Jump to content

«Σχέση» από το Internet;


SakisPlayer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σχέση from what ??? Αν ήθελα να κάνω σχέση με μια νταλίκα* θα έβρισκα μία στην Καλιρόης περνάνε πολές νταλίκες** από εκεί. :lol: :lol:

 

 

 

* = Μία υπέρβαρη + απελπισμένη + ξελιγωμένη + βλαμμένη γυναίκα

** = Υπέρβαρο όχημα :p

Απλα να ξέρεις μικρέ μου οτι πολλές φορες οι γυναικες δεν ψαχνουν για κατι τετοιο και απλώς προκύπτει απο καποια γνωριμια που ξεκίνησε φιλικά. Ακόμη και τότε ειναι όπως τις περιγράφεις? Εκτος κι αν θεωρείς οτι όλες οι γυναικες που ασχολούνται με το ιντερνετ ειναι νταλίκες οπότε εισαι απλώς άκυρος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 164
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλα οι περισσοτεροι/ες που κανουν τσατ και ψαχνοντε απο κει μεσα σορι αλλα ειναι για τα μπαζα..ειναι οτι εχει ξεμεινει στην πραγματικη ζωη που δεν του/της καθεται τιποτα και καταφευγει στην τελευταια λυση.. αν δεν ειναι ολοι ετσι το λιγοτερο ενα ποσοστο 80 % ειναι στανταρ ετσι.
Link to comment
Share on other sites

καλα οι περισσοτεροι/ες που κανουν τσατ και ψαχνοντε απο κει μεσα σορι αλλα ειναι για τα μπαζα..ειναι οτι εχει ξεμεινει στην πραγματικη ζωη που δεν του/της καθεται τιποτα και καταφευγει στην τελευταια λυση.. αν δεν ειναι ολοι ετσι το λιγοτερο ενα ποσοστο 80 % ειναι στανταρ ετσι.

Συμφωνω σε αυτο. Εγω δεν λεω για αυτες που ψαχνονται αλλα για οσες μπαινουν για παρεα και απλα τυχαινει να κανουν μια φιλικη γνωριμια που μετα να εξελιχθει σε σχεση.

Link to comment
Share on other sites

βρε συ Michelle μην νιωθεις ασχημα και δεν χρειαζεται να απολογεισαι σε κανεναν γι αυτο που σου ετυχε γιατι σε σενα απλα ετυχε! δεν συμπεριλαμβανεσαι με καμια δυναμη στα παρτσακλα που κανουν τσατ για γνωριμια καθαρα. ασε που και μενα μου γυαλισε καποιος απο δω μεσα και θελω πολυ να τον δω και απο κοντα .. συντομα.. :p
Link to comment
Share on other sites

βρε συ Michelle μην νιωθεις ασχημα και δεν χρειαζεται να απολογεισαι σε κανεναν γι αυτο που σου ετυχε γιατι σε σενα απλα ετυχε! δεν συμπεριλαμβανεσαι με καμια δυναμη στα παρτσακλα που κανουν τσατ για γνωριμια καθαρα. ασε που και μενα μου γυαλισε καποιος απο δω μεσα και θελω πολυ να τον δω και απο κοντα .. συντομα.. :p

Ε ναι αλλα ακριβως επειδη υπαρχουν αυτα τα παρτσακλα πολλες φορες αποφευγω να λεω που γνωριστηκαμε αν ρωτήσει καποιος! Ε δεν ειναι αδικο?

Link to comment
Share on other sites

να σου πω μωρε την αληθεια και γω θα ντρεπομουν γιατι μερικοι το περνουν πολυ ασχημα και αμεσως σε κατατασουν στα παρτσακλα λες και δεν υπαρχει το τυχαιο..

ε σιγα μην το λες και συ.λεγε πως τον γνωρισες σε μια καφετερια..

Link to comment
Share on other sites

να σου πω μωρε την αληθεια και γω θα ντρεπομουν γιατι μερικοι το περνουν πολυ ασχημα και αμεσως σε κατατασουν στα παρτσακλα λες και δεν υπαρχει το τυχαιο..

ε σιγα μην το λες και συ.λεγε πως τον γνωρισες σε μια καφετερια..

Συνήθως απλά αποφευγω να το λέω. Δεν μου αρέσει να λέω ψέματα. ε αν με πιεζει καποιος μπορει να το πω, αμα ειναι αυτος κολλημενος και αποκτήσει τετοια γνώμη για μενα δεν φταιω εγω. Σκασιλα μου.

Link to comment
Share on other sites

Τα στερεότυπα θα υπάρχουν πάντα και καλό είναι να αγνοούνται. Προσωπικά έχω γνωρίσει αρκετές κοπέλες από chat, και οι περισσότερες ήταν απο εμφανίσιμες και πάνω...

 

Και στο κάτω-κάτω της γραφής ο Exposed είναι μια χαρά παιδί, Michelle! Από τη στιγμή που περνάτε καλά, όλα τ' άλλα είναι δευτερεύοντα!

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω όλες τις γυναίκες που ασχολούντε με το Internet νταλίκες λέω αυτές πού λένε πως θέλουν μόνο σχέση και έρωτες και διάφορα τέτοια (μέσω online) και έναν άντρα που ασχολείτε με το Internet ψάχνοντας απελπισμένα γυναίκα θα τον πω νταλίκα.
Ξέρει κανείς πώς βάζω υπογραφή; :p
Link to comment
Share on other sites

"Φούλ" ρυθμοί. Ζώ μια περίοδο οπου έχω κορυφαίες επιτυχίες, που; .... στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!! Γνώρισα 5 γυναίκες, έχω ολοκληρώσει με 3 και έχω λίστα απο 8!!! Εχω κάνει σχέση αυτή την στιγμή και ειμαι σε δίλημμα για το εαν θα πρέπει να ξεκινήσω μια καταπληκτική άλλη περίπτωση που έχω γνωρίσει ταυτόχρονα. Δεν περίμενα τέτοιον "οίστρο". Ειναι οι μέρες μου; Ειναι η χρονιά μου; Απο τον Φεβρουάριο, ξέφυγα απο εναν "βάλτο" 3 χρόνων στον οικονομικό τομέα και έχει ανέβει κατακόρυφα η ψυχολογία μου. Εχει παίξει ρόλο νομίζω. Συμφωνείτε;

____________________________________________________________________________________________________

Link to comment
Share on other sites

Σάκη δεν πιστεύω να λεει για σένα...

καλα οι περισσοτεροι/ες που κανουν τσατ και ψαχνοντε απο κει μεσα σορι αλλα ειναι για τα μπαζα..ειναι οτι εχει ξεμεινει στην πραγματικη ζωη που δεν του/της καθεται τιποτα και καταφευγει στην τελευταια λυση.. αν δεν ειναι ολοι ετσι το λιγοτερο ενα ποσοστο 80 % ειναι στανταρ ετσι.
http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

Σάκη δεν πιστεύω να λεει για σένα...

Oxι φυσικά. Αυτά που αναφέρει ειναι ο μύθος για το ΙΝΤΕΡΝΕΤ που δημιουργεί την προκατάληψη. Σίγουρα δεν ειναι και όλοι καλά παιδιά στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ, αλλα απο την άλλη να λέμε για μπάζα και για τελειωμένους, ειναι άκρως λανθασμένο. Υπάρχουν πολύ καλές περιπτώσεις. Οι 2 που έχω πιό στενή σχέση αυτό τον καιρό, ειναι οχι μόνο καλά κορίτσια, αλλα και εμφανίσημες. Κάποια μέλη μάλιστα, ξέρουν τι εννοώ. Ισως να πούν κάποια στιγμή την γνώμη τους. (είχαν οπτική επαφή σε meeting πρίν περίπου 1 μήνα)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον Σακη.

Μην το κανουμε οτι ή θα βρουμε γυναικα ΜΟΝΟ απο το ΝΕΤ ή ΜΟΝΟ εξω.

Τυχαιρα ειναι αυτα και μπορει να σου τυχει οπουδηποτε...

Εγω που δεν πιστευω πολυ σε τετοιου ειδουε αγαπη και ξερω ζευγαρια (ειδικα ενα πολυ φιλικο μου) που πραγματικα τους εβλεπα και χαιροταν η ψυχη μου... :)

Σημαντικο ειναι να βλεπουμε ζευγαρια αγαπημενα και μονιασμενα!(τουλαχιστον εγω χαιρομαι οταν βλεπω αγαπημενα ζευγαρια).

Απο εκει και περα το πως γνωριστηκαν, ειναι αλλου παπα ευαγγελιο και ισως να μην εχει και ιδιαιτερη σημασια. ;)

Link to comment
Share on other sites

Oxι φυσικά. Αυτά που αναφέρει ειναι ο μύθος για το ΙΝΤΕΡΝΕΤ που δημιουργεί την προκατάληψη. Σίγουρα δεν ειναι και όλοι καλά παιδιά στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ, αλλα απο την άλλη να λέμε για μπάζα και για τελειωμένους, ειναι άκρως λανθασμένο. Υπάρχουν πολύ καλές περιπτώσεις. Οι 2 που έχω πιό στενή σχέση αυτό τον καιρό, ειναι οχι μόνο καλά κορίτσια, αλλα και εμφανίσημες. Κάποια μέλη μάλιστα, ξέρουν τι εννοώ. Ισως να πούν κάποια στιγμή την γνώμη τους. (είχαν οπτική επαφή σε meeting πρίν περίπου 1 μήνα)

ακριβως φιλε μου ;) το ποσοστο ειναι μοιρασμενο,αλλοι ειναι αστα να πανε κι αλλοι ειναι πολυ καλα παιδια.

και φυσικα κι εμενα παλιοτερα μου ειχαν τυχει εμφανισιμες κοπελες,οι οποιες τυγχανε να ειναι κι αρκετα πονεμενες απο καποια σχεση και δε μου ελεγαν ψεμματα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

otan blepo atoma kai antres kai ginaikes apo ilikies 17 kai pano (bazo to 17 giati isos na exoun kai austirous goneis kai na min afinoun na ginoun kai polla polla tou stil na mporoun na bgoun ekso kai paei legontas) kai ipostirizoun tetoiou eidous sxeseis den ksero alla mou erxetai kapos.

 

kai meta diabazoume post tou stil den mporo na miliso se ginaika eimai face to face me kapoia kai komplaro kai paei legontas. e katse re megale ean den se blepei to fos tou iliou kai den exeis kanei kai tipota ektos apo to katarameno to pc pos perimeneis na pareis kai tharros dld???

 

oloi tha tis fame tis xilopites mas alla tha exoume kai tis epitixies mas alla toulaxiston tha poume prospathisame opoio kai na einai to apotelesma kai pisteuo oti einai oti kalitero apo to na perimeno na mpo se opoiodipote mirc kai na milao se oti ginaikio nick bro mprosta mou mpas kai stauroso gkomena mias kai den exo ta kotsia na pao se mia kafeteria na kano to klassiko patroparadoto kamaki me tin oraia ennoia bebaia kai oxi xidaiotites kai tetoies mlks.

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Oxι φυσικά. Αυτά που αναφέρει ειναι ο μύθος για το ΙΝΤΕΡΝΕΤ που δημιουργεί την προκατάληψη. Σίγουρα δεν ειναι και όλοι καλά παιδιά στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ, αλλα απο την άλλη να λέμε για μπάζα και για τελειωμένους, ειναι άκρως λανθασμένο. Υπάρχουν πολύ καλές περιπτώσεις. Οι 2 που έχω πιό στενή σχέση αυτό τον καιρό, ειναι οχι μόνο καλά κορίτσια, αλλα και εμφανίσημες. Κάποια μέλη μάλιστα, ξέρουν τι εννοώ. Ισως να πούν κάποια στιγμή την γνώμη τους. (είχαν οπτική επαφή σε meeting πρίν περίπου 1 μήνα)

 

 

euxomai sta 32 na min xreiazetai na mpaino mirc gia na bro ginaika kai malista na to paineuomai kai me ton tropo mou kai ta logia mou na parotrino kai allous na to kanoun.

 

zo mia full zoi douleuo apo to proi mexri to bradi kai polles fores kai sabbata, kai panta eixa kapoies ginaikes sto plai mou (ta teleutaia 6 xronia) kai sigoura den tis gnorisa mesa apo to internet alla apo ton dromo i se kapoio kafe otan eixa tin dinami na bgo gia kafe logo kourasis i mesa apo tin douleia mou (pelatises alla pote sinadelfous giati den mou aresei na kseroun ta prosopika mou atoma tis douleias mou giati den tin goustaro tin mizeria pou iparxei sta koutsompolia edo stin ellada).

 

kai tin sklenarikova na gnoriza sto mirc i meso pc sorry alla emena tha mou xtipouse ena kampanaki mesa mou kai tha mou elege oti auti i kopela gia na einai ekei mesa kai na peftei se epipedo tou na kanei sxesi mias kai den exei problima omorfias, tote kapoio allo problima exei (psixiko na to po, egkefaliko na to po, pos na to po arage???) kai malista me atomo poy den exei mprosta tis gia na blepei.

 

to idio bebaia pisteuo kai gia ta atoma apo arren fillo pou mpainoun ekei mesa kai kanoun tetoiou idious sxeseis gia na min pesoun mono oi ginaikes na me fane alla na iparxei omopsixia antithesis ton 2 fillon sto post mou :p

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Σχέση from what ??? Αν ήθελα να κάνω σχέση με μια νταλίκα* θα έβρισκα μία στην Καλιρόης περνάνε πολές νταλίκες** από εκεί. :lol: :lol:

 

 

 

* = Μία υπέρβαρη + απελπισμένη + ξελιγωμένη + βλαμμένη γυναίκα

** = Υπέρβαρο όχημα :p

 

Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλο λόγο μην πεις...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

euxomai sta 32 na min xreiazetai na mpaino mirc gia na bro ginaika kai malista na to paineuomai kai me ton tropo mou kai ta logia mou na parotrino kai allous na to kanoun.

 

zo mia full zoi douleuo apo to proi mexri to bradi kai polles fores kai sabbata, kai panta eixa kapoies ginaikes sto plai mou (ta teleutaia 6 xronia) kai sigoura den tis gnorisa mesa apo to internet alla apo ton dromo i se kapoio kafe otan eixa tin dinami na bgo gia kafe logo kourasis i mesa apo tin douleia mou (pelatises alla pote sinadelfous giati den mou aresei na kseroun ta prosopika mou atoma tis douleias mou giati den tin goustaro tin mizeria pou iparxei sta koutsompolia edo stin ellada).

 

kai tin sklenarikova na gnoriza sto mirc i meso pc sorry alla emena tha mou xtipouse ena kampanaki mesa mou kai tha mou elege oti auti i kopela gia na einai ekei mesa kai na peftei se epipedo tou na kanei sxesi mias kai den exei problima omorfias, tote kapoio allo problima exei (psixiko na to po, egkefaliko na to po, pos na to po arage???) kai malista me atomo poy den exei mprosta tis gia na blepei.

 

to idio bebaia pisteuo kai gia ta atoma apo arren fillo pou mpainoun ekei mesa kai kanoun tetoiou idious sxeseis gia na min pesoun mono oi ginaikes na me fane alla na iparxei omopsixia antithesis ton 2 fillon sto post mou :p

Exω κάνει 18 σχέσεις στην ζωή μου. Οι 2 ειναι απο το ΙΝΤΕΡΝΕΤ.

Τι ακραία συμπεράσματα βγάζεις λοιπόν; Ασε που ισποπεδώνεις και το ΙΝΤΕΡΝΕΤ. Αυτή η καχυποψία δείχνει πως και έξω όταν βγαίνεις, με μισό μάτι βλέπεις τους ανθρώπους. Εγω δεν φοβάμαι, μιλάω με όλους είτε μέσα είτε έξω. Τι ταμπέλες ειναι αυτές;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Παιδια εγς γνωρισα την κοπελα μου πριν απο τρια χρονια μεσα απο chat του mad για την ακριβεια και ειμαστε απο τοτε μαζι, και απο οτι φαινεται παμε και για τα καλα σε λιγο καιρο.Θελει ομως προσοχη τρελλη
Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

"Σχέση" μέσω Internet δεν έχω κάνει ποτέ και δε νομίζω να κάνω (αλλα τυχερά είναι αυτά και δε μπορείς να προβλέψεις)

 

Φιλική σχέση ομως έχω με δυο τρία παιδιά απο εδώ μέσα και μιλάμε μέσω msn και μπορώ να πω ότι είναι πάρα πολύ καλά παιδιά και χαίρομαι που τα γνώρισα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγς γνωρισα την κοπελα μου πριν απο τρια χρονια μεσα απο chat του mad για την ακριβεια και ειμαστε απο τοτε μαζι, και απο οτι φαινεται παμε και για τα καλα σε λιγο καιρο.Θελει ομως προσοχη τρελλη

tsabros είσαι αρχηγός! Πάντως ρε παιδιά όλα αυτά είναι λίγο θέμα "τύχης" ε? Ούτε κανόνες υπάρχουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω γνωρίσει εδώ και πολλά χρόνια 2 πολύ καλούς φίλους μέσω ιντερνετ. Τώρα δεν βλεπόμαστε κ τόσο λόγω σχολών-δουλειάς κτλ, αλλά παλιά είμαστε κάθε μέρα μαζί για καφεδάκι ποτό κτλ.

 

Στις γυναίκες είναι διαφορετικά τα πράγματα βέβαια, δεν θα έκανα ποτέ κάτι σοβαρό, ακόμη κ για one night stand με κάποια εξαιρετικής εμφάνισης θα το σκεφτόμουν αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...