Jump to content

Avril Lavigne: Η άποψή σας!


billyavl
 Κοινοποίηση

Avril Lavigne, η άποψή σας !  

176 members have voted

  1. 1. Avril Lavigne, η άποψή σας !

    • Τέλεια !
    • Καλή ειναι...
    • Μαύρα χάλια
    • Ποια είναι αυτή ?


Recommended Posts

Avril Lavigne... τελευταία έχω αρχίσει και ακούω πολύ τα τελευταία της τραγουδια απο το Album "Under My Skin"

Πολύ την είπαν pop, αλλοι την είπαν rock. Εγω πάντως λέω ότι είναι και τα δύο με μια κλίση προς το rock :p

 

Λοιπόν ποια είναι η άποψή σας ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

lol δίκιο έχεις,οπότε κάνω edit μπας και αποφύγουμε τους τσακωμούς ;)

ψήφισα λοιπόν μαύρα χάλια γιατί δε μου αρέσει καθόλου.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ Κάνω κι εγω edit για να ξεχάσουμε τελειως αυτό το "τσακωμό":lol::p:rolleyes::D
Link to comment
Share on other sites

kita kali ine exi orea tragoudia ala entaksi den ine kai telia poli mou aresi to My Happy Ending stin arxi ixa poro8i me afto to komati

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου την σπαει γιατι εχει βγει ο καθε ενας και νομιζει οτι παιζει metal και rock!Και αλλα πολλα που ακουγονται γι αυτην!Οπως οτι ειναι το κακο κοριτσι!Ελεος!She sucks! :X :D

Ado racing team

...for these ten seconds or less,I'm free...

Link to comment
Share on other sites

Exei megalo talento,alla prepei OPOSDHPOTE na veltiosei thn eksoterikh ths emfanish...As stamathsei na to paizei PUNK epitelous...

To Under My Skin exei polla kala kommatia...

Link to comment
Share on other sites

Exei megalo talento,alla prepei OPOSDHPOTE na veltiosei thn eksoterikh ths emfanish...As stamathsei na to paizei PUNK epitelous...

To Under My Skin exei polla kala kommatia...

 

Το ταλέντο που το είδες βρε DENIOR; :o Και'συ και'γω αν κάνουμε μαθήματα φωνητικής τη φωνή της θα'χουμε, μη σου πω καλύτερη... :confused: :worry:

 

Όσο για τα κομμάτια της δεν έχει ταλέντο ούτε στη σύνθεση γιατί είναι υπερβολικά απλά και με άθλιους στίχους

Link to comment
Share on other sites

Emena mou aresei h mousikh ths kai oi stixoi ton tragoudion ths...H fonh ths einai eksairetikh episis...

 

Η μουσική της και οι στίχοι σου αρέσουν γιατί δεν έχεις ακούσει ποτέ σου καλή μουσική και καλούς στίχους... Άκου και λίγο Metallica/Iron Maiden, εκεί να δεις τρομερή μουσική και τρομερούς στίχους... Όσο για τη φωνή της, δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο, αν θέλεις φωνάρες άκου Bruce Dickinson, Paul Di'Anno, Tarja Turunen, James Hetfield... Φωνάρες στην Metal μουσική, τώρα η Avril σιγά τη φωνή μπροστά σε αυτούς :p

Link to comment
Share on other sites

Η μουσική της και οι στίχοι σου αρέσουν γιατί δεν έχεις ακούσει ποτέ σου καλή μουσική και καλούς στίχους... Άκου και λίγο Metallica/Iron Maiden, εκεί να δεις τρομερή μουσική και τρομερούς στίχους... Όσο για τη φωνή της, δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο, αν θέλεις φωνάρες άκου Bruce Dickinson, Paul Di'Anno, Tarja Turunen, James Hetfield... Φωνάρες στην Metal μουσική, τώρα η Avril σιγά τη φωνή μπροστά σε αυτούς :p

Apaixthanomai tous IRON MAIDEN,tous METALLICA kai olous autous tous metallades.Protimo thn Avril...Gousta einai auta.Den tha mou epivalleis esy th mousikh pou tha akouo...

Link to comment
Share on other sites

Η μουσική της και οι στίχοι σου αρέσουν γιατί δεν έχεις ακούσει ποτέ σου καλή μουσική και καλούς στίχους... Άκου και λίγο Metallica/Iron Maiden, εκεί να δεις τρομερή μουσική και τρομερούς στίχους... Όσο για τη φωνή της, δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο, αν θέλεις φωνάρες άκου Bruce Dickinson, Paul Di'Anno, Tarja Turunen, James Hetfield... Φωνάρες στην Metal μουσική, τώρα η Avril σιγά τη φωνή μπροστά σε αυτούς :p

 

Ε και;;;Και εγω ακουω maiden και πολλα αλλα μεταλ(και οχι μονο) συγκροτηματα ,αλλα φυσικα δεν τα θετω ως μετρο συγκρισης, με την avril και να την χαρακτηριζω ως "αχρηστη".

 

Ελεος δηλαδη με αυτη την πορωση απο μερικους υποτιθεμενους μεταλλαδες που δεν ανεχονται να ακουνε αλλοι διαφορετικη μουσικη απο την δικη τους;

 

At the gates and the walls of Montsegur, blood on the stones of the Citadel

Παρα πολυ καλο τραγουδι....Αληθεια το cd το αγορασες ή το "αγορασες";

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Μπορει και να ειμαστε υποτειθεμενοι metallades οπως μας λες αλλα το metal ειναι ενα και δεν υπαρχει υποτειθεμενο metal οπως μπορει να νομιζει αυτη!Και δεν ειναι οτι ακουμε μονο metal εγω τουλαχιστον απλα η γνωμη μας ειναι πως η συγκεκριμενη δεν εχει απολυτως τιποτα να δειξει!!!Αλλα γνωμη μας και γμωμη σου!Οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω γουστα ειναι αυτα!Φιλικα.

Ado racing team

...for these ten seconds or less,I'm free...

Link to comment
Share on other sites

DENIOR και βέβαια ο καθένας έχει τα γούστα του και δε θα σου επιβάλλω εγώ τι θ'ακούς :) Απλά άκουσε πρώτα προσεκτικά και όχι επιφανειακά και μετά κρίνε... Από Metallica πιστεύω ότι άκουσες το St. Anger και το σιχάθηκες... Μα οι περισσότεροι Μεταλλάδες το σιχαίνονται... :o Άκουσε τα albums Black Album, Load, Ride The Lightning, Master Of Puppets... Όσο για Iron Maiden αν δεν έχεις ακούσει, άκουσε και μετά κρίνε... Αν έχεις ακούσει τότε ΟΚ, ο καθένας έχει τα γούστα του :cool:

 

michalis_10 το CD το αγόρασα απο το δισκοπωλείο της γειτονιάς μου και είναι το 1ο Iron Maiden album που άκουσα ποτέ :) Είμαι 14 χρονών αλλά αγοράζω αυθεντικά με τα λεφτά μου, τα γουστάρω τα αυθεντικά :whistle: Θα βγάλω και μια πικ με το Dance Of Death για να δεις ότι λέω αλήθεια και θα την ποστάρω...

Link to comment
Share on other sites

Emena mou aresei h mousikh ths kai oi stixoi ton tragoudion ths...

 

Μου αρέσουν και μένα, αλλά είναι λίγο μονότονη η θεματολογία...

 

H fonh ths einai eksairetikh episis...

 

Γκουχ, γκουχ... εντάξει όσο είναι από studio ok... άκουσα μια συναυλία και άλλαξα γνώμη... αυτό που έκανε στο knocking on heaven's door ήταν χειρότερο από αυτό που έκανε η ζωή (του fame story) στο paranoid... Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει...

People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου την σπαει γιατι εχει βγει ο καθε ενας και νομιζει οτι παιζει metal και rock!Και αλλα πολλα που ακουγονται γι αυτην!Οπως οτι ειναι το κακο κοριτσι!Ελεος!She sucks! :X :D

 

metal η avril;;;ποιος μπορει να το πιστευει αυτο!???

 

καλη ειναι,εμενα μου αρεσει αλλα δεν εχει ΤΗΝ φωνη οπως επισης τα τραγουδια της δεν εχουν αυτο το κατι για να τα ακους ξανα και ξανα και να μην τα βαριεσαι...το my happy ending μου αρεσε πολυ αλλα το ακουσα 40-50 φορες και το βαρεθηκα...

 

ενα μειον της,ειναι το οτι η εμφανιση της και τα τραγουδια της δεν συναδουν...πρεπει λοιπον ή τα τραγούδια να φταξει ή την εμφανισή της(εμφανισιακα μοιαζει πιο ροκ απο οτι τα τραγουδια της)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η μουσική της και οι στίχοι σου αρέσουν γιατί δεν έχεις ακούσει ποτέ σου καλή μουσική και καλούς στίχους... Άκου και λίγο Metallica/Iron Maiden, εκεί να δεις τρομερή μουσική και τρομερούς στίχους...

συμφωνώ μαζί σου,αλλά δε νομίζω πως θα αλλάξει ποτέ γνώμη.

άτομα που ακούνε ποπ και την υποτιθέμενη ραπ του Εμινεμ δε νομίζω πως θα ακούσουν ποτέ "σωστή" μουσική.χωρίς να θέλω να προσβάλω τον denior...απλά αυτή είναι η άποψή μου.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Avril Keep Rockin'

 

Εγώ ότι και να λένε όλοι θα την πάω πάντα...και όσο και να μην το παραδέχεστε η μουσική της είναι Neo-punk...Τι διαφορά έχει από τους offspring??? Γιατί την κράζετε έτσι???Εκτός από το ότι είναι η πιο style γκόμενα και είναι μόλις 19 έχει και φωνάρα που κάποιος πιο πάνω λέει ότι δεν έχει...Την έχετε ακούσει να τραγουδάει το Fuel από Metallica στο Mtv Icon ??Μέχρι και ο Heitfield ενθουσιάστηκε....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

:knife: :shoot: :kill: :X :shock:

Avril Keep Rockin'

 

Εγώ ότι και να λένε όλοι θα την πάω πάντα...και όσο και να μην το παραδέχεστε η μουσική της είναι Neo-punk...Τι διαφορά έχει από τους offspring??? Γιατί την κράζετε έτσι???Εκτός από το ότι είναι η πιο style γκόμενα και είναι μόλις 19 έχει και φωνάρα που κάποιος πιο πάνω λέει ότι δεν έχει...Την έχετε ακούσει να τραγουδάει το Fuel από Metallica στο Mtv Icon ??Μέχρι και ο Heitfield ενθουσιάστηκε....

 

Τραγούδησε το Fuel ?!?!?!? :knife: :shoot: :kill: :X :shock:

Link to comment
Share on other sites

 

Τραγούδησε το Fuel ?!?!?!? :knife: :shoot: :kill: :X :shock:

 

Ναι και το'πε καλά και το συγκρότημα της έπαιξε γαμάτα... Όμως τα δικά της κομμάτια δε μου αρέσουν καθόλου ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...