Jump to content

Μετά το G3 32 τι?


amagawdz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ώρα για καινούργιο κινητό , budget μεχρι τα 400€.

 

Απαραίτητα να έχει καλή κάμερα με ois και μαξ 5.7 ίντσες.

 

Προς το παρών καταλήγω στο g4 αλλά δεν ξέρω αμα αξίζει η αναβάθμιση.

 

Απόψεις και προτάσεις αγοράς?

Link to comment
Share on other sites

Lg v10, huawei mate s, αναβαθμιζεσαι τόσο σε ποιότητα υλικών όσο και λογισμικού. Επισης πιο φθηνες λύσεις το honor 7 και φυσικά το g4 που αναφέρεις.

 

Sent from my Onda V975m using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Θα το δω το v10 απο κοντά , μέγεθος μάλλον δεν θα ενοχλεί γιατί έχω 'χερουκλα' αλλα αν εχει ποιό βαριά αίσθηση απο το g3 θα είναι σπαστικό.
Link to comment
Share on other sites

Θα το δω το v10 απο κοντά , μέγεθος μάλλον δεν θα ενοχλεί γιατί έχω 'χερουκλα' αλλα αν εχει ποιό βαριά αίσθηση απο το g3 θα είναι σπαστικό.

Σίγουρα είναι πιο βαρύ, μόνο το τα ατσάλι να βάλεις που έχει στο πλαίσιο αρκεί για να ειναι πιο βαρύ σε σχέση με το πλαστικό του g3

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

G4 και V10 έχουν αντίστοιχες κάμερες, με το V10 να έχει λιγότερη υποστήριξη από custom ROMs κτλ, ενώ το G4 έχει το πρόσφατο ιστορικό με τις προβληματικές πλακέτες (το οποίο κατ' εμέ δεν αποτελεί dealbreaker όσο υπάρχει εγγύηση).

 

Το Mate S που αναφέρθηκε, έχει μεν καλή ποιότητα κατασκευής και τεράστια οθονάρα, αλλά έχει 1080p panel -ερχόμενος από μεγαλύτερα ppi πιθανώς να σου κακοφανεί- και όπως και το V10 σχετικά λίγη υποστήριξη από την κοινότητα.

 

To Ηοnor 7 είναι μια πολύ καλή λύση στα λεφτά του.

 

Εγώ θα επέλεγα ανάμεσα σε G4 και Honor 7. Αν περισσεύουν τα 100 ευρώ διαφοράς, πήγαινε σε G4. Αν όχι, Honor 7.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αξιολογη αναβαθμιση απο το G3 sto G4, αξιζει το κοπο. Παιρνεις σχεδον σε ολα τα μετωπα καλυτερο κινητο, επιδοσεις, βελουδινη λειτουργια, καμερα, οθονη, μνημη, και λιιιγο καλυτερη μπαταρια..

 

Χανεις σε καστομιες παντως.

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...