Jump to content

Oukitel K6000 Pro


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε κάνεις λάθος και όντως είναι σπαστικό. Ίσως να προσπαθούσες να κάνεις flash και να βάλεις την έκδοση που έχω εγώ την 64Bit. Επίσης να σε ρωτήσω, είχες προεγκατεστημένη την εφαρμογή ''Κλειδαριά λογισμικού'' όταν πήρες το τηλέφωνο??? Εμένα την έχει και μπορώ να κλειδώνω εφαρμογές με κωδικό ή με δαχτυλικό αποτύπωμα.

Επίσης με το τελευταίο update που είχα κάνει προστέθηκε μία εφαρμογή που λέγεται Power Saver και είναι πολύ καλή,μπορεί να σταματήσει τα πάντα και να λειτουργεί το κινητό μόνο σαν τηλέφωνο και μηνύματα και να είναι ασπρόμαυρη η οθόνη για εξοικονόμηση μπαταρίας.

 

Κλειδαριά λογισμικού δεν εχει:cry:

Power saver ένα τυρκουάζ εικονίδιο με έναν κεραυνό το έχω μετά το update των 53. Mb που έκανα.

Πρίν το update δεν υπήρχε!!

Τώρα έχω νέες απορίες : ρυθμίσεις -ασφάλεια -

Τι κανουν οι επιλογές : 1. Fingerprint calibrate, 2. Smart lock. :help:

Υπάρχει περίπτωση να βρω "κλειδαριά λογισμικού" (γιατί "εικάζω" οτι αυτή είναι ο σύνδεσμος μεταξύ εφαρμογών και αποτυπωματος ) στο play store και να μου δουλέψει?? :whistle:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κλειδαριά λογισμικού δεν εχει:cry:

Power saver ένα τυρκουάζ εικονίδιο με έναν κεραυνό το έχω μετά το update των 53. Mb που έκανα.

Πρίν το update δεν υπήρχε!!

Τώρα έχω νέες απορίες : ρυθμίσεις -ασφάλεια -

Τι κανουν οι επιλογές : 1. Fingerprint calibrate, 2. Smart lock. :help:

Υπάρχει περίπτωση να βρω "κλειδαριά λογισμικού" (γιατί "εικάζω" οτι αυτή είναι ο σύνδεσμος μεταξύ εφαρμογών και αποτυπωματος ) στο play store και να μου δουλέψει?? :whistle:

 

Την συγκεκριμένη κλειδαριά δε νομίζω να την βρεις στο play store. Μπορείς όμως να βάλεις αυτό εδώ

1) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamemalt.applocker

2) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rickclephas.fingersecurity (πάρα πολύ καλό, λέει ότι βγάζει και φωτό αυτόν που πήγε να πειράξει το τηλέφωνό σου)

3) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.getkeepsafe.applock

4) https://play.google.com/store/apps/details?id=cms.lock

Αυτές είναι μερικές αλλά πρόσεξε μη ξεχάσεις κανέναν κωδικό και μετά δε μπορείς να ξεκλειδώσεις...

 

Το fingerprint calibrate κάνει ότι λέει...καλιμπράρει τον σένσορα του δαχτυλικού αποτυπώματος για να λειτουργεί σωστά. Μία φορά το τρέχεις και δε το ξαναπειράζεις. Μόνο όταν νομίζεις πως έχει πρόβλημα ο σενσοράς σου και δεν αναγνωρίζει τα δάχτυλα.

Το smart lock προσωπικά το θεωρώ μπούρδα. Και καλά το ρυθμίζεις όταν πηγαίνεις σε κάποια στάνταρ τοποθεσία να κλειδώνει αυτόματα ή να ξεκλειδώνει η συσκευή σου. Και διάφορα άλλα που τα θεωρώ ανούσια. Λες και θα πάθουμε τιποτα αν κάνουμε 2-3 κινήσεις παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη κλειδαριά δε νομίζω να την βρεις στο play store. Μπορείς όμως να βάλεις αυτό εδώ

1) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamemalt.applocker

2) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rickclephas.fingersecurity (πάρα πολύ καλό, λέει ότι βγάζει και φωτό αυτόν που πήγε να πειράξει το τηλέφωνό σου)

3) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.getkeepsafe.applock

4) https://play.google.com/store/apps/details?id=cms.lock

Αυτές είναι μερικές αλλά πρόσεξε μη ξεχάσεις κανέναν κωδικό και μετά δε μπορείς να ξεκλειδώσεις...

 

Το fingerprint calibrate κάνει ότι λέει...καλιμπράρει τον σένσορα του δαχτυλικού αποτυπώματος για να λειτουργεί σωστά. Μία φορά το τρέχεις και δε το ξαναπειράζεις. Μόνο όταν νομίζεις πως έχει πρόβλημα ο σενσοράς σου και δεν αναγνωρίζει τα δάχτυλα.

Το smart lock προσωπικά το θεωρώ μπούρδα. Και καλά το ρυθμίζεις όταν πηγαίνεις σε κάποια στάνταρ τοποθεσία να κλειδώνει αυτόματα ή να ξεκλειδώνει η συσκευή σου. Και διάφορα άλλα που τα θεωρώ ανούσια. Λες και θα πάθουμε τιποτα αν κάνουμε 2-3 κινήσεις παραπάνω.

 

 

:thanks:

Θα τσεκαρω αν δουλέψει με κάποιο.

Απο μια ματιά που έριξα στο νήμα των xda η 12 δεν έχει δουλέψει καλά. Χάνει wifi,κάνει θέμα στις κλήσεις και ψάχνουν ξανά την αρχική. Η κατάλαβα λάθος? Δεν είμαι πολύ σχετική. Τώρα μαθαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις η 12;;;

Μήπως κατάλαβες λάθος κάτι;

Πάντως μην αγχώνεσαι. Η συσκευή που πήρες είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ! Και όλα δουλεύουν ρολόι. Αν κάτι δε παει καλά σε κάποιον δε πάει να πει οτι θα στο κάνει και εσένα. Τα android έχουν ανοιχτό κώδικα και ο καθένας μπορεί να πειράξει το λογισμικό. Γι'αυτό και θα ακούς διάφορα. Πολλοί δε τα καταφέρνουν και δημιουργούν χειρότερα προβλήματα απο αυτά που πήγαν να διορθώσουν. Κατέβασε μία απο αυτές που σου έδωσα κατα προτίμηση την 2η και δες πως πάει. Αν δε σου αρέσει βγάλε αυτή και βάλε μία άλλη ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Πάω ρυθμίσεις -δακτυλικά αποτυπώματα -ζητά pin: δίνω pin -βγαίνει η λίστα με 3 δάχτυλα.

Δάχτυλο 1, δάχτυλο 2, δάχτυλο 3. Παταω πάνω σε ένα είτε απαλά είτε παρατεταμένα και το μόνο που βγάζει είναι :η επιλογή να το μετονομασω (διαγραφή η οκ ).

Πως βγαίνουν τα setting????

 

Zenix. Εσύ έχεις ίδια "παρτίδα" συσκευή με την δική μου. Η λειτουργία αυτή δουλεύει στην συσκευή σου???

 

Και μενα δεν δουλευει. Αυτες τις δυο επιλογες μου βγαζει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι εννοεις η 12;;;

Μήπως κατάλαβες λάθος κάτι;

Πάντως μην αγχώνεσαι. Η συσκευή που πήρες είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ! Και όλα δουλεύουν ρολόι. Αν κάτι δε παει καλά σε κάποιον δε πάει να πει οτι θα στο κάνει και εσένα. Τα android έχουν ανοιχτό κώδικα και ο καθένας μπορεί να πειράξει το λογισμικό. Γι'αυτό και θα ακούς διάφορα. Πολλοί δε τα καταφέρνουν και δημιουργούν χειρότερα προβλήματα απο αυτά που πήγαν να διορθώσουν. Κατέβασε μία απο αυτές που σου έδωσα κατα προτίμηση την 2η και δες πως πάει. Αν δε σου αρέσει βγάλε αυτή και βάλε μία άλλη ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕΙ.

 

Εννοει την ν.12 rom που υπαρχει στο needrom.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις η 12;;;

Μήπως κατάλαβες λάθος κάτι;

Πάντως μην αγχώνεσαι. Η συσκευή που πήρες είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ! Και όλα δουλεύουν ρολόι. Αν κάτι δε παει καλά σε κάποιον δε πάει να πει οτι θα στο κάνει και εσένα. Τα android έχουν ανοιχτό κώδικα και ο καθένας μπορεί να πειράξει το λογισμικό. Γι'αυτό και θα ακούς διάφορα. Πολλοί δε τα καταφέρνουν και δημιουργούν χειρότερα προβλήματα απο αυτά που πήγαν να διορθώσουν. Κατέβασε μία απο αυτές που σου έδωσα κατα προτίμηση την 2η και δες πως πάει. Αν δε σου αρέσει βγάλε αυτή και βάλε μία άλλη ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕΙ.

 

 

Εννοώ :

Oukitel K6000 get new CM12.1 Rom

 

CM ROM 12.1 Download Link :

https://mega.nz/#!RIxjjY6K!Ik62gIZF-...c27kMwfEFpr6ao. Και λένε μετά :no data connection.

Εννοείται ότι δεν κάνουμε download all and open all ταυτόχρονα σε "ίδιου είδους εφαρμογές".:X

Πάντως στο doogee Χ5 που είχα πριν υπάρχει "κλειδαριά λογισμικού" .

 

Μέσα στην ενημέρωση συστήματος, δεξιά στις 3 τελείες έχει feedback. Αν γράψω εκεί μπορεί να " ακούσει " κανείς ; η θα είναι φωνή βοωντος εν τη ερήμο??? Σχετικά με το fingerprint και τις εφαρμογές.

 

Η 2η που βρήκες μου βγάζει ότι δεν είναι συμβατή με την συσκευή μου.

 

Αυτές κλειδωνουν τις εφαρμογές με fingerprint. Εγώ ήθελα να παταω συγκεκριμένο fingerprint και να ανοίγει συγκεκριμένη εφαρμογή. Αυτό δεν κάνει το δικό σου?? :confused:

 

Ευχαριστώ και πάλι για όλη την βοήθεια και τον χρόνο σου:thanks:

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ :

Oukitel K6000 get new CM12.1 Rom

 

CM ROM 12.1 Download Link :

https://mega.nz/#!RIxjjY6K!Ik62gIZF-...c27kMwfEFpr6ao. Και λένε μετά :no data connection.

Εννοείται ότι δεν κάνουμε download all and open all ταυτόχρονα σε "ίδιου είδους εφαρμογές".:X

Πάντως στο doogee Χ5 που είχα πριν υπάρχει "κλειδαριά λογισμικού" .

 

Μέσα στην ενημέρωση συστήματος, δεξιά στις 3 τελείες έχει feedback. Αν γράψω εκεί μπορεί να " ακούσει " κανείς ; η θα είναι φωνή βοωντος εν τη ερήμο??? Σχετικά με το fingerprint και τις εφαρμογές.

 

Η 2η που βρήκες μου βγάζει ότι δεν είναι συμβατή με την συσκευή μου.

 

Αυτές κλειδωνουν τις εφαρμογές με fingerprint. Εγώ ήθελα να παταω συγκεκριμένο fingerprint και να ανοίγει συγκεκριμένη εφαρμογή. Αυτό δεν κάνει το δικό σου?? :confused:

 

Ευχαριστώ και πάλι για όλη την βοήθεια και τον χρόνο σου:thanks:

 

Προσεξε γιατι γραφει Κ6000 και οχι Κ6000 pro. Δεν θα ειναι συμβατη με το δικο μας, μην γινει καμμια στραβη και μπρικαρει το κινητο.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Προσεξε γιατι γραφει Κ6000 και οχι Κ6000 pro. Δεν θα ειναι συμβατη με το δικο μας, μην γινει καμμια στραβη και μπρικαρει το κινητο.

 

Δεν θα την έκανα, γιατί δεν τους είδα ενθουσιασμένους απο το αποτέλεσμα.

Ευχαριστώ για την διευκρίνιση πάντως, δεν είχα δει οτι είναι κ6000 και όχι κ6000 pro. Το είδα τώρα. Να σαι καλά.

Πιστεύεις αν στείλουμε feedback μέσα απο τις ενημερώσεις συστήματος να βγάλουν κάνα νέο update και για μας (32bit) ? Αν είναι πολλά τα feedback ίσως???? :what:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχει βρει κανεις "πληκτρολογιο" Τ9 να ειναι και στα Ελληνικα; Αυτο το qwerty μεχει ζαλισει :D

 

Εγώ χρησιμοποιώ το go keyboard με Τ9 σε ελληνικά και αγγλικά. Ρίξε μια ματιά.

Edited by Darkpurple
Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι να αγορασω το OUkitel K6000 pro...για πιο αμεση λυση θα το πάρω απο Ελλάδα, γιατι δε μπορώ να περιμένω πολυ....και είδα οτι θηκες και τζαμακι μπορω να βρω....ακουστικα δε βρηκα να βγαζει η oukitel.

Απλα ελπιζω αν δοκιμασω καποια αλλα να ειναι ακουστικα συμβατα και να μην ειναι αχνος ο ηχος λογω μη συμβατοτητας.

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι να αγορασω το OUkitel K6000 pro...για πιο αμεση λυση θα το πάρω απο Ελλάδα, γιατι δε μπορώ να περιμένω πολυ....και είδα οτι θηκες και τζαμακι μπορω να βρω....ακουστικα δε βρηκα να βγαζει η oukitel.

Απλα ελπιζω αν δοκιμασω καποια αλλα να ειναι ακουστικα συμβατα και να μην ειναι αχνος ο ηχος λογω μη συμβατοτητας.

 

Όποια κι αν έβαλα δούλευαν. Τώρα έχω απο ενα παλιό s3 mini και παιζουν καμπάνα. Δες τι μπορεί να σου πουν και οι άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή διαβάζω για δύο έκδοσης για 64 bit και 32 bit.Πώς μπορώ να βεβαιωθώ ότι θα αγοράσω το 64; Υπάρχει κάποιος τρόπος; Καλημέρα σε όλους!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή διαβάζω για δύο έκδοσης για 64 bit και 32 bit.Πώς μπορώ να βεβαιωθώ ότι θα αγοράσω το 64; Υπάρχει κάποιος τρόπος; Καλημέρα σε όλους!

 

Μπορεις να ρωτησεις το μαγαζι που το πουλαει διοτι λογικα θα το τσεκαρουν πριν στο στειλουν αλλα ο,τι και να παρεις δεν θαχεις προβλημα. Ισως να μην καταλαβεις και καμμια διαφορα.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ouki for ever :D

 

Τελικα το θεμα το ειχε ο φορτιστης (το ιδιο ακριβως θεμα με το iphone της γυναικας μου). Κατι που ηθελα να ρωτησω. Οταν το φορτιζα με τον παλιο, μετα απο κανα μισαωρο που ανοιγα την οθονη να τσεκαρω, ελεγε "αφυσικη κατασταση μπαταριας".. Το πατουσα και εγραφε "αργη φορτιση αποφυγετε την χρηση οσο φορτιζει" η κατι τετοιο. Τοχει βγαλει κ σε κανεναν αλλον? Στην αρχη φορτιζε "κανονικα", κ μετα εβγαζε "αργα"..

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Ouki for ever :D

 

Τελικα το θεμα το ειχε ο φορτιστης (το ιδιο ακριβως θεμα με το iphone της γυναικας μου). Κατι που ηθελα να ρωτησω. Οταν το φορτιζα με τον παλιο, μετα απο κανα μισαωρο που ανοιγα την οθονη να τσεκαρω, ελεγε "αφυσικη κατασταση μπαταριας".. Το πατουσα και εγραφε "αργη φορτιση αποφυγετε την χρηση οσο φορτιζει" η κατι τετοιο. Τοχει βγαλει κ σε κανεναν αλλον? Στην αρχη φορτιζε "κανονικα", κ μετα εβγαζε "αργα"..

 

Με οποιον φορτιστη και να φορτισω μου βγαζει "φορτιση" , εκτος απο εναν 0.6Α , που αν θυμαμαι καλα, δεν φορτιζε καθολου. Τετοια μηνυματα δεν εχω δει σε κανενα ταμπλετ η τηλεφωνο μου. Μηπως χρησιμοποιεις καμμια εφαρμογη μπαταριας?

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οχι, ειχα μια αλλα την διεγραψα. Οταν το φορτιζεις (ανοιχτο το τηλ) κατω λεει "απομενουν ..... λεπτα για πληρη φορτιση". Και πιο κατω εχει "κανονικη" "συνεχομενη" "αργη".
Link to comment
Share on other sites

Οχι, ειχα μια αλλα την διεγραψα. Οταν το φορτιζεις (ανοιχτο το τηλ) κατω λεει "απομενουν ..... λεπτα για πληρη φορτιση". Και πιο κατω εχει "κανονικη" "συνεχομενη" "αργη".

 

Οχι, εμενα δεν το βγαζει αυτο. Προφανως εχεις αλλη ρομ. Εγω εχω την ν8. 32 bit

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξαφνικά ενω δεν δούλευε καμία απο τις κάμερες η πίσω ξεκίνησε να δουλεύει όταν ζητήθηκε απο εφαρμογή σκαναρισματος.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξαφνικά ενω δεν δούλευε καμία απο τις κάμερες η πίσω ξεκίνησε να δουλεύει όταν ζητήθηκε απο εφαρμογή σκαναρισματος.

Σαν να μου φαινεται οτι πρεπει να ξανα/φλασαρεις καποια ρομ.

Στο xda ειχε καποιος προβλημα, το οτι το τηλεφωνο εδειχνε οτι φορτιζει συνεχεια και με ξαναφλασαρισμα της ρομ εφτιαξε.

Edited by zenix

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ :

Oukitel K6000 get new CM12.1 Rom

 

CM ROM 12.1 Download Link :

https://mega.nz/#!RIxjjY6K!Ik62gIZF-...c27kMwfEFpr6ao. Και λένε μετά :no data connection.

Εννοείται ότι δεν κάνουμε download all and open all ταυτόχρονα σε "ίδιου είδους εφαρμογές".:X

Πάντως στο doogee Χ5 που είχα πριν υπάρχει "κλειδαριά λογισμικού" .

 

Μέσα στην ενημέρωση συστήματος, δεξιά στις 3 τελείες έχει feedback. Αν γράψω εκεί μπορεί να " ακούσει " κανείς ; η θα είναι φωνή βοωντος εν τη ερήμο??? Σχετικά με το fingerprint και τις εφαρμογές.

 

Η 2η που βρήκες μου βγάζει ότι δεν είναι συμβατή με την συσκευή μου.

 

Αυτές κλειδωνουν τις εφαρμογές με fingerprint. Εγώ ήθελα να παταω συγκεκριμένο fingerprint και να ανοίγει συγκεκριμένη εφαρμογή. Αυτό δεν κάνει το δικό σου?? :confused:

 

Ευχαριστώ και πάλι για όλη την βοήθεια και τον χρόνο σου:thanks:

Στείλε εσύ το μηνυμά σου και ας πάει και χαμένο...ποτέ δε ξέρεις. Εμένα κάνει και τις 2 ενέργειες. Και να ξεκλειδώνει αλλά και να σε πηγαίνει στην εφαρμογή που θέλεις. Απλά πίστευα ότι αυτές οι εφαρμογές σου δίνουν και τη δυνατότητα να ανοίγουν συγκεκριμένες εφαρμογές.

Ψήνομαι να αγορασω το OUkitel K6000 pro...για πιο αμεση λυση θα το πάρω απο Ελλάδα, γιατι δε μπορώ να περιμένω πολυ....και είδα οτι θηκες και τζαμακι μπορω να βρω....ακουστικα δε βρηκα να βγαζει η oukitel.

Απλα ελπιζω αν δοκιμασω καποια αλλα να ειναι ακουστικα συμβατα και να μην ειναι αχνος ο ηχος λογω μη συμβατοτητας.

Εγώ πήρα απο τη Vodafone κάτι ακουστικά τις SONY και δουλεύουν κανονικότατα και έχουν κρύσταλλο ήχο και καλά μπάσα.

 

Επειδή διαβάζω για δύο έκδοσης για 64 bit και 32 bit.Πώς μπορώ να βεβαιωθώ ότι θα αγοράσω το 64; Υπάρχει κάποιος τρόπος; Καλημέρα σε όλους!

Ρωτάς το μαγαζί, αλλά κατά 99,9% θα σου έρθει με 64bit. Οι τελευταίες παρτίδες βγαίνουν όλες 64άρες.

 

Σήμερα ξαφνικά ενω δεν δούλευε καμία απο τις κάμερες η πίσω ξεκίνησε να δουλεύει όταν ζητήθηκε απο εφαρμογή σκαναρισματος.

 

Γι'αυτό φωνάζουμε και λέμε μη δίνετε δικαιώματα στις εφαρμογές!!!!! Μπορεί να σας παρακολουθούν και εσείς να παίζετε candy crush την ώρα που είστε τουαλέτα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Oukitel K6000 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...