ξέρω αν σε χαλάει να είσαι ένα μοντέλο πίσω.

 

το Α5 επειδή το έχει καλός φίλος και το έχω δουλέψει είναι πανέμορφο έχει τρομερή οθόνη και πολύ δυνατή μπαταρία.βέβαια είναι πολύ ακριβό

 

1 χρονου κινητο ειναι αμα περνει αναβαθμισεις το στηριζει η εταιρεια δεν εχω θεμα.το Α5(2016) εχει 290 αλλα 2gb φοβαμαι μην μου κρασαρει γιατι δουλευω περιπου 10 εφαρμογες

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία του πάντως δεν ειναι χειρότερη του G4, το εχω τώρα και είχα το χειμώνα το LG. μιάμιση μέρα υπολόγιζε βγάζουν με κανονική χρήση

 

φιλε μου μιας κ εχω κι εγω τωρα το P8 κ σκεφτομαι να παω στο G4., θα με ενδιεφερε πολυ η γνωμη σου.κυριως οσον αφορα τη διαφορα των δυο στην καμερα (ειναι πια τοσο καλυτερο το g4 απο το p8?) ,την μπαταρια (ειναι πια τοσο κακο το g4?) κ την χρηση με το ενα χερι.το p8 παρολο που ειναι πιο μικρο μου φαινεται οτι δυσκολευει λογω σχηματος.αν θα μπορουσες να μου πεις γενικα τι πιστευεις θα με ενδιεφερε πολυ .αν ειμαι εκτος θεματος στειλε μου π.μ. σευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μιας κ εχω κι εγω τωρα το P8 κ σκεφτομαι να παω στο G4., θα με ενδιεφερε πολυ η γνωμη σου.κυριως οσον αφορα τη διαφορα των δυο στην καμερα (ειναι πια τοσο καλυτερο το g4 απο το p8?) ,την μπαταρια (ειναι πια τοσο κακο το g4?) κ την χρηση με το ενα χερι.το p8 παρολο που ειναι πιο μικρο μου φαινεται οτι δυσκολευει λογω σχηματος.αν θα μπορουσες να μου πεις γενικα τι πιστευεις θα με ενδιεφερε πολυ .αν ειμαι εκτος θεματος στειλε μου π.μ. σευχαριστω πολυ!

 

Τα πράγματα ειναι απλά..αν εισαι καμεράκιας και θες άριστο αποτέλεσμα μέρα νύχτα (σε manual) πας G4 χωρίς δεύτερη σκέψη.

Μπαταρία μην περιμένεις και τρελά πράγματα, δεν ξερω βέβαια και τι είδους χρήση κάνεις.

Το P8 ειναι πιο ελαφρύ, το G4 όμως έχει λιγο καλύτερο πιάσιμο λόγω της καμπύλης που έχει το πίσω καπάκι.

Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω φίλε μου κι εγω καπως ετσι τα σκεφτομαι τα πραγματα. με τρωει ο λωσκο να αλλαξω συσκευή αλλα νομιζω οτι πρεπει να κατσω στο P8, αν κ το θέμα της αυτονομιας μου τη σπάει καπως.(δεν ειμαι πολυ απαιτητικος χρηστης)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τελευταια ερωτηση εχω καταληξη στο p8.το ηχειο του ειναι καλο?και αναβαθμιση περνει ή η εταιρεια το αφηνει στην ακρη επειδη ειναι 1 χρονου κινητο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...