Jump to content

S7 edge Η mate 8 Για αυτά που θελω?;


apatris
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαίρεται!

Επειδή θέλω να κάνω συμβόλαιο στη χώρα που μετακομίζω τον Μάιο...ψάχνω για κάτι να κρατήσει 2 χρόνια.

 

Πρωταρχικως θέλω καλή μπαταρία και ποιότητα κατασκευής.

Δευτερευοντως αρκετά Νιτς / φωτεινότητα Και Όχι λαγκ.

Καλό GPS Για να μη χάνομαι (περισσότερο οταν βγαίνω από το μέτρο να ξέρω προς τα που να πάω χωρίς να υπολογιζω)

 

Νομίζω τα 2 κινητά που αναφέρω είναι καλά για αυτά που ζητάω αλλά ακούω και προτάσεις.όχι HTC Και όχι v10.Ίσως p9 plus?

 

 

Αν έχετε να προτείνετε και δίκτυο στην Βαρκελώνη ακόμη καλύτερα.δεν υπάρχει αντίστοιχο θέμα στην ενότητα δίκτυα εξωτερικού.

Να πω ότι το μειτ 8 δε το βρίσκω σε κάποιο site εταιρείας στη Ισπανια.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτα που ζητάς και τα 2 θα σε καλύψουν μια χαρα, οποτε κριτήριο θα είναι αλλά πράγματα πχ το design, αν προτιμας μεγαλύτερη οθονη και μέγεθος ή μικροτερο. Ή πχ η καμερα που στο s7 edge είναι πολυ καλυτερη.. Αν προτιμάς edge οθονη ή κανονικη κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Αν το μπάτζετ βγαίνει εύκολα.. S7 edge εύκολα Ίσως σε χρυσό κ το μαυρο σε edge καλο ειναι. Αν δεν αλλαζεις συχνά παει για τριετία χαλαρά

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το V10 ειναι καλη περιπτωση και δες το 950xl.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις αυτονομία μεγάλη οθόνη με καλές γονείς θέασης τότες πας στο mate αν θέλεις διαφορικό design με πολύ καλή camera τότε edge

Και τα δύο παντός είναι κινιταρες

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις αυτονομία μεγάλη οθόνη με καλές γονείς θέασης τότες πας στο mate αν θέλεις διαφορικό design με πολύ καλή camera τότε edge

Και τα δύο παντός είναι κινιταρες

 

Διπλό διαφορικό και τραβάει στην ανηφόρα επίσης; Κατά τα άλλα εγώ να πω ότι το Mate 8 είναι απλά καταπληκτικό μηχάνημα αλλά είναι τιτάνας σε μέγεθος. Επίσης αν δεν παίζεις παιχνίδια (χωρίς να είναι κακό φυσικά σε αυτό) το μηχανάκι αυτό είναι απλά άψογο για όλα . Εχει τεράστια αυτονομία για το μέγεθος του και βαράει με άνεση 7+ ώρες SoT. Η συσκευή απλά δεν έχει ουσιαστικό μειονέκτημα εκτός της μέτριας κάμερας και το μέγεθος.

 

Τώρα για το S7 edge εγώ δεν θα το πρότεινα εκτός και αν πράγματι ξέρεις που πας να μπλέξεις. Κοίτα καλύτερα το κανονικό S7 για σιγουριά γιατί το edge μπορεί να μην σε βολέψει τελικά και να αποδειχθεί ένα πολύ ακριβό άχρηστο εργαλείο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρόσεχε που πας να μπλέξεις μπορεί να το ερωτευτείς κ να μη ξεκολλας..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...