Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχεις δίκιο. Θέλει 2Α. Με 1,5Α δεν φορτίζει σωστά. Όμως στο e-shop υπάρχει γνήσιος 2Α σε πολύ καλή τιμή. Τον έχω πάρει και είναι ΟΚ

Εγώ εκανα ολο το πακέτακι απο αμαζον. Κεφάλι, ασυρματος και ενα καλο usb 2 μετρα για να φτανει ανετα στο κομοδινο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ εκανα ολο το πακέτακι απο αμαζον. Κεφάλι, ασυρματος και ενα καλο usb 2 μετρα για να φτανει ανετα στο κομοδινο

 

Με τα capital control μπορείς να αγοράσεις από amazon; Γιατί από ebay δεν μπορώ

Link to comment
Share on other sites

Με τα capital control μπορείς να αγοράσεις από amazon; Γιατί από ebay δεν μπορώ

Από αγγλικό Amazon αγοράζω κανονικά, και από αγγλικό ebay.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από αγγλικό Amazon αγοράζω κανονικά, και από αγγλικό ebay.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πως αγοράζεις από Αγγλικό Amazon? Εγώ προσπάθησα πριν λίγο και δεν στέλνει Ελλάδα λέει.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

η μόνη λυση απο amazon ειναι revolut

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Πως αγοράζεις από Αγγλικό Amazon? Εγώ προσπάθησα πριν λίγο και δεν στέλνει Ελλάδα λέει.

Απο το αμαζον μπορεις να αγορασεις κανονικα. Αν σε καποιο προιον σου βγαζει μυνημα οτι δεν στελνει ελλαδα ειναι γιατι ο εξωτερικος συνεργατης του αμαζον που πουλαει το συγκεκριμενο υλικο δεν στέλνει και οχι το αμαζον.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με πιστωτική της Eurobank κάνω κανονικά αγορές από αγγλικό και γερμανικό Amazon. Σύνολο 3 φορές έκανα αγορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως αγοράζεις από Αγγλικό Amazon? Εγώ προσπάθησα πριν λίγο και δεν στέλνει Ελλάδα λέει.

 

Με Paypal και amex . Άσε που πριν καμμία 20 μέρες πέρασε αγορά απο eBay και με MasterCard που πριν δεν μου περναγε.

Link to comment
Share on other sites

Με Paypal και amex . Άσε που πριν καμμία 20 μέρες πέρασε αγορά απο eBay και με MasterCard που πριν δεν μου περναγε.

Ναι τώρα το κατάλαβα κι εγώ. Είναι αυτό που είπε το παλικάρι πιο πάνω, εξαρτάται από τον πωλητή. Δοκίμασα με ένα άλλο προϊόν με paypal και το στέλνει κανονικά. Ευχαριστω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

καλα η spigen εχει την καλύτερη εφαρμογή αλλα ειναι απαράδεκτη σε γρατζουνιες κ δαχτυλιές... ακυρο έφαγε κ αυτή ρεζίλι

...... η επόμενη δοκιμή θα ειναι η bodyguardz HD

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Πως αγοράζεις από Αγγλικό Amazon? Εγώ προσπάθησα πριν λίγο και δεν στέλνει Ελλάδα λέει.

Μπορεί να τύχει σε κάποιο συγκεκριμένο προϊόν, πριν μια εβδομάδα αγόρασα, ένα ρουτερ και ένα armband για το τηλέφωνο. Έχω παρατηρήσει ότι πολλά αντικείμενα που έχουν σχέση με μπαταρία όπως powerbank σου λέει ότι το συγκεκριμένο προϊόν δεν μπορεί να σταλεί Ελλάδα. Ακόμα και σε αυτά όμως μπορεί να βρεις κάποιο που μπορεί να σταλεί.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να μου προτείνεται μια ασύρματη βάση φόρτισης που να κανει και ταχυφορτιση εως 30 ευρω ?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να μου προτείνεται μια ασύρματη βάση φόρτισης που να κανει και ταχυφορτιση εως 30 ευρω ?

Είναι πολλές που γράφουν fast charge αλλά στην ουσία δεν είναι. Θέλει λίγο ψάξιμο και προσοχή. Εγώ πήρα μια φθηνή έγραφε fast charge αλλά φυσικά δεν είναι, την πήρα όμως εν γνώση μου μιας και το αφήνω όλο το βράδυ εκεί και το βγάζω το πρωί οπότε εκεί δεν θέλω ουσιαστικά fast charge.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Μη σχολιάσετε την τιμή! Ζω και εργαζομαι στο Λονδίνο άρα δεν μου φάνηκαν πολλά. Απλά έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος εν αντίθεση με tempered της iLuv που είχε άρχισει να παίρνει υγρασία (?)

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160620/e49527851830313679f99f7df188c11f.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μη σχολιάσετε την τιμή! Ζω και εργαζομαι στο Λονδίνο άρα δεν μου φάνηκαν πολλά. Απλά έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος εν αντίθεση με tempered της iLuv που είχε άρχισει να παίρνει υγρασία (?)

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160620/e49527851830313679f99f7df188c11f.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

κάνει εύκολα γρατζουνιες??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα

Ιδιοκτήτης ενος απλου s7 και γω εδω και 4 βδομαδες. Οταν το αγορασα το πηγα με τις ζελατινες στο media για να βαλω paintbull. Εκανα την προβλεπομενη διαδικασια(το αφησα γυρω στις 8-9 ωρες) και ολα καλα μεχρι σημερα.

Καθαριζοντας σημερα το κινητο με ειδικο πανακι nilkin ειδα μια γρατσουνια μηκους 2εκ περιπου. Δυστυχώς λογω οτι το δευτερο μου κινητο δεν εχει καλη φωτογραφικη δεν ξερω αν φαινεται καλα. Θα παω αυριο απο τα media να δω τι θα μου πουν.

 

Υποψιν οτι το κινητο χρησιμοποιηθηκε πολυ προσεγμενα και γενικα δεν επεσε ποτε κατω η κατι τετοιο.

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160612/3d9be484ba4d81e72649eec9092b203d.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανένα νεότερο από το paintbull??

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πια πήρες? μπορεις να μου δώσεις λινκ?

10W Qi Wireless Fast Charger Quick Charging Pad Stand For Samsung S6 edge Plus Note 5 S7 S7 Edge

http://s.aliexpress.com/ArIzAfem

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160620/075a0eec7863d24ed5bcb41800765850.jpg

 

Μια ωραία θηκούλα για το καλοκαίρι. Από ebay. Αδιάβροχη, με πυξίδα, λουράκι για το λαιμό και το μπράτσο και το κυριότερο η οθόνη ανταποκρίνεται τέλεια ακόμα και η edge και μπορείς να τραβήξεις και φωτογραφίες αφού και το πίσω μέρος έχει διάφανο πλαστικό εκεί που είναι η κάμερα. Για ομιλία μόνο με bt.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Χωράει και με την rugged armor μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νεότερο από το paintbull??

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ενημέρωση στο μέτωπο του paintbull

Πήγα στα media την προηγούμενη δεύτερα όπου είδαν την γρατσουνια. Μου προτάθηκε σαν λύση είτε αλλαγη οθόνης είτε να μου δοθεί ένα tempered για να καλυφθεί ή γρατσουνια από πάνω.

 

Εννοείται ότι ζήτησα αλλαγη οθόνης. Περιμένω ενημέρωση επί του θέματος. Το πρόβλημα είναι ότι αρχικά μου είπαν ότι θα γίνει ή αλλαγή οθόνης από τους ίδιους αλλά με αυθεντικό ανταλλακτικό samsung. Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται με την αδιαβροχοποιηση και με την εγγύηση είναι το θέμα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση στο μέτωπο του paintbull

Πήγα στα media την προηγούμενη δεύτερα όπου είδαν την γρατσουνια. Μου προτάθηκε σαν λύση είτε αλλαγη οθόνης είτε να μου δοθεί ένα tempered για να καλυφθεί ή γρατσουνια από πάνω.

 

Εννοείται ότι ζήτησα αλλαγη οθόνης. Περιμένω ενημέρωση επί του θέματος. Το πρόβλημα είναι ότι αρχικά μου είπαν ότι θα γίνει ή αλλαγή οθόνης από τους ίδιους αλλά με αυθεντικό ανταλλακτικό samsung. Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται με την αδιαβροχοποιηση και με την εγγύηση είναι το θέμα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το εχω ξαναγραψει πολλακις, οταν κατι ανοιγεται δεν κλεινει ποτε οπως του εργοστασιου. εχω πολλα παραδειγματα πο ρολογια πχ που ηταν μια χαρα αδιαβροχα και οταν πηγα για αλλαγη μπαταριας μετα εμπαζαν υδρατμους. αν σου κανουν αλλαγη οθονης, θα σου προτεινα να μην το βαλεις στο νερο μετα! με την εγγυηση δεν ξερω, αλλα μπορεις να κανεις και ενα τηλεφωνο στην smartec να ρωτησεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εχω ξαναγραψει πολλακις, οταν κατι ανοιγεται δεν κλεινει ποτε οπως του εργοστασιου. εχω πολλα παραδειγματα πο ρολογια πχ που ηταν μια χαρα αδιαβροχα και οταν πηγα για αλλαγη μπαταριας μετα εμπαζαν υδρατμους. αν σου κανουν αλλαγη οθονης, θα σου προτεινα να μην το βαλεις στο νερο μετα! με την εγγυηση δεν ξερω, αλλα μπορεις να κανεις και ενα τηλεφωνο στην smartec να ρωτησεις.

 

επισης μπορει να ζητησει απο το media markt να τον καλυψει με εγγυηση, και ταυτοχρονα να ζητησει να το βαλουν στο νερο οι ιδιοι. Αν χαλασει ας του δωσουν καινουριο. Ετσι ειναι αυτα.Αλλιως ας του πληρωσουν αλλαγη οθονης απο το επισημο σερβις οπου δινει και στεγανοποιηση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει η ξενερα που έφαγα εγω εβγαλα την γνήσια θηκη να καθαρίσω το τζαμακι πισω που ειχε σκόνη το αφήνω στο κρεβάτι και γλιστράει πως δεν ξερω και σκαει κατω με την γωνία απο τους 7 πόντους (το μετρισα) και σαφώς έκανε ενα ελάχιστο σημάδι που εκλεγα απο τα νεύρα μου

13493748_1273570449334694_1903882943_o.jpg

έκανα ωρα να εστιάσω την καμερα του ONE για να το δει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...