Jump to content

Oukitel K6000 Pro


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα,εχω ενα προβλημα με την καρτα μνημης του κινητου.δοκιμασα 2 καρτες διαφορετικου μεγεθους και μαρκας και δεν δεχεται καμια.μου βγαζει οτι ειναι κατεστραμενες και θελει διαμορφωση.κανω αλλα μετα τιποτα...οι καρτες σε αλλα κινητα δουλευουν κανονικα.δοκιμασα να τις κανω διαμορφωση και στον υπολογιστη σε ολες τις μορφες αλλα και παλι τιποτα. . οι καρτες και οι 2 sdhc class10. κανεις καμια ιδεα? ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλημέρα...να έρθω στην παρέα σας? Χθες παρήγγειλα το κινητό σε γκρι χρώμα. Ελπίζω να μας βγει καλό. Προέρχομαι απο το Ulefone Be Touch 2 όπου είμαι πολύ ευχαριστημένος με μόνο μελανό του σημείο η μπαταρία του που δε κρατούσε και το φόρτιζα 2 φορές τη μέρα. Και κάπως έτσι κατέληξα στο oukitel k6000 pro. Προς το παρών θέλω να μου πείτε αν η μπαταρία με το ποσοστό αν είναι σταθερό. Δηλαδή όταν φθάνει στο 15% δε νομίζω να κλείνει σε 2 λεπτά.... Στο ulefone που είχα μόλις πήγαινε στο 40% σε 5 λεπτά είχε πάει στο 1% και έκλεινε. Δε νομίζω να έχει τέτοια θέματα η μπαταρία του...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα...να έρθω στην παρέα σας? Χθες παρήγγειλα το κινητό σε γκρι χρώμα. Ελπίζω να μας βγει καλό. Προέρχομαι απο το Ulefone Be Touch 2 όπου είμαι πολύ ευχαριστημένος με μόνο μελανό του σημείο η μπαταρία του που δε κρατούσε και το φόρτιζα 2 φορές τη μέρα. Και κάπως έτσι κατέληξα στο oukitel k6000 pro. Προς το παρών θέλω να μου πείτε αν η μπαταρία με το ποσοστό αν είναι σταθερό. Δηλαδή όταν φθάνει στο 15% δε νομίζω να κλείνει σε 2 λεπτά.... Στο ulefone που είχα μόλις πήγαινε στο 40% σε 5 λεπτά είχε πάει στο 1% και έκλεινε. Δε νομίζω να έχει τέτοια θέματα η μπαταρία του...

 

Να πω την αληθεια, δεν το εχω αφησει να παει στο 15% για να ξερω αν κλεισει η οχι, αλλα μεχρι τωρα οι ενδειξεις τις μπαταριας δεν μου εχουν παρουσιασει κατι παραξενο οπως ας πουμε απο το 100% στο 90% να κανει δυο ωρες να πεσει και απο το 90% στο 80% μονο μιση ωρα. Ειναι απολυτα σταθερο στις ενδειξεις του.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Με κάλυψες. Το GPS του είναι ακριβές?

 

Πολυ καλο και γρηγορο ειναι και το gps του.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια πολλά με υγεία.. μέρες που είναι...

 

Το σκέφτομαι το κινητό για να το προτείνω στον αδερφό μου (για την γυναίκα του δηλαδή).

120 ευρώ εδώ

 

Βέβαια δεν είχε ποτέ 5.5'' και ίσως φανεί παντόφλΑΑΑ!!!

(ένα 5άρι 4πύρινο 2 χρονών έχει και της "χτυπήθηκε")

 

Αλλά το βλεπω στιβαρό, metal body και "αδιάβροχο"..

 

Από την άλλη έχω και κατα νου και το Thor της Vernee

 

san vfm ως 5άρι... στα 110ευρώ...

 

στην σύγκρηση των δύο http://www.kimovil.com/el/sygkrish/oukitel-k6000-pro,vernee-thor

 

μου φαίνονται ιδίων επιδόσεων...

 

δίλημμα!!!

(προσωπικά θα έπαιρνα το 5.5άρι γιατί αυτό δουλεύω και δεν μπορώ να επιστρέψω σε μικρότερο...)

Link to comment
Share on other sites

to oukitel το εχω λιγο καιρο αλλα ειμαι πολυ ευχαριστημενοσ οπως και ολλοι στο σχετικο νημα

+ 1 λοιπον ( και το επομενο μου οφονο ουκιτελ θα ειναι αν εχει μεγαλημπαταρια :)

Link to comment
Share on other sites

to oukitel το εχω λιγο καιρο αλλα ειμαι πολυ ευχαριστημενοσ οπως και ολλοι στο σχετικο νημα

+ 1 λοιπον ( και το επομενο μου οφονο ουκιτελ θα ειναι αν εχει μεγαλημπαταρια :)

 

Νομιζω οτι στην μεγαλη μπαταρια στηριζεται η εταιρια ως επι το πληστον. Λιγο πολυ ολα τα αλλα specs μοιαζουν με πολλα τηλεφωνα. Εγω ειμαι γενικα φαν της μεγαλης μπαταριας, με τα συν και πλην που εχει , και γι αυτο λεω ouki. Για να λεμε ομως την αληθεια ειναι και καλο ποιοτικα τηλεφωνο, ολα σε μενα λειτουργουν πολυ καλα και ας μην εχει και κορυφαιες επιδοσεις και φορτιζει απο 0-100 σε δυο ωρες και κατι. . By the way , οχι πως εχει και μεγαλη σημασια,, το antutu που αναφερει το kimovil για το ouki στα 32,3k, σε μενα δεν εχει πεσει ποτε κατω απο 35,6k. Μπορουνε να το επιβεβαιωσουνε και οι αλλοι κατοχοι του τηλεφωνου εδω.

Edited by zenix

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις

Τι class και τι μορφη ειναι;πχfat32,ntfs... Γιατι οτι και να δοκιμασα δεν εχω αποτελεσμα.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εχω 32αρα samsung λειτουργει τελεια οπως και το otg με φλασακια και εξωτερικους δισκους

 

Μέχρι σήμερα όσες φορές χρειάστηκε να μεταφέρω αρχεία ήταν από το φλασακι προς τηλέφωνο και είναι ΟΚ!! Κανένα πρόβλημα. Σήμερα θέλω να μεταφέρω και από το τηλέφωνο προς το φλασακι και δεν μπορώ. Μαρκαρω το μεταφερόμενο αρχείο από το κινητό αλλά δεν μου δίνει επιλογή που να το πάω όπως γίνεται από φλας προς κινητό. Κάνω κάτι λάθος??! Έχει τύχει σε κάποιον άλλο ???:oops:

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολυ καλο και γρηγορο ειναι και το gps του.

 

Όντως το GPS είναι πολύ καλό. Ο πλοηγός όμως που ανοίγει μέσα από τους χάρτες είναι........... αν το ακολουθείς κατά γράμμα δεν είναι σίγουρο που θα βρεθείς, ειδικά σε κάτι στροφές!!!!!!! Αυτό όμως δεν έχει να κάνει με την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι σήμερα όσες φορές χρειάστηκε να μεταφέρω αρχεία ήταν από το φλασακι προς τηλέφωνο και είναι ΟΚ!! Κανένα πρόβλημα. Σήμερα θέλω να μεταφέρω και από το τηλέφωνο προς το φλασακι και δεν μπορώ. Μαρκαρω το μεταφερόμενο αρχείο από το κινητό αλλά δεν μου δίνει επιλογή που να το πάω όπως γίνεται από φλας προς κινητό. Κάνω κάτι λάθος??! Έχει τύχει σε κάποιον άλλο ???:oops:

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Όντως το GPS είναι πολύ καλό. Ο πλοηγός όμως που ανοίγει μέσα από τους χάρτες είναι........... αν το ακολουθείς κατά γράμμα δεν είναι σίγουρο που θα βρεθείς, ειδικά σε κάτι στροφές!!!!!!! Αυτό όμως δεν έχει να κάνει με την συσκευή.

 

Με το MAPS.ME που το δουλευω ποτε ποτε δεν εχω κανενα θεμα.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Με το MAPS.ME που το δουλευω ποτε ποτε δεν εχω κανενα θεμα.

 

Θα το κατεβασω και θα το δοκιμασω. Από κατανάλωση μπαταρίας είναι το ίδιο ενεργοβο με του google? Γιατί χθες που το χρησιμοποίησα πολλές φορές και για παραπάνω απο 2 ώρες συνολική χρήση κατάφερε και με έφτασε 17% μέχρι να γυρίσω και να φορτισω. Κατέβαζε γρήγορα την μπαταρία.

Ξεκίνησα με 80% μπαταρία το πρωί.

Για την 1η ερώτηση μου σχετικά με το φλασακι έχεις κάτι υπ όψιν σου??? :thanks:

Edited by Darkpurple
Link to comment
Share on other sites

Θα το κατεβασω και θα το δοκιμασω. Από κατανάλωση μπαταρίας είναι το ίδιο ενεργοβο με του google? Γιατί χθες που το χρησιμοποίησα πολλές φορές και για παραπάνω απο 2 ώρες συνολική χρήση κατάφερε και με έφτασε 17% μέχρι να γυρίσω και να φορτισω. Κατέβαζε γρήγορα την μπαταρία.

Ξεκίνησα με 80% μπαταρία το πρωί.

Για την 1η ερώτηση μου σχετικά με το φλασακι έχεις κάτι υπ όψιν σου??? :thanks:

Πω πω ρε παιδιά το περιμένω πως και πως το τηλεφωνάκι. Με ειδοποιήσαν πως δεν έχουν στοκ και θα το στείλουν σε 1 εβδομάδα που θα τους έρθει η νέα παραλαβή...Άντε να δούμε!!!

Για την πρώτη ερώτηση σου θα σε συμβούλευα να κάνεις αντιγραφή και όχι αποκοπή. Ίσως αυτό σου φταίει. Κάνε αντιγραφή και μετά σβήσε τα. Επίσης τα αρχεία που προσπαθείς να μεταφέρεις να μην έχουν μεγάλες ονομασίες. Και τρίτον αν έχεις αρχείο μεγαλύτερο των 2 γίγα και είσαι σε fat32 δε πρόκειται να στο αντιγράψει λόγω ασφάλειας. Καλύτερα να είναι σε NTFS μορφή το usb stick σου.

Περι του GPS δοκίμασε κανένα sygic ή το καλύτερο για εμένα NAVIGON που έχουν και ρυθμίσεις για να μη σου τρώει μπαταρία. Για παράδειγμα αν είσαι σε δρόμο 50 χιλιομέτρων χωρίς να στρίψεις κάπου, αυτόματα κλείνει η οθόνη και όταν έχει κάποια αλλαγή στην πορεία ανοίγει μόνο του και σε ειδοποιεί. Μπορείς όμως βέβαια να το έχεις και μόνιμα ανοιχτό (όπως κάνω εγώ) και να σου τρώει την μπαταρία γρήγορα...:p

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ρε παιδιά το περιμένω πως και πως το τηλεφωνάκι. Με ειδοποιήσαν πως δεν έχουν στοκ και θα το στείλουν σε 1 εβδομάδα που θα τους έρθει η νέα παραλαβή...Άντε να δούμε!!!

Για την πρώτη ερώτηση σου θα σε συμβούλευα να κάνεις αντιγραφή και όχι αποκοπή. Ίσως αυτό σου φταίει. Κάνε αντιγραφή και μετά σβήσε τα. Επίσης τα αρχεία που προσπαθείς να μεταφέρεις να μην έχουν μεγάλες ονομασίες. Και τρίτον αν έχεις αρχείο μεγαλύτερο των 2 γίγα και είσαι σε fat32 δε πρόκειται να στο αντιγράψει λόγω ασφάλειας. Καλύτερα να είναι σε NTFS μορφή το usb stick σου.

Περι του GPS δοκίμασε κανένα sygic ή το καλύτερο για εμένα NAVIGON που έχουν και ρυθμίσεις για να μη σου τρώει μπαταρία. Για παράδειγμα αν είσαι σε δρόμο 50 χιλιομέτρων χωρίς να στρίψεις κάπου, αυτόματα κλείνει η οθόνη και όταν έχει κάποια αλλαγή στην πορεία ανοίγει μόνο του και σε ειδοποιεί. Μπορείς όμως βέβαια να το έχεις και μόνιμα ανοιχτό (όπως κάνω εγώ) και να σου τρώει την μπαταρία γρήγορα...:p

 

Καλός να το δεχτείς. Το τηλέφωνο είναι πολύ καλό.

 

Δεν κάνω αποκοπή, αντιγραφή κάνω. Όταν περνώ από φλας και στελνω στο τηλέφωνο με ρωτάει που να το αντιγράψει, και οκ το αντιγράφω στο φάκελο που θελω. Μέχρι εδώ όλα τέλεια.

Μόλις πάω να πάρω κάτι απο το τηλέφωνο για να το στείλω στο φλας δεν μου δίνει καμία επιλογή εκτός της μετακίνησης μέσα στον εσωτερικό χώρο του τηλεφώνου . Δεν μου δίνει καθόλου σαν επιλογή το φλασακι. Σαν να μην είναι αποδεκτός χώρος αποθήκευσης. Μήπως θέλει κάποια ρύθμιση το τηλέφωνο που μου διαφεύγει???? Το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος από τους χρήστες του ouki??? :blink::!:

Link to comment
Share on other sites

Καλός να το δεχτείς. Το τηλέφωνο είναι πολύ καλό.

 

Δεν κάνω αποκοπή, αντιγραφή κάνω. Όταν περνώ από φλας και στελνω στο τηλέφωνο με ρωτάει που να το αντιγράψει, και οκ το αντιγράφω στο φάκελο που θελω. Μέχρι εδώ όλα τέλεια.

Μόλις πάω να πάρω κάτι απο το τηλέφωνο για να το στείλω στο φλας δεν μου δίνει καμία επιλογή εκτός της μετακίνησης μέσα στον εσωτερικό χώρο του τηλεφώνου . Δεν μου δίνει καθόλου σαν επιλογή το φλασακι. Σαν να μην είναι αποδεκτός χώρος αποθήκευσης. Μήπως θέλει κάποια ρύθμιση το τηλέφωνο που μου διαφεύγει???? Το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος από τους χρήστες του ouki??? :blink::!:

 

Δοκίμασε και με κάποιον άλλον browser. Αν είσαι root δοκίμασε τον root explorer

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και με κάποιον άλλον browser. Αν είσαι root δοκίμασε τον root explorer

 

Δεν έχω κάνει root το τηλέφωνο. Έχει κάποιος ρουταρει τη συγκεκριμένη συσκευή???? :O

Έχω κατεβάσει τον ES εξερεύνηση αρχείων και δουλεύει κανονικά . Άρα κάποια ρύθμιση λείπει απο μέσα που μου έχει ξεφύγει ; η θέλει ρουταρισμα ; ξέρει κάποιος με περισσότερες γνώσεις να δώσει καμιά βοήθεια???? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει root το τηλέφωνο. Έχει κάποιος ρουταρει τη συγκεκριμένη συσκευή???? :O

Έχω κατεβάσει τον ES εξερεύνηση αρχείων και δουλεύει κανονικά . Άρα κάποια ρύθμιση λείπει απο μέσα που μου έχει ξεφύγει ; η θέλει ρουταρισμα ; ξέρει κάποιος με περισσότερες γνώσεις να δώσει καμιά βοήθεια???? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

 

Με τον ES δηλαδή κατάφερες να αντιγράψεις απο το κινητό προς το usb?

Link to comment
Share on other sites

Με τον ES δηλαδή κατάφερες να αντιγράψεις απο το κινητό προς το usb?

 

Ναι. Μόλις αντεγραψα το πρώτο αρχείο (πριν10 λεπτά) .

Τώρα μόλις αντέγραψα και μέσα από τις ρυθμίσεις.

Απεκατέστησα των ES και ξανά αντιγράφω απο ρυθμίσεις. Ολά ΟΚ!!:happy:

 

Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις

Τι class και τι μορφη ειναι;πχfat32,ntfs... Γιατι οτι και να δοκιμασα δεν εχω αποτελεσμα.ευχαριστω

 

Από περιέργεια, όταν προσπαθείς να δεις την sd από που το κάνεις? Από το εικονίδιο διαχείρισης αρχείων η. μέσα απο τις ρυθμίσεις?

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πάντα από την εφαρμογή που χρησιμοποιώ για διαχείριση των αρχείων (root explorer). Αφού έγινε η δουλειά σου όλα καλά. Απλά το app που έχει από την μάνα του για την διαχείριση αρχείων είναι για....μη το πω...!!!

Εσύ λογικά έχεις και android 6 που δεν τα έχω χειριστεί καθόλου. Οπότε μπορεί να έχει κάνα 2-3 παραμέτρους διαφορετικές από την lollipop που χρησιμοποιούσα εγώ πρόσφατα. Όταν παραλάβω και εγώ θα τα πούμε πάλι. Τώρα είμαι με ένα παλιό samsung (δεν είναι καν android :p ).

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια, όταν προσπαθείς να δεις την sd από που το κάνεις? Από το εικονίδιο διαχείρισης αρχείων η. μέσα απο τις ρυθμίσεις?

 

Μολις βαζω την καρτα μου βγαζει ειδοποιηση οτι γινεται ελεγχος για σφαλματα.μετα οτι η καρτα θελει διαμορφωση ,επιλεγω να γινει και μετα μου βγαζει μηνυμα οτι ειναι αδυνατο να γινει η διαμορφωση της καρτας και μετα τελος .ουτε απο τις ρυθμισεις ουτε απο τη διαχειρηση.και επισης σημερα δοκιμασα να συνδεσω στικακι με otg αλλα τιποτα απολυτως.ισως να φταει το καλωδιο otg. Ειναι κριμα για ενα τοσο αξιολογο κινητο.αν καποιος μπορει καθε βοηθεια δεκτη!

Link to comment
Share on other sites

Μολις βαζω την καρτα μου βγαζει ειδοποιηση οτι γινεται ελεγχος για σφαλματα.μετα οτι η καρτα θελει διαμορφωση ,επιλεγω να γινει και μετα μου βγαζει μηνυμα οτι ειναι αδυνατο να γινει η διαμορφωση της καρτας και μετα τελος .ουτε απο τις ρυθμισεις ουτε απο τη διαχειρηση.και επισης σημερα δοκιμασα να συνδεσω στικακι με otg αλλα τιποτα απολυτως.ισως να φταει το καλωδιο otg. Ειναι κριμα για ενα τοσο αξιολογο κινητο.αν καποιος μπορει καθε βοηθεια δεκτη!

 

Δοκίμασε να συνδέσεις στο otg ένα mouse να δεις αν όντως λειτουργεί. Ή ακόμα και έναν μοχλό. Επίσης δοκίμασε διάφορα στικάκια και σε διαφορετικά φορμάτ. Αν τίποτα απο αυτά δε σου λειτουργεί τότε έχει θέμα το καλώδιο otg. Ρε φίλε. Μήπως το καλώδιο otg έχει επάνω ένα διακοπτάκι? Αν ναι για δοκίμασε να το πατήσεις ή αν είναι πατημένο άλλαξε το θέση. Δοκίμασε όλα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις

Τι class και τι μορφη ειναι;πχfat32,ntfs... Γιατι οτι και να δοκιμασα δεν εχω αποτελεσμα.ευχαριστω

 

Samsung Evo microSDHC 32GB, τη διαμόρφωσε το κινητο(παντα το κανω αυτο οταν βαζω άδεια καρτα σε κινητο) και απο τοτε δε τη ξαναεβγαλα.

Link to comment
Share on other sites

Για. Akisthess.

 

Μολις βαζω την καρτα μου βγαζει ειδοποιηση οτι γινεται ελεγχος για σφαλματα.μετα οτι η καρτα θελει διαμορφωση ,επιλεγω να γινει και μετα μου βγαζει μηνυμα οτι ειναι αδυνατο να γινει η διαμορφωση της καρτας και μετα τελος .ουτε απο τις ρυθμισεις ουτε απο τη διαχειρηση.και επισης σημερα δοκιμασα να συνδεσω στικακι με otg αλλα τιποτα απολυτως.ισως να φταει το καλωδιο otg. Ειναι κριμα για ενα τοσο αξιολογο κινητο.αν καποιος μπορει καθε βοηθεια δεκτη!

 

 

 

Δοκίμασε να συνδέσεις στο otg ένα mouse να δεις αν όντως λειτουργεί. Ή ακόμα και έναν μοχλό. Επίσης δοκίμασε διάφορα στικάκια και σε διαφορετικά φορμάτ. Αν τίποτα απο αυτά δε σου λειτουργεί τότε έχει θέμα το καλώδιο otg. Ρε φίλε. Μήπως το καλώδιο otg έχει επάνω ένα διακοπτάκι? Αν ναι για δοκίμασε να το πατήσεις ή αν είναι πατημένο άλλαξε το θέση. Δοκίμασε όλα αυτά.

 

Δοκίμασε αυτό με το mouse να δεις αν φταίει το καλώδιο. Εμένα δουλεύει και με το καλώδιο που χρησιμοποιώ στο ταμπλετ μου και με το δικό του. Αν έχεις 2ο καλώδιο otg δοκίμασε το.

Μόλις βάλεις την sd και σου ζητήσει διαμόρφωση μην επιλέξεις διαμόρφωση αλλά παράβλεψη.

Πήγαινε στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου και κατεβα στις ρυθμίσεις συσκευής και επέλεξε Αποθήκ. χώρος και USB. Μόλις μπεις μεσά λογικά θα πρέπει επάνω να γράφει εσωτερική αποθήκη και απο κάτω η την sd η την μονάδα USB και πατάς πάνω σε αυτό που θέλεις. Αν έχεις και στα 2 (sd. USB) μέσα κάποιο αρχείο μόλις επιλέξεις την μονάδα σου θα το δεις. Κάνε μια δοκιμή και πες μας.

 

Καλημέρα σε όλους.

 

Μολις βαζω την καρτα μου βγαζει ειδοποιηση οτι γινεται ελεγχος για σφαλματα.μετα οτι η καρτα θελει διαμορφωση ,επιλεγω να γινει και μετα μου βγαζει μηνυμα οτι ειναι αδυνατο να γινει η διαμορφωση της καρτας και μετα τελος .ουτε απο τις ρυθμισεις ουτε απο τη διαχειρηση.και επισης σημερα δοκιμασα να συνδεσω στικακι με otg αλλα τιποτα απολυτως.ισως να φταει το καλωδιο otg. Ειναι κριμα για ενα τοσο αξιολογο κινητο.αν καποιος μπορει καθε βοηθεια δεκτη!

 

Δες 2ο otg.

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Oukitel K6000 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...